Najlepsze aplikacje do anonimowego czatu: Jeśli znudzi Ci się rozmowa ze znajomymi na Facebooku i WhatsApp. Szukasz trochę urozmaicenia? Czasami rozmowa z nieznajomymi może być korzystna dla twojego umysłu. Wydaje się to dziwne, ale życie w erze cyfrowej ma swoje zalety. Jednym z nich jest możliwość anonimowego czatowania z przypadkowymi nieznajomymi za pomocą smartfona. Tu są 10 najlepszych anonimowych aplikacji do czatu na Androida i iOS, które Ci się podobają.

Zanim zaczniemy, są szanse, że większość tych anonimowych stron może zapisywać twoje czaty, nawet jeśli mówią inaczej. Ale upewnij się, że nie mów ani nie rób niczego w anonimowej aplikacji do czatu, co później sprawi, że będziesz żałować. Mając to na uwadze, zacznijmy.

Najlepsze aplikacje do anonimowego czatu

Omegle

Omegle to jedna z najstarszych i najpopularniejszych stron, na której możesz rozmawiać z nieznajomymi podczas sesji czatu jeden na jednego. Jest również dostępny na iOS. Przepraszam użytkowników Androida. Ze względu na wersję internetową musisz utworzyć konto w aplikacji, wprowadzając swoją nazwę użytkownika, adres e-mail itp. Chociaż nic z tego nie jest zweryfikowane, możesz więc użyć dowolnych losowych informacji, które ci się podobają. Po zalogowaniu aplikacja losowo sparowała się z sesjami czatu jeden na jednego. Niestety wiele funkcji, takich jak – filtrowanie według płci czy czaty wideo, jest zablokowanych za paywallem.

Zainstaluj Omegle (iOS)

Przebudźcie się

wakie anonimowy-czat-aplikacje

Przebudźcie się jest jak aplikacja alarmowa, która oferuje połączenia od nieznajomych, aby Cię obudzić. To coś więcej niż tylko to i oferuje o wiele więcej. Korzystając z tej aplikacji, możesz poprosić nieznajomych, aby obudzili Cię telefonem. Możesz także pytać o opinie, sugestie, prośby dla firmy i słuchaj innych ludzi. Wszystkie te prośby są publikowane na tablicy na żywo, a ludzie mogą kliknąć, aby dołączyć. Aplikacja nie jest całkowicie anonimowa i możesz wybrać wyświetlanie swojego oryginalnego profilu. Jeśli jednak chcesz to ukryć, możesz to zrobić w ustawieniach i ukryć swoje zdjęcie, imię i inne dane osobowe. Wakie bez wątpienia działa dobrze i ma aktywną społeczność wspaniałych ludzi.

Zainstaluj Wakie (Android | iOS)

Connected2.me

connect2me anonimowy-chat-apps

Connected2.me to kolejna niesamowita anonimowa aplikacja do czatowania, która jest mocno inspirowana Instagramem. Po otwarciu aplikacji pokazuje kilka profili w pobliżu, z którymi możesz bezpośrednio rozmawiać. A na górze ma historie od swoich użytkowników, tak jak widać na Instagramie.

Nie musisz tworzyć konta użytkownika, aby wysyłać lub odbierać wiadomości, takie jak Instagram, jednak będziesz potrzebować go do tworzenia historii. Jest wyjątkowy ’Człapać’ funkcja daje losowych użytkowników, którzy są online i są dostępni na czacie.

Jest dostępny zarówno na Androida, jak i iOS.

CamSurf

CamSurf

Jakiego rodzaju aplikacja do czatu wideo lubisz najbardziej? Każdy ma swój gust, ale Camsurf okazał się świetnym wyborem do losowych rozmów wideo. Co jest takiego specjalnego w tej konkretnej witrynie? Na początek to nic nie kosztuje i nie musisz nawet tracić czasu na zakładanie konta – wystarczy kilka kliknięć, aby rozpocząć swój pierwszy czat. Możesz także przełączyć się z czatu wideo na czat tekstowy w dowolnym momencie, co ułatwia dostosowanie losowego czatu do miejsca publicznego. Tak, oznacza to, że Camsurf ma aplikację! Obecnie oferują tylko wersję na Androida, ale trwają prace nad aplikacją na iPhone’a.

Dzięki międzynarodowej bazie użytkowników Camsurf zawiera filtry lokalizacji i języka dla każdego, kto chce zawęzić zakres swoich losowych czatów. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, możesz polegać na błyskawicznym czasie ładowania zarówno czatów wideo, jak i tekstowych.

Zainstaluj CamSurf (Android | iOS)

Zainstaluj Connected2.me (Android | iOS)

Szept

szeptaj aplikacje do anonimowego czatu

Szept to jedna z bardziej popularnych aplikacji do anonimowego czatu dla użytkowników Androida. Ma ogromną bazę użytkowników z ogromną społecznością. Jeśli szukasz sensownych dyskusji zamiast czatów seksualnych i związanych z dorosłymi, Szept jest dla Ciebie. Wiele użytkownicy twierdzą, że prowadzą sensowne rozmowy który miał jakiś pozytywny wpływ na ich umysły i zachowanie.

Zainstaluj Szept (Android | iOS)

Spotkajmy się

aplikacje do anonimowego czatu poznaj mnie

Spotkajmy się jest jak portal randkowy, ale przeznaczenie miało inne plany dla zespołu. Dziś MeetMe to jedna z największych anonimowych aplikacji do czatowania z bazą ponad 100 milionów użytkowników. Oprócz poznawania niesamowitych nowych nieznajomych, istnieją funkcje, takie jak liczenie otrzymanych wyświetleń profilu, liczba wielbicieli, których masz, i otrzymane prezenty.

Niesamowitą rzeczą w tej aplikacji jest to, że zawiera kilka gier zręcznościowych i kasynowych, którymi możesz cieszyć się ze swoimi nowo znalezionymi przyjaciółmi. Chociaż ma w sobie akcent randkowy, jest to niesamowita aplikacja do poznawania nowych ludzi i nawiązywania nowych znajomości.

Zainstaluj Spotkajmy się (Android | iOS)

RandoChat

Randochat anonimowy-czat-aplikacje

RandoChat to kolejna popularna aplikacja do anonimowego czatu na urządzenia z Androidem. Pozwoli ci to poznawać i rozmawiać z nowymi ludźmi w prawdziwie anonimowy sposób. Nie musisz tworzyć nowego identyfikatora ani rejestrować się za pomocą identyfikatora e-mail. Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację, uruchomić ją i od razu zacząć rozmawiać. Wszystkie wiadomości zostaną usunięte po ich wysłaniu do osoby, z którą rozmawiasz. Niesamowite jest to, że nie przechowuje Twojego adresu IP i lokalizacji, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. RandoChat nie zezwala na treści erotyczne promujące zdrową i pozytywną atmosferę.

Zainstaluj RandoChat (Android)

CzatCzęsto

chat często anonimowy-czat-aplikacje

CzatCzęsto to ekskluzywna aplikacja na iOS, która ma unikalną funkcję, która obejmuje zadawanie pytań, udostępnianie sekretów itp. Aplikacja zniechęca użytkowników do ujawniania twoich danych osobowych, co jest dobre, jeśli szukasz prywatności. Firma twierdzi również, że w systemie nie ma botów, co zdarza się czasem w tym gatunku.

Zainstaluj Frima (iOS)

Chatous

rozmowne anonimowe aplikacje-czat

Jeśli szukasz rozmowy z przypadkowymi osobami na konkretne tematy, które Cię interesują, to Chatous może Ci pomóc. Często zdarza się, że Twoi znajomi nie są zainteresowani omawianiem interesujących Cię spraw, przez co chcesz więcej.

Działa jak Twitter, gdzie możesz znajdź tematy za pomocą hashtagów. Po wybraniu hashtagu wejdziesz do pokoju rozmów i będziesz mógł rozmawiać z osobami, które są również zainteresowane tym samym tematem, który wybrałeś. Dzieje się to anonimowo i możesz wyjść z czatu, kiedy tylko chcesz. Umożliwi udostępnianie dźwięku, obrazów i wideo, a także udostępnianie filmów z YouTube bezpośrednio w aplikacji.

Zainstaluj Chatousa (Android | iOS)

Hola

holla anonimowy-czat-aplikacje

Hola to aplikacja do czatu wideo. Korzystając z tej aplikacji, rozpoczniesz rozmowy wideo z nieznajomymi. Holla jest bardzo popularna wśród ponad 10 milionów użytkowników. Przyjęła Interfejs podobny do Tindera gdzie możesz przeciągnąć nieznajomych, aby porozmawiać.

Holla twierdzi, że wszyscy jej użytkownicy są prawdziwi. Możesz przesuwać palcem w lewo, aż znajdziesz kogoś, z kim chcesz rozmawiać na czacie wideo i to wszystko. Jest prosty w obsłudze i darmowy.

Zainstaluj Hollę (Android | iOS)

Zachwycać się

entuzjastyczne aplikacje do anonimowego czatu

Ostateczna aplikacja Zachwycać się pozwala oglądać serwisy Netflix i YouTube ze swoim zdalnym przyjacielem. Po zainstalowaniu Rave musisz utworzyć bezpłatne konto i zalogować się do swojego Netflix. Następnie zobaczysz różne publiczne czaty osób oglądających popularne filmy z Netflix i YouTube. Po prostu dołącz do tego pokoju i zacznij pisać lub rozmawiać podczas oglądania. Daje Ci możliwość stworzenia własnego pokoju rozmów dla filmu, który Ci się podoba, a inne osoby mogą do Ciebie dołączyć. Funkcja czatu w aplikacji obejmuje podstawowy czat tekstowy z symbolami i emotikonami.

Wniosek:

Ufnie! Podobał Ci się nasz artykuł. Daj nam znać, co myślisz, swoje doświadczenie i czy znasz jakąkolwiek inną dobrą aplikację w sekcji komentarzy poniżej.

Przeczytaj także: Najlepsze aplikacje Craigslist na Androida i iOS