MS Paint je v podstate ikonická aplikácia pre Windows, ktorá v skutočnosti jednoducho odmieta zomrieť. No, vo veku Photoshopu a Canva si MS Paint aj naďalej získava srdcia pre svoju jednoduchosť a jednoduchosť použitia. Nebudete tomu však veriť, stále ho používam na zmenu veľkosti obrázkov. prečo? Keďže som skončil, keď je Photoshop pripravený na prácu. To je dôvod, prečo k nám väčšina čitateľov TW prišla s prosbou o vhodnú aplikáciu MS Paint, akou je napríklad aplikácia pre telefóny s Androidom. V tomto článku budeme hovoriť o najlepších alternatívach aplikácie Microsoft Paint pre Android. Poďme začať!

V podstate sme prešli niekoľkými možnosťami a našli sme týchto šesť aplikácií, ktoré zodpovedajú OG. Teraz sa snažíme napodobniť funkcie, ako je jednoduché použitie, niektoré základné kreslenie, rozťahovanie, zmena veľkosti, kopírovanie častí obrázkov a ich vkladanie. Microsoft tiež nikdy nevydal aplikáciu MS Paint pre Android, takže každý, kto tvrdí niečo iné, klame cez zuby. Len nenadajte malvérovým aplikáciám. To znamená, začnime.

Najlepšie alternatívy programu Microsoft Paint pre Android

Maľujte 3D

Spoločnosť Microsoft teraz predstavila nový nástroj na úpravu obrázkov spolu so systémom Windows 10. V súčasnosti sa poskytuje spolu s predchádzajúcimi programami Paint. V budúcich aktualizáciách sa však Paint odstráni aj z operačných systémov Windows 10. Preto, ak používate Windows 10, môžete oba programy ľahko nájsť na svojom počítači.

„Oficiálna“ náhrada za Paint, Paint 3D bude tiež štandardne na všetkých počítačoch so systémom Windows 10 zakúpených po vydaní aktualizácie Fall Creator’s Update. Vaše existujúce počítače si ju stiahnu automaticky ako súčasť aktualizácie, ak ešte nie je vo vašom počítači nainštalovaná.

Spolu s prepracovaným vzhľadom (t. j. panely nástrojov, ktoré v skutočnosti nevyzerajú ako z 90. rokov), nové štetce a nástroje. V skutočnosti je tu oveľa viac sily, ako by ste si rozumeli s dobrým starým MS Paint. A poradí si s 3D modelmi aj s 2D obrazmi.

Stiahnuť ▼ 3D Maľovanie úplne zadarmo z obchodu Microsoft Store.

Biela tabuľa

Whiteboard je vlastne naozaj jednoduchá aplikácia, ktorá ponúka tie najzákladnejšie nástroje, rovnako ako MS Paint. Ako napríklad MS Paint, získate nástroj pero spolu s rôznymi veľkosťami, nástroj tvarov s niektorými základnými tvarmi, nástroj na zadávanie textu a tiež farebné koliesko. To je všetko, čo s touto aplikáciou chlapci získate, a ak si chcete iba čmárať ako spôsob, ako zamestnať prsty, Whiteboard je určite pre vás.

Keďže ide o aplikáciu základnej úrovne, nemá vymyslené funkcie, ako sú vrstvy, rôzne štetce atď. Aplikácie, ktoré sú uvedené nižšie, však tieto funkcie ponúkajú. Whiteboard je úplne bezplatná aplikácia v Obchode Play.

Stiahnuť ▼ Biela tabuľa (zadarmo, reklamy)

Paintastic | Microsoft paint pre Android

Paintastic sa v podstate dodáva spolu s množstvom štetcov v rôznych tvaroch a štýloch, z ktorých si môžete vybrať. Existuje pomerne málo efektov na preskúmanie, ako je rozmazanie, obrys, reliéf a dokonca aj neón. Nepáči sa ti štetec? Môžete tiež zmeniť jeho tvar, veľkosť, hrúbku a oveľa viac. Majte na pamäti, že možnosť Späť sa môže vrátiť iba o 5 krokov späť.

microsoft paint pre android

Existuje tiež množstvo tvarov, z ktorých si môžete vybrať, čo uľahčuje umiestnenie vopred definovaných objektov do vašich obrazov a náčrtov. Môžete tiež ľahko vybrať farby spolu s prechodmi. Medzi ďalšie nástroje patrí aj nástroj na výber, aby ste sa mohli pohybovať a hrať sa s obrázkami a objektmi, filtrami a efektmi.

Paintastic je podporovaný reklamami a prichádza aj s nákupom v aplikácii, ktorý odstráni všetky reklamy a odomkne všetky tvary za 5,99 dolárov.

Stiahnuť ▼ Paintastic (bez poplatku, reklamy)

Maľovanie pre Android

Paint pre Android je z hľadiska rozloženia v skutočnosti oveľa bližšie k pôvodnému MS Paint pre Windows. Nemá však toľko funkcií ako predchádzajúci.

Existujú iba základné tvary, ako sú okrem iného kruhy a štvorce. K dispozícii je tiež štetec a guma, aby ste odstránili svoj neporiadok. Ak chcete, môžete okamžite pridať text. Možnosť farby výplne vám tiež pripomenie prvú. Paint pre Android je však podporovaný reklamami, inak je úplne zadarmo.

Pred klepnutím na tlačidlo Späť si tiež nezabudnite uložiť svoju prácu. Aplikácia vás nepožiada o uloženie obrázka pred samotným ukončením. Reklamy môžu byť trochu dráždivé, ale existuje riešenie. Pred spustením aplikácie jednoducho vypnite Wi-Fi a mobilný internet. To by sa o to malo postarať tiež.

Stiahnuť ▼ Maľovanie pre Android (zadarmo, reklamy)

Pinta | Microsoft paint pre Android

Ak ste dávali pozor, potom si všimnete, že Pinta vyzerá okamžite povedome. prečo? Keďže je založený na predtým diskutovanom Paint.NET. Aplikácia tiež nie je taká nabitá funkciami ako jej inšpirácia. Vďaka tomu je lepšou alternatívou pre ľudí, ktorí chcú poznať Microsoft Paint bez všetkých ďalších funkcií na profesionálnej úrovni, ktoré nikdy nevyužijú.

Ale len preto, že sa nevyrovná Paint.NET, neodpisujte. Pinta podporuje vrstvy, poskytuje neobmedzenú históriu, má 35 efektov a obsahuje aj ľahko použiteľné nástroje na kreslenie.

Možno najzaujímavejšie je, že to tiež vyžaduje iný prístup k pracovnému priestoru pred vami. Môžete tiež vyskočiť akékoľvek okno, aby sa vznášalo. A tiež použite kombináciu ukotvených okien a plávajúcich okien, aby vyhovovali vašim potrebám.

Stiahnuť ▼: Pinta (Zadarmo)

Photoscape

Photoscape je tiež ďalšou z najlepších alternatív k programu Paint. Aplikácia je zameraná hlavne na úpravu fotografií. Ak používate program Microsoft Paint na úpravu nasnímaných fotografií, je to v skutočnosti perfektná náhrada.

Mnohé z nástrojov, ktoré v podstate ponúka, sú orientované na fotografiu a v programe Paint chýbajú. Napríklad môžete jednoducho skombinovať viacero obrázkov do jedného obrázka alebo sledovať svoje fotografie v prezentácii. Môžete tiež previesť obrázky z formátu RAW na JPEG alebo spojiť svoje fotografie na viacero častí.

Ako by ste očakávali, má tiež komplexný základný editor. Môžete ho použiť na zmenu veľkosti obrázka, úpravu jasu a farby, zmenu vyváženia bielej, korekciu podsvietenia, pridávanie textu, kreslenie obrázkov, pridávanie filtrov, odstraňovanie červených očí a oveľa viac.

A nakoniec, Photoscape má tiež skvelý nástroj, ktorý vám umožní tlačiť linajkový, grafický, hudobný a kalendárový papier cez vaše obrázky.

Stiahnuť ▼: Photoscape (Zadarmo)

Farba MediBang | Microsoft paint pre Android

Jedným z problémov spolu s MS Paint bolo, že bol obmedzený na jednu platformu. Vo svete cloudových úložísk je to ako páchanie počítačového zločinu. MediBang Paint je k dispozícii aj pre Android a iOS, ako aj pre Windows a MacOS. Spolu s aktívnou komunitou umelcov, ktorí radi zdieľajú informatívne návody na to, ako môžete vytvárať umenie, zdá sa, najmä umenie manga. Zdá sa, že MediBang zasiahol všetky správne akordy alebo štetce! Existuje viac ako 90, z ktorých si môžete vybrať.

microsoft paint pre android

MediBang, zameraný na fanúšikov komiksov a umelcov, v podstate prichádza s ľahko použiteľným rozhraním spolu s množstvom nástrojov, ktoré máte k dispozícii. Najviac sa mi páči možnosť vytvoriť si vlastnú ponuku skratiek nástrojov a štetcov, ktoré často používate. V pohode. V skutočnosti nie je núdza o hotové scény. Ako napríklad panoráma mesta, písma komiksov a ďalšie doplnky na maľovanie vášho majstrovského diela. Ďalšou skvelou funkciou je schopnosť pracovať s vrstvami.

MediBang nasleduje osvedčený a testovaný model freemium spolu s verziou podporovanou reklamou a nákupom v aplikácii za 7,99 $. Tým sa odstránia reklamy a odomknú sa aj ďalšie nástroje a štetce.

Stiahnuť ▼ Farba MediBang (zadarmo, reklamy)

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám to páči Microsoft paint for android článok a tiež vám to pomôže. Dajte nám svoj názor na to. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy súvisiace s týmto článkom. Potom nám dajte vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa vám ozveme.

Prajem pekný deň!

Pozri tiež: Najlepšie stránky ako Pinterest – mali by ste vidieť