Pluto TV Keeps Buffering sorununu çözmek için bir çözüm mü arıyorsunuz? Tek bir kuruş harcamadan çevrimiçi yayın hizmeti hakkında konuştuğumuzda, listenin başında Pluto TV geliyor. Çok çeşitli çevrimiçi canlı TV kanallarının yanı sıra isteğe bağlı içerik akışı hizmetini ücretsiz olarak sunar. Sadece resmi yükleyebilir veya indirebilirsiniz Plüton TV akış cihazında uygulama ve ardından keyfini çıkarın. Ancak, tüm akış hizmetlerinde bağlantı veya arabelleğe alma vb. gibi çeşitli sorunlar vardır ve Pluto TV burada bir istisna değildir. Bu nedenle, Pluto TV ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, arabelleğe almaya devam ediyorsa, bu kılavuza göz atın.

Kesin olmak gerekirse, video arabelleğe alma, video gecikmelerini ve kesintisiz video oynatmayı sınırlar. Ancak, sabit veya daha hızlı bir internet bağlantınız olsa bile, video oynatma veya canlı video akışı, birkaç saniyede/dakikada bir ara belleğe almaya başlayabilir veya takılabilir. Ayrıca, içeriğin yoğunluğunu veya video oynatma deneyimini mahveder. Ara belleğe alınan video akışını koruyamasanız veya durduramasanız da, bu durumda arabelleğe almayı sınırlamak için ne yapmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Ayrıca Bakınız: Google Meet Grid Görünümünün Çalışmama Sorununu Düzeltmenin Farklı Yolları

Pluto TV Arabelleğe Alma İşlemini Sürdürüyor – Düzeltin

Pluto TV'nin Arabelleğe Alınması Nasıl Onarılır

Çevrimiçi video oynatma arabelleğe alma sorunları ve en önemlisi, çeşitli nedenlerle canlı akış arabelleğe alma gerçekleşebilir. Zayıf bir internet bağlantısı, uygulama sorunları vb.

  • Çevrimiçi içerik akışı için daha hızlı veya istikrarlı bir internet bağlantısı kullandığınızı unutmayın. Kararsız veya yavaş bir internet bağlantısı, akış deneyiminizi kolayca mahvedebilir ve arabelleğe almayı artırabilir. Bu nedenle aktif internet paketi hızınızı online hız testi ile kontrol etmelisiniz.
  • Wifi hızınız daha düşük bir hız ile sınırlıysa, yalnızca daha yüksek bir pakete geçerek hız sınırını artırmaya çalışın. Yine de, sorunlarla karşı karşıya mısınız? Daha fazla sorgu için ISS’nize (İnternet Servis Sağlayıcı) başvurun.
  • Bölgeye göre yükleme/indirme hızını kesinlikle kısıtlayacağından, içerik akışı için bir proxy hizmeti veya VPN kullanmaya çalışmayın. Ancak, herhangi bir bölge için içerik kısıtlamasını basitçe atlamak için bir VPN hizmeti kullanıyorsanız, veri hızını artırmalısınız.
  • Kesinlikle, kötü yönlendirici sorunları veya Wi-Fi sinyal gücü, içerik akışıyla ilgili çeşitli sorunlara neden olabilir. Bu nedenle, Wi-Fi ağını Wi-Fi yönlendiriciye daha yakın kullanmayı denemelisiniz ve yönlendirici sayfasında yanlış yapılandırılmış ayarlar varsa. Yönlendirici ayarlarını sıfırlamayı ve IP ayrıntılarını doğru kullanmayı denemelisiniz.
Daha fazla | düzeltmeler
  • Bağlantı sorununu yenilemek için akış cihazınızı ve TV’nizi kapatıp açın. Cihazı devre dışı bırakın ve güç kablosunu güç kaynağından çıkarın. Ardından bir süre bekleyin ve cihazı etkinleştirmek için tekrar takın.
  • Pekala, Pluto TV uygulaması bug diyebileceğimiz çeşitli sorunlara neden olabilir. Aşırı yüklenmiş etkin kullanıcı sayısı veya herhangi bir tür sunucu sorunu nedeniyle, akış hatası veya arabelleğe alma sorunu görünebilir.
  • Ayrıca, cihazınızın belleğinin veya depolama alanının yeterince boş olduğundan ve arka planda çalışan başka bir uygulama olmadığından emin olun.
  • Sonunda, geçici çözümlerin hiçbiri sizin için işe yaramadıysa. Ardından akış cihazınızdan Pluto TV uygulamasını kaldırmayı deneyin. Ardından TV’nizi veya akış cihazınızı yeniden başlatabilirsiniz. Bundan sonra, Pluto TV uygulamasını yeniden yükleyin ve sorunu kontrol etmek için çalıştırın.

Çözüm:

İşte ‘Pluto TV Arabelleğe Alma Tutuyor’ hakkında her şey. Adımlar kolay ve basittir ve herhangi bir teknisyenin yardımı olmadan herkes bunları gerçekleştirebilir. Yukarıda verilen adımlara atlayın ve hangisinin sizin için işe yaradığını kontrol edin. Umarım bu hatayı düzeltebilirsin. Herhangi bir sorunuz, sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, aşağıdaki yorum bölümlerinde bize bildirin!

Ayrıca Okuyun: