Mobdro to najpopularniejsza aplikacja telewizyjna na żywo na Androida. Jest to idealne miejsce dla telewizji na żywo, podzielonej na gatunki, a mianowicie filmy, rozrywka, sport, muzyka, technologia, zwierzęta, gry, anime i duchowe itp. Aplikacja zawiera również popularne programy telewizyjne, które można pobrać. Jeśli szukasz najlepszych aplikacji, takich jak Mobdro, do strumieniowego przesyłania telewizji na żywo za darmo na Androida. Następnie wymienię niektóre z najlepszych aplikacji.

Aplikacja zapewnia telewizję na żywo w ponad 10 różnych językach z ponad 30 różnych krajów. Daje jednak szeroki wachlarz treści do wyboru. Interfejs aplikacji jest przyjazny dla użytkownika, a także łatwy w użyciu. Aplikacja nie chce mieć żadnego konta logowania.

Wiele aplikacji do przesyłania strumieniowego online w Internecie zdradza naturę. I po prostu próbują wstrzyknąć złośliwe oprogramowanie i wirusy do twojego urządzenia. Te aplikacje proszą o uprawnienia, które nie są wymagane do normalnego funkcjonowania. Na przykład aplikacje mogą prosić o uprawnienia do kontaktu. To oczywiście nie jest wymagane do przesyłania strumieniowego ulubionych kanałów.

Najlepsze aplikacje, takie jak Mobdro do przesyłania strumieniowego na żywo

1. NetTV na żywo

Net TV na żywo może być najlepszą alternatywą dla aplikacji takich jak mobdro. Live NetTV to jedna z najpopularniejszych aplikacji do strumieniowego przesyłania programów telewizyjnych na żywo, sportowych, filmowych i telewizyjnych na system operacyjny Android. Ta aplikacja obsługuje ponad 700 kanałów z różnych krajów. Obejmuje to Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone, kraje Bliskiego Wschodu, Indie, Iran, Pakistan, Turcję i wiele innych krajów.

Cechy

 • Obsługa transmisji strumieniowej na żywo w wysokiej jakości.
 • VOD dla filmów
 • Obsługa Chromecasta
 • Ponad 750 kanałów na żywo z różnych kategorii i gatunków.
 • Duża liczba obsługi zewnętrznych odtwarzaczy wideo
 • Wszystkie filmy są całkowicie bezpłatne.
 • Interfejs jest również prosty w obsłudze.
 • Filtruj kanały według własnego komfortu

Możesz pobrać tę aplikację z ich oficjalnej strony internetowej i obsługuje ona również Androida w wersji 4.1+ –

Szybkie strumienie

ten Szybki Streamz Aplikacja obsługuje kanały na żywo z naprawdę dużej liczby krajów. To także aplikacje takie jak mobdro. Obejmuje to Indie, USA, Wielką Brytanię, Pakistan, Australię, Francję, Grecję, Kanadę i wiele innych krajów amerykańskich, afrykańskich i azjatyckich.

Cechy

 • Obsługa wielu graczy
 • Bezpłatna telewizja na żywo bez abonamentu.
 • Obsługiwane DLNA i Chromecast
 • Obsługuje wiele odtwarzaczy wideo
 • Obsługuje Androida 2.2+
 • Płynna praca w sieciach (Wi-Fi, 3G, 4G)
 • Nie jest wymagana rejestracja ani członkostwo

Telewizja z aplikacją Exodus na żywo

Exodus Live TV Application to kolejna dobra aplikacja do oglądania telewizji na żywo za darmo. Interfejs aplikacji jest bardzo dobry i świeży w użyciu. Aplikacja jest bezpłatna, ale zawiera reklamy. Możesz uzyskać wersję bez reklam, płacąc pewną kwotę. Aplikacja jest popularnym dodatkiem Kodi o tej samej nazwie. Exodus Live App TV to tylko aplikacje takie jak mobdro.

Dodatek został opracowany jako aplikacja Android IPTV. Ta aplikacja przesyła strumieniowo głównie treści z USA i Wielkiej Brytanii, które obejmują sport, rozrywkę, wiadomości, treści religijne, a także filmy itp.

Cechy

 • Niski współczynnik buforowania
 • Darmowe konto i nie wymaga rejestracji
 • Ponadto obsługuje jakość HD
 • Prosty interfejs użytkownika, a także prosta nawigacja.

TVCatchup

TVC umożliwia oglądanie telewizji w Wielkiej Brytanii, a także satelitarnych kanałów kablowych. Jest to usługa telewizji internetowej umożliwiająca oglądanie bezpłatnych kanałów w Wielkiej Brytanii. Retransmituje między innymi BBC, Channel 4, Channel 5 i ITV. Usługa działa z reklamami pre-roll i jest bezpłatna. Za pomocą aplikacji możesz również uzyskać dostęp do niektórych popularnych kanałów w Wielkiej Brytanii na telefonie komórkowym.

Aplikacja przesyła bezpłatne kanały, które są bezpłatne. Aplikacja jest bezpłatna, ale reklamy są tutaj, aby wspierać programistów. Jedna z najlepszych aplikacji do oglądania treści telewizyjnych na żywo z Wielkiej Brytanii. Znajduje się również na naszej liście, czyli Apps Like mobdro.

Kodi

Kodi nie jest samą aplikacją do przesyłania strumieniowego na żywo. Ale jest to centrum multimedialne, w którym możesz dodawać różne repozytorium plików i cieszyć się bezpłatną telewizją, filmami, muzyką i programowaniem. Możesz także zainstalować dodatek IPTV pod nazwą cCloud TV na Kodi.

Aplikacje podobne do mobdro

Dodatek IPTV może wyświetlać ponad 1400+ kanałów. Bardzo łatwo jest zainstalować dodatek w Kodi.

Najpierw musisz pobrać Kodi Aplikacja ze Sklepu Play. Następnie musisz dodać dodatek do chmury na Kodi.

Telewizja YouTube

YouTube TV to usługa subskrypcji strumieniowej treści over-the-top (OTT) dostępna w Stanach Zjednoczonych. Obejmuje ABC, CBS, The CW, Fox, NBC i wiele innych sieci. Usługa oferuje również Cloud DVR bez limitów miejsca na DVR. 6 kont YouTube TV z indywidualnym logowaniem i DVR. Aplikacja oferuje również ponad 60 kanałów ze Stanów Zjednoczonych, które można bezpośrednio przesyłać strumieniowo na telefon lub Apple TV. Bez żadnej skrzynki kablowej. Możesz uzyskać dostęp do najlepszych treści, wystarczy zapewnić sieci w aplikacji TV.

Sporty – Obejmuje kanały CBS RSN, ESPN Network, FS, Golf Channel, MLB Network, NBA TV, NBCSN, NESN, Olympic Channel, Tennis Channel itp.

Zabawa – Obejmuje AMC, BBC America, Bravo, Comet, Decades, E!, Freeform, FX, FXM, FXX, IFC, MyNetwork TV, Nat Geo, Nat Geo Wild i wiele innych.

Aktualności – mieć BBC News, Cheddar News, CNBC, CNN, Fox News, HLN, MSNBC.

Dzieci – mieć Cartoon Network, Disney, Universal Kids

Yupp TV Telewizja na żywo!

Yupp TV stanowi naprawdę trudną konkurencję dla Jio TV. Jeśli chodzi o oferowanie transmisji strumieniowej na żywo i usług nadrabiania zaległości.

Jednak te Tak TV naprawdę świetnie radzi sobie z przesyłaniem strumieniowym kanałów telewizyjnych na żywo i zapewnianiem strumieniowego przesyłania nagranych nadrabiania poprzednich odcinków na urządzeniach z Androidem.

Początkowo możesz cieszyć się telewizją na żywo, która jest całkowicie bezpłatna ze względu na bezpłatne bonusy za rejestrację i gratisy. Możesz także skorzystać z programu, aby zachować gotówkę w portfelu Yupp, aby oglądać programy telewizyjne za darmo.

Hinduski: Star Plus, Colors TV, Sony TV, Zee TV, UTV Movies, Star Bharat, Set Max, Zee Cinema, SAB, MTunes

telugu: Gemini TV, Star Maa TV, Zee Telugu, ETV, NTV, TV5, ABN, Star Maa Movies, Star Maa Gold, ETV Plus

Tamil: Sun TV, Star Vijay, Jaya TV, Kaliagnar TV, Raj TV, Sirippoli TV, Puhtiya Thalaimurai, Seithigal, Thanthi TV, Chithiram TV

malajalam: Asianet, Surya TV, Kiran, Asianet Plus, Jai Hind, Mathruboomi, Asianet News, Reporter, Kaumudy TV, India Vision

Telewizja w Wielkiej Brytanii teraz

Jest to również popularna aplikacja do strumieniowego przesyłania telewizji na żywo, filmów i programów na urządzeniu z Androidem. Zapewniają ponad 150 kanałów z krajów, na przykład z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Subkontynentu Indyjskiego. Ta aplikacja jest oczywiście jedną z takich aplikacji, która pozwala cieszyć się płynnym przesyłaniem strumieniowym na urządzeniu. Możesz także filtrować programy według gatunku, roku, oceny i typu. Aplikacja nie wymaga posiadania konta do logowania. jest to również jedna z aplikacji, która jest jak mobdro

Ta aplikacja nie jest dostępna w sklepie Google Play. Ale możesz pobrać najnowszą Apk z ich oficjalnej strony internetowej Pobierz. Aplikacja jest również obsługiwana przez FireStick i Android Box

Troska o bezpieczeństwo danych i prywatność

Darmowe aplikacje do przesyłania strumieniowego, które nie są legalnymi dostawcami treści, są zawsze krytyczne. Z powodu naruszenia danych i problemów z naruszeniem prywatności. Cyberprzestępcy i hakerzy zawsze szukają niewinnych internautów, którzy mogą paść ofiarą. Korzystanie z bezpłatnych, niezgodnych z prawem usług przesyłania strumieniowego jest również przestępstwem w Twoim regionie z powodu postępowań sądowych nałożonych przez prawo.

Jak możesz być bezpieczny?

Niektóre z wymienionych powyżej aplikacji mają pod maską wiele programów naruszających prawa autorskie. Możesz znajdować się pod skanerem swojego rządu za przesyłanie strumieniowe treści, które nie są wymagane przez prawo. Jeśli jednak przyjrzymy się naturze Aplikacji, może być bardzo niewielu, którzy mogliby się oprzeć przed użyciem. Możesz bezpiecznie przesyłać strumieniowo, korzystając z usługi VPN. Istnieje wiele aplikacji i usług VPN, które w rzeczywistości obejmują wszystkie typy urządzeń.

Co to jest VPN

VPN to rodzaj usługi online, która ukrywa Twoje dane, wysyłając informacje o Twoim korzystaniu z sieci do innej bezpiecznej lokalizacji. Tworzy również bezpieczny tunel zapewniający kompleksową ochronę. Dlatego Twój dostawca usług internetowych nie będzie wiedział, co zamierzasz. Innymi słowy, wysyła Twoje dane do kraju strony trzeciej. I utrudnić dostawcy usług określenie zachowania internetowego użytkownika.

Różne szczegóły

 • Jeśli sobie życzysz korzystaj z aplikacji anonimowo, możesz wypróbować dowolne usługi VPN jak OperaVPN, który jest również dostępny w sklepie Google Play.
 • W przypadku, gdy którykolwiek ze strumieni pokazuje błąd lub problemy podczas ładowania, możesz również wypróbować dowolne serwery proxy jak VPN do przesyłania strumieniowego treści.
 • Jeśli aplikacja nie działa lub powoduje problemy. W takim razie polecam Wyczyść dane i pamięć podręczną aplikacji, aby naprawić to.

Wniosek

Mam nadzieję, że podoba Ci się ten artykuł dotyczący aplikacji podobnych do mobdro, przekaż nam swoją opinię, jeśli uznasz ten artykuł za pomocny dla Ciebie. Również jeśli macie inne problemy i pytania związane z tym artykułem. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Wkrótce się z tobą skontaktujemy.

Miłego dnia!

Zobacz także: Sonda DNS zakończona NXDomain – jak naprawić