Huawei P30 Pro z wielu punktów widzenia przypomina nadczłowieka świata telefonów komórkowych. Wszyscy superbohaterowie mają swoje wady. Czy r cena kryptonitu P30 Pro. Poza tym, czy jego zdolności aparatu fotograficznego są wybitne w tej samej klasie, co awans, który byście zaakceptowali? Czy luka w aktualizacjach powinna uniemożliwić Ci uzyskanie jednej?

Kiedy telefony komórkowe okazują się być coraz bardziej zaawansowane. Huawei odkrył, jak może wyróżnić P30 Pro: nadał mu funkcje. Odnalezienie nowego przywódcy w zapomnieniu jest niesamowite; jego zoom optyczny jest zdumiewający; jego wytrzymałość jest niesamowita.

Najnowsze wiadomości

27 września 2019:

Być może na razie spekulowałeś, że Huawei P30/P30 Pro będzie w głównej fali gadżetów Huawei, aby odświeżyć się do Androida 10. Chiński producent OEM zaczął ostatnio rejestrować analizatory beta dla EMUI 10 opartego na Androidzie 10. Ze względu na oszałamiająca liczba zastosowań wersji beta, organizacja otworzyła teraz kolejną rundę zamaskowanych testów beta EMUI 10. Aby zostać wpisanym, musisz skutecznie wypełnić ankietę. Wersja beta zostanie wydana między 27 września a 30 września.

15 czerwca 2019:

Nieoficjalnie możesz teraz pobrać EMUI 10 w zależności od Androida Q i wprowadzić go na swoim Huawei P30 Pro. Jest to nieformalne, ponieważ Huawei jeszcze nie złożył deklaracji, ale zarządzamy rozlanym formularzem EMUI 10, który Huawei właśnie odkłada na P30 Pro. Więcej subtelności tutaj.

30 kwietnia 2019:

Huawei ma kolejną aktualizację dla P30 Pro startującego jako EMUI 9.1.0.153 w Chinach. Oprócz wprowadzenia najnowszej poprawki bezpieczeństwa z kwietnia 2019 r., aktualizacja dodatkowo zapewnia obsługę nagrań kronikowych z wykorzystaniem zarówno standardowych, jak i dalekosiężnych punktów ogniskowych.

Nazwany trybem kamery z podwójnym widokiem, ten element był reklamowany przy okazji wysyłki, ale nie był częścią wprowadzonego wcześniej programowania kamery. Dzięki najnowszej aktualizacji, która obejmuje również takie rzeczy, jak tryb reprezentacji uroczej, aplikacja aparatu gwarantuje obecnie znacznie lepsze zdjęcia i nagrania.

Zobacz także: Huawei Mate 30 Pro widziany publicznie, pokazujący wyświetlacz wodospadu

Huawei twierdzi również, że ta równoważna aktualizacja w konsekwencji tworzy bębny z funkcjami, stosuje formaty wpływów i tworzy filmy wideo w vlogu Huawei.

Huawei wciąż przesuwa granice dzięki rozwojowi doskonałych telefonów komórkowych, w tym Huawei P30 Pro. Ten gadżet ma prawdopodobnie najlepszy sprzęt, jaki można znaleźć w jakimkolwiek telefonie komórkowym, ale zdajemy sobie sprawę, że bez świetnego programowania rzeczy są niczym.

Podobnie zdajemy sobie sprawę, że regularne aktualizacje sprawiają, że świetne programowanie jest znacznie lepsze, dlatego na tej stronie będziemy śledzić każdą aktualizację, którą Huawei wprowadza do P30 Pro w pobliżu postępów, które wnoszą do gadżetu.

Aktualizacja Huawei P30 Pro przebieg wydarzeń

Data Wersja EMUI i system operacyjny Android Dziennik zmian

30 kwi 2019

9.1.0.153 Android 9 Poprawka bezpieczeństwa z kwietnia 2019 r. Ponadto tryb kamery Dual-view umożliwia również oglądanie panoramy. I zbliżenia wideo podczas nagrywania. Nawet uroczy tryb portretowy do aparatu, umożliwiający robienie zdjęć portretowych z bardziej atrakcyjnymi efektami rozmycia. Ponadto automatycznie generuje bębny z podświetleniem, stosuje szablony efektów i tworzy MV (Huawei Vlog)
18 kwi 2019 9.1.0.124 Android 9 Poprawka bezpieczeństwa z marca 2019 r., a także optymalizacja wydajności aparatu, lepsza naprawa błędu odtwarzania wideo na Instagramie dla filmów nagranych w trybie głośnomówiącym. Naprawia problemy z aplikacją SwiftKey, poprawia również działanie czytnika linii papilarnych, wyświetla również powiadomienia z aplikacji innych firm, gdy ekran jest wyłączony

Aktualizacja Huawei P30 Pro Androida Q

  • Rozlany EMUI 10 beta zależny od Androida Q
  • Aktualizacja urzędu spodziewana w III/IV kwartale 2019 r.

Huawei P30 Pro, szokująco, zrezygnował z programu testów beta Google Androida Q. Z Mate 20 Pro dozwolony jest główny gadżet Huawei. Smartfon należy do tych, które mają otrzymać Q bezpośrednio z tyłu Mate 20 Pro. Co więcej, wydaje się, że Huawei od tej pory zmierza w tym kierunku. Z rozlanym EMUI 10 beta wcześniej robiłem rundy.

Oczekuje się, że stabilne wdrożenie rozpocznie się w czwartym kwartale 2019 r., mimo że Huawei powinien początkowo udostępnić otwartą formę beta, zanim zacznie działać ekstremalnie.