Szukasz aplikacji na przyrost masy ciała na Androida? Chociaż w Sklepie Play dostępnych jest wiele aplikacji odchudzających, istnieje bardzo niewiele aplikacji zaprojektowanych w celu przybrania na wadze. Teraz poznaję globalną epidemię otyłości i to, jak ludzie cierpią z powodu problemów z wizerunkiem ciała lub wagi. Ale utrata wagi to nie jedyny problem tej historii. Jest wielu ludzi, którzy chcą przybrać na wadze, ale nie chcą jej schudnąć. Szukamy aplikacji na Androida, aby przytyć.

W dzisiejszych czasach wiele osób chodzi na siłownię i aktywnie starają się uzyskać masę mięśniową, aby wyglądać na słabszego lub szczuplejszego. Przyjdź więc, sprawdźmy niektóre z najlepszych aplikacji na Androida, aby przybrać na wadze w zdrowy sposób, a nie przez jedzenie fast foodów lub napojów gazowanych.

Zaczynajmy.

Aplikacje na przyrost masy Android

Dieta przybierająca na wadze

Weight Gain Diet to najprostsza lub najłatwiejsza aplikacja do przybierania na wadze z listy, którą znajdziesz. Koncepcja jest prosta lub łatwa. Deweloper lub producent udostępnił wiele diet i wskazówek dla tych, którzy mają niedowagę i chcą ją uzyskać. Zaczynasz od obliczenia idealnej wagi lub BMI według wieku, płci lub wzrostu.

Wtedy dowiesz się, co oznacza niedowaga. Istnieje lista produktów spożywczych, które pomagają w przybieraniu na wadze lub zwiększeniu masy ciała, takich jak makaron, masło orzechowe, płatki owsiane, kukurydza i suszone owoce. Pisarz udostępnił również kilka treningów, aby przybrać na wadze, ale nie wszystkie informacje są poprawne. Te treningi pomagają usunąć nadmiar tłuszczu i zwiększyć wytrzymałość. Bieganie również odgrywa ważną rolę i może spalić zbyt dużo kalorii.

Jest to wersja pro, za 4,99 USD i może odblokować codzienny plan posiłków zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, domowe środki zaradcze, sekcję bez warzyw, a także więcej odmian żywności. Dobre miejsce na rozpoczęcie podróży.

Pobierz lub zainstaluj dietę na przybieranie na wadze: Android

Przyrost wagi w 30 dni

Przyrost wagi w 30 dni wymaga zmotywowania całego procesu poprzez wyzwanie, abyś przybrał na wadze w ciągu 30 dni. Jest to również najlepszy sposób na zwiększenie swoich szans na pokonanie kursów. Zaczynasz od utworzenia profilu i dodania swoich statystyk, takich jak wiek, płeć, aktualne i docelowe wagi oraz inne suplementy.

Aplikacja utworzy również 30-dniowy plan posiłków w ciągu kilku sekund, ale wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z T. Gdy zaczniesz przeglądać swój dzienny plan posiłków, oznaczysz swoje dni i tygodnie jako ukończone . Możesz również zauważyć, że 30-dniowy plan jest podzielony na 2 części. Pierwsza część to program treningowy, a druga to plan diety. Możesz także zresetować postęp, sprawdzić statystyki i ustawić przypomnienia.

Plusy
 • Wolne od kosztów
 • Grywalizacja
 • Dobry interfejs użytkownika
 • Lista zakupów na jedzenie
 • Przypomnienia o treningu lub diecie
Cons:

Zainstaluj lub pobierz Przyrost wagi w 30 dni: Android

Asystent śledzenia wagi

Asystent śledzenia wagi

Wiele osób ma inne wymagania i każdy z nas dostaje grywalizację przez coś innego. Asystent śledzenia wagi został zaprojektowany z myślą, że jeśli codziennie będziesz pisać i rejestrować swoją wagę, będziesz zmotywowany.

Wprowadź statystyki swojego ciała i inne informacje, aby obliczyć swój BMI i wiedzieć, że masz niedowagę, a jeśli tak, o ile. Cóż, mam niedowagę i nie chcę, aby aplikacja mi to powiedziała, ale obserwowanie, jak wiele ruchów jest wyższy, z pewnością ma efekt fizjologiczny. Wiem, że istnieje wiele innych aplikacji zdrowotnych, które również mogą oferować BMI, ale tutaj poznasz również procent tłuszczu, stosunek WHR (talia do bioder) i wiele więcej.

Aplikacja jest całkowicie darmowa, ale zawiera reklamy, które można usunąć po zapłaceniu 4,99 USD, czyli za dużo.

Plusy:
 • BMI
 • Cele długoterminowe
 • WHR
 • Widok szczegółowy
Cons:
 • Brak planu diety
 • Brak harmonogramu szkoleń

Pobierz lub zainstaluj Asystenta śledzenia wagi: Android

Planowanie posiłków fitness

Jeśli jesteś tym, który jest, może być szansa, że ​​nie jesz wystarczająco dużo. Fitness Meal Planner chce Ci pomóc po ustaleniu planu posiłków, który możesz łatwo śledzić. Wprowadź wszystkie szczegóły, aby obliczyć BMI. Wtedy dowiesz się, że jesteś ektomorfikiem – kimś, kto ma niedowagę lub jest chudy.

Aplikacja zaleca, abym spożywał co najmniej 6 posiłków dziennie. Najlepsze jest to, że aplikacja zapytała mnie, czy mam alergię na jakąkolwiek żywność, zanim ułożyłam plan posiłków. Interfejs użytkownika zmienia się z mdłego w instynktowny z efektami 3D podczas przewijania. Możesz poruszać się w górę i w dół, aby sprawdzić, co będzie dalej i ile węglowodanów lub białka dostaniesz.

Istnieje bardzo krótka informacja o programie, ile składników odżywczych musisz spożywać i jaki jest twój cel. Podstawowy plan zaczyna się od 2,99 USD miesięcznie i umożliwia edycję planów i dodawanie własnych posiłków z 25 miejscami na produkty spożywcze.

Plusy:
 • Plany posiłków
 • Można dostosować
 • Informacje o programie
 • Przypomnienia
 • Lista zakupów
Cons:

Pobierz lub zainstaluj planer posiłków fitness: Android

MyFitnessPal

MyFitnessPal

MyFitnessPal jest prawdopodobnie najpopularniejszą i najczęściej oferowaną aplikacją używaną na liście. Możesz także użyć tej przydatnej aplikacji na Androida, aby przybrać na wadze lub schudnąć, w którąkolwiek stronę chcesz. MyFitnessPal to największy, dokładny katalog żywności na świecie i nie mam co do tego wątpliwości.

Kupujesz artykuły spożywcze? Użyj skanera kodów kreskowych, aby dowiedzieć się o produkcie spożywczym. MyFitnessPal dzieli się wieloma ważnymi lub niezbędnymi wskazówkami dotyczącymi przygotowywania posiłków, wybierania, co jeść, jak przygotowywać posiłki, a także zawiera liczniki makro lub kalorii.

Plusy:
 • Liczniki kalorii i makr
 • Logowanie w restauracji, przepisy, składniki odżywcze
 • Zeskanuj kod kreskowy
 • Duża społeczność wspiera to
Cons:

Pobierz lub zainstaluj MyFitnessPal: Android

Żywność wysokobiałkowa

Białko jest zawsze jedną z najlepszych i najgorętszych dyskusji, gdy jesteś na siłowni. Białka odgrywają ważną rolę w budowaniu masy mięśniowej, dlatego wszyscy powinniśmy dążyć do tego. Powinniśmy przytyć, ale najlepiej i trzymać się z daleka od nadmiaru tłuszczu.

High Protein Foods to bardzo łatwa lub prosta aplikacja na Androida do przybierania na wadze dla tych, którzy lubią przybierać na wadze we właściwy sposób, w zdrowy sposób. Ponadto aplikacja koncentruje się na posiłkach lub produktach spożywczych o wysokiej zawartości białka. Więc najlepszym sposobem na odświeżenie swojej wiedzy na temat białek, ale najlepiej, jest dążenie do zbilansowanej diety bogatej w białko. Zdobyć?

Plusy:
Cons:
 • Brak informacji na temat ogólnego planu diety

Pobierz lub zainstaluj produkty wysokobiałkowe: Android

Jak przybrać na wadze?

Przytyć

Nie ma w tym nic wyjątkowego. Bezpłatna lub prosta aplikacja, która zawiera zdjęcia z artykułami spożywczymi, które mogą zwiększyć wagę zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jeśli chcesz rejestrować to, co jesz i jak ćwiczysz, staje się najlepszą aplikacją.

Po prostu wiedz, czego chcesz i zacznij. Nie każdy ma czas na dodanie do aplikacji wszystkich szczegółów tego, co je w ciągu dnia.

Plusy:
 • Wolne od kosztów
 • Lista żywności na przybranie na wadze
Cons:

Pobierz lub zainstaluj Jak przytyć: Android

Suma życia

Lifesum to kolejna niesamowita aplikacja, która koncentruje się na różnych typach popularnych diet, takich jak dieta wysokobiałkowa lub keto, a nie tylko niewege lub wege. Jest wyposażony w kalkulator makro, urządzenie do śledzenia wagi i obszerny dziennik żywności, który pomoże ci dowiedzieć się, co chcesz jeść i dlaczego. Jedna z niesamowitych aplikacji na Androida, która przybiera na wadze.

Na pokładzie znajdziesz wiele przepisów, które pomogą Ci zacząć. Cała aplikacja przybierania na wadze dla systemu Android została stworzona, aby zmotywować Cię do częstszego korzystania z niej. Jednak im częściej korzystasz z aplikacji, możesz śledzić swój cel. Lifesum koncentruje się na śledzeniu spożycia żywności.

Bezpłatny plan Lifesum jest ograniczony przepisami kulinarnymi. Ponadto jego wersja pro zaczyna się od 16,99 USD rocznie.

Plusy:

 • Najlepszy interfejs użytkownika
 • Kreator nawyków
 • Kalorie, śledzenie makro
 • Zróżnicowane plany

Cons:

Pobierz lub zainstaluj Lifesum: Android

Wniosek:

Istnieje wiele aplikacji na Androida, których można używać do przybierania na wadze i w zależności od wymagań lub celów, możesz wybrać jedną lub więcej z nich. Jeśli chcesz być po bezpiecznej stronie, polecam skorzystać z Lifesum lub MyFitnessPal. Obie te aplikacje mają bardzo duże wsparcie społeczności, integrują się z wieloma innymi usługami i oferują najlepszą wartość nawet w bezpłatnym abonamencie z mnóstwem kalkulatorów i ogromną biblioteką artykułów spożywczych.

Przeczytaj także: