Okna 10 w zasadzie zawiera zestaw dołączonych aplikacji, które są domyślnie instalowane dla wszystkich użytkowników. Niektóre z nich, jak Kalkulator czy obrazki, mają zastąpić klasyczne aplikacje Windows. Inne są nowe w systemie Windows 10 i zapewniają również wiele usług online i offline. Jedną z takich aplikacji jest nowa aplikacja Twój telefon, która jest dostępna od kompilacji 17728 systemu Windows 10. W tym artykule omówimy aplikacje, które musisz odinstalować z systemu Windows 10. Zacznijmy!

Wkrótce wprowadzimy pierwszy zestaw funkcji do aplikacji Twój telefon dla niejawnych testerów systemu Windows wraz z urządzeniem z systemem Android. Zrób zdjęcie na swoim urządzeniu z Androidem, a następnie zobacz je na swoim komputerze. W końcu możesz przestać wysyłać sobie zdjęcia e-mailem. Dzięki aplikacji Twój telefon najnowsze zdjęcia z urządzenia Android są automatycznie synchronizowane z komputerem. Chcesz dodać zdjęcie do swojej prezentacji? Chcesz urozmaicić to selfie wraz z akcją Windows Ink? Następnie po prostu przeciągnij i upuść.

Dalsze | odinstaluj z systemu Windows telefonu 10

W najbliższych tygodniach użytkownicy Androida mogą również zauważyć pinezkę na pulpicie, która przeniesie Cię bezpośrednio do aplikacji Twój telefon. Aby uzyskać szybszy dostęp do zawartości telefonu.

Aby rozświetlić to doświadczenie, otwórz aplikację Twój telefon. Otrzymasz aplikację od firmy Microsoft, którą musisz pobrać na swój telefon komórkowy, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami instalacji. Android 7.0 i nowsze są zgodne z aplikacją Twój telefon. W przypadku komputerów powiązanych z regionem Chin usługi aplikacji Twój telefon zostaną włączone w przyszłości.

W przypadku użytkowników iPhone’a aplikacja Twój telefon faktycznie pomaga połączyć telefon z komputerem. Surfuj po Internecie w telefonie, a następnie szybko wyślij stronę do komputera. Aby kontynuować od miejsca, w którym przerwałeś, aby kontynuować to, co robisz – czytaj, oglądaj lub przeglądaj wszystkie zalety większego ekranu. Kontynuowanie na komputerze wraz z połączonym telefonem to jedno udostępnienie.

Jeśli nie znalazłeś zastosowania dla tej nowej aplikacji, możesz być zainteresowany jej odinstalowaniem.

Odinstaluj aplikację Twój telefon za pomocą PowerShell

Jeśli chcecie pozbyć się aplikacji lub masz problemy, a opcja resetowania nie działa. Następnie możesz go odinstalować za pomocą PowerShell, wykonując następujące czynności:

Po wykonaniu tych czynności aplikacja Twój telefon zostanie usunięta z komputera.

Zainstaluj aplikację Twój telefon z Microsoft Store

Jeśli w przyszłości zechcesz odzyskać tę aplikację, możesz ponownie zainstalować aplikację Your Phone za pomocą sklepu Microsoft Store, wykonując następujące czynności:

  • Najpierw otwórz Początek.
  • Szukaj Sklep Microsofti dotknij najwyższego wyniku, aby otworzyć doświadczenie.
  • Użyj pola wyszukiwania w prawym górnym rogu, wyszukaj Twój telefon, a następnie kliknij najwyższy wynik.
  • Następnie dotknij zainstalować przycisk.

odinstaluj z systemu Windows telefonu 10

Po wykonaniu tych kroków aplikacja Telefon będzie ponownie dostępna w instalacji systemu Windows 10.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy ponownym konfigurowaniu aplikacji, możesz skorzystać z naszego przewodnika, który poprowadzi Cię przez kroki, aby rozpocząć to doświadczenie. Ponadto, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy lub masz pytania dotyczące aplikacji, zapoznaj się z tym innym przewodnikiem z instrukcjami rozwiązywania problemów. Oraz informacje, które musisz wiedzieć o Twoim telefonie.

Wniosek

W porządku, to wszystko ludzie! Mam nadzieję, że podoba Ci się to odinstalowanie z systemu Windows 10 telefonu, a także uznasz to za pomocne. Przekaż nam swoją opinię na ten temat. Również jeśli macie dalsze pytania i problemy związane z tym artykułem. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Wkrótce się z tobą skontaktujemy.

Miłego dnia!

Zobacz także: Jak wyłączyć szybkie przełączanie użytkowników w systemie Windows 7 — samouczek