Samsung jest jednym z niewielu potworów technologicznych, które jak dotąd montują świetnie skonstruowane tablety mid-go. Galaxy Tab S5e najprawdopodobniej nie zapiera dech w piersiach swoim planem i specyfikacjami, jednak mimo wszystko jest wyjątkowy wśród innych tabletów średniej klasy. Programowanie One UI na tablecie jest również pro. Powinniśmy jednak zbadać aktualizacje produktu dla Tab S5e tutaj, wraz z jego kwalifikacją i oczekiwaną datą rozładowania dla Androida 10, aktualizacji, która również przyniesie system operacyjny One UI 2.0.

Opublikowany w lutym i wprowadzony na rynek w kwietniu 2019 roku, wspaniały sprzęt z pakietu S5e, umożliwiający szybkie ukończenie zadań. Jest lekki, ma dość konwencjonalny ekran i towarzyszy afirmacji Samsunga. W tym segmencie porozmawiamy o wydanych aktualizacjach dla S5e, a nawet sprawdzimy, czy i kiedy zostanie odświeżony do najnowszego systemu operacyjnego Google, Androida 10.

„W momencie, w którym Samsung wyładuje aktualizację Androida 10.”

Zawartość

  • Najnowsze wiadomości
  • Czy Samsung Galaxy Tab S5e otrzyma aktualizację Androida 10?
  • W którym momencie Samsung wyładuje Galaxy Tab S5e aktualizacja Androida 10
  • Jeden interfejs użytkownika 2.0
  • Co się dzieje w aktualizacji Tab S5e Android 10
  • Ogólnoświatowa aktualizacja karty S5e
  • Aktualizacja karty Verizon S5e

Najnowsze wiadomości

3 września 2019 r.: Aktualizacja z sierpnia jest również dostępna dla modelu Wi-Fi karty S5e, rozpoznanego jako SM-T720. Aktualizacja OTA zajmuje około 197 MB.

29 sierpnia 2019: Verizon Wireless zaczął ujawniać aktualizację dla Galaxy Tab S5e. Przesyłając formularz programowania PPR1.180610.011.T727VVRU1ASH1, OTA podnosi poprawkę bezpieczeństwa gadżetu do sierpnia 2019 r.

Czy Samsung Galaxy Tab S5e otrzyma aktualizację Androida 10?

Już tylko kilka dni dzieli nas od zapoznania się z najnowszym systemem operacyjnym Google, Androidem 10, który ma zostać uruchomiony 3 września 2019 r. Android 10, aktualizuje plany, aby ulepszyć najważniejsze funkcje Androida 9 i sprawić, że korzystanie z Androida będzie tak spójne, jak byłoby to rozsądne. Dzięki sześciu wydaniom beta oficjalnie odkryliśmy, że amerykański potwór technologiczny wprowadza kilka prawdziwych zmian, które mogą zdecydowanie wpłynąć zarówno na klientów korzystających z telefonów komórkowych, jak i tabletów.

S5e towarzyszył One UI 1.0 opartym na Androidzie 9 z obudowy. Samsung w większości zezwala na swoje tablety średniej wielkości w każdym razie jedną aktualizację systemu operacyjnego Android i przewidujemy, że organizacja powinna kontynuować ten zwyczaj również w tym roku. Podsumowując, Android 10 powinien uderzyć w wejście S5e prędzej niż później.

Zobacz także: Aktualizacja Samsung Galaxy Note 10 Android 10: Wydano wrześniową łatkę Sprint

W którym momencie Samsung wyładuje Galaxy Tab S5e aktualizacja Androida 10

  • Kwalifikacja do Androida 10
  • Aktualizacja zostanie wydana do marca 2020 r.
  • Otrzymałbym stałą aktualizację od razu, Android 10 beta nie jest normalny

W przeciwieństwie do Google, OnePlus, Motoroli i Nokii, Samsung lubi nakładać niestandardową skórkę na zrzuty Google. Chociaż procedura opóźnia wdrożenie, końcowy wynik jest często wart przerwy. Samsung prawdopodobnie zajmie tyle czasu, ile to konieczne, rozładowując Androida 10, dlatego nie licz na Androida 10, ostrzeżenie o aktualizacji przed końcem marca 2020 r.

Jeden interfejs użytkownika 2.0

Rok temu Samsung ujawnił One UI 1.0 z systemem Android Pie. Od tego momentu został wznowiony dwa lub wiele razy (1.1 w S10 i 1.5 w Note 10), po prostu poprawiając się i poprawiając. One UI 2.0 jest uważany za najlepszą niestandardową skórkę Samsunga w dowolnym momencie, a klienci S5e są gotowi docenić ją bez ograniczeń.

Zobacz także: Android 10: wszystko, co musisz wiedzieć

Po wydaniu wideo One UI 2.0 wiemy, co jest w sklepie. Co więcej, jeśli organizacja zaimportuje do S5e nieodróżnialną formę, klienci bez wątpienia będą zachwyceni.

Co się dzieje w aktualizacji Tab S5e Android 10

Aktualizacja systemu Android 10 firmy Google zaprezentuje kilka niezwykłych funkcji, takich jak tryb ciemny, zmodyfikowana trasa gestów, ulepszone menu udostępniania, napisy na żywo, dymki powiadomień, szczegółowe uprawnienia kadry kierowniczej, odcienie akcentu i inne.

Oprócz standardowych zalet systemu Android 10, One UI 2.0 prezentuje kilka jasnych funkcji.

Samsung utrzymuje kafelki w stylu One UI 1.0, ale Szybkie ustawienia zajmują obecnie cały ekran. Chociaż jest to przyzwoite użycie ekranu, wykonanie jednego gestu będzie dla większości trudniejsze. Dołączono również inny pasek mediów — oficjalnie obecny w ofercie Note 10.

Samsung również wprowadza niektóre najważniejsze informacje z Note 10 do linii S10. W Szybkich ustawieniach można obecnie wybrać opcję Link to Windows — wspólne przedsięwzięcie Samsunga i Microsoftu, które zostało przedstawione w Nocie 10. Południowokoreański producent OEM dodatkowo przenosi lokalny rejestrator ekranu do Galaxy S10.

Ogólnoświatowa aktualizacja karty S5e

Data rozładowania Adaptacja oprogramowania Changelog

021 września 2019 r. T720XXU1ASH1 sierpnia 2019 r. poprawka bezpieczeństwa

Aktualizacja Androida 10 dla Tab S 5e jest zwykle dostępna w pierwszym kwartale 2020 roku.

Aktualizacja karty Verizon S5e

Data rozładowania Wariant oprogramowania Historia zmian

29 sierpnia 2019 r. T727VVRU1ASH1 sierpnia 2019 r. poprawka bezpieczeństwa

Verizon Galaxy Tab S5e otrzyma aktualizację Android 10, jednak może ona nie nastąpić w najbliższym czasie. Spodziewamy się, że globalna odmiana (sprzedawana w Europie, Azji i innych lokalizacjach) Tab S 5e, aby najpierw uzyskać Androida 10, a około miesiąc później, na Tab S56e Verizon.

Dlatego spodziewamy się, że Verizon Tab S5e otrzyma Androida 10. W pewnym momencie w kwietniu-marcu 2020 r., Ponieważ wymagana jest globalna odmiana, aby uzyskać aktualizację w marcu 2020 r.