Szukasz najlepszych aplikacji przypominających o urodzinach? Dzwonienie do krewnych lub przyjaciół w dniu ich urodzin szybko staje się przestarzałą tradycją. W dzisiejszych czasach ludzie zostawiają tylko zwykłą wiadomość tekstową, skopiowaną z innego miejsca, na platformach społecznościowych, takich jak Facebook czy WhatsApp. Jeszcze bardziej kłopotliwy jest fakt, że trudno jest zapamiętać wszystkie daty urodzenia wszystkich znajomych.

Życzenie komuś lub planowanie tego w dniu jego urodzin to dwie różne rzeczy. Gdyby istniała aplikacja przypominająca o nadchodzących urodzinach, mogłeś kupić prezent, może zaplanować przyjęcie lub po prostu zanotować sobie w pamięci życzenia?

Więc tutaj, w tym przewodniku, omówiłem kilka najlepszych aplikacji przypominających o urodzinach na platformy iOS lub Android, które pomogą Ci pominąć tę dziwną sytuację, gdy znajomy/krewny zapyta Cię, dlaczego nie życzysz mu tego wyjątkowego momentu.

Lista aplikacji przypominających o urodzinach

Oto lista niektórych aplikacji przypominających o urodzinach:

Urodziny dla Androida

Za każdym razem, gdy otworzysz aplikację po raz pierwszy, wyświetli ona już listę urodzin, które aplikacja będzie pobierać odpowiednio za pomocą kalendarza lub aplikacji do kontaktów. Nie mogę sobie uświadomić, że niektóre z moich kontaktów mają w sobie zapisane daty urodzenia. Najlepszą rzeczą w aplikacji jest to, że nie tylko pokazuje datę urodzenia osoby lub zdjęcie profilowe, ale także wiek. Teraz dowiesz się, co napisać na tym torcie.

Uber aplikacja urodzinowa wyświetli łączną liczbę dni pozostałych do wielkiego dnia i umożliwi automatyczne wysyłanie e-kartek, jeśli sobie tego życzysz. Stuknięcie w profil ujawnia więcej informacji, takich jak znak zodiaku, dzień, w którym jest i możliwość wykonania połączenia lub udostępnienia wiadomości. Możesz także wybrać, jak i kiedy chcesz otrzymywać przypomnienia, a także sortować listę według dni lub imienia i nazwiska, które pozostały do ​​urodzin.

Możesz ręcznie dodać nowe urodziny do listy lub edytować poprzednie, jeśli uważasz, że wystąpił błąd. Aplikacja jest całkowicie darmowa i zawiera reklamy.

Urodziny dla Androida: Android

BIODRO

HIP nie tylko synchronizuje urodziny za pomocą kontaktów na iPhonie ale także z Facebooka czy kalendarzy. Aplikacja przypomni Ci z wyprzedzeniem, aby życzyć sobie tego, ale jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych, HIP poleca również Twoje pomysły na prezent. Ci, którzy mieszkają poza USA, mogą wysyłać e-kartki z życzeniami. Istnieją oddzielne opcje dla przypomnień, takich jak SMS, połączenie, prezent, przyjęcie i tak dalej.

Jedną z niesamowitych funkcji jest udostępnianie informacji o nadchodzących urodzinach innym osobom z Twojego kontaktu. Jest to niezbędne, jeśli planujesz urządzić przyjęcie urodzinowe-niespodziankę. Możesz także dodawać notatki. Wiesz, kiedy próbujesz zrobić listę przedmiotów do kupienia na imprezę. Są tam wszystkie inne istotne cechy, takie jak wiek lub znaki zodiaku.

Aplikacja zawiera reklamy i można ją bezpłatnie zainstalować. Istnieje również plan, rozpoczynający się od 1,49 USD, który doda dodatkowe funkcje, takie jak widżety, wbudowany kalendarz, nieograniczoną liczbę przypomnień, motywy aplikacji, dostęp do większej liczby kart okolicznościowych, dodawanie wielu wydarzeń i usuwanie reklam.

Zainstaluj HIP: iOS

Kalendarz urodzin +

Kalendarz urodzin +

Kalendarz urodzin +, takie jak inne aplikacje przypominające o urodzinach na iOS na liście, mogą importuj dane z różnych źródeł, w tym kalendarzy czy kontaktów. Możesz także ustawić przypomnienia, automatycznie wysyłać kartki z życzeniami, sprawdzić ich znak zodiaku lub wiek, a także dowiedzieć się o typie osobowości opartym na tych informacjach.

Kalendarz urodzinowy + zawiera również niesamowitą fajną sztuczkę. Możesz także przeglądać ważne wydarzenia historyczne i wiedzieć, które gwiazdy wysłały daty urodzenia z bliskimi / krewnymi za jednym dotknięciem przycisku. Niesamowite fakty, które sprawią, że Twój dzień będzie bardzo przyjemny.

Aplikacja posiada jednak wbudowany kalendarz. Bezpłatny model aplikacji zawiera reklamy, ale możesz także uaktualnić, kupując w aplikacji za 0,99 USD, aby usunąć reklamy.

Zainstaluj Kalendarz urodzin +: iOS

Odliczanie + Kalendarz widżetów

Możesz użyć Kalendarza Countdown+ Widgets, aby ustawić przypomnienia o urodzinach, dzięki czemu możesz wyświetlać odliczanie na żywo do jego terminu. To by było wspaniałe.

Nie ma ograniczeń dotyczących całkowitych liczników czasu, które możesz utworzyć. Ponadto ma wbudowany kalendarz, w którym można zaplanować wszystkie ważne wydarzenia i ustawić przypomnienia. Możesz również zaimportować wszystkie daty urodzenia za pomocą swojego konta Fb i lokalnego kalendarza. Jesteśmy zapominalskim wyścigiem, dlatego zapominamy o niektórych ważnych wydarzeniach po tym, jak raz o nich przypomnimy. Dlatego Countdown+ zwiększy częstotliwość przypomnień o zbliżaniu się daty wydarzenia. Jest również kompatybilny z wydarzeniami FB i świętami narodowymi/międzynarodowymi.

Możesz także dostosować różne aspekty odliczania, takie jak kolor, czcionka, rozmiar i styl wyświetlania. Znajdź najlepsze zdjęcie swojego dziecka, a następnie dodaj je do timera, aby dostosować widżet odliczania. W końcu możesz udostępnić swoje ostatnio utworzone liczniki czasu bliskim, aby współpracować, zapraszać i świętować.

Jest dostępny na obu platformach. Zawiera również reklamy, które można usunąć przy zakupie w aplikacji za 0,99 USD.

Zainstaluj Kalendarz+ Widżety Kalendarz: Android | iOS

kalendarz Google

kalendarz google

Kalendarz Google to niesamowita lub popularna aplikacja kalendarza, której można używać jako narzędzia do przypominania o urodzinach. Aplikacja nie zawiera żadnych reklam, a ponadto jest dostępna nie tylko na urządzeniach z systemem Android, ale także w sieci. Integruje się lub współpracuje z Asystentem Google, dzięki czemu możesz ustawić przypomnienia asystenta głosowego lub ręcznie.

Wszystko, czego potrzebujesz, to utworzyć wydarzenie, ustawić powtarzanie i wybrać datę i godzinę. Możesz także poprosić o przypomnienie, zanim zostanie ustawione przypomnienie. Integracja z rodziną lub przyjaciółmi jest prosta lub łatwa. Po prostu udostępnij zaproszenie do swojego identyfikatora Gmail. Kalendarz Google oferuje również inne zalety w porównaniu z tradycyjnymi aplikacjami przypominającymi o urodzinach. Możesz go również skonfigurować lub używać do dowolnych celów lub wydarzeń, zarówno osobistych, jak i zawodowych.

Możesz także utworzyć kalendarz i kod kolorystyczny, aby jednym spojrzeniem zobaczyć cały tydzień z lotu ptaka. Zdecydowałeś się już na miejsce? Wystarczy dodać lokalizację, abyśmy wszyscy byli na bieżąco. Omówienie wszystkich sztuczek i funkcji Kalendarza Google wykracza poza zakres tego artykułu, więc polecam raz to sprawdzić.

Zainstaluj Kalendarz Google: Android | iOS

IFTTT

IFTTT to solidne i potężne narzędzie, którego możesz używać do łączenia się z wieloma aplikacjami, usługami i witrynami internetowymi. Jeśli chcesz korzystać z aplikacji przypominającej o urodzinach, wyrządzisz jej niesprawiedliwość. Jeśli go nie znasz, gorąco polecam to sprawdzić.

IFTTT zawiera wiele przepisów. Jest tylko jeden dla każdej usługi, takiej jak serwisy społecznościowe, inteligentne urządzenia domowe, produkty SaaS, Kalendarz Google i tak dalej. Istnieje również przepis czasu i przypomnienia, których można użyć do ustawienia przypomnień o ważnych datach lub wydarzeniach. Następnie możesz go użyć do ustawienia przypomnień o urodzinach. Możesz także używać tej aplikacji z Kalendarzem Google, aby otrzymywać powiadomienia o urodzinach, wysyłać automatyczne wiadomości tekstowe przez Facebook, Twitter, Slack i wiele więcej.

IFTTT jest całkowicie darmowy. Ponadto nie zawiera żadnych reklam i działa na wszystkich platformach mobilnych. Istnieje również interfejs sieciowy, którego można użyć do przeglądania przepisów, jednak nie będzie on ostrzegał Cię w przeglądarce.

Zainstaluj IFTTT: Android | iOS

Kartki z życzeniami i życzenia

Kartki z życzeniami - aplikacje przypominające o urodzinach

123Greetings specjalizuje się w wysyłaniu kartek z życzeniami lub tworzeniu do znajomych w ich wyjątkowym dniu. Aplikacja nie tylko pomaga zapamiętywać urodziny, ale także udostępniać automatycznie wybrane wcześniej karty. Właśnie w sytuacji, gdy sam zapomnisz o swoim wyjątkowym dniu.

Na każdą chwilę możesz również wybrać kartę z katalogu ponad 40 tysięcy kolekcji. Ponieważ żadne wydarzenie nie jest kompletne bez opublikowania zdjęć w mediach społecznościowych, aplikacja greetings.com może udostępniać wybrane karty na Twoim koncie. Jednak w kategorii urodzin istnieją również podkategorie, takie jak krewni, kamienie milowe, przyjaciele, śmieszne i tak dalej. W zależności od relacji lub gustu możesz również udostępniać śmieszne, romantyczne lub kwiatowe kartki z życzeniami.

Aplikacja jest również dostępna zarówno na platformy iOS, jak i Android, działa również w sieci. Niektóre karty są bezpłatne, ale możesz je również wybrać z kolekcji kart premium.

Zainstaluj kartki z życzeniami i życzenia: Android | iOS

Wniosek:

Oto wszystko o Birthday Reminder Apps. Urodziny mają być czasem lub zabawą, aby ponownie połączyć się ze wszystkimi. Ponadto istnieje kilka aplikacji przypominających o urodzinach, które przypominają, aby życzyć tej osobie. Istnieje wiele innych aplikacji, które mogą znacznie więcej, np. dzielić się pozdrowieniami, pomagać w planowaniu wydarzenia, udostępniać je w mediach społecznościowych i tak dalej. Bez względu na to, którą aplikację wybierzesz, nie zapomnij ponownie życzyć sobie urodzin.

Przeczytaj także: