Když nainstalujete Kancelář, pojmenovaná klíčová služba na pozadí Kancelářský zdrojový engine poté by měl být připraven ke spuštění. Pokud se tato služba nespouští, nebudete moci pokračovat v nastavení kanceláře. V tomto článku budeme hovořit o tom, že se Office dostal do problému, protože je systémová služba zakázána. Pojďme začít!

Nedávno jsme skutečně čelili podivné chybě během instalace Office 2016 na a Okna 10 běžící stroj ve skutečnosti. Tato chyba přímo souvisela s kořenovou službou Office, o které bylo později zjištěno, že je na zařízení také zakázána. Podívejte se na kompletní chybovou zprávu obdrženou v tomto případě:

Něco se pokazilo

Je nám líto, ale Office narazil na problém, protože jeho systémová služba je zakázána. Ujistěte se, že systémová služba Office může běžet, a zkuste to znovu.

Kód chyby: 30068-4 (1058)

Office se dostal do problému

Nezáleží na tom, jestli děláte čistou instalaci nebo upgradujete Kancelář instalace. Tento problém se službou může nastat v obou těchto případech. Musíte tedy zkontrolovat příslušnou službu a opravit ji. Abyste mohli pokračovat v instalaci. Zde jsou kroky, kterými se můžete této zprávy ve skutečnosti zbavit:

Office narazil na problém, protože je systémová služba zakázána

Opravte službu Office na pozadí

  • Klepněte na Windows + R a typ services.msc v Běh dialogové okno. Poté klikněte na Vstupte klíčem k otevření Služby snap-in.
  • Pak dovnitř služby okno, přejděte dolů a vyhledejte Office Source Engine servis a zkontrolujte jej postavení. Protože se s tímto problémem potýkáte, možná zjistíte, že služba je Zakázat etapa. Dvojitým klepnutím na službu skutečně otevřete její seznam vlastností.
  • Nyní v Vlastnosti okno, musíte nastavit službu Typ spouštění na Manuál nebo Automatický. Vy můžete také klepnout na Start pro kontrolu, zda lze službu spustit. Stačí klepnout na Aplikovat, a pak OK. Zavřít Služby okno a zkuste znovu nainstalovat Office 2016, fakt by to mělo fungovat.

Registrovat Office Validator | Office se dostal do problému

  • Klepnutím na Windows + R otevřete dialogové okno Spustit.
  • v Běh, stačí napsat regsvr32 Officevalidator.dll a klepněte OK nebo klikněte na Vstupte klíč. Problém by nyní měl být vyřešen. Pokud problém přetrvává, můžete zkusit vytvořit nový uživatelský účet a zkontrolovat.

Závěr

Dobře, to bylo vše, Lidi! Doufám, že se vám to líbí Office Ran into a Problem článek a také vám to pomůže. Dejte nám svůj názor na to. Také pokud máte další dotazy a problémy související s tímto článkem. Pak nám dejte vědět v sekci komentářů níže. Brzy se vám ozveme.

Přeji krásný den!

Viz také: Různé způsoby, jak najít sériový klíč jakéhokoli softwaru