Szukasz aplikacji do zrzutów ekranu na Androida? Jeśli tak to zostań z nami. Wykonanie zrzutu ekranu telefonu komórkowego jest bardzo proste lub proste. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć jednocześnie przyciski zmniejszania głośności (lub zwiększania) i zasilania. Po prostu przytrzymaj je przez sekundę, a Twój telefon zrobi zrzut ekranu, a także zapisze go w aplikacji Zdjęcia.

Co jeśli chcesz zrobić więcej ze swoimi zrzutami ekranu. Na przykład moja praca jako autor treści polega na robieniu wielu zrzutów ekranu i dodawanie adnotacji do artykułów takich jak ten. Teraz podstawowym podejściem do edycji zrzutów ekranu jest przeniesienie ich na komputer, a następnie użycie narzędzi do edycji obrazu, takich jak Photoshop.

Istnieje jednak inny skuteczny sposób edytowania zrzutów ekranu bez przesyłania ich na komputer. W tym miejscu pojawiają się zaawansowane aplikacje do zrzutów ekranu dla Androida. Chodź, przyjrzyjmy się im, mam nadzieję, że uznasz je za niezbędne.

Lista aplikacji do zrzutów ekranu na Androida:

Oto pełna lista aplikacji do zrzutów ekranu dla Androida:

Mistrz ekranu

Screen Master idzie o krok dalej niż wspomniany powyżej Super Screenshot. Dostępne są jednak zwykłe opcje edycji, takie jak przycinanie, kolorowy tekst, rozmycie i adnotacje. To potężne narzędzie do zrzutów ekranu umożliwia również dodawanie emotikony lub naklejki.

Polecam również tutaj lepszą opcję rozmycia, ponieważ teraz nie chcesz pocierać ekranu palcami. Wszystko czego potrzebujesz to wybierz obszar i zostanie pomyślnie zamazany. Eksperci nazywają to mozaiką, co oznacza, że ​​wybrany obszar będzie pikselowany.

Niesamowite jest to, że zawsze, gdy wybrałeś wymagany obszar. Możesz po prostu ciągnąć to wokół. Poza tym bardzo ułatwia życie. Jednak wygląda bardziej profesjonalnie, poza używaniem palców do tworzenia efektów rozmycia, szczególnie w przypadku korzystania z blogów lub prezentacji. Ponadto istnieje Powiększenie funkcja i może być bardzo przydatna na mniejszym ekranie.

Zaczynasz od uruchomienia aplikacji, która umieszcza pływający przycisk na ekranie wyświetlacza. Gdy chcesz zrobić zrzut ekranu, po prostu naciśnij przycisk. Jeśli chcesz więcej aplikacji do zrzutów ekranu na Androida, przewiń w dół!

Aplikacja zawiera reklamy i jest bezpłatna.

W skrócie: Screen Master umożliwia dodawanie emotikonów, naklejek i dodawanie funkcji powiększania.

Zainstaluj: Mistrz ekranu

Super zrzut ekranu

Super Screenshot sprawia, że ​​lista aplikacji do zrzutów ekranu dla Androida jest bardziej fascynująca. Dodaje wiele niesamowitych funkcji do zwykłego zrzutu ekranu. Technika robienia zrzutu ekranu pozostaje taka sama. Wystarczy nacisnąć kombinację przycisków lub skorzystać z funkcji gestów. Ale za każdym razem, gdy zrobisz zrzut ekranu, zobaczysz wiele opcje to pozwoli Ci dodać wiadomość tekstową w każdym możliwym kolorze, zamazać niektóre części obrazu, a następnie zmienić rozmiar obrazu.

Aplikacja pozwala na pisanie odręczne, które najlepiej sprawdza się w momencie, gdy trzeba narysować strzałkę i zwrócić uwagę na konkretny fragment mapy. Po pomyślnej edycji zrzutu ekranu zostaną wyświetlone opcje udostępniania. Aplikacja zawiera reklamy i jest bezpłatna.

Wszystko, co musisz zrobić, to uruchomić aplikację i nacisnąć Start Capture. Teraz aplikacja działa w tle. W momencie robienia zrzutu ekranu powinieneś zobaczyć opcje edycji. Jeśli go nie widzisz, w zależności od marki i wersji, przejdź do aplikacji ręcznie z obszaru powiadomień.

W skrócie: Super Screenshot to niesamowita aplikacja, która pozwala dodawać adnotacje lub edytować zrzuty ekranu.

Zainstaluj: Super zrzut ekranu

Zrzut ekranu

Aplikacje do zrzutów ekranu dotykowego dla systemu Android

Funkcja Touchshot poprawia się również we wcześniejszych aplikacjach po udostępnieniu opcji nagrywania ekranu. A ekranowy rejestrator wideo który zabierze wszystko, co jest wyświetlane na ekranie.

Po uruchomieniu aplikacji dostępne są różne opcje wykonania zrzutu ekranu, edycji obrazu, nagrywania ekranu i ustawień. Możesz także potrząsnąć urządzeniem, aby zrobić zrzuty ekranu. Zapewnia również opcję widżetu, aby utworzyć najlepszy skrót. Podczas robienia zrzutu ekranu możesz poprosić aplikację o usunięcie paska stanu i paska przycisków programowych. Dzięki temu zrzut ekranu wygląda lepiej.

Jak wiemy, Toucshot to także rejestrator ekranu. Zauważysz wtedy kilka dodatkowych opcji wyboru rozdzielczości, szybkości klatek, szybkości transmisji i opcji nagrywania dźwięku.

Po uruchomieniu aplikacji zobaczysz wyskakujące okienko to wyjaśnia cały proces, który jest dość prosty. Pojawia się jednak również pływająca bańka, która pozwoli ci robić zrzuty ekranu i nagrywać ekran.

Możesz także edytować zdjęcie po zrobieniu zrzutu ekranu. Ale opcje są bardzo ograniczony w porównaniu z niektórymi wcześniejszymi aplikacjami. Możesz także dodać tekst do obrazu, użyć palców do rysowania i stempel obrazu, który składa się z 4 małych obrazków, takich jak buźka lub strzałki.

W skrócie: Aplikacja jest bezpłatna i zawiera reklamy. Umożliwia także nagrywanie wideo z ekranu, ale brak funkcji edycji obrazu, które widzieliśmy we wcześniejszej aplikacji.

Zainstaluj: zrzut ekranu

Aplikacje do zrzutów ekranu na Androida – zrzut ekranu dotykowego

Dotyk zrzutu ekranu jest bardzo łatwy w użyciu. Ponadto tworzy pływający przycisk, którego można użyć do robienia zrzutów ekranu lub nagrywania ekranu, aby utworzyć wideo. Ale to nie wystarczy. Jedną z niesamowitych funkcji, których niektórzy ludzie chcą, ale nie mogą znaleźć w aplikacji do zrzutów ekranu, jest możliwość zrób zrzut ekranu z przewijaniem.

Załóżmy, że przeglądasz stronę internetową, chcesz zrobić zrzut ekranu, ale pod ekranem jest więcej treści. Po użyciu Screenshot Touch możesz zrobić zrzut ekranu cała strona, nawet jeśli nie jest wyraźnie widoczny na ekranie. To cudownie. Podobnie jak niektórzy inni, robiłem wiele zrzutów ekranu, zanim znalazłem tę aplikację, ale już nie.

Możesz także zapisać zrzut ekranu w formacie PNG lub JPEG. Możesz ograniczyć rozmiar obrazu, kompresując obrazy za pomocą Jakość obrazu opcja. Możesz także robić zdjęcia za pomocą opcji potrząsania i usuwać pasek stanu. Teraz na stronie ustawień rejestratora ekranu możesz również modyfikować Rezolucja, liczba klatek na sekundę i szybkość transmisji. Jednak pasek w obszarze powiadomień to prawdziwa oszczędność czasu. Możesz także uzyskać dostęp do całej aplikacji z tego miejsca. Jeśli chcesz więcej aplikacji do zrzutów ekranu na Androida, przewiń w dół. Edycja obrazu obejmuje również MS Paint, takie jak kwadraty lub koła, wybór grubości linii, krycie i kształt pisaka oraz kolor.

W skrócie: Jest to jeden z najlepszych i kompletnych zrzutów ekranu i aplikacji do nagrywania w Sklepie Play.

Zainstaluj: zrzut ekranu dotykowy

Screenit

Screenit

Screenit to kolejna niesamowita aplikacja do robienia zrzutów ekranu na telefonie komórkowym. Jednak wbudowany edytor zdjęć zapewnia wiele opcji edycji. Podobnie jak w przypadku niektórych aplikacji z tej listy, Screenit lubi szybkie przycinanie, ramki, nakładki, efekty kolorystyczne, naklejki lub możliwość pisania tekstu lub rysowania linii.

Screenit zapewnia jednak możliwość automatycznego przycinania paska nawigacji lub paska stanu ze zrzutów ekranu. Aplikacja dostępna jest również w dwóch wersjach smakowych. Wariant próbny jest dostępny przez 48 godzin, po czym można go łatwo odblokować jednorazowym zakupem lub bezpłatnie użyć. Ale zawiera reklamy.

Zainstaluj: Screenit

Aplikacje do zrzutów ekranu na Androida – Screener

Jeśli jesteś ekspertem i szukasz promocji swoich zrzutów ekranu, nie szukaj dalej. Screener umożliwia wklejanie zrzutów ekranu w ramki urządzenia oraz dodawanie efektów specjalnych lub tła. Aplikacja jest łatwa w użyciu. Inicjujesz, robiąc zrzuty ekranu, a następnie możesz otworzyć aplikację screener i wybrać ramkę urządzenia. Teraz możesz również dodać cień, odbicie i tło. Możesz go rozmazać lub dodać niestandardowy kolor tła. Po pomyślnym zakończeniu po prostu zapisz zrzut ekranu, a następnie udostępnij go. Aplikacja obsługuje 100 ręcznie robionych ramek urządzeń, takich jak Galaxy S8, Google Pixel itp.

Zainstaluj: Screener

Przycinanie ekranu — kafelek szybkich ustawień

Aplikacje do przycinania ekranu na Androida

Jak sugeruje tytuł, przycinanie ekranu pomaga natychmiast przycinać zrzuty ekranu po ich przechwyceniu. Ale możesz też ustaw jako kafelek szybkich ustawień (chcesz Androida 7.0 lub nowszego) z szuflady powiadomień. Po zrobieniu zrzutu ekranu możesz go zapisać lub udostępnić. Jeśli chcesz więcej aplikacji do zrzutów ekranu na Androida, daj nam znać poniżej!

Nie zawiera żadnych reklam ani zakupów w aplikacji. Jednak za korzystanie z tej aplikacji będziesz musiał zapłacić 0,99 USD.

Zainstaluj: przycinanie ekranu

Wniosek:

Oto wszystko o „Aplikacjach do tworzenia zrzutów ekranu dla systemu Android”. polecam Zrzut ekranu dotykowy tak bardzo, że jest to teraz moje domyślne narzędzie do przechwytywania ekranu. Jest to niesamowita aplikacja do zrzutów ekranu w Sklepie Play, z której można łatwo korzystać i oferuje takie funkcje, jak nagrywanie ekranu, zrzuty ekranu, edycja obrazu, różne formaty i wiele innych ustawień.

Żadna inna aplikacja w Sklepie Play nie jest dostępna z wyjątkiem Mistrz ekranu który nie zawiera przewijalnych długich zrzutów ekranu i kilku dodatkowych opcji edycji. Możesz też spróbować i sprawdzić, który z nich najbardziej Ci się podoba.

Daj mi znać swoje sugestie i doświadczenia oraz jeśli znasz innego solidnego kandydata, który powinien znaleźć się na liście.

Przeczytaj także: