Cóż, AirPods są obecnie jednymi z najlepszych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek na rynku. Najczęściej pomaga, jeśli jesteś już w ekosystemie Apple, ale co z użytkownikami Androida? Mimo że możecie połączyć AirPods ze smartfonem z Androidem, tracicie korzyści. Takich jak wskaźnik baterii, dotknij dwukrotnie, aby przełączyć utwory lub Asystenta. Podobnie jak wszystko inne, istnieje również obejście i stworzyłem listę najlepszych aplikacji AirPods na Androida, aby korzystać z AirPods jak profesjonalista. W tym artykule porozmawiamy o aplikacji Airpod na Androida, z której możesz łatwo korzystać. Zaczynajmy!

Aplikacja Airpod na Androida, z której możesz łatwo korzystać

Korzystając z dowolnej z wymienionych tutaj najlepszych aplikacji AirPods, możesz łatwo sparować AirPods firmy Apple z urządzeniem z Androidem. I będą działać jak każda inna para słuchawek Bluetooth.

Asystent wyzwalacza

 • Po otwarciu obudowy AirPods otrzymasz wyskakujące okienko wraz z poziomem naładowania baterii AirPods.
 • Możesz też otworzyć Asystenta Google, klikając dwukrotnie.
 • Ponadto istnieje również funkcja wykrywania słuchawek dousznych AirPods.

Assistant Trigger to w zasadzie prosta aplikacja, która pozwala uruchomić Asystenta Google na telefonie z Androidem. Wraz z tym samym skrótem używanym do wyzwalania Siri po podłączeniu do iOS, szybkie dwukrotne dotknięcie. Działa to w zasadzie na AirPod, a nawet wtedy, gdy ekran jest zablokowany. Może również wyświetlać poziom naładowania baterii na pasku powiadomień, w rzeczywistości w wersji pro. Ale na szczęście możecie to zrobić za darmo dzięki naszej następnej aplikacji.

Ściągnij – Asystent wyzwalacza

AirBattery | aplikacja airpod na Androida

 • AirBattery, aplikacja AirPods obsługująca układy Apple W1 i H1.
 • Znajdziesz małe okienko wraz z aktualnym stanem baterii AirPods i Beats.
 • Notatka- Otrzymasz stan baterii o wielkości interwału 10%. (Na przykład 85%, 75% itd.) Obudowa AirPods nie jest wyposażona w nadajnik Bluetooth, więc stan baterii obudowy jest wyświetlany za każdym razem, gdy Airpods jest faktycznie włożony do obudowy.

Mimo że Airdos działa naprawdę dobrze z Androidem, w rzeczywistości nie ma łatwego sposobu na sprawdzenie żywotności baterii Airpods. (W przeciwieństwie do iPhone’a, który zapewnia eleganckie wyskakujące okienko wszystko, co otworzysz obok niego). Ale AirBattery właśnie to robi. Pokazuje również pozostały czas pracy baterii słuchawek AirPods i etui na telefonie z Androidem.

aplikacja airpod na Androida

Chociaż ma to na celu pokazanie tylko poziomu baterii AirPods, możesz również użyć funkcji wykrywania uszu AirPods. Działa tylko z kilkoma aplikacjami, takimi jak Spotify, Netflix i YouTube, i wstrzymuje dźwięk za każdym razem, gdy wyjmiesz jeden z AirPods z ucha. Cóż, AirBattery ma kilka ograniczeń, takich jak dokładne sprawdzenie poziomu naładowania baterii w etui, a przynajmniej jeden AirPods powinien się w nim znajdować.

Możesz pobrać aplikację za darmo w Sklepie Play, jednak pod popem znajduje się irytująca reklama. Możesz je usunąć wraz z kilkoma dodatkowymi funkcjami za jedyne 0,99 USD.

Podroid | aplikacja airpod na Androida

 • Sprawdź informacje o baterii w czasie rzeczywistym z panelu powiadomień.
 • Wykorzystaj w pełni tę aplikację AirPods na Androida, korzystając z funkcji takich jak odtwarzanie następnego utworu, poprzedniego utworu, zwiększania lub zmniejszania głośności itd.
 • Podroid obsługuje nawet tę funkcję, aby wykryć dźwięk w przypadku utraty AirPods.

Poddroid przez Keonwoo Lee to aplikacja AirPod na Androida z unikalną możliwością tworzenia motywów interfejsu użytkownika. Obecnie istnieją trzy różne motywy, właściwie biały, czarny i różowy. Podroid posiada również funkcję, która zatrzymuje lub wstrzymuje odtwarzanie po wyjęciu AirPod z ucha. Jednak towarzyszy mu ostrzeżenie, że spowoduje to wysokie zużycie baterii. Ustawienie wyższego opóźnienia zdecydowanie pomogłoby w wydłużeniu żywotności baterii.

podroid

Podobnie jak wyzwalacz asystenta, Podroid może również ustawić funkcje zdefiniowane przez użytkownika dla funkcji kranu. Cóż, dotknięcie ikony koła zębatego w prawym górnym rogu przeniesie Cię na stronę ustawień, na której można ją dostosować.

Podroid w zasadzie wyświetla stan baterii Airpoda w nakładce, a także poprzez powiadomienia. Pamiętaj, że Podroid potrzebuje dostępu do powiadomień o uprawnieniach Androida, aby działać poprawnie. Aplikacje, którym przyznano dostęp do powiadomień, mogą też odczytywać wszystkie Twoje powiadomienia. Może również aktywować lub odrzucać przyciski. Podroid twierdzi również, że potrzebuje tego pozwolenia, aby zaktualizować własne powiadomienie. Jednak dla użytkowników, którzy kładą duży nacisk na swoją prywatność, może to również stać się przełomem.

Ściągnij – Podroid

Korektor | aplikacja airpod na Androida

 • Możesz także stworzyć własne ustawienie korektora za pomocą 5-pasmowych kontrolerów, które zapewnią idealną jakość dźwięku Twoim AirPods. (Wersja płatna)
 • Ta aplikacja AirPods na Androida pozwala wybierać spośród prawie dziewięciu różnych ustawień wstępnych. Obejmuje to również Normal, Rock, Folk i wiele innych.
 • Equalizer obsługuje inne aplikacje do strumieniowego przesyłania muzyki online, takie jak Spotify, Pandora i wiele innych.

Wyrównywacz

Czas na muzykę. AirPods oferują bardziej płaski i zrównoważony dźwięk, który jest dobry do codziennego użytku. Jeśli jednak chcesz trochę energii ze swoich bezprzewodowych pąków. W takim razie twoje opcje są jedną z setek aplikacji korektora w Sklepie Play. Jeśli słuchasz muzyki zapisanej lokalnie w telefonie, to każdy inny odtwarzacz muzyki wraz z korektorem również zadziała. Ale jeśli chcesz, aby jedna aplikacja ustawiała korektor w aplikacjach na telefonie, korektor byłby do tego bardziej odpowiedni. Ma 9 ustawień wstępnych, takich jak Normalny, Klasyczny, Folk, Pop, Hip-hop, Rock itp. Jeśli chcesz tworzyć własne ustawienia wstępne, możesz również kupić pełną wersję aplikacji za 1,99 USD.

Ściągnij – Wyrównywacz

Wyskakujące okienko AirBuds | aplikacja airpod na Androida

 • Interfejs użytkownika jest prosty, ale zapewnia ergonomię.
 • Podobnie jak większość aplikacji AirPods na Androida, możecie łatwo obserwować stan baterii.
 • Bezproblemowo obsługuje wykrywanie noszenia, gdy masz AirPods w uszach.

Wyskakujące okienko AirBuds za pośrednictwem napisów Developer J Szybko, prosto i pięknie. I my też możemy to zaświadczyć! Wyskakujące okienko AirBuds jest proste, ale ergonomiczne. Właściwie robi to, co ma robić pięknie.

aplikacja airpod na Androida

Podobnie jak większość innych aplikacji, wyświetla również stan baterii jako nakładkę na ekran lub jako powiadomienie. Jednak funkcja powiadomień jest dostępna tylko w wersji premium AirBuds. Ma wykrywanie noszenia, które zasadniczo wykrywa, kiedy masz AirPod w uchu. Inne funkcje, takie jak Read Caller i Assistive Listen, są również dostępne w wersji premium, która kosztuje około 1,5 USD.

AirBuds Popup potrzebuje dostępu do powiadomień i pozwolenia na lokalizację, aby działać poprawnie.

Wniosek

W porządku, to wszystko ludzie! Mam nadzieję, że wam się podoba airpod app for android artykuł, a także uznasz go za pomocny. Przekaż nam swoją opinię na ten temat. Również jeśli macie dalsze pytania i problemy związane z tym artykułem. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Wkrótce się z tobą skontaktujemy.

Miłego dnia!

Zobacz także: Jak naprawić, jeśli Airpods ciągle się rozłączają?