Ostatnie kilka lat nie było zbyt łaskawe dla Motoroli. Nie tylko zostali zabici w wyższej końcówce zakresu, ale dodatkowo stają przed prawdziwym wyzwaniem w części środkowej. Aby zaradzić tej sytuacji, Motorola zmieniła swoją listę mid-run dzięki urządzeniom Moto One, a Motorola One Zoom Android 10 to jeden z coraz lepszych prezentów organizacji.

Jak sama nazwa wskazuje, telefon koncentruje się na doprowadzeniu do wykonania kamery na poziomie ołowiu za niewielką opłatą.

Specyfikacja

Gadżet towarzyszy aranżacji z czterema kamerami,

  • Procesor Snapdragon 675
  • 4 GB pamięci RAM
  • Bateria 4000 mAh

Moto One Zoom działa z zamkniętym systemem Android 9 Pie z obudowy i zostanie odświeżony do systemu Android 10 w odpowiednim czasie.

Od drobnych aktualizacji zabezpieczeń po ogromne zrzuty systemu operacyjnego Android i wszystko w środku — ten artykuł został specjalnie dobrany, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące aktualizacji Moto.

Idąc tym tropem, od razu, jak do tego dojdziemy.

Zobacz także: Aktualizacja Motorola Moto Z4 do Androida 10, Aktualizacje bezpieczeństwa: ogłoszono wrześniową łatkę

W momencie, kiedy Motorola One Zoom otrzyma aktualizację Androida 10

  • Motorola One Zoom kwalifikuje się do Androida 10
  • Stabilna wydawanie spodziewana w okresie od grudnia 2019 r. do stycznia 2020 r.
  • Test powitalny Androida 10 może rozpocząć się w październiku

Natomiast pozostałe gadżety aranżacyjne Motoroli Moto One to fragment programu Android One. Co więcej, Moto One Zoom, niestety, jest po prostu kolejnym średniej klasy gadżetem Motoroli z Androidem Pie rok temu. Wielu wielbicieli wpadło w furię z powodu decyzji organizacji o napędzie urządzenia z Androidem 9 Pie, głównie dlatego, że gadżet trafił na półki po ujawnieniu Androida 10 Google’a.

Ponieważ gadżet działa na zbliżonym poziomie Androida, nie należy poświęcać wiele wysiłku Motoroli na wydanie nowej aktualizacji. Co więcej, użytkownik spodziewa się, że Moto One Zoom otrzyma Androida 10 do stycznia 2020 r.

motorola

Motorola One Zoom Android 10 Beta

Zazwyczaj Motorola ujawnia aktualizację beta przed rozładowaniem ostatniej i stabilnej formy systemu operacyjnego. Ponadto przewidujemy, że organizacja również w tym roku powinna trzymać się konwencji. Ponadto organizacja jest zobowiązana do zadeklarowania programu testów powitalnych Androida 10 wcześniej niż później. Prosząc wielbicieli o zrobienie zastrzyku fabrykom przed wypisem.

Co więcej, pierwsza wersja beta Androida 10 może być dostępna dla gadżetu do października 2019 r. Jeśli wyniki będą zachęcające, stabilna forma może zostać uruchomiona w ciągu miesiąca wersji beta.

Najnowsze wiadomości

09 września 2019:

Motorola poinformowała o wrześniowej aktualizacji Moto One Zoom. To podnosi poziom bezpieczeństwa Androida w gadżecie do 1 września 2019 r. Co więcej, OTA, który również poprawia solidność urządzenia, jeszcze nie zaczął startować, ale powinien to zrobić wkrótce. Aktualizacja wprowadza również poprawki błędów i ulepszenia wytrzymałości gadżetu. Jednak nic nie jest wyraźnie wymienione.

Aktualizacja Global One Zoom

Aktualizacja Androida 10 jest wymagana do touch base do stycznia 2020 r., a test zanurzeniowy ma się rozpocząć w październiku.

Data wydania Wersja oprogramowania
09 wrz 2019 Wrzesień 2019 łatka bezpieczeństwa, ulepszenia stabilności