Posledních pár měsíců byla řada Google Pixel 4 žhavou cenovkou pro úniky na celém webu. Vše od specifikací po fotografie a dokonce i filmy telefonů Pixel čtyři již bylo zveřejněno. Nyní 9to5Google tvrdí, že musí získat přístup k authentic spec sheet Pixel four a Pixel 4 XL, odhalující nový kus hardwaru, o kterém jsme dříve neslyšeli.

Specifikace Google Pixel 4 a Pixel 4 XL

9to5Google zveřejnil obrázek údajného spolehlivého listu specifikací Pixel four, který vlastní. Data potvrzují to, co už nějakou dobu posloucháme přibližně na dvou telefonech. Ano, na každém je 90Hz displej. Zlepšení o 6 GB RAM je rovněž uvedeno v uvedeném technickém listu.

Další uznávané funkce Pixelu 4 spolu s ovládacími prvky gesty Motion Sense jsou také chráněny v uniklém technickém listu, jak se předpokládalo. Zde jsou všechny specifikace Pixel 4 a Pixel four XL v souladu s objektem.

Pixel 4

Displej: 5,7palcový Full HD+ hladký displej (až 90 Hz OLED) – Ambient EQ
Baterie: 2 800 mAh
Procesor: Qualcomm Snapdragon 855, Pixel Neural Core
Paměť: 6GB RAM
Úložiště: 64 GB nebo 128 GB
Fotoaparáty: 12MP Dual-Pixel a 16MP Teleobjektiv
Zvuk: Stereo reproduktory
Zabezpečení: Bezpečnostní čip Titan M
Funkce: Face liberate, Motion Sense
OS: Android OS s tříletým zabezpečením a aktualizacemi OS

Google Pixel 4 XL

Displej: 6,3palcový Quad HD+ Smooth Display (až 90 Hz OLED) – Ambient EQ
Baterie: 3 700 mAh
Procesor: Qualcomm Snapdragon 855, Pixel Neural Core
Paměť: 6GB RAM
Úložiště: 64 GB nebo 128 GB
Fotoaparáty: 12MP Dual-Pixel a 16MP Teleobjektiv
Zvuk: Stereo reproduktory
Zabezpečení: Bezpečnostní čip Titan M
Funkce: Odemknutí obličejem, Motion Sense
OS: Android OS s tříletým zabezpečením a aktualizacemi OS

Viz také: Nové detaily a obrázky povrchu Pixel 4 XL

Neuralové jádro pixelu

Pod sekcí procesoru v technickém listu je uveden zcela nový detail řady Pixel four, který nebyl zmíněn dříve. Spolu se Snapdragonem 855 SoC mohou Pixel 4 a Pixel 4 XL dokonce obsahovat něco, co se nazývá Pixel Neural Core.

Viz také: Podívejte se na světlo pomocí Night Sight – Google Store

I když neexistují žádné úctyhodné informace o tom, co toto Neural Core udělá, počítáme s tím, že jde o čip primárně založený na AI pro zpracování fotografií. Kolekce Pixel 2 a Pixel tři obsahovala Pixel Visual Core jako užitečný zdroj v počítačové fotografii. Pixel Neural Core působí jako vylepšení tohoto. Mohlo by to také pravděpodobně pomoci zařízením Pixel 4 v různých povinnostech AI a následně o ně přijít Visual Core terminologie.

Rozbalení

9to5Google tvrdí, že má také přesné podrobnosti o tom, co bude zahrnuto do oblasti telefonů Pixel four. Zdá se, že krabice se bude skládat z 1 metru dlouhého kabelu USB-C na USB-C, 18W nabíječky USB-C, adaptéru Quick Switch, zařízení SIM a průvodce rychlým startem.

Zdá se, že telefony Pixel four budou dodávány bez adaptéru pro sluchátka USB-C nebo sluchátek USB-C, které byly součástí balení s telefony Pixel tři.

Chcete-li lépe rozpoznat blížící se řadu Pixel four, zamiřte do našeho specializovaného centra pověstí. Chcete-li pochopit, co dalšího Google plánuje oznámit 15. října kromě nových Pixelů, zamiřte sem a přečtěte si naše očekávání.