Szukasz alternatyw dla torrentów Nyaa? Nyaa Torrents nie żyje, ale nadal istnieje kilka najlepszych alternatyw. Dzisiaj poznasz najlepsze strony z torrentami, które oferują taką samą lub najlepszą zawartość jak Nyaa. Dowiesz się również, jak zachować bezpieczeństwo podczas torrentowania, w tym jak wybrać i korzystać z najlepszej sieci VPN.

Kilka lat temu Nyaa Torrents było jednym z największych i najbardziej niezawodnych źródeł wschodnioazjatyckich mediów lub anime. Ale publiczny tracker torrentowy dodał wszystko, od koreańskich dramatów i chińskich filmów po japońskie programy telewizyjne. Ponieważ ułatwia to każdemu instalację i oglądanie zagranicznych filmów, bez względu na to, gdzie mieszka.

Zobacz także: Najlepsze gry na Androida do pobrania

Użyj VPN, jeśli chcesz korzystać z torrentów

VPN

Możesz wiedzieć, że torrenty mogą być prawnie podejrzane, a używanie ich przez sieć jest dość ryzykowne. Możesz więc używać torrentów do celów prawnych, takich jak dystrybucja oprogramowania typu open source. Czasami torrenty mogą być również wykorzystywane do nielegalnego pobierania lub instalowania treści chronionych prawem autorskim.

Wielu dostawców usług internetowych bada ruch torrentowy, jeśli oglądają go w swojej sieci. Ponadto, jeśli mają wątpliwości, czy instalujesz nielegalne treści, mogą zagłębić się w historię korzystania z sieci i jej historię. Jeśli sprawdzą, że korzystasz z torrentów, musisz zostać ukarany wysoką grzywną. Jeśli szukasz najlepszych alternatyw dla Nyaa Torrent, przewiń w dół!

Problem z torrentami polega na tym, że gdy pobierasz lub instalujesz plik za pośrednictwem torrentów, hostujesz ten plik, aby inni użytkownicy mogli go pobrać. Torrenty rozkładają obciążenie hostingu na różnych użytkowników równorzędnych. Jednak system może powodować problemy prawne dla użytkowników. Chociaż pobieranie lub instalowanie treści chronionych prawem autorskim jest nielegalne i może podlegać karze grzywny, hosting treści chronionych prawem autorskim do pobrania jest kolejnym poważnym wykroczeniem, ponieważ oznacza, że ​​rozpowszechniasz te treści.

VPN:

Aby bezpiecznie korzystać z torrentów, konieczne jest szyfrowanie ruchu internetowego. Musisz więc spróbować użyć VPN. Wirtualna sieć prywatna (lub VPN) tłumaczy Twoje dane. Następnie może przekazać go do prywatnego serwera proxy, gdzie jest dekodowany, a następnie wysyłany z powrotem do pierwotnego miejsca docelowego oznaczonego nowym adresem IP. Korzystając z prywatnego połączenia i zamaskowanego adresu IP, nikt nie mówi o Twojej tożsamości.

Bezpieczne korzystanie z Wi-Fi jest czymś, o co wiele osób się martwi. Podczas gdy dostawcy usług internetowych śledzą i sprzedają informacje o użytkownikach, rządy zauważają, że obywatele i hakerzy szukają wszelkich słabości, które mogą wykorzystać. Oprogramowanie wywołało czerwone flagi we wszystkich branżach dzięki wielu dodatkom innych firm, które pozyskują pirackie treści. Dostawcy usług internetowych reagują, monitorując ruch użytkowników torrentów, a także tłumiąc prędkość pobierania.

Alternatywy Nyaa Torrent – ​​nasza rekomendacja

Wybieramy sieci VPN, które polecają torrenty w oparciu o ich bezpieczeństwo. Bierzemy również pod uwagę kilka innych czynników, takich jak łączna liczba dostępnych serwerów, najszybsze prędkości połączenia itp.

Nord VPN:

NordVPN może nie mieć największej sieci serwerów w branży. Ale to nie jest daleko. Obejmuje ponad 5800 serwerów w 59 krajach. NordVPN oferuje zdumiewającą gamę adresów IP, które można sfałszować, do wyboru w dowolnym celu. Zwykłe liczby, to za mało?

A co z ich szeregiem serwerów specjalistycznych, z których każdy jest specjalnie dostosowany do innego przypadku użycia? (Są to: cebula przez VPN, ochrona przed atakami DDoS, wieloprzeskokowa sieć VPN, P2P, dedykowany adres IP i zamaskowane serwery.) To wystarczające narzędzie, aby odblokować Netflix, przebić się przez Wielką Zaporę Sieciową Chin lub po prostu przeglądać, pobierać i torrentować w pokoju. Zapraszam do skorzystania z darmowego i otwartego Internetu; z NordVPN nigdy nie osiągniesz limitów przepustowości ani prędkości — nigdy nie doświadczysz dławienia ani nie zabraknie przełączników serwerów. Jeśli szukasz najlepszych alternatyw dla Nyaa Torrent, przewiń w dół!

Oprócz posiadania rozległej sieci serwerów NordVPN jest zarówno szybki, jak i bezpieczny. Wszystko zaczyna się od 256-bitowego szyfrowania AES, które jest tak trudne, że superkomputer potrzebowałby milionów lat, aby złamać tylko jedno hasło. Konkretne protokoły obejmują najnowocześniejsze protokoły UDP i TCP OpenVPN. A także SSTP: technologia, która może pokonać nawet najsurowsze filtry cenzury.

Zasady rejestrowania są również hermetyczne, bez żadnych zapisów ruchu, adresów IP, znaczników czasu, przepustowości ani historii przeglądania. Wreszcie, spółka holdingowa NordVPN ma siedzibę w Panamie – neutralnym kraju. W rzeczywistości oznacza to, że główne światowe rządy nie mogą nic zrobić, aby wymusić na Twoich danych usunięcie NordVPN.

IPVanish VPN

Znikanie IP bardzo dobrze wie, jakich funkcji użytkownicy Kodi chcą najbardziej. Szybkość jest priorytetem. Ponadto usługa zapewnia szybkie pobieranie do szerokiej sieci ponad 850 serwerów w różnych krajach. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, będziesz mógł zalogować się na serwer o niskich opóźnieniach, aby uzyskać niesamowite prędkości. Bezpieczeństwo jest również kluczem do adresów IPVanish, blokując wszystkie dane za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES. Ponadto zapewnia bezpieczeństwo Twojej tożsamości dzięki zabezpieczeniu przed wyciekiem DNS i automatycznemu wyłącznikowi awaryjnemu. IPVanish może zapewnić Ci bezpieczeństwo!

IPVanish oferuje również 7-dniową gwarancję zwrotu gotówki. Oznacza to, że masz tydzień na analizę bez ryzyka.

Zobacz także: Alternatywy Torrentza: co się stało z Torrentzem?

Alternatywy Nyaa Torrent:

Nyaa Torrent

Mocnymi stronami Nyaa Torrent były głównie subskrypcje dla fanów, anime i ogólne treści z Azji Wschodniej. Był kompleksowy, więc nie można zastąpić witryny tylko jednym zasobem. Chodź, sprawdźmy alternatywne torrenty Nyaa:

AcgnX Torrent

AcgnX opisuje najlepsze treści anime. Użytkownicy przesyłają torrenty z różnych witryn, koncentrując się na ilości lub szybkości, a nie na jakości. Filmy HD lub zgrywanie z telewizji siadają ze sobą, pozwalając ci zarysować swędzenie anime bez czekania na jakiekolwiek dubbingowane wersje zagraniczne. Klasyczna zawartość jest również zapisywana w głębokich archiwach witryny. Ułatwia to jednak złapanie całej serii na weekend bingingu anime.

Na AcgnX znajdziesz komiksy, gry, anime, filmy, mangę, programy akcji na żywo, fansubskrypcje i inne treści zorientowane na Japonię. Chcesz więcej alternatyw dla Nyaa Torrent? Przewiń w dół!

Projekt Shana

Shana Project oferuje kolekcję wysokiej jakości filmów, które są uporządkowane i łatwe do przeglądania. Cała zawartość jest podzielona na kategorie według sezonu lub programu z najlepszymi newest first sortowanie domyślne na stronie głównej. Za każdym razem, gdy odwiedzasz witrynę, możesz zobaczyć, co nowego, a następnie zanurkować, aby znaleźć starsze programy.

Tokio Toshokan

Tokyo Toshokan to japońska biblioteka multimediów, która doprowadza całą koncepcję minimalizmu do skrajności. Witryna porzuca najlepsze schematy kolorów i oszałamiające obrazy banerów na rzecz prostego, przejrzystego wyglądu, w którym zawartość jest na pierwszym miejscu. Strona główna zawiera listę wszystkich nowych wydań, indeksowania fansubs, treści japońskich, mangi, gier i wielu innych. Ponadto natkniesz się na sporą ilość muzyki na żywo lub dramatów, dzięki czemu Tokyo Toshokan jest najlepszym źródłem nie tylko anime.

Bazy GG

Nyaa Torrent nie był szczególnie znany z ogromnych ilości treści powieści wizualnych. Ale na stronie był dobry wybór dla tych, którzy są zainteresowani grami. GGBases jest owinięte powieściami wizualnymi od stóp do głów. Jest dobrze skategoryzowany według gatunku i można go łatwo przeglądać i wyszukiwać na stronie głównej. Wiele etykiet jest w języku japońskim, więc potrzebujesz praktycznej znajomości języka, aby jak najlepiej wykorzystać witrynę. Chcesz więcej alternatyw dla Nyaa Torrent? Przewiń w dół!

Bajty anime

Społeczność AnimeBytes oferuje najlepsze torrenty skupione wokół japońskich mediów, od anime po muzykę, filmy i mangę. Serie klasyczne są bardzo łatwe do znalezienia, podobnie jak wybrane wydania do wciąż trwających programów. AnimeBytes jest bez wątpienia najlepszym źródłem do pobrania całej serii. Ponieważ ułatwia to objadanie się ulubionymi programami. Znajdziesz tu również najlepszy wybór gier wideo i materiałów drukowanych na wypadek, gdybyś chciał odpocząć od całego anime.

Bezpieczeństwo podczas torrentowania

Ponieważ strony z torrentami są całkiem bezpieczne. Ale jest kilka rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę. Upewnij się, że zachowasz ostrożność, ponieważ mogą pojawić się wszystkie wirusy, złośliwe oprogramowanie, kradzież danych i inne problemy. Po prostu postępuj zgodnie z poniższymi sztuczkami i wskazówkami, aby chronić swój komputer i uchronić się przed niebezpieczeństwem.

  • Zawsze używaj VPN — Sieci VPN są niezbędne i bardzo ważne dla codziennej prywatności i bezpieczeństwa. Ale VPN są absolutnie przydatne do instalowania torrentów. Łączenie się z rówieśnikami oznacza wyświetlanie Twojego adresu IP światu. To nie jest takie proste i nie jest bezpieczne w nowoczesnej erze cyfrowej.
  • Użyj oprogramowania antywirusowego – Ważną rolę odgrywa oprogramowanie antywirusowe. Ponieważ jest to pierwsza linia obrony przed niebezpiecznymi plikami. Zawsze włączaj skaner i wyszukujesz, pobierasz lub uruchamiasz torrenty.
  • Nie pobieraj nielegalnych treści – Pobieranie oprogramowania, nielegalnych filmów i programów telewizyjnych może narazić Cię na niebezpieczeństwo. Ale jeśli będziesz trzymać się legalnych treści, znacznie rzadziej wpadniesz w kłopoty.

Wniosek:

Nyaa Torrent był najlepszym źródłem anime, dość trudno go całkowicie zastąpić. Czy masz jakieś ulubione strony internetowe, z których chcesz korzystać w przypadku nowych wydań lub zarchiwizowanych seriali? Prywatne lub publiczne trackery są mile widziane, więc podziel się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.

Przeczytaj także: