Chcete si nainštalovať alebo stiahnuť akúkoľvek vlastnú ROM pre zariadenie LG Stylo 3 Plus (sf340n)? Ak áno, tak ste na správnom mieste. Tu spomenieme všetky Custom ROM pre LG Stylo 3 Plus. Ak máte zariadenie LG Stylo 3 Plus, možno viete, že toto zariadenie funguje OS Android. No, najväčšou výhodou Androidu je, že ide o open-source projekt. To umožňuje každej komunite prispôsobiť alebo vyvinúť ROM pre svoj telefón.

Na začiatok LG Stylo 3 Plus bol uvedený na trh v máji 2017. Telefón vyšiel z krabice s Androidom 7.0 Nougat. V tomto článku vám ukážeme, ktoré sú teraz najlepšie vlastné ROM pre LG Stylo 3 Plus.

Pred prechodom na stiahnutie alebo inštaláciu nám dajte vedieť, aký je rozdiel medzi STOCK ROM alebo CUSTOM ROM.

Pozri tiež: Najlepšia vlastná ROM pre ZTE Axon 7 – recenzia

Android Stock ROM:

Kedykoľvek si kúpite úplne nové zariadenie so systémom Android, prichádza s a Stock ROM, tiež známy ako Stock Firmware. Zásobná ROM je predinštalovaný operačný systém vo vašom mobilnom zariadení. Ponúka obmedzené funkcie, ktoré sú definované výrobcom mobilu. Ak chcete do svojho zariadenia pridať ďalšie funkcie, budete sa musieť uchýliť k vlastnej ROM.

Čo je Custom ROM?

Všetci vieme, že Android je platforma s otvoreným zdrojovým kódom, kde odborníci môžu prevziať celý zdrojový kód od spoločnosti Google a vytvoriť si vlastné obrázky operačného systému pre mobilné telefóny a tablety od začiatku. Táto domáca alebo vlastná aplikácia je známa ako Custom ROM. Vlastná pamäť ROM nahrádza váš mobilný operačný systém (Stock ROM), ktorý sa dodáva s telefónom alebo tabletom. Dodáva sa tiež s jadrom, ktoré z neho robí úplne samostatný operačný systém. Niektorí odborníci v komunite Android teda prispôsobia operačný systém Android jednoducho odstránením všetkého odpadu a urobia z neho čisté prostredie Androidu bez aplikácie nainštalovanej operátorom alebo aplikácií OEM.

Vlastná ROM je pravidelne aktualizovaná vývojármi a komunitou, kde riešia všetky hlásenia o chybách. Vlastná pamäť ROM vám tiež umožňuje čeliť novému OS Android, aj keď tento OS nie je pre váš mobil dostupný.

Zoznam vlastných ROM pre LG Stylo 3 Plus

Tu je kompletný zoznam najlepších vlastných ROM pre LG Stylo 3 Plus. Ak chcete nainštalovať alebo stiahnuť ľubovoľnú vlastnú pamäť ROM pre LG Stylo 3 Plus, potrebujete obnovu TWRP na svojom mobilnom zariadení. Po nainštalovaní TWRP môžete spustiť inštaláciu alebo sťahovanie Custom ROM alebo akýchkoľvek modov na vašom zariadení LG Stylo 3 Plus.

Ak máte TWRP, môžete tu jednoducho flashovať jednu z najlepších vlastných ROM pre LG Stylo 3 Plus. Ako sme už povedali, na výber sú rôzne vlastné ROM. Nie každá Custom ROM má byť stabilná na použitie ako denný ovládač. Stačí si prečítať popis a pozoruhodné funkcie, ktoré sa dodávajú s vlastnou pamäťou ROM pre zariadenia LG Stylo 3 Plus.

Vlastné ROM

Lineage OS:

Lineage OS je dedičstvom starého obľúbeného vlastného firmvéru známeho ako CyanogenMod alebo CM. Spoločnosť, ktorá stojí za Cyanogen.Inc, však stiahla slávny mod pre Android CyanogenMod, ktorý mnohých jej používateľov sklamal.

Lineage OS je najlepšia vlastná ROM pre akýkoľvek mobilný smartfón. Lineage ROM pre Google Nexus 6 Active prichádza s mnohými pozoruhodnými funkciami. Ponúka tému, zmenu veľkosti navigačného panela, prispôsobiteľný stavový riadok, farbu navigačného panela a prispôsobenie, funkciu rýchleho prepínania a mnoho ďalších funkcií.

AOSP Extended ROM:

Táto ROM je založená na zdrojovom kóde AOSP, ktorý prináša množstvo čerešňových príkazov z rôznych iných projektov. Keďže je založený na AOSP, poskytuje bezproblémový a bezproblémový zážitok hneď po vybalení. Vývojár AOSP Extended sľúbil, že pridá množstvo nových funkcií a vylepší ich pre budúce aktualizácie. Rovnako ako mnoho vlastných ROM, aj AOSP Extended ROM poskytuje množstvo funkcií, ako je prispôsobenie uzamknutej obrazovky, Theming, AOSPA Pie, navigačný panel/Flingbar DU a mnoho ďalších funkcií.

Už čoskoro…

Remix Resurrection:

Resurrection Remix je kombináciou stability poskytovanej CM a funkcií z pôvodných zostáv Remix a Slim Omni, ktoré poskytujú najlepšiu kombináciu výkonu, výkonu, prispôsobenia a najnovších funkcií priamo do vášho mobilného zariadenia. Táto ROM je stabilná, plne vybavená a kombinovaná s najnovšími funkciami open source ROM. ROM tiež poskytuje množstvo najlepších originálnych doplnkov Resurrection Remix ROM v zostavách, ktoré zahŕňajú to najlepšie z prispôsobenia, výkonu, výkonu a najnovších funkcií vášho zariadenia!

Havoc OS:

Havoc OS je ďalšia najlepšia Custom ROM navrhnutá na základe Lineage OS a prináša úplne nové funkcie, ktoré nie sú prítomné v iných Custom made ROM. ROM však prináša celosystémové zaoblené používateľské rozhranie, funkcie Battery Teak, podporu spektra, vylepšenia stavového riadku, OmniSwitch a Slim recent pre rýchly multitasking a mnoho ďalšieho.

MIUI:

MIUI 12 je nová iterácia MIUI ROM navrhnutá spoločnosťou Xiaomi. ROM sa tiež používa v mnohých zariadeniach ako vlastná ROM. Je vyvinutý na základe operačného systému Android. Tiež prichádza s množstvom nových funkcií, ako je podpora tém, Mi Launcher bez zásuvky na aplikácie, prispôsobenie stavového riadku a mnoho ďalších funkcií.

Ešte nespustené

OS AOKP:

AOKP OS je známy aj ako Android Open Kang Project. ROM je však vlastná ROM s otvoreným zdrojovým kódom založená na operačnom systéme Android. Tu Kang znamená slang známy ako ukradnutý kód. Ide o bezplatný softvér s otvoreným zdrojovým kódom v oficiálnych vydaniach projektu Android Open Source Project od spoločnosti Google s pridanými funkciami, kódom a ovládaním od tretích strán a originálnymi funkciami.

Pixel skúsenosti:

Pokiaľ ide o možnosti prispôsobenia, Pixel Experience ROM ponúka úplné minimum, pretože jeho hlavným cieľom je ponúknuť stabilný a hladký zážitok podobný pixelom na vašom telefóne. Takže nie je veľa možností prispôsobenia, ktoré by ste mohli zobraziť vo väčšine iných vlastných ROM.

ArrowOS:

ArrowOS je úplne nová vlastná ROM a je to open-source projekt inšpirovaný AOSP, ktorý sa začal s cieľom udržiavať veci čisté, jednoduché a čisté. ROM však tiež prináša takmer všetky funkcie, ktoré sú veľmi dôležité pre prispôsobenie ROM a na konci s cieľom poskytnúť najlepší výkon s dobrou výdržou batérie.

záver:

Úprimne povedané, nie je one konkrétne najlepšia ROM pre každého, pretože je to subjektívne. Pravdepodobne uprednostňujem veľa funkcií pred výkonom a vy pravdepodobne nie a tak ďalej. A to je myšlienka tohto článku, získať najlepšie vlastné ROM pod jednou strechou a umožniť vám vybrať si, ktorá z nich je najlepšia vlastná ROM pre váš LG Stylo 3 Plus. Určite by som sa však chcel podeliť o svoje skúsenosti a poskytnúť návrhy, ktoré sú založené na mojom osobnom použití.

Snažili sme sa a zhromaždili sme pre našich milovaných čitateľov ten najlepší možný zoznam. Ak si myslíte, že sme vynechali niektoré z vašich obľúbených, dajte nám vedieť komentárom nižšie. Určite to zaradíme do zoznamu.

Prečítajte si tiež: