Hranie pre Android je každým dňom lepšie a lepšie. Predtým sme mali jednoduché logické hry a mohli sme pozvať naše kontakty z Facebooku, aby sa stali našimi priateľmi v hrách. Hry pre viacerých hráčov kedysi znamenali iba rebríčky. Teraz existuje veľa hier, ktoré podporujú skutočnú hru pre viacerých hráčov. To zahŕňa kooperáciu v reálnom čase alebo PvP. V skutočnosti má väčšina dnešných hier nejaký prvok hry pre viacerých hráčov. Ak hľadáte niečo na hranie so svojimi priateľmi, tu je najlepšia hra pre viacerých hráčov pre Android!

Hranie už dávno prešlo zo starých arkádových čias ku konzolám, počítačom a najnovšie aj k mobilom. Aj keď voči mobilným hráčom stále existujú určité predsudky. Nedá sa poprieť, že mobilné hry sú obrovským odvetvím.

Aj keď teraz je k dispozícii obrovské množstvo mobilných hier. A hľadali sme to najlepšie z najlepších – nižšie je zoznam najlepších hier pre viacerých hráčov pre Android.

Clash of Clans

Táto bezplatná mobilná strategická hra existuje od roku 2012. A je jednou z najpopulárnejších hier pre Android pre viacerých hráčov na svete. Ako už názov napovedá, postavíte si svoju dedinu, vychováte klan a potom súťažíte v klanových vojnách s ostatnými hráčmi. Clash of Clans je tiež pomerne populárny šport. Ak to nie je dobrý dôvod to vyskúšať. Potom nevieme, čo je!

Minecraft

Minecraft je jednou z najpopulárnejších hier pre viacerých hráčov všetkých čias na akejkoľvek platforme. Minecraft mobile, jedna z najpopulárnejších hier pre viacerých hráčov na AKEJKOĽVEK platforme, je mimoriadne populárna. Hráčov dostane do náhodného sveta, kde môžu robiť, čo chcú… a na rozdiel od mnohých iných hier na tomto zozname. Obsahuje cross-play medzi konzolovými, PC a mobilnými prehrávačmi. Aj keď existujú nákupy v aplikácii. Sú len pre skiny. Samotná hra má jednorazový poplatok za nákup.

Najlepšie hry pre viacerých hráčov pre Android

Clash Royale

Táto RTS hra od rovnakého vývojára ako Clash of Clans je kombináciou MOBA, zberateľskej kartovej hry a tower defense. Predstavené sú postavy z Clash of Clans, ako aj úplne jedinečné prvky. Hra sa odohráva v rovnakom vesmíre. Fanúšikovia jedného si teda určite užijú aj ten druhý! Vývojár Supercell naozaj vie, ako vytvoriť úspešnú mobilnú hru.

Call of Duty Mobile

Jedna z najpopulárnejších herných sérií na svete konečne prišla na mobil s Call of Duty: Mobile. Existujú dva hlavné herné režimy – režim Battle Royale pre 100 hráčov a tiež typické CoD deathmatch. Hra má aktívnu komunitu pre viacerých hráčov a má veľa odkazov na hlavnú hernú sériu – ideálne pre fanúšikov. A tiež jedna z najlepších hier pre viacerých hráčov pre Android.

Najlepšie hry pre viacerých hráčov pre Android

Call of Duty Mobile je jednou z novších hier pre viacerých hráčov na zozname. Je to tiež prekvapivo dobré. Je to online FPS hra s rôznymi režimami pre viacerých hráčov. To zahŕňa klasické Call of Duty deathmatch, ako aj režim Battle Royale pre 100 osôb podobný PUBG a Fortnite. Hra obsahuje aj mierne prvky gacha, keď zbierate slávnych ľudí z hernej série a tiež si ich prispôsobujete rôznymi vzhľadmi zbraní a výstroja. Sem-tam sa vyskytne zopár chýb. Ale tie by sa mali časom vyžehliť.

Márna sláva

Jeden z najlepších MOBA titulov dostupných pre Android, Vainglory je hra 3v3 podobná DOTA 2 alebo League of Legends. Okrem toho je Vainglory jedným z najpopulárnejších mobilných e-športov. Najmä v Ázii má solídnu sledovanosť a tým aj aktívnu multiplayerovú komunitu.

Vainglory je pravdepodobne najlepšia MOBA na mobile. Pre tých, ktorí nepoznajú MOBA. V tejto hre je vaším cieľom spojiť sily s ostatnými dvoma hráčmi a pokúsiť sa vytvoriť základňu druhého tímu. Budete mať k dispozícii celé bojisko, s ktorým budete môcť hrať a získať vylepšenia. A na úspech si vyžaduje dosť stratégie. Tiež jedna z najlepších hier pre viacerých hráčov pre Android.

PUBG Mobile

Nezabralo PUBG Mobile dlho šplhať po rebríčku hodnotení hier pre viacerých hráčov na mobile. Je populárny, zábavný a funguje celkom dobre na väčšine moderných zariadení. Spadnete na ostrov s 99 ďalšími hráčmi. Vyhráva posledný, kto stojí. To je úžasný obsah. Na ostrove nájdete všetky druhy zbraní a vybavenia. Hranice tiež pomaly obmedzujú veľkosť hrateľnej plochy. Ak sa teda ocitnete v dobrom, samotná hra vás nakoniec zabije. Je to tak dobré, ako to môže byť v online Battle Royale FPS zážitku, kým nakoniec nevyjde Fortnite.

Asfaltová séria

Séria Asphalt je jednou z ak nie najlepších závodných herných sérií pre mobilných hráčov. Obsahuje fantastickú úroveň detailov, krásne autá a pretekárske dráhy, rozsiahle možnosti hrania a ďalšie. Multiplayer je veľmi aktívny – zápasy prebiehajú rýchlo a sú ľahko dostupné. Toto je jedna z najlepších hier pre viacerých hráčov pre Android.

Na rozdiel od niektorých iných hier PvP je tu tiež veľa vecí, ktoré je potrebné urobiť, pokiaľ ide o obsah pre jedného hráča. Dve najpopulárnejšie iterácie série sú Asphalt 8: Airborne and Asfalt 9: Legendy.

Asfalt 9: Legends je najnovšia hra z populárnej arkádovej závodnej série Gameloft. Hrá sa veľmi podobne ako staršie iterácie. Odomykáte rôzne autá, pretekáte proti AI alebo ľudským hráčom. A súťažiť na rôznych typoch podujatí. Online multiplayer je nadpriemerný. Zápasy sú vo všeobecnosti rýchle a môžete pretekať s ktorýmkoľvek zo svojich vozidiel. Obsah, ktorý nie je PvP, je obrovský. Môžete stráviť veľa času hraním tejto hry, kým sa dostanete na koniec. Navyše, grafika je vlastne celkom dobrá a mechanika jednoduchá. Niektorí sa sťažujú, že mechanika je príliš jednoduchá, ale toto je arkádová hra.

Asphalt 8: Airborne a Asphalt Xtreme sú tiež vynikajúce arkádové závodné hry od Gameloftu.

Záver

Dobre, to je všetko pre Best Multiplayer Game For Android. Dúfam, že sa vám tento článok páči. Dajte nám spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky súvisiace s týmto článkom. Potom nám neváhajte dať vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa k vám dostaneme.

Prajem pekný deň!

Pozri tiež: Používateľská príručka o tom, ako nastaviť dočasné heslo v systéme Windows