Hľadáte najlepšie alternatívy Glotorrents? No obľúbenosť či trend torrent stránok postupne zo dňa na deň klesá. V dnešnej dobe je hľadanie aktívneho torrentového webu samo o sebe veľmi náročné.

Niektoré z najpopulárnejších torrentových stránok, ako sú Torrentz, KickAss, Extratorrents, GloTorrents atď., už úrad zrušil. Zdieľali sme veľa sprievodcov na torrentoch a dnes sa podelíme o niektoré najlepšie alternatívy GloTorrents.

Pre tých, ktorí nevedia, GloTorrents sú jednou z najlepších torrent stránok, ale webová stránka bola vypnutá, aby prežila masový zákaz torrentu. Môžete však tiež pristupovať k zrkadlovým stránkam GloTorrents. Poďte sa na ne pozrieť:

Takže v tejto príručke sme vytvorili zoznam najlepších alternatív GloTorrent. Pomocou týchto stránok si potom môžete stiahnuť alebo nainštalovať svoj obľúbený obsah torrentu.

No, ak hľadáte webovú stránku s torrentom, ktorá má skvelé rozhranie a ponúka veľa obsahu, potom je pre vás TorrentHounds pravdepodobne tou najlepšou voľbou. Je známy svojou obrovskou databázou obsahu torrentu. Od súborov ISO po filmy nájdete na tejto webovej stránke všetko.

SeedPeer

SeedPeer je však úžasná stránka bez reklám alebo najlepšia torrentová stránka na zozname, ktorú môžete dnes navštíviť. Web je známy svojim najkvalitnejším torrentovým obsahom alebo používateľským rozhraním. Na tejto webovej lokalite môžete skúmať a sťahovať filmy, hry, televízne programy, súbory freeware atď.

Stiahnuť ▼: SeedPeer

Pirátska zátoka

Je to úžasné popredné alebo najstaršie torrentové webové stránky súčasnosti. Všetci vieme o Pirate Bay, pretože ho netreba predstavovať, pretože o ňom vie každý, kto sťahuje alebo inštaluje torrent. Webová stránka si získala veľkú popularitu po smrti iných známych torrentových stránok, ako sú KickAss, Torrentz atď. Ak však chcete pristupovať k The Pirate Bay, chcete použiť služby VPN alebo proxy.

Pirate Bay v podstate ponúka možnosti vyhľadávania zvukových súborov, aplikácií, hier a videí. Stránka tiež ponúka dôkladnú kontrolu každého dostupného torrentu na základe toho, koľko ľudí v skutočnosti prenáša obsah na torrent súčasne. Ďalšou vecou je, že poskytuje aj magnetické odkazy na súbory torrent. Je to teda ďalší najlepšie fungujúci torrent, ktorý môžete práve teraz navštíviť.

Stiahnuť ▼: Pirátska zátoka

1337X

1337X je ďalšou úžasnou alternatívou GloTorrents na zozname, ktorú môžete často navštevovať. Ak to porovnáme s každou inou stránkou, 1337X ponúka elegantné alebo čisté rozhranie. Keď hovoríme o obsahu, 1337x nesklame. Na tejto webovej stránke môžete tiež vyhľadávať alebo nájsť všetko, ako sú súbory ISO, filmy, televízne programy, softvér atď.

Stiahnuť ▼: 1337x

Torrent projekt

Torrent Project-Glotorrents alternatívy

Nie je to populárne, ale stále je to najlepšia torrentová stránka na návštevu. Webová stránka tiež tvrdí, že hosťuje iba overené torrenty. Znamená to však, že súbory torrentu, ktoré boli úspešne nahrané do projektu Torrent, boli bez vírusov alebo boli originálne. Namiesto toho to bolo používateľské rozhranie, vďaka ktorému web vyniká z davu.

Stiahnutie alternatív Glotorrents: Torrent projekt

EZTV

No, ak prejdete na GloTorrents a stiahnete a nainštalujete televízne programy alebo filmy, potom EZTV slúži ako najlepšia možnosť pre GloTorrents. Toto je stránka s video torrentom a je známa pre filmy a televízne programy. Rozhranie stránky sa zdá zastarané, no ponúka vám jednoduché možnosti filtrovania obsahu.

Stiahnuť ▼: EZTV

IsoHunt

IsoHunt

Hľadáte najlepšiu torrent stránku na stiahnutie alebo inštaláciu softvéru, súborov ISO a hier? Ak áno, potom chcete navštíviť IsoHunt práve teraz. Stránka sa sústreďuje na ISO súbory alebo softvér, ale má aj hry, filmy atď. Takže IsoHunt je ďalšou úžasnou alternatívou GloTorrents, ktorú musíte zvážiť.

Stiahnuť ▼: ISOHunt

YTS

No, YTS je dosť podobný EZTV, ktorý bol spomenutý vyššie. Podobne ako EZTV, YTS je tiež známy pre televízne programy alebo filmy. Na YTS potom nájdete množstvo populárnych filmov, webových seriálov, televíznych relácií atď. Stránka ponúka používateľské rozhranie. V skutočnosti to bolo používateľské rozhranie, vďaka ktorému vyčnieva z davu.

Stiahnutie alternatív Glotorrents: YTS

TorLock

Alternatívy TorLock-Glotorrents

Toto je webová stránka, ktorá vám umožňuje sťahovať alebo prehliadať filmy, anime videá, televízne seriály, e-knihy, softvér atď. TorLock ponúka elegantné a čisté rozhranie, ktoré uľahčuje vyhľadávanie alebo navigáciu na stránke. Ak však chcete získať prístup k TorLock, musíte použiť server VPN alebo proxy.

Stiahnuť ▼: TorLock

Démonoidný

Demonoid je ďalšou najstaršou torrentovou stránkou. Webová stránka má viac ako 8 miliónov torrent obsahu. Toto je najlepšie od používateľského rozhrania až po obsah. Kvôli právnym problémom sa však webová stránka často prepína do režimu offline.

Stiahnuť ▼: Démonoidný

Torrent Venture

Torrent Venture je jednou z posledných a najefektívnejších torrentových webových stránok online, s ktorými je možné konzultovať. Webová stránka online tiež tvrdí, že hosťuje niektoré efektívne overené torrenty. Odporúča sa, aby údaje záznamov torrentu nahrané na Torrent Venture boli uvoľnené alebo autentické z dôvodu škodlivého softvéru alebo vírusov. Okrem toho je webová stránka online hrdá na skupinu.

Stiahnutie alternatív Glotorrents: Torrent Venture

Prečo potrebujete VPN pre Torrenting?

Niektoré stránky torrentu vás výslovne varujú, aby ste pred stiahnutím alebo inštaláciou čohokoľvek použili sieť VPN, a existuje na to aj dobrý dôvod. Niektoré dôveryhodné torrentové stránky a klienti však prichádzajú spolu s inherentnými nebezpečenstvami. Pre kyberzločincov alebo hackerov je celkom jednoduché ukradnúť vašu IP adresu, preskúmať vaše pripojenie a nahrať infikované torrenty. Siete VPN používajú maskovanie alebo šifrovanie IP na skrytie vašej polohy prehliadania, aktivity a osobných údajov pred kyberzločincami alebo hackermi.

V závislosti od toho, kde žijete, môže byť torrentovanie nezákonné. Ak neprijmete preventívne opatrenia, výsledky sťahovania torrentov môžu byť naozaj vážne.

Ak máte to šťastie, že žijete v krajine, kde je povolené torrentovanie, môžete stále čeliť problémom. Konkrétne, váš ISP môže úmyselne obmedziť vašu šírku pásma, keď monitoruje hustú prevádzku. Môže tiež spomaliť vaše WiFi pripojenie na slimačie tempo, vďaka čomu je dosť frustrujúce len sťahovanie alebo inštalácia torrentov.

V prípade, že je torrentovanie vo vašej krajine zablokované, použite sieť VPN, ktorá môže tieto bloky obísť pri zabezpečení alebo ochrane anonymity. V skutočnosti navrhujem NordVPN pre jeho skvelú bezpečnosť, rýchle pripojenia a tiež nekonečný prenos P2P na mnohých serveroch.

záver:

Toto boli niektoré z najlepších alternatív GloTorrents, ktoré môžete navštíviť. Dúfam, že vám tento návod pomôže! Zdieľajte to s ostatnými a dajte nám vedieť nižšie!

Prečítajte si tiež: