Craigslist jest w rzeczywistości jedną z największych witryn zamieszczających reklamy w USA i jedną z największych na świecie. Jej nazwa pochodzi od jej założyciela, który zasadniczo zdecydował się na utrzymanie witryny w dużej mierze bez reklam w interesie społeczności. Wraz z ponad 60 milionami osób korzystających z witryny w samych Stanach Zjednoczonych. Nie ma wątpliwości, że w rzeczywistości jest to jeden z najlepszych miejsc docelowych dla ogłoszeń drobnych. Cóż, dlatego tak zaskakujące jest to, że słynna tajna strona nie ma oficjalnych aplikacji ani na platformy Android, ani iOS. W tym artykule porozmawiamy o najlepszej aplikacji Craigslist na iPhone’a i Androida. Zaczynajmy!

Udostępnię listę wszystkich aplikacji Craigslist na Androida i iOS, które z pewnością pomogą Ci przeglądać, publikować, a także edytować reklamy, gdy jesteś w ruchu. W końcu jest miejscem wszelkiego rodzaju ogłoszeń, takich jak praca, usługi, motoryzacja, mieszkania, a nawet miejsce do sprzedaży rzeczy.

Co oferują te aplikacje Craigslist?

Jeśli musicie wejść na oficjalną stronę Craigslist, być może spodobał wam się pomysł i bogata ilość dostępnych informacji. Jednak brak odpowiednich filtrów wyszukiwania i przytłaczające informacje mogą zniechęcić Cię do używania go do jakichkolwiek praktycznych celów.

Mamy teraz wiele alternatywnych aplikacji mobilnych, które zasadniczo działają na Twoich iPhone’ach lub telefonach z Androidem. Ma przyjazny dla użytkownika interfejs, a także pozwala przeglądać wszystkie listy reklam określonego typu, z Craigslist, poprzez filtr kategorii.

Najlepsza aplikacja Craigslist na iPhone’a i Androida

CPlus

Cóż, CPlus mówi, że jest oficjalnie licencjonowany przez Craigslist i zawsze, gdy nie mogłem znaleźć żadnych dowodów na poparcie tego, aplikacja działa w zasadzie bezbłędnie. Interfejs użytkownika i projekt są nowoczesne i funkcjonalne, co stanowi odświeżające podejście do minimalistycznego wyglądu strony internetowej.

Użyj tej aktualnej aplikacji, aby kupować i sprzedawać, co chcesz! Możecie tam zamieszczać wszelkiego rodzaju towary i na pewno znajdziecie coś dla siebie! Kiedy przewijasz reklamy, daje Ci to możliwość nie tylko oglądania zdjęć. Ale także, aby zobaczyć ceny i notatki reklamodawców, co pozwala łatwo porównać towary.

Możesz łatwo ustawić swoją lokalizację, aby wybrać tylko pobliskie reklamy. Ale jeśli Twoja praca wiąże się z regularnym przenoszeniem się z jednego miejsca do drugiego lub jesteś również fanem podróżowania. Następnie wybierz geolokalizację, a Twoje współrzędne zostaną zdefiniowane automatycznie!

Jeśli od czasu do czasu szukacie tych samych rzeczy, po prostu oznaczacie je jako ulubione, a następnym razem z łatwością uzyskacie do nich dostęp. CPlus umożliwia również użytkownikom tworzenie lub edycję ogłoszeń i ogłoszeń, a także publikowanie ich na Craigslist. Jedna z najlepszych aplikacji Craigslist.

CSmart | najlepsza aplikacja Craigslist na iPhone’a

Aplikacja CSmart w zasadzie pozwala wyszukiwać reklamy Craigslist, a także ogłoszenia za pomocą filtrów dla listy kategorii, ceny, lokalizacji, koloru, daty, obszaru, stanu. Jest w zasadzie kompatybilny zarówno z iPhone’ami, jak i iPadami i jest naprawdę bardzo przydatny wraz z przydatnymi skrótami, takimi jak kodowane kolorami i podświetlane listy.

najlepsza aplikacja Craigslist na iPhone'a

Cóż, kolejną funkcją, która czyni ją jedną z najlepszych aplikacji Craigslist na iOS, są powiadomienia. Że wysyła Cię, gdy coś, co było niedostępne, faktycznie staje się dostępne. Inną z jego funkcji, która może być dla Ciebie pomocna, jest możliwość przeglądania również kolumny historii wyszukiwania.

W przypadku napotkania trudności w korzystaniu z aplikacji, wszelkie informacje dotyczące jej funkcji dostępne są na kanale youtube. Również wszelkie zapytania i oferty są akceptowane na stronie na Facebooku.

Ogłoszenia

Ta aplikacja jest łatwa w użyciu, a jednocześnie funkcjonalna i przyciągająca wzrok. To, co wyróżnia tę aplikację, to możliwość wyboru układu reklamy, który jest dla Ciebie bardziej odpowiedni, a także jasnego lub ciemnego motywu.

Wraz z różnorodnymi filtrami możesz mieć pewność, że wszystkie Twoje badania są naprawdę dokładne i kompletne. Na pewno znajdziesz to, czego szukasz i będziesz mieć szeroki wybór ofert. Aby kupić najbardziej odpowiedni w rozsądnej cenie.

W przypadku chęci pozbycia się bezużytecznych rzeczy, zajmujących dużo miejsca w mieszkaniu, to da Ci możliwość stworzenia własnej poczty i ich sprzedaży. Na pewno zauważycie, jak przestronny jest wasz dom!

najlepsza aplikacja Craigslist na iPhone'a

Możesz nacisnąć przycisk Start, aby dodać zakładkę lub zapisać wpis, jednak tak naprawdę nie możesz zapisać często wykonywanych wyszukiwań. Na koniec możesz także sortować aukcje na Craigslist i filtrować wyniki według nazwy, typu, obszaru, ceny, lokalizacji, samego zdjęcia, daty i tak dalej. Aplikacja obsługuje reklamy, które można usunąć wraz z zakupem w aplikacji.

Codzienne ogłoszenia z Craigslist | najlepsza aplikacja Craigslist na iPhone’a

Ta aplikacja Craigslist jest w rzeczywistości bardziej jak przeglądarka mobilna wraz z minimalnym interfejsem użytkownika w środku. Możesz przeglądać jedno lub więcej miast jednocześnie, nie ma jednak zaawansowanych funkcji, takich jak tryb nocny.

Po prostu zacznij wybierać miasto ręcznie lub za pomocą GPS i rozpocznij wyszukiwanie według słów kluczowych lub według kategorii. Zobaczysz listę swojej ostatniej historii wyszukiwania, ale to wszystko. Możesz także zapisywać pojedyncze aukcje lub wyszukiwane frazy, aby to też było. Jedną dobrą rzeczą w aplikacji są w zasadzie szablony odpowiedzi. Jeśli zauważysz, że wysyłasz tę samą wiadomość lub odpowiadasz w kółko, możesz również zapisać ją jako szablon i używać jej ponownie, kiedy tylko zechcesz.

Aplikacja Craigslist na Androida jest całkowicie darmowa i wspierana przez reklamy. Możesz usunąć te reklamy za jednorazową płatność w wysokości 2,99 USD.

cPro

CPro ma naprawdę wiele wspólnych funkcji, które można znaleźć w aplikacjach z ogłoszeniami drobnymi. Jednak poza tym oferuje również 110% gwarancji na przedmioty zakupione za jego pośrednictwem.

Możesz także znaleźć usługi, przedmioty na wyprzedaży i inne niezbędne aukcje, korzystając z filtrów do wyszukiwania w wielu miastach, wybierania ceny, rodzaju, a także zapisywania wyszukiwanych przedmiotów. Jednak oprócz tego możesz również kupić wirtualne monety, aby zapłacić za produkty. Oraz usługi, aw zamian otrzymasz gwarancję na zakupiony przedmiot.

cpro

Ma również tryb nocny, prosty interfejs użytkownika, a także wiele innych filtrów, dzięki którym jest to jedna z najlepszych aplikacji Craigslist.

Smobile dla Craigslist | najlepsza aplikacja Craigslist na iPhone’a

Ostatnia, nie najmniej ważna, Smobile dla Craigslist utworzyłem listę, ponieważ jest to jedyna aplikacja, jaką udało mi się znaleźć. Pozwala to na anonimowe przeglądanie słynnej witryny z ogłoszeniami. Tak, dobrze to przeczytałeś. Właściwie nie ma potrzeby tworzenia konta i łączysz się z kupującym bezpośrednio przez wbudowany system czatu, który oferuje aplikacja.

Funkcje takie jak możliwość przeglądania wielu miast jednocześnie, zapisywania ulubionych reklam. Wyszukiwania przyszłych referencji, filtrowanie list, a także sortowanie są dostępne tutaj. Interfejs użytkownika jest dobry i funkcjonalny, jednak w porównaniu z niektórymi innymi aplikacjami, takimi jak Cplus, jest w porządku. Prawdziwym przyciąganiem Smobile dla Craigslist jest możliwość zachowania anonimowości. Wszyscy ludzie używają Craigslist, a wy również znajdziecie tak wiele reklam, które zawierają aukcje dla dorosłych. W takiej sytuacji konieczne staje się zachowanie prywatności i faktyczne zastanowienie się nad własnym bezpieczeństwem.

Klasyfikować

Jest to właściwie najlepsza aplikacja ogłoszeniowa, w której możesz kupić dowolny samochód. Ogłoszenia to jeden z rodzajów aplikacji Craiglist i zdecydowanie przynosi ten sam klimat. Tutaj możesz również przeglądać samochody sprzedawane w Twojej okolicy, możesz skontaktować się bezpośrednio ze sprzedającymi i przeprowadzić z nimi całą dyskusję na temat ceny końcowej.

W przeciwieństwie do większości innych sklasyfikowanych aplikacji dla Craiglist, ta jest minimalistyczna i w rzeczywistości zajmuje się tylko sekcją sprzedaży. Jest to naprawdę prosta, bezsensowna aplikacja dla tych, którzy chcą przeglądać Craigslist tylko w poszukiwaniu przedmiotów na wyprzedaży.

klasyfikować

Zasadniczo znajduje się na liście najlepszych aplikacji Craigslist na Androida w kategorii zakupów. Możesz nawet wyszukiwać przedmioty w wielu miastach. Filtry zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić poruszanie się po liście sprzedaży. Nie ma zbędnych funkcji, które faktycznie będą Cię rozpraszać. Prosty interfejs i dedykowane filtry sprawiają, że jest to niezwykle przydatne, jeśli chcesz kupić przedmioty wymienione na Craigslist.

letgo | najlepsza aplikacja Craigslist na iPhone’a

Letgo to w zasadzie szybko rozwijający się rynek mobilny do kupowania i sprzedawania lokalnie. Błyskawicznie sprzedawaj rzeczy, które wystawiasz na Letgo i znajduj oferty w pobliżu. Takich jak elektronika, gry, ubrania, samochody, meble, dekoracje i wiele innych. Użytkownicy mogą również rozmawiać z innymi lokalnie.

Jest coraz mniej tradycyjnych aplikacji Craigslist, ponieważ technologie ewoluują. I powoli zastępują je przez ogłoszenia i aplikację z drugiej ręki. A te są naprawdę dobre i nie różnią się tak bardzo od aplikacji Craigslist, takich jak ta.

To fajna aplikacja z ogłoszeniami, w której ludzie mogą sprzedawać swoje stare rzeczy. A inni ludzie również mogą znaleźć rzadkie rzeczy. Tego szukali od dawna. Po prostu zainstaluj letgo i zobacz, jakie masz oferty we własnym salonie. Możesz również skontaktować się z dowolnym sprzedawcą w kilka sekund i zadawać pytania dotyczące produktu, a także negocjować cenę.

Wniosek

W porządku, to wszystko ludzie! Mam nadzieję, że wam się podoba best craigslist app for iPhone artykuł, a także uznasz go za pomocny. Przekaż nam swoją opinię na ten temat. Również jeśli macie dalsze pytania i problemy związane z tym artykułem. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Wkrótce się z tobą skontaktujemy.

Miłego dnia!

Zobacz także: Kompletny przegląd bezpłatnej usługi VPN