Jak skonfigurować Google Assistant Voice Match

Asystent Google działa najlepiej, gdy wszyscy w domu otrzymują spersonalizowane wyniki. Aby się tam dostać, wystarczy skonfigurować Voice Match w ustawieniach aplikacji Home. Po skonfigurowaniu Voice Match możesz ustawić osobiste przypomnienia o aktualizacjach Kalendarza Google. Poproś Asystenta, aby wyświetlał Twoje ulubione playlisty ze Spotify, nie martwiąc się o usunięcie kogoś innego ze swojego konta. A co najlepsze, jest to funkcja bardzo łatwa do skonfigurowania dla każdego, kto ma konto Google.

Jak skonfigurować Voice Match z Asystentem Google

  • W aplikacji Google Home dotknij Konto ikona w prawym dolnym rogu.
  • Uzyskiwać Ustawienia pod General settings Sekcja.
  • Kliknij Asystent zakładka .

skonfigurować Voice Match

  • Uzyskiwać Dopasowanie głosu.
  • Kliknij Dodaj urządzenia aby znaleźć dostępne urządzenia w Twoim domu, które nie zostały jeszcze skonfigurowane z dopasowaniem głosowym.
  • Dotknij pól obok urządzeń Google Home, które chcesz skonfigurować z dopasowaniem głosowym.

Dopasowanie głosu.

Sam proces konfigurowania funkcji Voice Match jest naprawdę prosty — wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami i powiedzieć OK Google oraz Hey Google kilka razy. Google bierze te nagrania i wykorzystuje swoje algorytmy głębokiego uczenia maszynowego, aby dowiedzieć się, kto powiedział, że Hey Google obudź słowa, aby wszelkie wyniki były dostosowane do usług i urządzeń osobistych.

Głośnik Google Home lub inteligentny ekran

Należy również pamiętać, że pierwsza osoba, która skonfiguruje Voice Match z głośnikiem lub inteligentnym wyświetlaczem Google Home, automatycznie stanie się głównym kontem powiązanym z tym urządzeniem. Oznacza to, że jeśli gość przyjdzie i użyje Asystenta Google do odtwarzania muzyki lub oglądania YouTube, pobierze go z profilu głównego użytkownika preferowanych usług przesyłania strumieniowego. Tymczasem tylko główny użytkownik ma dostęp do ustawień na poziomie administratora urządzenia, podczas gdy inne konta, które zostały zweryfikowane przez Voice Match na tym samym urządzeniu, nadal będą otrzymywać spersonalizowane wyniki.

Uaktualnij konfigurację inteligentnego domu

Po otrzymaniu Voice Match skonfigurujesz swoje istniejące produkty Google do inteligentnego domu. Czas zacząć myśleć o dodaniu innych produktów Google Home.

Centrum Google NestInteligentny wyświetlacz, na który warto uważać

Centrum Google Nest

Zobacz wszystko, co może pokazać Asystent Google

Google Next Hub dodaje 7-calowy ekran do arsenału narzędzi Asystenta Google. Oznacza to, że możesz zrobić więcej, używając tylko głosu. To idealny asystent domowy na blacie kuchennym.

Google Nest Hub to świetne urządzenie do umieszczenia w powszechnie używanym pomieszczeniu w domu, takim jak kuchnia lub salon. Świetnie sprawdza się jako standardowy głośnik domowy. To podwaja się jako cyfrowa ramka na zdjęcia połączona z kontem Zdjęć Google. Możesz także użyć wyświetlacza do precyzyjnego dostrojenia innych produktów inteligentnego domu. Możesz też wyświetlać przepisy i filmy z YouTube za pomocą sterowania bez użycia rąk.

Google Home MiniPotężny mały inteligentny głośnik

Google Home Mini

Przyjaciel wielkości kufla.

Kompaktowy mały głośnik, który zapewnia imponującego asystenta sztucznej inteligencji Google, gdziekolwiek go potrzebujesz.

Google łączy swój niewielki inteligentny głośnik z kontami Spotify i inteligentnymi żarówkami wraz z obniżką cen. To kuszący wybór, jeśli chcesz rozszerzyć zasięg Asystenta Google w całym domu.