Wprowadzenie do Vidlaba:

Vidlab to najpotężniejsza aplikacja do edycji wideo od MuseWorks. Jednak aplikacja jest dostępna tylko na urządzenia z systemem iOS. Vidlab oferuje mnóstwo opcji, jeśli chodzi o edycję wideo. Możesz także dodawać przejścia między pływającym tekstem, klipami, a także animować tekst w klipie wideo.

Vidlab umożliwia dodanie animowanej grafiki jako nakładki na wideo. Możesz także wybrać z biblioteki muzycznej aplikacji, aby dodać swoje ulubione utwory do swoich filmów. Nie tylko to, ale także możesz dodać własną narrację, aby Twoje filmy były bardziej spersonalizowane!

Co sprawia, że ​​Vidlab jest tak wspaniały?

Cóż, istnieje mnóstwo aplikacji do edycji wideo. Niektóre aplikacje nie pozwalają na tworzenie różnych warstw. Vidlab umożliwia tworzenie nakładek i wybieranie mediów, które chcesz dodać.

Aplikacja zapewnia efekty nakładki w postaci „płatków róż”, „opadu deszczu” i innych, które całkiem dobrze pasują do użytkowników. Ponadto nakładki nie mogą wchodzić w interakcje z filmem, ale dobrze jest zobaczyć opcję.

Lista alternatyw Vidlab dla Androida

Jeśli zastanawiasz się nad aplikacjami takimi jak Vidlab w telefonie komórkowym, nie szukaj dalej. Oto lista najlepszych alternatyw Vidlab w sklepie Google Play.

Inshot

Wszyscy pamiętamy tę aplikację z dawnych czasów. Aplikacja może być używana do łatwego tworzenia kwadratowych zdjęć do publikowania na Instagramie. Ponadto InShot przeszedł ogromną metamorfozę i stał się najlepszą aplikacją do edycji wideo.

InShot oferuje intuicyjny i prosty interfejs użytkownika, który jest łatwy do zrozumienia. Aplikacja ma swoje podstawowe funkcje, takie jak dzielenie, przycinanie, łączenie itp. Ponadto umożliwia dodawanie muzyki do wideo, wybierając z biblioteki utworów.

Istnieje wiele aplikacji, które konwertują filmy, ale część miejsca na telefonie jest zajęta teledyskami, których nigdy nie oglądam. Mogę łatwo przekonwertować wszystkie filmy na dźwięk, aby przechowywać trochę miejsca na telefonie komórkowym. Możesz wybrać MP3 i AAC jako wyjście i dostosować szybkość transmisji dźwięku. Wbudowany edytor umożliwia wycinanie klipów na ekranie konwersji. Aplikacja ma również niesamowite funkcje, których można użyć do dostosowania kanału, częstotliwości, zanikania/zanikania i głośności.

Ponadto aplikacja ma dedykowany obcinacz wideo i audio, który jest bardzo przydatny podczas wycinania dodatkowych bitów z plików multimedialnych. Jest to najlepsza aplikacja, która działa dobrze i możesz jej użyć do optymalizacji biblioteki multimediów.

Aplikacja oferuje różne nakładki w postaci tekstu, naklejek, a nawet GIF-ów. Do wyboru są również najlepsze efekty wideo. Efekty można również dodać do pojedynczego klipu lub całego wideo, to zależy od Ciebie. Więcej alternatyw Vidlab znajdziesz poniżej!

Ściągnij: Inshot

FilmoraGo

FilmoraGo to kolejny doskonały i najlepszy pośredni między amatorską i profesjonalną edycją wideo. Oferuje jednak najlepsze narzędzia do Twojej dyspozycji, interfejs użytkownika jest prosty i łatwy do zrozumienia. Aplikacja wykorzystuje podstawową funkcję osi czasu, aby po prostu wyrównać klipy wideo, dzięki czemu można dodawać filtry i efekty do określonych fragmentów.

Aplikacja umożliwia przyzwoitą kontrolę nad szybkością wideo. Ponadto pozwala to przyspieszyć, spowolnić, a także odtworzyć do tyłu. Możesz także zobaczyć naprawdę niesamowite przejścia i efekty, aby Twój film wyskoczył. FilmoraGo oferuje obraz w obrazie (PIP), umożliwiając oglądanie edytowanego wideo podczas porównywania go z wersją nieedytowaną.

FilmoraGo umożliwia również dodawanie muzyki lub lektora do swoich filmów. Umożliwia także precyzyjne dostrojenie dźwięku za pomocą korektora dźwięku, aby uzyskać z niego jak najwięcej. Więcej alternatyw Vidlab znajdziesz poniżej!

Ściągnij: FilmoraGo

Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush

Opracowany przez Adobe edytor wideo jest równie potężny, co zgrabny. Edytor ma zgrabny, profesjonalny interfejs wypełniony opcjami dostrajania wideo. Oś czasu zastosowana przez aplikację bardzo ułatwia przenoszenie klipów i dodawanie różnych efektów do poszczególnych klipów.

Adobe Premiere Rush oferuje duży wybór wbudowanych szablonów, które można edytować, aby lepiej pasowały do ​​Twojego wideo. Aplikacja ma świetne efekty i filtry, dzięki którym Twój film będzie wyglądał profesjonalnie. Aplikacja posiada również narzędzie do edycji audio, które pozwala edytować narrację i inną muzykę.

Adobe Premiere Rush umożliwia dodawanie tytułów do klipów wideo. Daje również ogromną kontrolę nad tekstem, takim jak cienie, animacje itp. Chociaż istnieje wersja premium aplikacji, większość jej treści jest dostępna za darmo. Więcej alternatyw Vidlab znajdziesz poniżej!

Ściągnij: Adobe Premiere Rush

Edytor wideo ActionDirector

ActionDirector to bardzo łatwy i prosty w obsłudze edytor wideo. Jednak edytor oferuje kilka najlepszych opcji edycji. Chociaż na początku wydaje się, że nie zapewnia wielu naklejek i efektów w porównaniu z wieloma innymi aplikacjami z tej listy. Edytor umożliwia również dostęp do biblioteki w chmurze, która jest wypełniona po brzegi naklejkami.

Najlepszym aspektem aplikacji jest funkcja „Akcja”. Funkcja pozwala wybrać fragment wideo, a następnie dostosować prędkość tej sekcji. Możesz także dodać jedną funkcję akcji do każdego filmu.

Kolejną fajną funkcją w ActionDirector jest „Wygładzanie wideo”, czyli „Wygładzanie ruchu”. Cóż, tworzy gładki i czysty efekt, po prostu przyklejając dodatkowe klatki do twojego wideo. Należy jednak zachować ostrożność podczas korzystania z tej funkcji, ponieważ może to spowodować rozmycie wideo. Więcej alternatyw Vidlab znajdziesz poniżej!

Ściągnij: Dyrektor Akcji

Magisto

Magisto

Być może słyszałeś już o aplikacji, ponieważ zdobyła wiele nagród w Sklepie Play. Aplikacja jest najlepsza dla użytkowników, którzy nie szukają skomplikowanej platformy. Ale nie pozwalaj na prosty i przejrzysty interfejs użytkownika. Magisto jest wyposażony w wiele funkcji, które pomogą Ci udoskonalić swój film lub wideo.

Ponadto Magisto zawiera gotowe style, które mogą pomóc w tworzeniu różnego rodzaju filmów, takich jak samouczki, teledyski i wiele innych.

Najlepszym aspektem aplikacji jest ich interfejs AI. Jednak aplikacja wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby wybrać najlepsze części Twojego filmu. Pomaga również zsynchronizować z nim muzykę. Nie tylko to, ale także możesz użyć narzędzia do automatycznego tworzenia, aby aplikacja mogła wykonać pracę za Ciebie. Po prostu wybierz swoją muzykę i media i pozwól Magisto na stworzenie Twojego wideo. Więcej alternatyw Vidlab znajdziesz poniżej!

Ściągnij: Magisto

szybko

Quik to kolejna najlepsza aplikacja, która wydobywa to, co najlepsze z pełnowymiarowych edytorów wideo. Jednak aplikacja najlepiej nadaje się do łączenia, gdy jesteś pełen akcji. Możesz też połączyć swoje Zdjęcia Google, aby ułatwić sobie importowanie treści.

Jak Magisto. Quik sprawdza Twój film, aby znaleźć w nim najciekawsze momenty. Następnie po prostu synchronizuje muzykę z Twoim filmem. Quik jest najlepszy dla tych, którzy nie chcą spędzać dużo czasu podczas edytowania swoich filmów, ale nadal chcą profesjonalnie wyglądającego. Aplikacja pozwala wybrać styl filmu, który chcesz stworzyć, a następnie robi swoją magię.

Ponadto skompilował Twój film, nadal masz możliwość edycji i zmiany różnych aspektów, które pasują. Otrzymujesz to, co najlepsze z obu światów! Podobnie jak w przypadku innych aplikacji, możesz również dodać muzykę, a następnie zsynchronizować ją za pomocą wideo.

Notatka: Jeśli masz subskrypcję GoPro, możesz uzyskać dostęp do chmury bezpośrednio z poziomu Quik. To bardzo ułatwia przenoszenie materiału GoPro do telefonu!

Ściągnij: szybko

Śliczne Cięcie

Śliczne Cięcie

Nie daj się zwieść nazwie tej aplikacji. Cute Cut to bestia edytora wideo. Aplikacja jest pełnoprawnym edytorem z różnymi osiami czasu, który pomoże Ci dodać różne nakładki do Twojego filmu. Ponadto oferuje ponad trzydzieści narzędzi do rysowania, a nawet pozwala rysować bezpośrednio na filmie.

Cute Cut oferuje PIP, aby pomóc Ci porównać edytowane wideo przy użyciu jego nieedytowanej wersji. Nie tylko to, ale także oferuje opcję prostego stworzenia filmu dla Ciebie. Po prostu prześlij swoją treść i wybierz swój styl. Do wyboru jest wiele fajnych stylów, a Cute Cut dodaje własne fantazyjne efekty. Więcej alternatyw Vidlab znajdziesz poniżej!

Ściągnij: Śliczne Cięcie

KineMaster

KineMaster to najlepszy edytor wideo, który umożliwia eksport w rozdzielczości 4K. Aplikacja jest tak blisko edytora wideo na komputery stacjonarne. Ta aplikacja zawiera mnóstwo funkcji.

KineMaster oferuje wszystkie podstawowe narzędzia do edycji, które są dostarczane ze wszystkimi aplikacjami z tej listy i nie tylko. Aplikacja umożliwia dodawanie ruchu do warstw za pomocą narzędzia do animacji klatek kluczowych. Oferuje piękne efekty przejścia do wyboru, a także umożliwia dostęp do „Sklepu zasobów”, w którym można szukać muzyki, czcionek, grafiki klipów, naklejek, przejść i nie tylko.

Ściągnij: KineMaster

Wniosek:

Cóż, to wszystko. Jaka jest twoja ulubiona aplikacja do edycji wideo? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.

Przeczytaj także: