Szukasz najlepszych aplikacji na klawiaturę na iPada? Podstawowa aplikacja klawiatury na iOS zawiera wiele funkcji, takich jak obsługa zmiany wielodotykowej, gesty szybkiego przesuwania i obecnie wydane „długie naciśnięcie, aby przesunąć kursor” itp. Jeśli jednak korzystasz z Androida, możesz przegapić te niesamowite funkcje, takie jak obsługa GIF-ów i gestów, pisanie na klawiaturze itp. Na szczęście iOS umożliwia pobieranie lub instalowanie aplikacji klawiatury innych firm na iPadzie, aby korzystać z tych funkcji. Zrobiłem pełną listę najlepszych aplikacji na klawiaturę na iPada. Chodź, spójrzmy:

Lista aplikacji na klawiaturę iPada:

Klawiatura gramatyczna

zacznijmy od klawiatury Grammarly. Być może słyszałeś już o Grammarly, niesamowitym Rozszerzenie do Chrome, który sprawdza naszą pisownię i gramatykę w podróży. W zeszłym roku firma uruchomiła również swoją pierwszą aplikację na klawiaturę iOS.

Aplikacja klawiatury działa podobnie do jej usługi. Ponadto sprawdza tekst wejściowy pod kątem błędów ortograficznych lub gramatycznych i ostrzega o wszelkich potencjalnych błędach przed naciśnięciem klawisza Enter. Na przykład, jeśli popełnisz błąd podczas pisania i brakuje znaków interpunkcyjnych. Grammarly sugeruje również poprawną interpunkcję lub słowo, wystarczy kliknąć przycisk, aby to poprawić. To dość łatwe lub proste. To również poprawia pisownię automatycznie dla niektórych słów, co pasuje najlepiej i lepiej niż wbudowana autokorekta.

Możesz także używać klawiatury Grammarly po użyciu iPada do prezentacji, pracy w szkole, e-maili i wielu innych. I tak, od Firefoksa po Insta, działa w wielu aplikacjach. Grammarly jest darmowy, ale możesz się również zalogować i kupić dodatkowe funkcje za niewielką kwotę.

Cechy
 • Automatyczna korekta pisowni lub sprawdzanie gramatyki
 • Kliknięcia klawiatury
 • Emoji

Sprawdzić: Klawiatura gramatyczna

Klawiatura Fleksy

Na liście druga to klawiatura Fleksy. Wprawdzie iPad nie jest przeznaczony do obsługi jedną ręką, ale jeśli lubisz go obsługiwać jedną ręką, możesz skorzystać z tej aplikacji.

Jednak Fleksy zapewnia mnóstwo dostosowań, które oferuje. Aplikacja pozwala dostosuj klawiaturę za pomocą różnych rozszerzeń lub motywów. Możesz modyfikować wygląd i sposób interakcji z klawiaturą. Jest kompatybilny z naklejkami lub GIF-ami, które można wyszukiwać na klawiaturze i udostępniać bezpośrednio.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w App Store i oferuje zakupy w aplikacji, głównie w celu dostosowania lub motywu.

Cechy

 • Klawiatura jednoręczna
 • Naklejki lub GIF-y
 • Kontrola wskaźnika
 • Wiersz liczb
 • Prognozy słów

Wymeldować się: Fleksy

TouchPal

Aplikacje klawiatury touchpal-iPad

Jeśli wolisz klawiaturę z fantazyjnymi spodniami, inną najlepszą aplikacją jest klawiatura TouchPal. Oferuje różne motywy klawiatury. Tematy są od minimalistycznych do ekstrawaganckich. Możesz także uzyskać klawiaturę mechaniczną, graffiti, drukarkę, Boże Narodzenie itp. A jeśli to nie jest w porządku, możesz również utworzyć własny niestandardowy motyw w aplikacji.

TouchPal obsługuje dźwięki klawiszy, tryb nocny, różne języki i grafikę tekstową. Grafika tekstowa wygląda niesamowicie lub fajnie za każdym razem, gdy wpisujesz litery. Ale litery są zastępowane znakami ASCII, które są dość podobne do odpowiadających im liter. Na przykład A jest zastąpione znakiem @, H znakiem #, S znakiem $ itd. Nie zalecam używania klawiatury do wprowadzania haseł.

Sprawdzić TouchPal

Migająca klawiatura

Trzeci to Mrugnięcie. Ta aplikacja klawiatury oprócz innych aplikacji z tej listy skupia się na łatwości pisania oprócz motywów. Możesz zmodyfikować układ klawiatury i wybrać spośród QWERTZ, QWERTY, AZERTY, niemieckiego, hiszpańskiego i JKLC.

Niesamowitą cechą migającej klawiatury jest to, że może podziel klawiaturę na dwie połowy po prostu ułatw pisanie na iPadzie. Możesz także dostosować układ zgodnie z położeniem kciuka i rozmiarem dłoni. Możesz także ustawić alternatywne znaki dla każdego klawisza i włączyć go, przesuwając się w dół. Jedyną wadą tej aplikacji jest to, że obsługuje tylko 5 języków.

Aplikacja jest bezpłatna, a niektóre niesamowite funkcje, takie jak czcionki i nieskończone znaki alternatywne, można kupić w ramach zakupów w aplikacji.

Sprawdzić: Migająca klawiatura

Typ Flick

Typ Flick

Flicktype to kolejna odrębna klawiatura zarówno pod względem użycia, jak i wyglądu. Otrzymujesz jednak również standardowy układ QWERTY, nie ma klawisza enter ani spacji. Chcę wypróbować tę klawiaturę przynajmniej raz przed przeniesieniem jej w górę.

Zapewnia gesty machnięcia, które można wykorzystać do wydajnego pisania, a nie spację i klawisze wprowadzania. Po wpisaniu Twoje litery nie mogą się pojawić, a na klawiaturze wyświetlane są kropki w polu hasła. Ta funkcja pomaga również skupić uwagę na tekście obok klawiatury.

Kolejną niesamowitą cechą Flicktype jest pisanie bez oczu, który zwraca się do Ciebie po wpisaniu. Więc jeśli znasz osobę z wadą wzroku, cóż, powinieneś jej to polecić.

Cechy

 • Zapewnia szybkie gesty machnięcia
 • Szybkie emotikony
 • Kompatybilny z Apple Watch
 • Odpowiadaj za każdym razem, gdy piszesz

SwiftKey

Swiftkey to kolejna niesamowita lub najpopularniejsza aplikacja na klawiaturę zarówno na iOS, jak i Androida. A to, co sprawia, że ​​jest popularny, to obsługa ponad 150 języków ojczystych.

Swiftkey ma wszystkie funkcje, jakie może mieć aplikacja na klawiaturę. Dostajesz menedżer schowka, eleganckie motywy i inna inteligentna klawiatura. Jednak śledzi twoje pisanie i oferuje niesamowity wgląd w to, jak klawiatura poprawiła twoje pisanie. Możesz także wyświetlić poprawione literówki, zapisane naciśnięcia klawiszy, wpisane słowa, przewidywane słowa, przebytą odległość itp. Za każdym razem, gdy synchronizujesz aplikację za pomocą kont w mediach społecznościowych, może ona rozpoznać twoje wzorce pisania i na pewno dokończyć zdania za Ciebie.

Cechy

 • Statystyki użytkowania
 • Język ojczysty i lokalny
 • Emotikony lub GIF-y
 • Schowek
 • pisanie na klawiaturze.

Gboard

Aplikacje klawiatury Gboard-iPad

Gboard to klawiatura Google, która jest dostępna zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS. Gboard zastępuje domyślną klawiaturę i umożliwia dostęp do kilku funkcji Google z nowej klawiatury Gboard.

Najlepszym punktem sprzedaży Gboard jest Integracja z wyszukiwarką Google. Nie tylko wyszukujesz z samej klawiatury, ale także wysyłasz linki bezpośrednio.

Zamiast standardowych układów Gboard obsługuje mniej znane układy niszowe, takie jak COLEMAK czy DVORAK. Możesz także wybrać do 3 języków na raz, co ułatwia przełączanie. Gboard oferuje również obraźliwe blokowanie słów lub pisanie poślizgiem, coś, czego nie ma tutaj z aplikacji klawiatury na iOS.

Gboard udostępnia kolekcję naklejek. Możesz też tworzyć niestandardowe naklejki w aplikacji, a następnie dodawać je do klawiatury. Ponadto zapewnia wprowadzanie głosowe, więc to świetnie.

Sprawdzić Gboard

Reboard

To ostatnia aplikacja na tej liście i na pewno najbardziej wszechstronna. Reboard umożliwia tworzenie niestandardowych motywów. Możesz także wybrać różne czcionki dla swojej aplikacji klawiatury, które zawierają symbole przypominające litery. Możesz także stworzyć własną listę skrótów tekstowych dzięki wbudowanej funkcji rozwijania tekstu.

Najważniejszą cechą tej aplikacji jest integracja aplikacji z innymi aplikacjami i usługami. Istnieje również 27 różnych usług lub aplikacji, które możesz włączyć lub wyłączyć w dogodnym dla siebie czasie. Niektóre usługi obejmują wyszukiwanie w Internecie, wyszukiwanie w YouTube, schowek, kontakty, tłumacz, kalkulator, Wunderlist, Dysk Google, Slack itp. Ponadto możesz korzystać ze wszystkich tych aplikacji bezpośrednio z klawiatury, co czyni je wygodniejszymi.

Wniosek:

To były moje najlepsze wybory na niesamowite aplikacje na klawiaturę na iPada. Grammarly sprawdza się dobrze, jeśli lubisz perfekcyjny angielski w swoich raportach, e-mailach lub w ogólnej rozmowie. Flicktype oferuje wiele różnych sposobów korzystania z klawiatury i jest przeznaczony do natychmiastowych, nieformalnych wiadomości. Swiftkey lub Gboard oferują również niezawodny lub spójny interfejs z kilkoma intuicyjnymi funkcjami, takimi jak odpowiednio statystyki użytkownika lub sterowanie kursorem. Możesz także sprawdzić Giphy, jeśli chcesz udostępnić swoje niestandardowe pliki GIF bez opuszczania aplikacji. Poinformuj nas, jakiej klawiatury używasz na swoim urządzeniu.

Przeczytaj także: