Craigslist je jednou z najväčších stránok s reklamami v USA alebo vo svete. Len v USA na stránku pristupuje viac ako 60 miliónov ľudí. Niet pochýb o tom, že je to jedna z najlepších destinácií pre inzeráty. Preto je také prekvapujúce, že populárna utajovaná stránka nemá žiadne oficiálne aplikácie pre platformy Android ani iOS.

Budem zdieľať zoznam všetkých aplikácií Craigslist pre Android a iOS, ktoré vám pomôžu prezerať, uverejňovať a upravovať reklamy na cestách. Koniec koncov, je domovom všetkých druhov reklám, ako sú pracovné miesta, služby, automobilový priemysel, bývanie a dokonca aj miesto na predaj vecí. Poď, začneme.

Najlepšie aplikácie Craigslist

CPlus

CPlus hovorí, že je oficiálne licencovaná spoločnosťou Craigslist a aplikácia funguje bezchybne. UI a dizajn je moderný a funkčný.

Väčšinou ľudia vyhľadávajú v rámci jedného mesta, ale CPlus vám umožní hľadať vo viacerých mestách naraz. V závislosti od toho, čo potrebujete, môžete filtrovať výsledky podľa textu, zobrazenia obrázkov a textu+obrázkov. Svoje vyhľadávania si tiež môžete uložiť pre budúce referencie. Medzi ďalšie filtre patrí cena, balíky, režim platby a vzdialenosť.

Používateľom tiež umožní vytvárať alebo upravovať reklamy a inzeráty a uverejňovať ich na Craigsliste. Jedna z najlepších aplikácií Craigslist.

Stiahnuť CPlus: (Android | iOS)

CL Mobile

craigslist-apps-cl mobil

CL Mobile prehliadať trh s inzerátmi, ktorý sa neobmedzuje len na Craigslist. K dispozícii je tiež podpora pre ďalšie klasifikované stránky, ako sú Google, Facebook, Locanto a ďalšie. Používateľské rozhranie nie je také príjemné ako CPlus, ale funkčné.

Môžete si tiež vytvoriť účet a uverejňovať reklamy alebo ich upravovať. Nemôžete uložiť svoje obľúbené vyhľadávania, môžete si však uložiť obľúbené reklamy, vďaka čomu ich neskôr znova ľahko nájdete. Môžete vyhľadávať inzeráty a zaraďovať ich do viacerých miest naraz. Nie je však možné vyhľadávať na viacerých trhoch.

Stiahnuť CL Mobile: (Android | iOS)

CSmart

craigslist-apps-CS MART

CSmart je pre platformy iOS, túto aplikáciu môžete použiť na surfovanie po reklamách a inzerátoch Craigslist na zariadeniach iPad a iPhone. Existuje podpora len pre jednu klasifikovanú stránku, ale aplikácia Craigslist funguje celkom dobre.

Môžete si uložiť a vyhľadať svoje obľúbené reklamy. CSmart vám pošle upozornenie, keď bude najbližšie dostupný na trhu. Môžete si tiež uložiť svoje často používané vyhľadávania. Cestovatelia budú spokojní, pretože môžete prehľadávať viacero miest naraz. Nakoniec je tu podpora pre filter v závislosti od kategórie záznamu, môžete filtrovať podľa ceny, lokality, oblasti, farby, stavu, dátumu atď. Existuje mnoho užitočných skratiek, ako sú farebne označené zoznamy miest a zvýraznené nové záznamy.

Úžasnou funkciou je možnosť zobraziť minulé vyhľadávania v stĺpci histórie.

Stiahnite si CSmart: iOS

Qwilo

craigslist-apps-qwilo

Qwilo má silný nárok byť aplikáciou Craigslist číslo jedna pre smartfóny so systémom iOS.

Dizajn aplikácie je príjemný s nočným režimom. Mnohé funkcie sú bezplatné, za odomknutie upozornení a uložených vyhľadávaní budete musieť zaplatiť 1 dolár. Myslím, že je to rozumné pre aplikáciu ako Qwilo.

K dispozícii sú ďalšie funkcie, ako je uverejňovanie a úprava zoznamu, možnosť vyhľadávať vo viacerých mestách naraz a triediť alebo filtrovať výsledky vyhľadávania podľa ceny, oblasti, polohy, veľkosti atď.

Stiahnite si Qwilo: iOS

Príspevky

craigslist-apps-posting

Uverejnenie je aplikácia pre Android pre Craigslist, ktorá vám zobrazuje reklamy a klasifikované príspevky z obľúbenej stránky. Nechýba ani podpora viacerých rozložení. Výsledky môžete napríklad triediť v zoznamoch iba s dlaždicami, textom s obrázkami alebo iba obrázkami.

Podporuje tiež vyhľadávanie viacerých lokalít s možnosťou uloženia vašich vyhľadávaní alebo obľúbených reklám na jedno miesto.

Stlačením tlačidla Štart môžete uložiť alebo uložiť zoznam, ale nemôžete uložiť často vykonávané vyhľadávania. Nakoniec môžete zoznamy na Craigsliste triediť a filtrovať výsledky podľa názvu, miesta, typu, oblasti, ceny, iba obrázka, dátumu atď. Aplikácia je podporovaná reklamou, ktorú je možné odstrániť nákupom v aplikácii.

Stiahnite si príspevky: Android

Denná inzercia Craigslist

craigslist-apps-Daily Craigslist Inzercia

Toto Craigslist aplikácia je skôr ako mobilný prehliadač s minimálnym používateľským rozhraním vo vnútri. Môžete prehliadať veľa miest naraz, ale neexistujú žiadne pokročilé funkcie, ako je nočný režim.

Začnete vyberať mesto buď manuálne alebo pomocou GPS a začnete hľadať podľa kľúčových slov alebo podľa kategórie. Zobrazí sa zoznam vašej nedávnej histórie vyhľadávania, ale to je všetko. Môžete si však uložiť jednotlivé záznamy alebo hľadané frázy, takže je to tak. Najlepšie na tom je, že ak zistíte, že posielate rovnakú správu alebo odpovedáte znova a znova, môžete si ju uložiť ako šablónu a kedykoľvek ju znova použiť.

Stiahnite si dennú inzerciu Craigslist: Android

cPro

craigslist-apps-cpro

cPro posúva veci na ďalšiu úroveň. Okrem všetkých funkcií, o ktorých sme hovorili v predchádzajúcich aplikáciách, cPro ponúka 110% záruku na položky zakúpené prostredníctvom ich aplikácie. Ale ako?

Ponúkajú mince pomocou vašich skutočných peňazí. Teraz, ak platíte za služby a produkty pomocou svojich mincí, získate záruku. Je to obojstranne výhodná situácia pre všetkých.

Okrem toho môžete vytvárať nové reklamy alebo upravovať existujúce. Rozloženie je jednoduché a minimalistické, funguje dobre. cPro je zadarmo na použitie, ale prichádza s nákupmi v aplikácii, ktoré budete potrebovať na nákup mincí. Aplikácia nezobrazuje žiadne reklamy.

Stiahnite si cPro: (Android | iOS)

záver:

V App Store a Play Store je k dispozícii veľa aplikácií Craigslist pre platformy iOS aj Android. Tieto aplikácie tretích strán nezobrazujú osobné reklamy, a preto sú povolené. Mnohé funkcie sú spoločné s určitým rozdielom v používateľskom rozhraní a v tom, ako zvládajú prezentáciu a rozloženie.

Prečítajte si tiež: Ako opraviť, že sa fotografie iCloud nesynchronizujú s iPhone, Mac a Windows