Szukasz najlepszych alternatyw dla kieszonkowych aplikacji? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Pocket to internetowe narzędzie do tworzenia zakładek, które umożliwia użytkownikom organizowanie artykułów, filmów, stron internetowych i łączy oraz zarządzanie nimi. Jest to najlepsza aplikacja do tworzenia zakładek, ale ma swoje ograniczenia, takie jak brak obsługi wyszukiwania według tagów lub wysoka opłata abonamentowa w wariancie darmowym. Przyjrzeliśmy się całkowicie alternatywom dla Pocket, które ma do zaoferowania rynek. Zaczynajmy.

Aplikacja kieszonkowa Alternatywy

Czytnik artykułów offline

Najłatwiejszą aplikacją do tworzenia zakładek jest Pocket Reader Offline.

Aplikacja działa poprzez ciche monitorowanie działania schowka. Za każdym razem, gdy chcesz zapisać przewodnik do czytania offline, po prostu skopiuj link do schowka, a automatycznie wyświetli się pływający przycisk, w którym możesz go zainstalować, aby przeczytać później lub wyświetlić podgląd w aplikacji.

Podobnie jak w przypadku kieszonkowej funkcji TTS, Czytnik artykułów w trybie offline zawiera wbudowane narzędzie do dyktowania, które odczytuje artykuły z różną prędkością. Niezbędny w czasach, gdy wolisz słuchać długiego artykułu niż go czytać. Tekst można ograniczyć lub ulepszyć, a także obsługuje tryb ciemny, który pozwala zmienić tło na czarne, aby ułatwić wzrok, gdy zbyt dużo czytasz na telefonie komórkowym.

 • Offline: tak, możesz także zapisywać przewodniki w trybie offline, ale ogranicza się to do obrazów lub tekstu. Nie obsługuje filmów w trybie offline i filtruje podczas zapisywania.
 • Synchronizacja międzyplatformowa: Ta aplikacja jest dostępna na Androida, więc jest to opłacalny wybór, jeśli czytasz coś na telefonie komórkowym.
 • Szukaj (tagi): Możesz także użyć folderów do sortowania linków, ale to prawie wszystko. Bardzo dopracowane tagi oparte na wyszukiwaniu nie są jeszcze dostępne.

Czytnik artykułów offline (bezpłatnie, bez reklam)

Alternatywy dla kieszonkowej aplikacji – Figgle

Figgle NIE jest kolejną aplikacją Przeczytaj to później, która wyświetla artykuły dodane do zakładek. To zaawansowana aplikacja, która pozwala szybko zapisywać swoje posty i odkrywać odpowiednią treść w oparciu o Twoje preferencje. Jesteś przy tworzeniu konta i za każdym razem, gdy chcesz coś zapisać, po prostu kliknij przycisk Udostępnij na swoim iPhonie i wybierz Figgle. Może automatycznie pobierać szczegóły za pośrednictwem adresu URL i zapisywać zawartość w Twoim profilu.

Możesz ręcznie przesyłać zdjęcia, notatki i adresy URL, aby zapisać je za pomocą swojego profilu Figgle. Najlepszą rzeczą w Figgle jest to, że pozwala odkrywać artykuły innych osób za pomocą karty trendów. Ale jeśli chcesz zachować prywatność, możesz ukryć posty z całego świata i zachować je dla siebie. Możesz także śledzić znajomych lub sprawdzać losowe artykuły użytkowników, a następnie zapisać je w swoim profilu i przeczytać później.

Figgle oferuje również oryginalne nowe produkty w całym gatunku, które pozwalają zachować wszystko, co dotyczy.

 • Offline: Niestety Figgle przestaje działać w trybie offline i nie wczytuje zapisanych artykułów bez Wi-Fi.
 • Synchronizacja między platformami: Figgle udostępnia aplikację na iOS i może synchronizować wszystkie zapisane artykuły na każdym urządzeniu za pomocą zainstalowanej aplikacji.
 • zaawansowane wyszukiwanie: Możesz także zapisać artykuły, aby łatwiej wyszukiwać posty za pomocą tagów lub odkrywania.

Figle (całkowicie za darmo, bez reklam)

EmailThis.me

EmailThis.me-Pocket Alternatywne aplikacje

Część naszej oficjalnej komunikacji odbywa się przez e-mail i może mieć sens tylko to, że istniała usługa, która zapewnia naszym przewodnikom za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wprowadź EmailTo rozszerzenie do Chrome, w którym możesz bezpośrednio Ctrl + V linki i udostępniać je bez reklam, sformatowany przewodnik w skrzynce odbiorczej poczty e-mail. Moim zdaniem jest to bardzo przyzwoite, bo nie trzeba się martwić o poświęcanie części swojego życia na sortowanie lub porządkowanie wszystkiego w różnych aplikacjach.

Udostępnia zakładki bezpośrednio w skrzynce odbiorczej, dzięki czemu nie musisz się martwić o zarządzanie lub organizowanie. Niektóre klienty poczty e-mail mają foldery do uporządkowania rzeczy. Możesz także przekazywać te e-maile bezpośrednio do każdego, kto oszczędza Twój czas w biurze.

 • Offline: Tak. gdy Twój link zostanie zapisany, możesz otrzymać wiadomość e-mail, która pozostanie w Twojej skrzynce odbiorczej. Możesz go również obejrzeć później. Pokazuje artykuł przeformatowany i nie zawiera żadnych reklam.
 • Synchronizacja między platformami: Wszystkie zapisane zakładki i przewodniki znajdują się w Twojej skrzynce odbiorczej, jeśli możesz łatwo uzyskać dostęp do poczty e-mail za pomocą urządzenia inteligentnego, Twoje zakładki będą tam.
 • Szukaj (tagi): Zależy od używanego klienta poczty e-mail, a następnie umieszcza je w folderze.

EmailThis.me (19 USD/rok)

Alternatywne aplikacje kieszonkowe – WorldBrain

Mózg świata to narzędzie typu open source, które rejestruje wszystkie odwiedzane obecnie witryny i indeksuje je na komputerze. Działa jako rozszerzenie chrome i wyraźnie znajduje się po stronie przeglądarki, aby uzyskać łatwy dostęp. Możesz także dodawać tagi i komentarze, wybierając fragment tekstu na stronie internetowej i dotykając przycisku komentarza.

 • Dodatkowe funkcje: Możesz również udostępniać tekst bezpośrednio, zamiast kopiować i wklejać, generując linki do udostępniania za pomocą jednego kliknięcia. możesz to zrobić, wybierając fragment tekstu i udostępniając tekst po kliknięciu przycisku udostępniania.
 • Offline: może zapisywać tagi lub adnotacje w trybie offline, ale działa tylko wtedy, gdy witryna jest załadowana, jeśli nie, to chcesz, aby internet początkowo ładował stronę internetową, aby uzyskać do niej dostęp.
 • Synchronizacja międzyplatformowa: Nie jest jeszcze dostępna, ale możesz również wesprzeć projekt, a otrzymasz tę niesamowitą funkcję, gdy zostanie oficjalnie wdrożona.
 • Szukaj(tagi): tak, jest kompatybilny z obsługą tagów lub zaawansowanymi filtrami.
 • Cena £: Całkowicie za darmo, 5 USD miesięcznie z dodatkowymi funkcjami (automatyczne tworzenie kopii zapasowych, synchronizacja międzyplatformowa, prywatna pamięć masowa)

ŚwiatMózg (bezpłatnie, 5 USD miesięcznie)

Kropla deszczu.io

Alternatywy aplikacji Raindrop.io-Pocket

Zaawansowany menedżer zakładek do postów, linków, zdjęć, audio i wideo.

Interfejs użytkownika może być onieśmielający z powodu wielu funkcji, ale jest bardzo łatwy do nauczenia. Może również porządkować zakładki w folderach, filtrować zduplikowane linki i usuwać uszkodzone linki, co pomaga w utrzymaniu kolekcji w czystości. Możesz także bezpośrednio udostępniać posty za pomocą jednego przycisku.

Ma kilka dodatkowych funkcji w tej aplikacji i umożliwia uzyskanie podglądu artykułu bez jego uprzedniego otwierania. Możesz także sortować zakładki według nazwy, daty, tagów itp. Wariant premium ma do wyboru filtrowanie linków, takich jak duplikaty lub uszkodzone. Możesz także zintegrować Dropbox lub Google Drive z wariantem raindrop.io pro i przechowywać wszystkie swoje zakładki w chmurze. W wariancie pro dodano również integrację z wieloma innymi usługami, takimi jak Instapaper.

 • Offline: Raindrop.io nie może zapisywać zakładek offline, możesz je także przeglądać, gdy jesteś podłączony do Internetu. Zapewnia opcję synchronizacji z chmurą, w której możesz przechowywać i pobierać posty.
 • Synchronizacja między platformami: Zapewnia aplikacje na wszystkie platformy. Możesz także użyć rozszerzenia Google Chrome lub aplikacji internetowej na komputery i aplikacje. Na telefony komórkowe (aplikacje są dostępne zarówno na Androida, jak i iOS).
 • Szukaj (tagi): Szukanie zapisanych postów to błogosławieństwo dzięki tej aplikacji. Opcja wyszukiwania tagów jest również dostępna z kilkoma innymi opcjami, aby ułatwić lub uprościć wyszukiwanie zakładek.

Kropla deszczu.io

Alternatywy dla aplikacji kieszonkowych – Instapaper

Instapaper to najbardziej znana lub popularna aplikacja w kategorii zakładek. Poza tym jest to bardzo najłatwiejsze lub najprostsze. Instapaper to płatna usługa, która jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników na wszystkich platformach.

Aplikacja internetowa zapewnia najłatwiejszy interfejs użytkownika, a aplikacja mobilna jest zgodna z tym samym stylem, zachowując jednolitość na wszystkich platformach. Teraz niektóre podstawowe funkcje aplikacji są również dostępne dla innych użytkowników na wszystkich platformach. Niektóre z płatnych funkcji „premium” obejmują przeglądanie bez reklam, dyktowanie głosu i wyszukiwanie pełnotekstowe, które również mogą być bezpłatne. możesz również wysyłać posty do e-czytników, takich jak Kindle, jest to bardzo istotne podczas czytania poradników na temat kindle.

 • Offline: Wszystkie zakładki są synchronizowane na wszystkich platformach, a po zapisaniu ich na Instapaper możesz przeglądać linki z każdego urządzenia. Jednak nie można ich oglądać bez połączenia Wi-Fi.
 • Synchronizacja między platformami: Aplikacja jest również dostępna na wszystkich platformach jako aplikacja internetowa i można ją zainstalować zarówno na iOS, jak i Androida z wymaganych sklepów z aplikacjami.
 • Wyszukiwanie artykułów (tagów): Tagi są niezgodne w Instapaper, ale możesz także wyszukiwać zapisane przewodniki za pomocą wbudowanej opcji wyszukiwania.

Instapapier (wolny)

Tablica korkowa

Alternatywy dla aplikacji Pinboard-Pocket

Podobnie jak każda inna aplikacja na tej liście, Pinboard zajmuje miejsce ze względu na jasne cele. Może również pobierać stałą opłatę za rok, umożliwia tworzenie zakładek do linków, przewodniki po jego zastosowaniach oraz pomaga zarządzać i usuwać uszkodzenia linków.

Interfejs użytkownika jest dość prosty lub łatwy. Ponadto nie zawiera żadnych reklam, interfejs podobny do strony internetowej. Możesz także uzyskać łatwą opcję tagowania, aby zarządzać swoimi postami. Jest wydajny lub szybki w archiwizacji linków. Łączy się również z wieloma innymi usługami, takimi jak Pocket, Instapaper itp. Możesz także przechowywać ulubione lub tweety do 3 kont.

 • Offline: Funkcja archiwizacji umożliwia archiwizację danych, ale jest niedostępna w trybie offline.
 • Synchronizacja między platformami: Jest to aplikacja internetowa z wieloma aplikacjami innych firm, których można używać na różnych urządzeniach.
 • Wyszukiwanie artykułów(tagów): Możesz także wyszukiwać artykuły za pomocą wyszukiwania zaawansowanego.

Tablica korkowa (11-25 USD/rok)

Alternatywne aplikacje kieszonkowe – Wallabag

Wallabag to menedżer zakładek o otwartym kodzie źródłowym, który pomaga zachować linki lub zdjęcia, instalując je i usuwając cały bałagan (pliki cookie, reklamy). Interfejs użytkownika znajduje się blisko strony internetowej i pozwala na zapisanie strony internetowej, a także na przeczytanie jej później. Może być również używany jako samoobsługowy serwer, który może przechowywać zapisane zakładki lokalnie, aby umożliwić czytanie w trybie offline

 • Offline: Tak. jest kompatybilny z serwerem samoobsługowym lub odczytem offline.
 • Synchronizacja między platformami: Wallabag jest dostępny dla różnych platform i można go również używać do hostowania serwera na komputerze lokalnym i można go używać w aplikacjach na Androida.
 • Zaawansowana opcja wyszukiwania: Tak, jest kompatybilny z wyszukiwaniem zaawansowanym.
 • Koszt: Open source lub za darmo.

Wallabag (wolny)

Evernote

evernote

Evernote to aplikacja na Androida stworzona do organizowania, robienia notatek, list zadań i archiwizacji. Chociaż jest głównie sprzedawana jako aplikacja do robienia notatek, jest używana do zarządzania funkcjami jako narzędzie do tworzenia zakładek.

Zamiast folderów Evernote udostępnia notatnik, w którym przechowujesz notatki. Jest to jednak sprytne narzędzie, które umożliwia publikowanie linków, upuszczanie zdjęć i filmów na stronie, która jest automatycznie osadzona na stronie notatnika. Możesz także zarządzać lub organizować za pomocą tagów i oddzielnych linków w różnych notatnikach.

 • Dodatkowe funkcje: Dzięki bezpłatnej wersji aplikacji możesz również udostępniać swoje dane za pomocą dwóch urządzeń. Dzięki płatnym usługom możesz przeglądać dokumenty lub pliki PDF, możesz także zapisywać strony internetowe i łącza do późniejszego czytania.
 • Offline: Tak, możesz.
 • Synchronizacja między platformami: Evernote działa na wszystkich platformach, a aplikacje są synchronizowane ze wspólnym kontem. możesz także zapisywać linki na dowolnej platformie, a wszystkie urządzenia mogą synchronizować i pobierać linki.
 • Wyszukiwanie artykułów (tagów): Tagi są kompatybilne z Evernote.

Evernote (bezpłatnie, 3,99 USD za dodatkowe funkcje)

Wniosek:

Oto wszystko o „alternatywnych aplikacjach kieszonkowych”. Niektórzy ludzie mają inne potrzeby związane z zarządzaniem aplikacjami. Evernote to niesamowita aplikacja, jeśli chcesz dodawać notatki do linków do sklepów, podczas gdy miłośnicy open-source mogą korzystać z Wallabag i hostować własną aplikację serwisową. Tablica korkowa jest bardzo prosta lub minimalna, jeśli chcesz zachować swoje zakładki dla siebie. Instapaper lub Booky.io są najlepsze do udostępniania i organizowania linków, a następnie przeglądania ich później na swoich telefonach komórkowych. Jeśli spędzasz tygodnie na pisaniu e-maili i udostępnianiu postów, możesz również użyć poczty e-mail, aby udostępniać pięknie przygotowane e-maile bez reklam. Czytnik artykułów offline jest dobry, jeśli kiedykolwiek używasz telefonu komórkowego do czytania postów. Te aplikacje są dość istotne.

Która z nich jest Twoją ulubioną aplikacją? Daj nam znać poniżej!

Przeczytaj także: