Textové správy sú najbežnejšie používaným spôsobom komunikácie a používame ich aj na zdieľanie našich myšlienok, plánov stretnutí a mnohých iných typov aktivít. Väčšinou tieto správy obsahujú aj súkromnú konverzáciu, ktorú nechceme s nikým zdieľať. Preto je pre textové správy skutočne dôležité mať ďalšiu vrstvu zabezpečenia, aby ste ich ochránili pred zvedavými očami. V tomto návode budeme hovoriť o najlepšej aplikácii skrytých správ pre zariadenie Android. Poďme začať!

Aplikácie na odosielanie správ, ako sú Hike, Viber, Facebook Messenger, Telegram, WhatsApp atď., sú špeciálne určené na výmenu správ. Tieto aplikácie však nedokážu nahradiť doručenú poštu SMS. Väčšina citlivých informácií, ako sú autentifikačné kódy, jednorazové heslá a pod., sa dostáva aj do našej SMS schránky.

O našu SMS schránku sa väčšinou príliš nestaráme, no väčšina citlivých informácií obsahuje naša SMS schránka. V doručenej pošte SMS je veľa typov informácií, ktoré neradi s nikým zdieľame alebo do ktorých niekto skutočne nahliadne. Preto musíme používať aplikácie, ktoré dokážu skryť správy aj v systéme Android.

Najlepšia aplikácia skrytých správ pre zariadenie Android

Súkromie je v súčasnosti pre väčšinu ľudí skutočne tým najväčším záujmom. Ak chcete, aby vaše informácie zostali v súkromí od vášho spolupracovníka alebo priateľa alebo priateľky, potom je tu aj aplikácia, ktorá skrýva textové správy pre Android, ktorá vám pomôže. Problém je v tom, že niektoré aplikácie sú v skutočnosti jednoducho hrozné.

V obchode Google Play sú k dispozícii niektoré z najlepších aplikácií na uzamknutie aplikácií alebo skrytie textových správ. To môže skryť SMS aj na vašom smartfóne s Androidom. Takže tu budeme zdieľať najlepšie aplikácie pre Android, aby sme skryli správy.

Vault

Vlastnosti-

  • Zobrazuje vám pripomenutie každého hovoru v prípade, že ste ho zmeškali.
  • Cloudové zálohovanie.
  • Obnovenie hesla vám umožňuje získať heslo.
  • Synchronizácia medzi zariadeniami na prenos údajov.
  • Umožňuje vytvoriť viacero trezorov.
  • Chráni aj detaily peňaženky.

Trezor je jednou z najznámejších aplikácií trezoru dostupných na Google Play. Pomáha vám nielen chrániť vašu textovú správu. Dokáže však chrániť aj vaše obrázky, videá a mnoho ďalších aplikácií. Aplikácia v podstate prichádza s mnohými pokročilými funkciami. Napríklad viac trezorov, falošné trezory, tajný režim, upozornenia na vlámanie a mnoho ďalšieho. Môžete si tiež ponechať zálohu svojich údajov v cloude, čo môže byť užitočné pri synchronizácii medzi zariadeniami.

Aplikáciu môžete získať aj zadarmo, ale prichádza spolu s reklamami a nákupmi v aplikácii. Používatelia jednoducho musia importovať kontakty, ktorých SMS potrebujú v skutočnosti skryť v trezore. Nielen to, ale Vault tiež skrýva upozornenia na súkromné ​​kontakty.

Zámok správ | aplikácia skrytých správ pre Android

Message Locker je ďalšia populárna aplikácia na skrytie textových správ. Toto je tiež určitý druh zámku aplikácie. Vyžaduje tiež PIN kód na prístup k vybraným aplikáciám. Je úplne zadarmo na stiahnutie. Najzaujímavejšou funkciou tejto aplikácie je, že používateľ môže spolu s týmito aplikáciami naplánovať aj správy WhatsApp.

aplikácia skrytých správ pre Android

Má však atraktívne používateľské rozhranie. Používateľ môže tiež pridať vybrané aplikácie kliknutím na ikonu +. Predstaví aj aplikácie tretích strán. Používateľ si vyberie aplikácie a tieto vybrané aplikácie sa potom uzamknú. Nabudúce budú na prístup k tejto aplikácii potrebovať kód PIN. Message Locker dokáže chrániť heslom tretiu stranu a tiež systémové aplikácie ako WhatsApp, Gmail, Telegram, Facebook Messenger, Skype, atď. Okrem toho to bolo intuitívne a jednoduché rozhranie, vďaka ktorému aplikácia v podstate vyčnieva z davu. .

Zámok SMS | aplikácia skrytých správ pre Android

Message Lock je v skutočnosti ďalšia aplikácia vault, ktorá je navrhnutá tak, aby chránila vaše aplikácie na odosielanie správ. Aplikácia neprichádza so žiadnymi efektnými funkciami, je to len jednoduchá aplikácia na úschovňu, ktorá skutočne chráni vaše osobné správy. Okrem toho je používateľské rozhranie aplikácie tiež skutočne jednoduché, vďaka čomu sa skutočne ľahko používa. Ak hľadáte jednoduchú aplikáciu na ochranu svojich správ, potom je pre vás Message Lock skvelou voľbou. Môžete ho používať zadarmo, v skutočnosti však prichádza s reklamami.

GO SMS Pro

GO SMS Pro je v skutočnosti jednou z najznámejších aplikácií na odosielanie správ dostupných v Obchode Play. Spolu so svojimi najlepšími funkciami táto aplikácia skutočne prekročila 100 miliónov stiahnutí v obchode Play. Má stovky prispôsobených tém a krásnych nálepiek. Toto je pre vás najlepšia aplikácia na schovávanie správ. Pre svoju súkromnú schránku musíte vytvoriť zámok na základe kódu PIN. Po vytvorení súkromnej schránky môžete pridať svoje kontakty a všetky správy spolu s týmito kontaktmi sa tu zobrazia oddelene od všetkých ostatných správ. Tiež môžete skryť ikonu aplikácie z obrazovky, aby nikto nemal prístup k tejto aplikácii.

Tiež prešiel na verziu 7.0. Tentoraz sú nastavenia prispôsobenia naozaj väčšie a lepšie. Vzhľad jeho rozhrania je úplne nový a v skutočnosti iný.

Súkromná schránka | aplikácia skrytých správ pre Android

Private Message Box je v podstate pre tých, ktorí hľadajú jedinečný spôsob, ako skryť súkromné ​​konverzácie v systéme Android. Za PIN zámok v podstate ukladá aj denníky SMS a CALL vybraných kontaktov. Stačí si nastaviť kontakty v súkromnej schránke správ a aplikácia potom automaticky skryje každú SMS aj od vybraných kontaktov. Okrem toho má tiež funkciu ochrany heslom, aby sa skryl hlavný box bez ikony aplikácie.

aplikácia skrytých správ pre Android

Dodáva sa tiež s funkciou automatického zálohovania, zdieľaním obrázkov / zvuku / polohy, ochranou súkromia a oveľa viac. Túto aplikáciu môžete používať aj zadarmo, prichádza však spolu s reklamami a nákupmi v aplikácii.

Kalkulačka Pro+

Je to vlastne jedna z jedinečných bezpečnostných aplikácií pre Android, ktorú môžete práve teraz používať. Je to v podstate plnohodnotná aplikácia na kalkulačku, ktorá má tiež skrytý trezor. Trezor je možné použiť na skrytie SMS/MMS/hovorov tajných kontaktov. SMS trezor sa potom otvorí až po zadaní nastaveného hesla na paneli kalkulačky.

Celkovo je používateľské rozhranie aplikácie tiež skutočne jednoduché a môžete ho bez problémov používať. Kalkulačka+ sa dá použiť zadarmo, prichádza však s reklamami a voliteľnými nákupmi v aplikácii.

Messenger a Chat Lock Pro | aplikácia skrytých správ pre Android

Messenger and Chat Lock Pro je v skutočnosti prémiová aplikácia, ktorá vám pomôže bez problémov skryť textové správy. Umožňuje vám chrániť vaše aplikácie ako WhatsApp, Facebook a všetky ostatné aplikácie pomocou kódu PIN. Aplikácia tiež obsahuje funkciu automatického uzamknutia a detekcie votrelcov, ktorá je v podstate veľmi užitočná pri ochrane vašich textových správ. Používateľské rozhranie aplikácie je však skutočne veľmi jednoduché a ľahko sa používa. Túto aplikáciu môžete získať za približne 1,5 USD.

Privacy Messenger

posol ochrany osobných údajov

Privacy Messenger je vlastne zabezpečená aplikácia na odosielanie správ, ktorá v skutočnosti nahrádza aplikáciu na odosielanie akcií. Celá komunikácia na tejto platforme bude úplne šifrovaná, čo zabezpečí, že k správam budete mať prístup len vy. Máte tiež možnosť prispôsobiť si upozornenia pre súkromné ​​správy. Aplikácia navyše prichádza spolu s bezplatnými animovanými GIFS, emotikonmi, blokovačmi SMS a mnohými pokročilými funkciami. Privacy Messenger je zadarmo na používanie, prichádza však s reklamami a nákupmi v aplikácii.

SMS Plus | aplikácia skrytých správ pre Android

Ide o relatívne novú aplikáciu SMS pre Android, ktorá je k dispozícii v obchode Google Play a ktorá sa dá použiť na skrytie správ v systéme Android. Skvelá vec na ňom ponúka používateľom dve rôzne heslá, aby sa vyhli snooperom. Nielen to, SMS Plus však obsahuje aj funkciu, v ktorej takmer každému, kto zadá nesprávne heslo, zobrazí „žiadnu správu“.

Picoo Messenger

pikoo

Picoo Messenger je v skutočnosti bezpečné a ľahké riešenie, ktoré nahradí vašu predvolenú aplikáciu na odosielanie správ. Dodáva sa s materiálovým dizajnom, ktorý dodáva aplikácii elegantnejší vzhľad. Nie je však náročný na zdroje, čo znamená, že ponúkne najlepší výkon bez potreby ton zdrojov. Môžete tiež skryť správy zo súkromného kontaktu pomocou samostatnej aplikácie trezoru. Picoo Messenger je tiež úplne zadarmo na použitie, bez akýchkoľvek obmedzení.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám táto aplikácia skrytých správ pre článok pre Android páči a tiež vám pomôže. Dajte nám svoj názor na to. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy súvisiace s týmto článkom. Potom nám dajte vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa vám ozveme.

Prajem pekný deň!

Pozri tiež: Ako nájsť stratený ovládač Firestick