Ešte stále chcete hrať videohry, vďaka ktorým bolo vaše detstvo také zábavné? No, potom rýchly prístup k vhodnému ROM files vám určite pomôže premeniť sa na vašu obľúbenú postavu v hre. V tomto článku budeme hovoriť o najlepších a bezpečných stránkach ROM, ktoré si môžete stiahnuť. Poďme začať!

ROMs a emulators sú skutočne skvelým spôsobom, ako používať počítač a hrať vzrušujúce hry. To by tiež mohlo prestať existovať. Najťažšie je však nájsť bezpečné stránky ROM a potom ich sfunkčniť na vašom notebooku alebo PC. No, toto je vlastne dôvod, prečo sme tu. V tomto článku sme zostavili zoznam najlepších najbezpečnejších stránok ROM, ku ktorým máte prístup aj v roku 2021.

Skúmali sme svoj spôsob a otestovali každý z nich zvnútra, aby sme sa uistili, že plní hlavný účel.

Najlepšie a bezpečné stránky ROM, ktoré si môžete stiahnuť

Nižšie je uvedený v podstate zoznam najlepších ROM Download sites, ktoré sú bezpečnými a dôveryhodnými stránkami. Môžete si tiež stiahnuť ľubovoľné stránky ROM zadarmo. Navštívte niektorú z webových stránok zo zoznamu a získajte svoju obľúbenú ROM na hranie.

Sťahovanie čohokoľvek z internetu môže byť v skutočnosti veľmi riskantné. Existuje veľa rizikového softvéru a podobne, ktorý môže tiež ukradnúť vaše údaje alebo poškodiť váš systém. Pri sťahovaní čohokoľvek z webu musíte byť opatrní. Nikdy nesťahujte nič z webovej stránky, ktorá nie je dôveryhodná alebo nie je zabezpečená.

 • Nikdy nesťahujte nič z webovej stránky, ktorá vás vyzýva, aby ste si stiahli nejaký softvér. Takýto softvér je väčšinou jednoduchý spôsob, ako sa dostať do vášho systému.
 • Väčšina z ROMs ktorý si stiahnete, dostanete aj vo forme komprimovaného balíka spolu s a .zip extension.
 • Nikdy neklepajte na odkaz na stiahnutie, ktorý sa zobrazuje .exe ako súbor .exe je myslený spustiteľný súbor pre systém Windows, ktorý môže byť škodlivým softvérom.

Vimm’s Lair | Stránky ROM

Táto webová stránka je diskutabilná, najbezpečnejšia a tiež najlepšia stránka pre bezplatné ROM na internete. Niektoré z klasických ROM a tiež emulátorov si môžeme jednoducho stiahnuť z tohto webu. Ako bolo uvedené späť v 1997, poskytuje táto webová stránka ROMs pre niektoré z najlepších herných konzol vôbec!

Vimm’s Lair je najstaršia webová stránka ROM a je tiež najdôveryhodnejšou webovou stránkou. Všetky druhy ROMs a emulators sú dostupné aj na samotnej domovskej stránke. Jedna z najlepších na tejto stránke je, že medzitým nebudete dostávať žiadne reklamy. Skôr uvidíte dobrú zbierku rómskych stránok.

 • Ponúka tiež jednoduchú navigáciu v zozname obrovského obsahu.
 • Všetko je skvele kategorizované, aby sa uľahčilo prehliadanie.
 • Žiadne náhle reklamy alebo zavádzajúce odkazy, aby ste sa dostali do problémov.

Navštívte Vimm’s Lair Website

Gamulator

Gamulator je tiež jednou z najlepších ROM stránok dostupných na internete. Na tejto webovej stránke môžete získať prístup k množstvu herných ROM až pre 20 konzol. V skutočnosti môžete získať súbory ROM dostupné pre mnoho iných konzol. Mnoho priečinkov emulátora však obsahuje iba niekoľko hier, ktoré si môžete vyskúšať. Webová stránka Gamulator vám tiež umožňuje sťahovať a inštalovať hry pomocou priameho odkazu na stiahnutie. Hry si môžete stiahnuť aj cez ich správcu sťahovania.

Stránky ROM

 • Gamulator je domovom skutočne rozsiahleho a zdravého adresára hier a ROMs.
 • Vývojári tiež sľubujú pravidelné aktualizácie, aby ste sa uistili, že vám bude vždy doručený čerstvý obsah.
 • Gamulator je úplne bez nechcených ads a pop-ups.

Navštívte Gamulator Website

ROMsMania | Stránky ROM

ROMsmania je naozaj perfektná Safe Rom Download Site. Je tiež známy svojim rozsiahlym adresárom, ktorý ponúka tisíce emulators a ROMs aj na stiahnutie. Môžete použiť jeho vyhľadávacie okno, aby ste našli konkrétnu ROM.

Stránky ROM

V príspevku máte požadovanú ROM, klepnite naň a skontrolujte zoznam odkazov na stiahnutie, ktoré sú k dispozícii na použitie. Toto je skutočne užitočná a bezpečná stránka ROM na použitie a nezapĺňa vašu obrazovku misleading ads a banners.

 • ROMsmania tiež prináša skutočne flexibilné používateľské rozhranie, ktoré je veľmi jednoduché na navigáciu.
 • Domov naozaj veľkého množstva ROMs ktoré sú tiež ľahko dostupné na stiahnutie.
 • S ROMsmania ste oslobodení od spammy ads to môže byť tiež v mnohých smeroch zavádzajúce.

Navštívte ROMsMania Website

Zóna emulátora

Emulator Zone je ďalšia najlepšia webová stránka na stiahnutie emulátorov pre vaše Android smartphone alebo tablet. Toto je skutočne najlepšie hodnotená stránka na sťahovanie emulátorov a má tiež obrovskú zbierku emulátorov spolu s rôznymi verziami, ktoré sú kompatibilné s vaším zariadením. Stačí si stiahnuť emulátor pre Windows, MAC, iPhonesa Android zariadenia úplne zadarmo zo zóny emulátora.

Stránky ROM

 • Obrovský adresár emulátorov a ROM, ktoré sú pripravené na stiahnutie.
 • Táto stránka tiež ponúka pravidelné aktualizácie, aby ste sa uistili, že vám bude doručený čerstvý obsah.
 • Emulator Zone patrí medzi bezpečné stránky ROM, ktoré prinášajú priateľské používateľské rozhranie s pohodlnou navigáciou.

Navštíviť Emulator Zone Website

RomUlation | Stránky ROM

Už vás nebaví skenovať webové stránky, aby ste získali svoje obľúbené ROM? Stačí navštíviť webovú stránku Romulation. Táto webová stránka obsahuje aj niektoré z klasických videohier, ktoré by ste mohli chcieť zažiť. Niektoré z najznámejších hier od roku 2004 nájdete na webovej stránke Romulation! Všetko, čo musíte urobiť, je venovať chvíľu registrácii a môžete si tiež stiahnuť svoje obľúbené ROM podporované na mnohých konzolách.

RomUlation

Na domovskej stránke tejto webovej stránky nájdete spolu so zoznamom najnovších hier aj zoznam niektorých z najznámejších hier! Až do 28,000 ROMs sú tiež dostupné na tejto stránke pre mnohých SEGA, Playstation, a Nintendo konzol. Na domovskej stránke nájdete aj vyhľadávač, ktorý vám umožní začať bez väčších problémov. Romulation je určite jedným z najbezpečnejších miest pre bezplatné ROM.

Navštívte RomUlation website

Emuparadise

Emuparadise tiež ponúka všetky druhy Roms, iso, guidesa Musics tiež stiahnuť. Ak chcete, môžete hrať hry priamo na tejto webovej stránke. A nemusíte sa obávať o bezpečnosť, pretože chráni pred škodlivými súbormi. Je to skutočne známa stránka ROM spolu s miliónmi používateľov.

Emuparadise

 • Emuparasis je domovom rôznych emulators a ROM vlastne.
 • Platforma tiež ponúka jednoduché sťahovanie.
 • Okrem sťahovania ROM a mnohých ďalších podobných súborov môžete tiež hrať hry priamo z vašich webových stránok.
 • Platforma je úplne bez akéhokoľvek škodlivého softvéru, ktorý môže poškodiť vaše zariadenie.

Navštívte Emuparadise Website

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok bude páčiť a bude pre vás užitočný. Dajte nám svoj názor na to. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy súvisiace s týmto článkom. Potom nám dajte vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa vám ozveme.

Prajem pekný deň!