To jest nasza strona aktualizacji programowania Moto Z4, na której udostępniamy wam wszystkim aktualizacje wydane dla gadżetu. Otrzymasz tabele „aktualizacji przebiegu wydarzeń” dla wariantów otwartych i Verizon, które pokazują aktualizacje wprowadzone do tego momentu. Podobnie mówimy o Androidzie 10, czyli o następującej i po prostu ogromnej aktualizacji dla klientów Moto, ponieważ nie otrzymają aktualizacji Androida 11. A może zobaczymy wszystko.

Zawartość

 • Najnowsze wiadomości
 • Aktualizacja Moto Androida 10
 • Moto Z Android 10 Beta (test dezaktywacji)
 • W momencie kiedy Moto Z otrzyma aktualizację Androida 10
 • Co się dzieje w aktualizacji Moto Z Android 10
 • Aktualizacja programowania przebiegu wydarzeń
 • Otwarty Z4
 • Verizon Z4
 • Czy Moto Z4 otrzyma aktualizację Androida 11?

Najnowsze wiadomości

21 września 2019:

Motorola poinformowała o wrześniowej aktualizacji dla Z4. Deklaracja jest datowana na 20 września. Nie ma jednak znaczenia, kiedy zamierzają wydać aktualizację i gdzie lub jakie gadżety są z niej sugerowane. Poza najnowszą poprawką bezpieczeństwa, aktualizacja ma dodatkowo przynieść ogólne poprawki błędów i ulepszenia brzmienia.

Aktualizacja Motorola Moto Z4 Android 10

21 sierpnia 2019:

Verizon zaczął ujawniać aktualizację dla Moto Z4. Przenosząc wariant programowania PDF29.105-25-20, OTA wprowadza poprawkę bezpieczeństwa z sierpnia 2019 r. Verizon zgłosił aktualizację teraz i zrzucił kilka dodatkowych spostrzeżeń na jej temat. Po pierwsze, aktualizacja poprawia prezentację unikalnego czujnika odcisków palców na gadżecie. Co więcej, po drugie, rozwiązuje problemy z dostępnością gadżetów Technicolor.

Aktualizacja Moto Z4 do Androida 10

Moto Z4 jest zakwalifikowany do aktualizacji Androida 10. Będzie to pierwsze kilka gadżetów firmy Motorola, które otrzymają aktualizację Androida 10.

Może się tak zdarzyć, że otwarta odmiana Moto Z4 otrzyma Androida 10 poprzedzającego odmianę Verizon. Przeczytaj więcej poniżej, aby poznać informacje o aktualizacji Androida 10 do wersji beta, o tym, co dzieje się w Androidzie 10, a to dopiero początek.

Moto Z4 Android 10 Beta (test zalania)

Przed wydaniem przez Motorola aktualizacji Moto Z4 Android 10 dla ogółu ludzi nastąpi wersja beta. Motorola zgłosi program testów drench dla Androida 10 dla klientów, którzy wkrótce dołączą, a ta ograniczona grupa klientów otrzyma do testów aktualizację Androida 10 w wersji beta OTA. Szacujemy, że aktualizacja Androida 10 beta byłaby dostępna dla klientów Moto Z4 przed częścią umowy.

Gdy wyniki testu zanurzeniowego będą znaczące, Motorola może dostarczyć klientom na całym świecie regularną aktualizację Androida 10, zaczynając od wybranych kilku okręgów w pierwszej kolejności.

Zobacz także:Jak zablokować dowolną witrynę w systemie Android 10 za pomocą funkcji Cyfrowa równowaga i Chrome

W momencie kiedy Moto Z4 otrzyma aktualizację Androida 10

 • Stabilna aktualizacja spodziewana w grudniu 2019 r.
 • Model Verizon może dostać Androida 10 w styczniu 2020 r.

Gadżety w wiodącej aranżacji Moto Z najczęściej dostają dwa godne uwagi odświeżenia systemu operacyjnego Android. Bez wątpienia Moto Z4, z preinstalowanym Androidem Pie, zostanie przeniesiony do Androida 10, ale nie do kolejnego, Androida 11. Motorola ostatnio dała do zrozumienia, że ​​przygotowała tylko jedną godną uwagi aktualizację Androida dla Z4 .

To bezlitosne, a jednak w żadnym wypadku tego nie ukrywają. Kupując gadżet, możesz zorientować się, jaką liczbę aktualizacji otrzyma urządzenie i w podobny sposób wybrać zakup.

Zobacz także: Aktualizacja Moto G7 Android 10

Co do tego, kiedy aktualizacja Androida 10 zostanie wypuszczona, nie możemy powiedzieć bez wątpienia, ale powinno się to skończyć przed końcem 2019 roku. Możesz spodziewać się, że aktualizacja beta powinna trafić do listopada 2019 r. Spójrz na poniższy post, aby dowiedzieć się więcej o dacie premiery Androida 10.

 • Android 10: wszystko, co musisz wiedzieć
 • Najlepsze cechy Androida 10

Tryb ciemny Androida 10

Wszystko, co Google pakuje do Androida 10, będzie częścią aktualizacji Moto Androida 10 dla Z4.

Poza tym organizacja może również uwzględnić część swoich najważniejszych wydarzeń. Jednak żadne dane nie są obecnie dostępne w taki sposób. Kiedy program testowy drench dla Moto Z4 Android 10 beta będzie już dostępny, zdamy sobie sprawę, co Motorola dodaje do swojej aktualizacji Androida 10, poza nową, która zawiera system Android 10 od Google. Dyskutując o tym, Android 10 zapewnia fajne funkcje, takie jak tryb ciemny, ulepszone sygnały, ulepszone menu udostępniania, bąbelki, napisy na żywo, lepsze uprawnienia kadry kierowniczej, odcienie i tematy akcentujące, a od tego momentu niebo jest granicą.

Aktualizacja programowania przebiegu wydarzeń

Oto zestawienie odświeżeń programowania dla otwartego i Verizon Moto Z4

Odblokowany Z4

Data rozładowania Wersja oprogramowania — Changelog

20 wrz 2019 wrzesień 2019 poprawka bezpieczeństwa

14 sierpnia 2019 r. Aktualizacje linii papilarnych, ulepszenia Wi-Fi, poprawka bezpieczeństwa z czerwca 2019 r.

04 czerwca 2019 Główna aktualizacja oprogramowania naprawia błędy i poprawia stabilność telefonu

Verizon Z4

Data rozładowania Formularz oprogramowania — Lista zmian

22 sierpnia 2019 r. PDF29.105-25-20 — poprawka bezpieczeństwa sierpnia 2019 r.; Naprawia problemy z gadżetami Technicolor, poprawia działanie unikalnego czujnika znacznika

13 czerwca 2019 PDF29.105-25-11 — Maj 2019 poprawka bezpieczeństwa i poprawa dźwięku, gdy 5G Moto Mod jest powiązany z telefonem

Czy Moto Z4 otrzyma aktualizację Androida 11?

Nie ma mowy. Niestety Motorola chce to zrobić. Organizacja skutecznie potwierdziła, że ​​zamierza wydać tylko jedną aktualizację systemu operacyjnego dla Moto Z4, a będzie to Android 10.