Hľadáte najlepšiu aplikáciu Android Contact Manager? Zatiaľ čo niektorí z nás neinštalujú aplikáciu správcu kontaktov tretej strany, ale práve vtedy, keď ju chcete. Možno vaša kontaktná aplikácia zobrazuje duplicitné kontakty alebo chcete ďalšie funkcie, ako napríklad lepšie vyhľadávanie, zálohovanie a identifikáciu volajúceho.

V Obchode Google Play výsledky rýchleho vyhľadávania v hromade aplikácií Správca kontaktov. Hľadanie toho správneho pre vás však môže chvíľu trvať. Ale nebojte sa, vykonali sme náročnú prácu pri kontrole všetkých najlepších aplikácií na správu kontaktov. Príďte sa pozrieť:

Najlepšia aplikácia Správca kontaktov pre Android

Kontakty Google

Ak máte telefón Nexus, Pixel alebo telefón so systémom Android One, už sa dodáva so vstavanými kontaktmi Google. Ak však tieto mobilné zariadenia nevlastníte, stále si môžete stiahnuť alebo nainštalovať aplikáciu Kontakty Google z Obchodu Play.

Po úspešnej inštalácii sa vždy, keď pridáte nový kontakt z mobilu, automaticky synchronizuje s vaším Adresár služby Gmail. Ďalšou úžasnou funkciou Kontaktov Google je Štítky. Štítky sú dosť podobné skupinám, ktoré pomáhajú pri ľahkom nájdení kontaktu. Môžete pridať veľa kontaktov a priradiť im štítok, ako je klub, práca atď., A keď ich hľadáte, navrhne vám to všetky kontakty.

Môžete tiež pridať niekoľko účtov Google na svoj účet a ponechať kontakty výlučne na účet, ktorý je premyslený, pretože často si zamieňam prácu mojich kontaktov s mojimi osobnými kontaktmi.

Cena: Aplikácia je bezplatná

Kliknite tu: Kontakty Google

Prečítajte si tiež: Najlepšia aplikácia falošných hovorov pre Android – mali by ste vedieť

Aplikácia Android Contact Manager – jednoduché kontakty

Kontaktná aplikácia Google je celkom dobrá, ale ak ju nepoužívate na účely ochrany osobných údajov, skúste Jednoduché kontakty.

Jednoduché kontakty sú open source aplikácia. Ak chcete zachovať transparentnosť, aplikácia nenahráva vaše kontakty na cloudové servery, ale môžete si ich tiež synchronizovať s účtom Google. Kontakty zostanú vo vašom mobile a ak chcete, môžete vygenerovať súbor VCF na export kontaktov z mobilu.

Karta nastavení tiež ponúka mnoho prispôsobení, napríklad si môžete prispôsobiť farby textu, spravovať polia kontaktov, vypnúť/zobraziť miniatúry atď. Kontakty si tiež môžete obľúbiť a usporiadať ich do skupín. Jeho súčasťou môže byť aj minimalistický číselník, ktorý perfektne sedí na ruke.

Cena: Aplikácia je v obchode Play úplne zadarmo a nemôže zobrazovať žiadne dráždivé reklamy ani žiadať o povolenia. Môžete tiež upgradovať na pro verziu za minimálne 1 $, aby ste získali ďalšie funkcie, ako je správa udalostí alebo e-mailov používateľov.

Kliknite sem: Jednoduché kontakty

Contacts Optimizer

Contacts Optimizer

Môžete síce vymazať (alebo zlúčiť) duplicitný kontakt s najnovšou sekciou Kontakty vo svojom prehliadači prostredníctvom Gmailu, ale priamo na mobile je to oveľa jednoduchšie.

Optimalizátor kontaktov vám môže pomôcť nájsť duplicitné kontakty a vymazať ich pomocou pokročilej technológie odstraňovania duplikácií.

Tiež prevezme volant a automaticky vykoná všetku ťažkú ​​prácu. Kontroluje vaše kontakty, hľadá opravy a ponúka úpravy. Môžete sa tiež rozhodnúť zrušiť alebo povoliť zmeny, ktoré používateľovi poskytujú väčšiu kontrolu.

Panel nástrojov úprav je najlepší spôsob, ako rýchlo vyriešiť váš telefónny zoznam, stačí dlho stlačiť a vybrať akciu, ako je úprava, kopírovanie a presun. Je to tiež veľmi výkonný Toolbox a poskytuje niekoľko operácií, ako je obnovenie, zálohovanie, duplikáty a zlúčenie, spracovanie účtov a pokročilá optimalizácia. Môžete tiež veľmi ľahko transformovať svoje kontakty, pretože v tejto aplikácii získate množstvo profesionálnych nástrojov.

Aplikácia je v Obchode Play úplne zadarmo a nezobrazuje žiadne reklamy, ak však potrebujete pokročilé nástroje, môžete si kúpiť profesionálnu verziu za 1,99 $.

Kliknite tu: Contacts Optimizer

Aplikácia Android Contact Manager – Jednoduchšie vytáčanie

Jednoduchší vytáčanie je ďalšia aplikácia na vytáčanie kontaktov, ktorá vo svojom rozhraní obsahuje zabudovaný vytáčanie. Aplikácia zobrazuje vašu históriu hovorov pomocou všetkých odchádzajúcich, prichádzajúcich a zmeškaných hovorov. Najlepšie na tejto aplikácii je jeho vstavané ID volajúceho. Môže skenovať neuložené alebo neznáme čísla pomocou vlastnej databázy a zobraziť meno, ak sa zhoduje. Znamená to, že vaše údaje budú uložené pomocou cloudových serverov aplikácie pre lepšiu použiteľnosť. Tiež budete získať jednodotykové tlačidlo na pridávanie kontaktov do vášho mobilu na poslednej karte.

Táto aplikácia poskytuje tri hlavné nástroje, vďaka ktorým je táto aplikácia hodná tohto zoznamu. Dduplikáty, bakumuluje a upratuje. Pretože automatizuje celý proces a robí prácu kliknutím na tlačidlo. Ak máte v zozname kontaktov duplikáty, môžete ho vymazať. Tlačidlo čistenia vymaže všetky kontakty bez čísla, bez e-mailu alebo ak sa chvíľu nepoužíva.

Cena: Aplikácia je v obchode Play úplne zadarmo.

Kliknite tu: Jednoduchší dialer

Kontakty+

Contacts+ – najlepšia aplikácia pre Android Contact Manager

Contact+ je ďalšou veľmi populárnou kontaktnou aplikáciou v obchode Play a má dobrý účel. Zvláda vaše kontakty, hovory a SMS v jednej aplikácii. Môžete tiež prejsť prstom cez rôzne karty a získať informácie o protokoloch hovorov a textových správach.

Okrem toho, ID volajúceho, pomocou ktorého môžete blokovať nevyžiadané hovory s touto aplikáciou. Automaticky rozpozná potenciálneho spamera a potom ho zablokuje. Tiež blokuje správy a obmedzuje neporiadok z vášho mobilu. Existuje množstvo úžasných funkcií, medzi ktoré patrí rýchle vyhľadávanie vytáčaním, obrazovka rýchlej voľby s jedným dotykom na volanie, zobrazenie mriežky/zoznamu kontaktov na triedenie inteligentných kontaktov a inteligentné karty.

Aplikácia ponúka aj niekoľko tém prispôsobenia a v bezplatnej verzii si môžete vybrať až 4 témy. Môžete tiež obnoviť až 500 SMS, 500 kontaktov a 500 hovorov na bezplatnom účte. Hoci má ročné alebo mesačné predplatné, nemyslím si, že by ste to chceli, pokiaľ na svojom mobile nespracujete viac ako tisíc kontaktov.

Aplikáciu je možné bezplatne nainštalovať v Obchode Play a môžete ju používať aj s bezplatným predplatným na osobné použitie. Cena mesačného predplatného je pre profesionálov 1,99 $/mesiac.

Kliknite tu: Kontakty+

Aplikácia Android Contact Manager – Drupe

Drupe tiež poskytuje zaujímavé používateľské rozhranie medzi všetkými aplikáciami kontaktov. Aplikácie plávajúca ikona je umiestnená na boku obrazovky ako 3 zvislé bodky. Ak chcete aplikáciu vyvolať, jednoducho potiahnite prstom doprava po priesvitnej trojitej bodke. Tu je zoznam vašich obľúbených kontaktov, ktoré sa zobrazia na ľavej strane obrazovky vášho mobilného telefónu pomocou zodpovedajúcich možností, ako je nový text, hovor, e-mail atď. Všetko, čo potrebujete, je pretiahnuť kontakt na ikonu aplikácie a začať konverzáciu. Poskytuje tiež možnosť volania GIF, ktoré odosiela GIF počas videohovorov na základe kontextu.

Aplikáciu je možné prispôsobiť aj rôznymi témami, ako je koža, hviezdy, kov, ale tieto sú uzamknuté za platenou stenou.

Jedna funkcia navyše je záznamník hovorov že zaznamenáva všetky odchádzajúce alebo prichádzajúce hovory a uloží si ho do mobilu. Ak chcete, môžete túto funkciu vypnúť aj na stránke nastavení. Má nejaké inteligentné pripomienky čo vám umožňuje nastaviť pripomienky založené na kontaktoch v aplikácii. Keď pripomienka zhasne, zobrazí sa vám dialógové okno s možnosťou niekoľkých aplikácií, ako ich kontaktovať.

Aplikácia je pre niektoré časti úplne zadarmo. Jedinou opatrnosťou sú však dráždivé reklamy, ktoré sú umiestnené v strede obrazovky a vyzývajú vás, aby ste si kúpili profesionálnu verziu. Môžete si tiež vziať polročné alebo mesačné predplatné za 11,99 alebo 4 doláre alebo si ho môžete kúpiť na celý život za 14,99 dolárov, čo je podľa môjho názoru pochopiteľné. Tiež vám poskytujú 20% zľavu, kedykoľvek budete zjednávať. Naozaj, keď stlačíte tlačidlo krížika, aby ste sa presunuli späť do aplikácie, spýta sa vás na dôvod, kliknite na „cena je príliš vysoká“ a ponúkne vám ponuku za 11,99 USD za doživotné predplatné.

Kliknite tu: Drupe

Vytáčanie aplikácií

App Dialer – najlepšia aplikácia pre Android Contact Manager

App Dialer nie je aplikácia pre kontakty, ale napriek tomu robí niečo kreatívne. Táto aplikácia je a nástroj rýchleho vyhľadávania na vyhľadávanie aplikácií a kontaktov na svojom telefóne.

Táto aplikácia otvorí rýchlu miniaplikáciu priamo na obrazovke a počas písania vyhľadá aplikácie. Iste, mohol by som použiť vyhľadávací panel umiestnený v hornej časti zásuvky aplikácie, ale táto aplikácia je rýchla. Tiež dokáže spoločne hľadať kontakty, čo zásuvka aplikácie nedokáže. Všetko, čo potrebujete, je najprv ho zapnúť na stránke nastavení vždy, keď túto aplikáciu použijete prvýkrát. Aplikácia je zadarmo v obchode Play a môžete si ju nainštalovať tu.

Kliknite tu: Vytáčanie aplikácií

DW Kontakty & Telefón & Dialer

DW Contacts je ďalšia úžasná alebo open source aplikácia a obsahuje zoznam nástrojov na optimalizáciu vašich kontaktov. Môžete tiež hľadať kontakty podľa ľubovoľného poľa kontaktu, písať poznámky a nastavovať pripomienky. Aplikácia vysloví ID volajúceho vždy, keď vám zavolá, a potom si môžete nastaviť vyzváňací tón zmeškaného hovoru.

Má úžasnú funkciu dávkového odosielania správ, pomocou ktorej môžete jedným ťahom zdieľať textovú správu, MMS, e-mail s mnohými kontaktmi a skupinami. Môžete tiež prihlásiť poznámky do denníka kontaktov v tejto aplikácii. V predvolenom nastavení je filtrovanie hovorov aktívne a zobrazuje vám aj štatistiku hovorov pri poslednom hovore.

Správca okamžitého vytáčania v aplikácii funguje bezchybne a môžete si uložiť až 1 000 kontaktov na rýchle vytáčanie, neviete prečo, ale je tam. Tiež získate vyhľadávanie T9 na dialeri, čo je najlepšie vzhľadom na to, že výrazne obmedzuje čas vyhľadávania.

Aplikácia je úplne zadarmo, existujú určité obmedzenia, ako sú obmedzené témy, reklamy, iba jeden widget aplikácie. Môžete si tiež kúpiť plnú verziu za 10 dolárov, ktorá vám poskytuje doživotnú licenciu na používanie aplikácie.

Kliknite tu: DW kontakty

záver:

Kontakty Google sú spoľahlivá alebo jednoduchá aplikácia pre kontakty, ktorá ponúka zálohovanie alebo synchronizáciu pomocou vášho účtu Google, pričom rovnaké funkcie môžu ponúkať aj jednoduché kontakty. No, je to pre tých, ktorí preferujú všetko open source. Drupe tiež ponúka integráciu aplikácií alebo gest tretích strán s gestami potiahnutia, čo je podľa môjho názoru najlepšia funkcia, zatiaľ čo nástroj na optimalizáciu kontaktov ponúka nástroje na zefektívnenie vášho adresára.

Existuje mnoho ďalších aplikácií, ktoré si zaslúžia zmienku aj v tomto zozname, napríklad EyeCon, ktoré synchronizujú vaše sociálne médiá, aby vytvorili podrobný zoznam kontaktov a Pripravené kontakty a vytáčanie, ktoré efektívne triedia vaše kontakty. Dajte nám vedieť, ktorá aplikácia je vaša obľúbená v komentároch nižšie.

Prečítajte si tiež: