Chcete, aby Rabb.it Alternatives pozerali filmy? Rabb.it je úžasná a populárna aplikácia na počúvanie hudby alebo pozeranie filmov spolu so svojím priateľom na diaľku. Podporuje nielen niekoľko platforiem, ako sú Netflix alebo YouTube, ale je k dispozícii aj pre mobilné zariadenia alebo počítače. Má však svoj spravodlivý podiel na problémoch. Rabb.it potrebuje registráciu, ktorá odstráni anonymitu. Je tiež hladný po zdrojoch a mobilné aplikácie sú natoľko nabité, že sú takmer na nič. Streamovanie videa v mobilnej aplikácii Rabbit alebo na podpriemernej ploche je posledná možnosť, ktorú by ste radi robili. Takže tu je niekoľko najlepších alternatív Rabb.it.

Najlepšie alternatívy Rabb.it na sledovanie filmov

Skype

Chcete si s niekým pozrieť film na skype? No, je to celkom jednoduché, stačí začať konferenčný hovor, potom si prehrať film na počítači a zdieľať svoju obrazovku. To je všetko. Môžete tiež streamovať video alebo zvuk prostredníctvom zdieľania obrazovky. Skype vám tiež umožňuje videohovor so skupinou, posielanie textových správ o vtipných momentoch a okamžité zachytenie momentky počas zdieľania obrazovky. Keďže Skype je veľmi populárny, máte aplikáciu pre každý OS.

Skype je najlepšou voľbou na súčasné sledovanie offline videí so vzdialeným priateľom. Problémy však začínajú vždy, keď streamujete pomocou online služieb, ako sú Hulu, Netflix alebo YouTube. Ďalším problémom, s ktorým sa môžete stretnúť, je, že ovládanie prehrávania zostáva na osobe, ktorá spúšťa zdieľanie obrazovky. Ak ste online bojovník, je dobré mať špeciálnu aplikáciu na sledovanie videí so svojimi blízkymi.

 • Plošina: Linux, Windows, Mac, iOS a Android.
 • služby: Offline a online videá

Stiahnuť ▼ Skype

Rabb.it Alternatívy – Watch2Gether

Sledujte 2Gether

Aj keď sa Skype snaží vyriešiť problém, nemôže dobre fungovať s online službami. Choďte do Watch2Gether, webová aplikácia, ktorá vám zjavne umožňuje streamovať online videá. Nechcete si registrovať nový účet. To však znamená, že nemôžete podporovať streamovacie služby, ktoré sú skryté za prihlásením, ako sú Hulu, Netflix, Prime videá atď.

Ak chcete začať, vytvorte dočasnú miestnosť. Potom načítajte video a zdieľajte URL odkaz so svojimi blízkymi. URL odkaz bude presmerovaný do vašej dočasnej miestnosti, kde sa video prehráva.

Počas sledovania filmov môžete tiež chatovať so svojimi blízkymi prostredníctvom vstavaného chatterboxu. Môžete tiež streamovať videá jednoduchým zadaním odkazu na video do vyhľadávacieho panela. Ak náhodou nainštalujete Rozšírenie Watch2Gether pre Chrome, potom môžete streamovať akékoľvek video z internetu.

Problém nastáva, keď váš priateľ používa mobil. Funguje iba s prehliadačmi pre stolné počítače. Tiež ovládanie prehrávania zostáva na vlastníkovi miestnosti. Neexistuje žiadna voľba pre video alebo audio chat s vašimi blízkymi.

 • Plošina: Mac, Windows, Linux, iOS a Android na webovej aplikácii.
 • služby: Vimeo, YouTube, Daily Motion a tiež zvuk zo SoundCloud

Navštívte Watch2Gether

Plex Media Server

Dobre, takže Plex nepotrebuje žiadnu pomoc na súčasné streamovanie filmov, ale táto aplikácia je celkom zaujímavá. Počas hľadania aplikácie na sledovanie filmov na zariadeniach ako PS4, Xbox, Android TV, Firestick atď. Bohužiaľ takáto služba neexistuje, pretože tieto aplikácie sú založené na WebRTC.

WebRTC je otvorený projekt alebo bezplatný ktorá poskytuje prehliadačom a mobilným aplikáciám možnosti komunikácie v reálnom čase (RTC) prostredníctvom jednoduchých rozhraní API. Predstavuje iba niekoľko prehliadačov ako Opera, Chrome, Firefox. Keďže pre Xbox alebo PS4 takéto prehliadače nemáte, nesynchronizuje len videá. Najbližšou možnosťou je možnosť sledovať rovnaké video na všetkých svojich zariadeniach alebo zdieľať rovnaké video so všetkými svojimi blízkymi. Alternatívou je Plex Media Server.

Na každom z vašich systémov musíte nastaviť mediálny server, ktorý musí byť neustále zapnutý. Tu môžete ukladať svoje fotografie, hudbu a videá, ktoré je možné prezerať z akéhokoľvek zariadenia prostredníctvom aplikácie Plex media. Aplikácia Plex je dostupná aj pre Xbox, PS4, Mac, Windows, Android atď. Toto je najbližšia možnosť, ako môžete sledovať videá súčasne na všetkých svojich zariadeniach.

 • Plošina: iOS, Android, Mac, Windows, Linux, PS4, Xbox.
 • služby: Offline videá.

Skontrolujte PlexTv

@chillTv

@chillTv-Rabb.it Alternatívy

Okrem Watch2Gether sa nechcete registrovať @chillTv používať túto službu, ale zároveň nechcete Hulu alebo Netflix atď. @chillTv robí úžasnou tým, že vám poskytuje zážitok z virtuálneho divadla. Môžete si tiež vybrať miesto v kinosále. Po výbere vášho sedadla vám webová stránka simuluje zvuk alebo pohľad na divadlo vzhľadom na dané sedadlo. Všetko, čo potrebujete, aby ste pridali svoje dočasné meno, je to!

Ak chcete video zdieľať so svojimi blízkymi, stačí zdieľať adresu URL v prehliadači. Je to celkom jednoduché a ľahké, ale zážitok z VR je niečo, pre čo musíte túto webovú stránku vyskúšať. So všetkými v kine máte audiorozhovor. Po registrácii na webovej stránke si môžete zarezervovať celé divadlo. Neviem, prečo by to niekto chcel robiť, ale určite vieš, že chceš virtuálny čas pre seba.

Prehrávanie stratí synchronizáciu vždy, keď opustíte prehliadač a znova sa vrátite. Nemôžete viesť videorozhovor so svojimi blízkymi. Prehrávač videa môže ovládať iba vlastník miestnosti.

 • Plošina: Linux, Windows, Mac, iOS a Android na webovej aplikácii.
 • služby: YouTube a Twitch.

Navštívte @chillTv

Rabb.it Alternatives – Netflix party

Netflix party-Rabb.it Alternatívy

Netflix oficiálne neposkytuje žiadnu funkciu, ktorá by umožňovala synchronizáciu videí s vašimi blízkymi v reálnom čase. Je to úžasné, pretože je to populárna požiadavka medzi používateľmi Netflixu. Skôr ako králik, Netflix Party je rozšírenie pre Chrome, ktoré vám umožňuje synchronizovať videá Netflix s vašimi priateľmi. Jedinou podmienkou je, že každý streamujúci s vašimi požiadavkami si stiahne alebo nainštaluje rozšírenie Netflix Party. Je to jednoduché rozšírenie, ktoré nevyžaduje registráciu ani zadávanie dočasných názvov.

Ak chcete streamovať video súčasne, stačí prehrať požadované video na Netflixe. Potom uvidíte, že rozšírenie NP sa v pravom hornom rohu zmení na červenú, klepnite naň a vygeneruje sa odkaz, ktorý môžete zdieľať. Všetko, čo musíte urobiť, je zdieľať odkaz so svojimi blízkymi a môžu sa k vám pripojiť k filmu. Pamätajte, že vaši priatelia musia mať tiež účet Netflix.

Môžete nielen chatovať so svojimi blízkymi, ale Netflix Party tiež umožňuje obom stranám ovládať prehrávanie.

Bohužiaľ, toto rozšírenie pre Chrome nie je k dispozícii pre iné prehliadače, ako je Opera, Firefox, vďaka čomu je závislé od prehliadača. Majte na pamäti, že to funguje iba pre Netflix, takže všetci používatelia musia mať Netflix ID.

 • Plošina: Linux, Windows a Mac.
 • služby: Netflix.

Stiahnuť ▼ Netflix Party

BlaTube

Spomedzi všetkých ostatných možností iba táto aplikácia poskytuje možnosť videorozhovoru so streamermi, a to aj bez registrácie. V porovnaní s Králikom to možno spustiť z ľubovoľného počtu webových prehliadačov, ako sú Brave, Edge, Safari atď.

Je ľahké ho používať alebo si nastaviť vlastný stream jednoduchým pridaním URL videa YouTube a následným klepnutím na Vytvoriť reláciu. V druhom okne sa otvorí váš osobný stream a všetko, čo musíte urobiť, je zdieľať adresu URL so svojimi blízkymi. Toto je však verejný stream a pripojiť sa k vám môže ktokoľvek na BlaTube. Ak chcete reláciu sledovať súkromne, musíte sa zaregistrovať a vytvoriť si vlastný profil.

Keď vlastník ukončí relácie, ovládanie synchronizácie videa sa stratí. Neexistuje žiadna možnosť poskytnúť ovládanie prehrávača iným používateľom. Ak chcete sledovať videá z iných webových stránok, ako sú Torrent, VK, Roku, potom si každý účastník chce stiahnuť chrómové rozšírenie.

 • Plošina: Mac, Windows, Linux.
 • služby: NetFlix, YouTube, Vevo, Twitch atď.

Sledujte BlaTube

Rave

Rave-Rabb.it Alternatívy

Najväčším problémom Rabb.it je oneskorená mobilná aplikácia. medzi všetkými Rave je tou pravou voľbou pre Rabb.it. Rovnako ako Rabb.it nepodporuje len všetky veľké streamovacie služby, ale má aj mobilnú aplikáciu pre iOS alebo Android (bez webového klienta). Pri sledovaní filmu máte hlasový alebo zvukový rozhovor so svojimi blízkymi.

Vo všeobecnosti môžete po úspešnej registrácii hostiť svoju vlastnú miestnosť a streamovať video obsah z mnohých populárnych video stránok. Najlepšie na aplikácii je, že otvára zoznam skladieb YouTube alebo NetFlix v rámci aplikácie a na získanie odkazu nemusíte jednotlivé aplikácie navštevovať. Aplikácia Rave tiež podporuje Gear VR, Google Daydream, Oculus Rift, takže môžete len spoločne sledovať obsah VR so svojimi priateľmi.

Aj keď je najlepšie, ak Rave nastaví alebo použije zoznam videí v rámci aplikácie. Tiež to skončí tak, že sa väčšinou zobrazia videá, ktoré nie sú vo vašom regióne dostupné.

 • Plošina: Android a iOS, žiadny webový klient ani rozšírenie
 • služby: Vimeo, NetFlix, YouTube, Disk Google, Rave DJ, Viki, Páči sa mi, Reddit atď.

Odkaz na stiahnutie: Android | iOS

TUTTURU

Tutturu.tv je ďalšou úžasnou alternatívou Rabb.it, ktorá je vysoko inovatívnou službou zdieľaného prehliadača a ponúka svojim používateľom pozvať priateľov do svojej izby a prevziať riadnu kontrolu nad zdieľaným virtuálnym prehliadačom.

Poskytuje funkcie, ako sú súkromné ​​miestnosti so systémami textového chatu alebo hlasového chatu, a tiež celý tím pracuje na videorozhovore, ktorý by mal byť čoskoro k dispozícii. Tiež synchronizuje akúkoľvek webovú stránku a umožňuje jej používateľom pristupovať k akejkoľvek webovej stránke, ktorú chcú sledovať2gether.

záver:

Tu je všetko o Rabb.it Alternatives. S &ChillTv alebo Watch2Gether neurobíte chybu. Kedykoľvek streamujete obsah na Netflixe, mali by ste pokročiť a nainštalovať rozšírenie NetFlix Party a tiež požiadať všetkých svojich blízkych, aby to urobili. Rave je najlepšia mobilná aplikácia, ktorú môžete vyskúšať, ale sledovanie filmov v systéme Android nie je rovnaký zážitok ako na veľkej obrazovke.

Ak máte nejaké problémy, napíšte mi svoje návrhy alebo otázky a rád vám pomôžem.

Prečítajte si tiež: