Co się stało z Torrentzem? Dlaczego nie są już dostępne? Torrentz.eu był jedną z najpopularniejszych i największych metawyszukiwarek torrentów. Są używane przez ludzi na całym świecie. Torrenty służą do pobierania lub instalowania plików wideo lub innych treści. Niestety w zeszłym roku domena torrentz.eu została zablokowana i strona nie jest już dostępna. Nadal nie jest jasne, co dokładnie stało się z witryną.

Wszyscy wiemy, że niektóre z najpopularniejsze witryny prawdopodobnie zostaną usunięte ostatecznie z powodu konfliktów prawnych dotyczących treści, które udostępniają. Ale jeśli tęsknisz za Torrentzem i szukasz innego źródła dla swoich plików torrentowych, istnieje wiele innych niesamowitych stron z torrentami.

Dzisiaj w tym artykule podzielimy się z Tobą listą niektórych popularnych witryn z metawyszukiwarkami torrent, których możesz użyć jako najlepszy wybór do Torrentz. Jednak te witryny zapewniają taką samą funkcjonalność lub zawartość jak stara witryna Torrentz, więc powinieneś wrócić do wyszukiwania i korzystania z torrentów, które chcesz w mgnieniu oka. Jeśli chcesz wiedzieć, co stało się z Torrentzem, zanurkuj poniżej!

Użyj VPN, jeśli chcesz korzystać z torrentów

Możesz wiedzieć, że torrenty mogą być prawnie podejrzane, a używanie ich przez sieć jest dość ryzykowne. Możesz więc używać torrentów do celów prawnych, takich jak dystrybucja oprogramowania typu open source. Czasami torrenty mogą być również wykorzystywane do nielegalnego pobierania lub instalowania treści chronionych prawem autorskim.

Wielu dostawców usług internetowych bada ruch torrentowy, jeśli oglądają go w swojej sieci. Ponadto, jeśli mają wątpliwości, czy instalujesz nielegalne treści, mogą zagłębić się w historię korzystania z sieci i jej historię. Jeśli sprawdzą, że korzystasz z torrentów, musisz zostać ukarany wysoką grzywną.

Problem z torrentami polega na tym, że gdy pobierasz lub instalujesz plik za pośrednictwem torrentów, hostujesz ten plik, aby inni użytkownicy mogli go pobrać. Torrenty rozkładają obciążenie hostingu na różnych użytkowników równorzędnych. Jednak system może powodować problemy prawne dla użytkowników. Chociaż pobieranie lub instalowanie treści chronionych prawem autorskim jest nielegalne i może podlegać karze grzywny, hosting treści chronionych prawem autorskim do pobrania jest kolejnym poważnym wykroczeniem, ponieważ oznacza, że ​​rozpowszechniasz te treści.

VPN:

Aby bezpiecznie korzystać z torrentów, konieczne jest szyfrowanie ruchu internetowego. Musisz więc spróbować użyć VPN. Wirtualna sieć prywatna (lub VPN) tłumaczy Twoje dane. Następnie może przekazać go do prywatnego serwera proxy, gdzie jest dekodowany, a następnie wysyłany z powrotem do pierwotnego miejsca docelowego oznaczonego nowym adresem IP. Korzystając z prywatnego połączenia i zamaskowanego adresu IP, nikt nie mówi o Twojej tożsamości.

Bezpieczne korzystanie z Wi-Fi jest czymś, o co wiele osób się martwi. Podczas gdy dostawcy usług internetowych śledzą i sprzedają informacje o użytkownikach, rządy zauważają, że obywatele i hakerzy szukają wszelkich słabości, które mogą wykorzystać. Oprogramowanie wywołało czerwone flagi w całej branży dzięki wielu dodatkom innych firm, które pozyskują pirackie treści. Dostawcy usług internetowych reagują, monitorując ruch użytkowników torrentów, a także tłumiąc prędkość pobierania.

Najlepsza sieć VPN pomaga zapewnić Ci bezpieczeństwo przed wszystkimi powyższymi zagrożeniami. Sieci VPN szyfrują również porcje danych, zanim opuszczą Twoje urządzenie. Uniemożliwi to jednak nikomu zabranie Twojej tożsamości lub wyświetlenie tego, co instalujesz. Ten podstawowy poziom bezpieczeństwa jest niezwykle skuteczny w przypadku wielu zadań. Obejmuje to przełamywanie zapór cenzury, dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi i zabezpieczanie urządzeń przenośnych w publicznych sieciach Wi-Fi.

Nasza rekomendacja:

Wybieramy sieci VPN, które polecają torrenty w oparciu o ich bezpieczeństwo. Bierzemy również pod uwagę kilka innych czynników, takich jak łączna liczba dostępnych serwerów, najszybsze prędkości połączenia itp.

Nord VPN:

NordVPN

NordVPN może nie mieć jednej największej sieci serwerów w branży. Ale to nie jest daleko. Obejmuje ponad 5800 serwerów w 59 krajach. NordVPN oferuje zdumiewającą gamę adresów IP, które można sfałszować, do wyboru w dowolnym celu. Zwykłe liczby, to za mało?

A co z ich szeregiem serwerów specjalistycznych, z których każdy jest specjalnie dostosowany do innego przypadku użycia? (Są to: cebula przez VPN, ochrona przed atakami DDoS, wieloprzeskokowa sieć VPN, P2P, dedykowany adres IP i zamaskowane serwery.) To wystarczające narzędzie, aby odblokować Netflix, przebić się przez Wielką Zaporę Sieciową Chin lub po prostu przeglądać, pobierać i torrentować w pokoju. Zapraszam do skorzystania z darmowego i otwartego Internetu; z NordVPN nigdy nie osiągniesz limitów przepustowości ani prędkości — nigdy nie doświadczysz dławienia ani nie zabraknie przełączników serwerów.

Oprócz posiadania rozległej sieci serwerów NordVPN jest zarówno szybki, jak i bezpieczny. Wszystko zaczyna się od 256-bitowego szyfrowania AES, które jest tak trudne, że superkomputer potrzebowałby milionów lat, aby złamać tylko jedno hasło. Konkretne protokoły obejmują najnowocześniejsze protokoły UDP i TCP OpenVPN. A także SSTP: technologia, która może pokonać nawet najsurowsze filtry cenzury.

Zasady rejestrowania są również hermetyczne, bez żadnych zapisów ruchu, adresów IP, znaczników czasu, przepustowości ani historii przeglądania. Wreszcie, spółka holdingowa NordVPN ma siedzibę w Panamie – neutralnym kraju. W rzeczywistości oznacza to, że główne światowe rządy nie mogą nic zrobić, aby wymusić na Twoich danych usunięcie NordVPN.

Bez względu na Twoje wymagania, z NordVPN trudno się pomylić.

Plusy

 • Najlepszy wybór budżetu
 • Oszałamiająca liczba serwerów
 • Podłącz do 6 urządzeń jednocześnie
 • Nie zachowuje żadnych metadanych przeglądania
 • Wsparcie na czacie 24/7.

Cons

 • Niektóre serwery mogą być wolne i zawodne
 • Aplikacje mogą czasami łączyć się wolno.

IPVanish VPN

IPVanish VPN

Znikanie IP bardzo dobrze wie, jakich funkcji użytkownicy Kodi chcą najbardziej. Szybkość jest priorytetem. Ponadto usługa zapewnia szybkie pobieranie do szerokiej sieci ponad 850 serwerów w różnych krajach. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, będziesz mógł zalogować się na serwer o niskich opóźnieniach, aby uzyskać niesamowite prędkości. Bezpieczeństwo jest również kluczem do adresów IPVanish, blokując wszystkie dane za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES. Ponadto zapewnia bezpieczeństwo Twojej tożsamości dzięki zabezpieczeniu przed wyciekiem DNS i automatycznemu wyłącznikowi awaryjnemu. IPVanish może zapewnić Ci bezpieczeństwo!

IPVanish zawiera najlepsze funkcje:

 • To łatwe w użyciu aplikacje dla systemów Windows, Linux, Mac, Android i iOS.
 • Polityka zerowego logowania dla całego ruchu w celu zachowania prywatności.
 • Zapewnia pełny dostęp do wszystkich dodatków Kodi.
 • Nieskończone pobieranie i brak ograniczeń prędkości.

IPVanish oferuje również 7-dniową gwarancję zwrotu gotówki. Oznacza to, że masz tydzień na analizę bez ryzyka.

Co się stało z Torrentz – Alternatywne źródła torrentów

Po posortowaniu VPN przejdźmy do stron, na których możesz łatwo znaleźć torrenty. Podane 5 trackerów ma obecnie dobre wyniki w zakresie renomowanych linków, czasu pracy, szeregu treści i jest publicznie dostępnych. Przyjrzyjmy się więc, co stało się z Torrentzem i dlaczego używamy źródeł torrentów:

torrentz2.eu

torrentz2-Co się stało z Torrentz

Najlepszą rzeczą w prawdziwej witrynie Torrentz jest najnowszy wariant tej samej witryny, znany jako torrentz2.eu. Ma ogromny wybór dostępnych torrentów. Obecnie witryna indeksuje 61 110 017 torrentów z 256 249 764 stron na łącznie 82 domenach. Więc jest bardzo prawdopodobne, że znajdziesz to, czego szukasz. Zapewnia również kategorie, których można się spodziewać, takie jak programy telewizyjne, filmy, muzyka i gry, a także ma opcję sprawdzania świeżych i najpopularniejszych torrentów oraz najlepszych torrentów tygodnia. Sekcja najlepszych torrentów jest najlepszym źródłem rekomendacji, tak jakby był film, program telewizyjny lub album, o którym wszyscy mówią.

Kolejną niesamowitą cechą tej witryny jest Torrentz. Gdy klasyfikuje pliki torrent, które indeksuje pod względem jakości. Zweryfikowane torrenty zawierają dokładnie taką treść, do której twierdzą, a dobre torrenty to te, które są niezawodne lub szybkie i mają plik dobrej jakości, do którego prowadzą linki. Możesz również sprawdzić pełną listę witryn indeksowanych przez Torrentz2 pod adresem https://torrentz2.eu/pomoc. Ponieważ zawiera dobrze znane witryny, takie jak 1337x, isoHunt, Seedpeer, MagnetDL i wiele innych.

Co się stało z Torrentzem – isohunt2.org

isohunt2

isoHunt to internetowa wyszukiwarka torrentów od wielu lat. Chociaż torrent przeszedł wiele zmian, najnowszych wersji i nowych domen. Zamiast kwestii prawnych, przez lata pozostał jednym z najlepszych źródeł torrentów. Najlepszą rzeczą, która sprawia, że ​​isoHunt jest popularny na innych stronach z torrentami, jest szybkość wzrostu liczby nowych torrentów.

Zapewnia również różne kategorie, które są dostępne na isoHunt. Kategorie obejmują dorosłych, oprogramowanie, anime i książki lub zwykłe filmy, seriale telewizyjne, muzykę i gry. Kategoria książek jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą czytać e-booki, ponieważ zawiera duży wybór ostatnich premier, których nie mają wszystkie strony z torrentami. Na głównej stronie witryny znajdziesz pełną listę najlepszych torrentów w każdej kategorii, wraz z pełnymi szczegółami, rozmiarem pliku, całkowitą liczbą seederów itp.

kickasstorrents.to

kickasstorrents-Co się stało z Torrentz

Co się stało ze stroną Torrentz KickassTorrents (KAT)? Wszyscy tęsknimy za KickassTorrents (KAT), najbardziej ulubioną witryną z plikami torrentowymi, która była jedną z największych na świecie, dopóki nie została usunięta w zeszłym roku. Kiedy się zamknęło, pojawiło się wiele klonów prawdziwej strony. Niektórzy z nich byli jednak podejrzliwi i wrzucali wirusy na swoich niczego niepodejrzewających użytkowników. Na szczęście prawdziwi programiści KAT odświeżają społeczność, tworząc nową witrynę z niesamowitymi funkcjami i wyglądem oryginału.

Witryna charakteryzuje się prostą, przejrzystą, bezprzerwową stroną tytułową. Na jego stronie głównej po prostu wyświetlasz pole wyszukiwania, a także linki do kategorii programów telewizyjnych, filmów, gier, muzyki i najnowszych dodatków. Ale jeśli wolisz sprawdzić listę bieżących torrentów w starym stylu na stronie głównej, możesz przełączyć się na inną stronę indeksu, dotykając tutaj. Tutaj zobaczysz listę torrentów oraz informacje o ich wieku, kategorii, rozmiarze pliku, całkowitej liczbie pijawek lub seederów oraz łącza do komentarzy, dzięki czemu możesz dyskutować o plikach na forum.

Forum jest istotną częścią tego, co czyni KAT wyjątkowym, ponieważ zapewnia aktywną lub zaangażowaną społeczność. Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz porozmawiać o nowych programach lub grach lub uzyskać wskazówki dotyczące instalacji lub zarządzania plikami, sprawdź łącza społecznościowe na stronie KAT.

idope.se

idope

iDope jest nowicjuszem na scenie torrentów, co jest niezbędne ze względu na zasadę bezpieczeństwa polegającą na nieśledzeniu adresu IP użytkownika. Jeśli martwisz się, że śledzą Cię podejrzane strony z torrentami, docenisz tę funkcję bezpieczeństwa iDope. Kolejną niesamowitą funkcją jest to, że nie zawiera żadnych wyskakujących okienek ani reklam w witrynie.

Zapewnia prosty lub przejrzysty interfejs wolny od bałaganu. Z jego strony głównej możesz przejrzeć lub sprawdzić listę najnowszych i najpopularniejszych torrentów. Jest też pudełko zawierające 3 popularne kolekcje torrentów – na przykład obecnie zawiera listę 250 najlepszych filmów na IMDB. Te kolekcje to świetne sposoby na wyszukiwanie i instalowanie ogromnych ilości treści, ponieważ chcesz pobrać tylko jeden plik torrent, a to pozwoli Ci zainstalować wiele plików wideo.

Jeśli znudziły Ci się starsze strony z torrentami, które wyglądają podobnie i mają tę samą treść, i musisz spróbować czegoś nowego, to iDope jest absolutnie warte sprawdzenia.

torrentz.ec

Co się stało ze stroną Torrentz? Dlaczego użyliśmy klona Torrentz.ec? Torrentz.ec jest klonem lub atrapą prawdziwej strony Torrentz, z tymi samymi funkcjami lub wyglądem co strona torrentz2.eu. Jeśli zapewnia wybór między tymi dwiema stronami, zalecamy korzystanie ze strony torrentz2.eu oprócz torrentz.ec, ponieważ jest bardziej renomowana. Jednak możesz napotkać problemy z dostępem do torrentz2.eu, ponieważ witryna została umieszczona na czarnej liście w wielu krajach za promowanie pirackich treści. Ale jeśli mieszkasz w jednym z tych krajów i nie możesz uzyskać dostępu do torrentz2.eu, musisz zamiast tego spróbować torrentz.ec.

Wniosek

To nieznośna prawda, że ​​Torrentz nie jest już dostępny. Ale na szczęście istnieje wiele innych opcji, które spełnią wszystkie Twoje wymagania dotyczące torrentów. Witryna, którą ogólnie polecamy użytkownikom, którzy zastanawiają się nad alternatywą dla Torrentza, to torrentz2.eu, ponieważ jest najbliższa rzeczywistości i ma ogromny zakres dostępnych treści. Jeśli jednak szukasz bardziej bogatego w funkcje doświadczenia z różnymi dostępnymi kategoriami torrentów i funkcjami, takimi jak wsparcie społeczności za pośrednictwem forów, prawdopodobnie chcesz zajrzeć do innych polecanych przez nas witryn.

Co się stało z Torrentzem? Która z tych witryn z torrentami Twoim zdaniem jest najlepsza do wyszukiwania treści i która ma najlepsze funkcje? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.

Przeczytaj także:

Najlepsza wyszukiwarka torrentów do pobierania torrentów