CyberGhost poskytuje bezpečné, spoľahlivé a rýchle pripojenie a rýchle služby bez ohľadu na to, kde žijete. Spoločnosť VPN prevádzkuje najväčšiu sieť, ktorá poskytuje bleskovo rýchle pripojenie na počítačoch Mac, počítačoch a smartfónoch. V súčasnosti je online 5 700 serverov, čo pokrýva 90 krajín s desiatkami možností v každom regióne. Chcete tiež urýchliť prístup k blokovaným webovým stránkam a CyberGhost určite dodáva.

Ak hovoríme o súkromí, ponúka 256-bitové šifrovanie AES. Priemyselný štandard pre neprelomiteľnú ochranu údajov, časové pečiatky, sa spája s dôkladnou politikou nulového protokolovania návštevnosti a adresy IP. Prepínač automatického zabíjania a ochrany pred únikom DNS zaisťuje, že vaša identita zostane skrytá bez ohľadu na to, na ktoré stránky pristupujete, a umožňuje vám streamovať a surfovať čokoľvek, čo chcete, bez toho, aby ste sa vzdali svojho súkromia.

Zápory

  • Len málo streamovacích stránok sa nedá odblokovať.

PrivateVPN

VPN ponúka viac ako 150 serverov v rôznych krajinách. VPN vám tiež poskytuje vysoké rýchlosti. Ak hovoríme o jeho dizajne, potom je to jednoduché, užívateľsky prívetivé, PrivateVPN je najlepší poskytovateľ pre svoju jednoduchosť alebo vysokú rýchlosť. Ponúka tiež čisté značky, ktoré označujú najlepšie servery pre rôzne prípady použitia. Zahŕňa tie pre Netflix, ktoré nepotrebujú hádanie nájsť vhodné, neblokované pripojenie.

Tiež vyvažuje ich skvelú rýchlosť so silným zabezpečením: 256-bitové šifrovanie AES cez OpenVPN je predvolené. Získate tiež alternatívy na elimináciu šifrovania na 128-bitové AES pre vyššiu rýchlosť alebo prechod zo starej školy na port 443 alebo protokol SSTP. Takže odblokovanie Netflixu alebo iného obsahu nemôže byť jednoduchšie.

Problém s Avast VPN so zablokovaným Netflixom

Obíďte blok Netflixu

Takže máte niekoľko možností VPN na odblokovanie Netflixu. Čo ich však odlišuje od Avast Secureline VPN? Ak chcete vedieť, ako môžu tieto siete VPN pokračovať v odblokovaní Netflixu, musíte najprv vedieť, ako ich Netflix blokuje. Existujú dve hlavné techniky.

Prvá metóda, ktorou Netflix blokuje VPN je celkom jednoduchý a šikovný. Netflix nepretržite skenuje IP adresy používateľov, aby zoradil, aký typ obsahu môže používateľ zobraziť. Podobne ako americká IP adresa ich triedi do americkej knižnice a ruská IP adresa ich triedi do ruskej knižnice Netflix. Keď Netflix zaznamená niekoľko používateľov, ktorí pristupujú k ich službe v rovnakej IP, je to veľmi pochybné o použití VPN alebo proxy. Potom Netflix zablokuje IP adresu zo svojej služby a pridá ju na čierne listiny.

Druhá metóda súvisí s prvým. Netflix používa služby GeoIP na získanie zoznamov IP adries. Tieto zoznamy obsahujú všetko, čo musíte vedieť o každej z pridaných adries IP. Ak sa pri skenovaní pomocou adries IP používateľov zhoduje adresa IP, môže to byť v podstate okamžité.

Jednoducho povedané, majú dobré zdroje. Existujú však dva spôsoby, ako si títo poskytovatelia VPN udržať náskok, napríklad cyklistické adresy IP a vyhradené adresy IP.

  • Cyklovanie IP adries
    Keď je IP adresa cez VPN zablokovaná, cyklicky sa hlásia nováčikovia. Je to ako hra na mačku a myš, ktorá sa pohybuje stále dookola. Tieto siete VPN držia krok s Netflixom a poskytujú solídne adresy IP.
  • Vyhradené adresy IP
    IP adresy sú určené len pre jedného používateľa. Zdá sa, že ide o domácu IP adresu vydanú ISP, čo pomáha používateľovi ignorovať detekciu. Všetci poskytovatelia ponúkajú vyhradené adresy IP, a nie ExpressVPN.

Krok 1 – Vyberte si alternatívnu sieť VPN

spočiatku vyberte svoju sieť VPN. Ten pre vás, ktorý závisí od toho, čo od neho chcete: spoľahlivosť alebo vysoké rýchlosti? ExpressVPN. Silná odblokovacia sila pre viac než len Netflix? NordVPN. Stačí sa pozrieť na naše vyššie uvedené popisy a nájsť ten, ktorý vám vyhovuje.

Krok 2 – Inštalácia a stiahnutie

Teraz si nainštalujte alebo stiahnite aplikáciu poskytovateľa do vybraných zariadení. V závislosti od poskytovateľa sa pravdepodobne po dokončení registrácie rýchlo presmerujete na stránku sťahovania; pre ostatných. V uvítacom e-maile tiež dostanete odkaz na stránku na stiahnutie. Po inštaláciu, jednoducho spustite aplikáciu a prihláste sa. Automaticky sa pripojíte k dostupnému rýchlemu alebo zabezpečenému serveru, ale chvíľu počkajte. Ešte nie ste pripravení na prístup k Netflixu.

Krok 3 – Dobré pre použitie na Netflixe

Konečne ideš vykonajte niekoľko pokynov, aby ste maximalizovali svoj Netflix-úsilie o odblokovanie. Vyššie uvedení poskytovatelia však poznajú popularitu odblokovania Netflixu. Takže ponúkajú užitočné veci. Podobne ako ExpressVPN má schopnosť poskytnúť test rýchlosti, ktorý testuje rýchlosti serverov vo vybranom regióne a zoraďuje ich do indexu rýchlosti. Vyberte rýchly dostupný server a váš zážitok z Netflixu bude oveľa lepší.

NordVPN však ponúka aj dva nákladné zoznamy serverov, ktoré fungujú na odblokovanie US Netflix. CyberGhost tiež odporúča používať ich Unblock Streaming profil a potom výber Netflix alebo PrivateVPN označí rýchle servery značkami pre ich prípad použitia. V tejto situácii, Netflix bude vašou najlepšou voľbou.

Konečne s týmito poskytovateľmi môžete čeliť proxy error správu. spočiatku skúste sa prepnúť na servery. To zlyhanie, návšteva ipleak.net na zobrazenie únikov IP, DNS a WebRTC. Avšak všetky veci, ktoré odhaľujú vašu skutočnú IP adresu Netflixu. Nakoniec ešte raz skontrolujte svoj prehliadač a zapamätajte si vaše súbory cookie alebo geografická poloha vám nemôžu poskytnúť informácie. Stále však nemôžete získať prístup do knižnice Netflix a potom zazvoniť zákaznícka podpora online alebo cez mobil. Potom vám pomôžte so zvyškom cesty. Chcete sa dozvedieť viac o Avast VPN Issue With Netflix Blocked potom sa ponorte dole:

Problém s Avast VPN so zablokovaným Netflixom

Problém Avast VPN so zablokovaným Netflixom:

Dôvody: Netflix blokuje VPN

Netflix je spustený v 130 krajinách a pri tejto globálnej expanzii sotva zasiahli proti používaniu VPN. Majú zákonný dôvod na blokovanie sietí VPN: udeľovanie autorských práv.

Licenčné poplatky

Za každý región, v ktorom Netflix streamuje titul, platí licenčný poplatok za obsah chránený autorskými právami. Ak chcú kúpiť tieto licencie v každej krajine, vystavia sa im veľmi vysoké účty. Konflikt spôsobuje aj používanie iných vysielacích a streamovacích služieb, ktoré kupujú licencie.

Takže po použití VPN na odblokovanie Netflix vám môže pomôcť vidieť obsah, ktorý je vo vašej krajine nedostupný, ešte nebol spustený, prípadne by to mohlo považovať len za malú formu plagiátorstva. Po prezretí obsahu z nelicencovanej oblasti nemožno vlastníkom obsahu za zobrazenia platiť.

VPN -> Legálne alebo nie

Používanie VPN je však v niektorých oblastiach legálne alebo stále platíte Netflixu za prístup k ich službám. VPN nemôže porušiť zmluvu ani podmienky používania Netflixu. Nemôžeme však vidieť prípady, keď majú používatelia zakázaný prístup k Netflixu z dôvodu nadmerného používania VPN.

Ďalšie alternatívy VPN

Ak Netflix blokuje veľa serverov VPN v prístupe k ich službám, existujú nejaké iné možnosti na jeho odblokovanie? Hlavne len 3:

  • Proxy sú totožné so sieťami VPN v tom, že presmerujú internetový prenos predtým, ako príde na Netflix. Nemajú žiadne šifrovanie a určite ich prevádzkujú dobrovoľníci. Je však identické, že máte inú IP adresu, takže Netflix môžete odblokovať pomocou jednej. Takže nie všetci, ale sú schopní.
  • Inteligentný DNS: Ide o proxy služby, ktoré sa používajú na streamovanie videa. Taktiež tu nie je zapojené šifrovanie. Inteligentný server DNS vám však môže poskytnúť okamžitú rýchlosť streamovania ako VPN, dobrá vás bude stáť.
  • Tor je silný nástroj, ktorý funguje po presmerovaní vašej prevádzky a dát cez niekoľko serverov umiestnených po celom svete. Vďaka tomu je však ideálnym programom pre úplnú online anonymitu. Okrem toho je veľmi pomalý.

Tieto možnosti sú však uskutočniteľné, každá má svoje nevýhody. Nie každý server Smart DNS alebo proxy bude fungovať z rovnakých dôvodov ako nie všetky VPN. Neposkytujú ani nič z hľadiska šifrovania. V prípade Smart DNS, ako sme navrhli, vás však získanie toho najlepšieho stojí peniaze. Za rovnakú cenu tiež získate silnú a výkonnú sieť VPN. Nakoniec je Tor veľmi pomalý kvôli rozsiahlemu presmerovaniu – tak veľa šťastia, ak chcete streamovať čokoľvek na Tor.

záver:

Tu je všetko o Avast VPN Issue With Netflix Blocked. Avast Secureline poskytuje výkonné funkcie zabezpečenia a ich VPN vám môže dobre poslúžiť aj na iné online použitie. Ale po odblokovaní Netflix je pre vás streamovanie veľmi dôležité. Potom tovar nemajú. Chcete alternatívu a my sme vám ukázali veľa najlepších. Vyberte si teda jeden, postupujte podľa pokynov a vyberte si to najlepšie.

Skúsili ste odblokovať Netflix pomocou iných metód, ktoré tu nie sme spomenutí? Ako sa vám osvedčili? Dajte nám vedieť svoje myšlienky alebo návrhy v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: