Zobrazuje sa vám chyba „Windows potrebuje vaše aktuálne poverenia“? Ak áno, zostaňte tu, aby ste sa dozvedeli dôvody a metódy na vyriešenie problému ‚Windows_needs_vaše_aktuálne_ poverenia. Zamknite tento počítač a potom ho odomknite pomocou svojho posledného hesla alebo čipovej karty.

Tento problém je veľmi nepríjemný, pretože aj po zadaní presných poverení človek dostáva takéto výzvy. V prípade, že sa váš správca poverení systému Windows poškodí alebo sa pri používaní vášho používateľského účtu niečo pokazilo. Potom dostanete takéto chybové kódy. Hlavný dôvod toho nie je známy. Ak sa však pokúšate použiť rovnaké poverenia na inom počítači, môže to byť jeden z dôvodov.

Pozri tiež: Chyba v systéme Windows 10 „Nedá sa odopnúť z panela úloh“ – ako ju opraviť

Problémy

Mnoho používateľov dostáva túto chybu vždy, keď sa pokúšajú použiť kód PIN namiesto hesla. Keď sa prihlásia pomocou hesla, nezobrazí sa nič, ale vždy, keď sa pokúsia použiť PIN, správa sa vyzve a povie Windows needs your current credentials.

V mnohých prípadoch, ak sa prihlásite pomocou hesla alebo používateľského mena, zamknete ho a potom znova odomknete, dostane takéto chybové hlásenie. No, za týmto problémom je veľa neočakávaných dôvodov, ako je uvedené nižšie.

 • Nefunkčný systém
 • Nesprávne nakonfigurovaná skupinová politika
 • Neoverený používateľský účet

Problémy a príčiny (Windows potrebuje vaše aktuálne poverenia):

Systém Windows potrebuje aktuálne poverenia zahŕňa rôzne súvisiace problémy. Táto časť obsahuje väčšinu z nich. Ide o rovnaký problém s rôznymi názvami používanými na vyhľadávanie. Riešenia uvedené v tomto článku sa vzťahujú aj na nasledujúce súvisiace problémy.

Windows potrebuje vaše aktuálne poverenia, aby:

Základný spôsob riešenia problémov:

Hľadáte, ako vyriešiť systém Windows, potrebujete vaše aktuálne poverenia pomocou základnej metódy? Riešením tu môže byť spustenie antivírusového softvéru na úplné skenovanie počítača. Príďte sa pozrieť:

 • Skontrolujte vírus alebo poruchu

V prípade, že sa vo vašom PC vyskytne nejaký vírus alebo chyba, plní si svoju agendu len na pozadí. Vírusy preberajú plnú kontrolu nad funkciami vášho PC pomaly a potom to spôsobuje neočakávané chyby ako napr Windows needs your current credentials.

Ak nemáte žiadny vírus, váš počítač sa môže poškodiť. Windows firewall je najlepšou voľbou, ale niekedy zlyhá pri silnom vírusovom útoku. Odporúčame vám otvoriť antivírusový softvér tretej strany a prejsť na úplnú kontrolu systému. Ak sa vyskytne malvér, jednoducho ho odstráňte. Mnohokrát oprava nefunguje. Po dokončení reštartujte počítač.

Táto metóda funguje pre niektorých používateľov; môžete byť jedným z nich. Ak to nefunguje, prejdite do inej časti Rozšírené riešenie problémov.

Ako vyriešiť problém, ktorý systém Windows potrebuje s vašimi aktuálnymi povereniami:

riešenie problémov

Tu diskutujeme o rôznych riešeniach, ako je napríklad zmena konfigurácie zásad skupiny. Pretože v prípade, že dôjde k akejkoľvek zmene v skupinovej politike, dôjde k chybe. Ďalšou metódou je opätovné overenie používateľského účtu, keď je niekedy pravosť ohrozená.

 • Oprava-1: Zmeňte konfiguráciu skupinovej politiky
 • Oprava 2: Znova overte svoj používateľský účet
 • Oprava-3: Aktivujte skúšobnú verziu systému Windows
 • Oprava-4: Konečná oprava: Obnovenie systému

Oprava-1: Zmeňte konfiguráciu skupinovej politiky

Toto riešenie je pre pripojené domény Windowsu 10 Pro a novších variantov. Skupinová politika hrá v systéme Windows zásadnú úlohu. Zahŕňa autentické záznamy, ktoré systém potrebuje pri komunikácii. Ak sa niektorý z nich nesprávne nakonfiguruje, dostanete neočakávané chybové hlásenie. V menších situáciách stačí na vyriešenie chyby ich opätovná úprava na predvolené hodnoty.

Prejdite si nášho podrobného sprievodcu na opravu nesprávne nakonfigurovanej skupinovej politiky v systéme Windows 10:

 • Kliknite na kláves s logom Windows pomocou abecedy R aby sa na obrazovke zobrazilo pole Run Box.
 • Teraz prejdite na dané miesto a zadajte Gpedit.Msc potom kliknite na tlačidlo OK. Keď sa na obrazovke zobrazí okno Editora miestnych zásad skupiny.
 • Teraz v ľavom paneli jednoducho kliknite na Computer Configuration potom dvakrát kliknite na Administrative Templets
 • Potom vyberte System a potom kliknite na Logon dostupné v zozname
 • Potom prejdite na pravé okno a potom pokutujte Always Wait For The Network At Computer Startup And Logon tam dostupný výpis.
 • Ak je zapnutá, jednoducho na ňu dvakrát kliknite Disable. Alebo vyberte nastaviť na Not Configured. Po tomto kliknite na Apply potom OK dokončiť.
 • Potom môžete okno zatvoriť Restart váš Windows 10.

Keď váš systém povolí, skontrolujte, či sa problém vyriešil alebo nie. Ak sa to stále vyskytuje, prejdite na inú metódu!

Pozri tiež: Nové zmluvné podmienky WhatsApp a aké sú vaše najlepšie alternatívy

Oprava 2: Znova overte svoj používateľský účet

Ak sa úspešne prihlásite pomocou rovnakého účtu v rôznych systémoch. Potom môže nastať problém s autentifikáciou. Mnoho používateľov to urobilo a po určitom čase čelia týmto chybovým hláseniam, ktoré sa pred nimi objavujú.

Nielen toto, možno váš účet ohrozuje bezpečnostné múry. Ak chcete vyriešiť problém, musíte ho skontrolovať Windows needs your current credentials problém. Mnoho používateľov považovalo tento jednoduchý hack za užitočný na vyriešenie problému.

 • Jednoducho kliknite na kláves Windows a dostanete sa do ponuky Štart. Potom prejdite na ľavú stranu a skontrolujte ikonu profilu používateľa.
 • Po prijatí tejto ikony na ňu jednoducho kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte položku Change Account Settings možnosť.
 • Potom prejdite na Your Info možnosť uvedená v ľavom paneli.
 • Teraz na pravej table uvidíte overovací odkaz. Stačí naň kliknúť. Potom sa vám na obrazovke zobrazia výzvy, jednoducho ich postupujte a potom pokračujte. Počkajte chvíľu, kým sa celý postup neskončí.
 • Keď to skončí, jednoducho Restart váš počítač so systémom Windows 10.

Keď sa váš systém povolí, dúfame, že sa budete môcť úspešne prihlásiť bez toho, aby sa zobrazila chyba „Windows potrebuje vaše aktuálne prihlasovacie údaje a potom bude zablokovaný. Ak problém ešte nie je vyriešený, prejdite na ďalšiu opravu a skontrolujte stav aktivácie systému Windows.

Oprava 3: Aktívny skúšobný variant systému Windows

Toto je ďalšia najúčinnejšia metóda, ktorá môže ľahko vyriešiť váš problém. Poďte sa pozrieť do hĺbky:

 • Kliknite na kľúč s logom Windows pomocou I na zobrazenie okna nastavení.
 • Potom kliknite na Update & Security možnosť.
 • Teraz kliknite na Activation možnosť, ktorá je k dispozícii na ľavej table.
 • Môžete tiež kliknúť na Change Product Key Option výpis dostupný v pravej časti okna.
 • Zobrazí sa obrazovka, jednoducho zadajte VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T ako kľúč. Potom kliknite na kláves ENTER. Pretože vás presunie do skúšobného variantu vášho okna.
 • Potom sa vám na obrazovke zobrazí súbor výziev. Jednoducho pokračujte, kým sa nezobrazí prihlasovacia obrazovka pre inovovaný OS. Potom sa vám zobrazí správa Edition Upgrade Completed. Keď sa objaví, môžete ísť.
 • Teraz skontrolujte, či je problém Windows needs your current credentials či sa to vyriešilo alebo nie. Ak nie, prejdite na iné riešenie.
Oprava 4: Obnovenie systému

Je možné, že po prijatí niektorých služieb tretích strán sa táto chyba objaví. Obnovenie systému jednoducho vráti váš počítač späť k predchádzajúcemu obrazu, ktorý ste mali. V prípade, že ste niekedy vytvorili bod obnovenia vo svojom počítači, toto je riešenie pre vás. Vytvára ho veľa používateľov, takže dúfam, že vám to bude stačiť. Začnime nasledujúcimi pokynmi!

 • Kliknite na kláves s logom Windows pomocou abecedy S. Potom zadajte Recovery alebo ho nájdite a klepnutím naň spustite.
 • Teraz z pravej strany potom uvidíte možnosti. Stačí kliknúť na Open System Restore možnosť.
 • No, objaví sa okno. Stačí kliknúť na Next Prepnúť. Potom môžete postupovať podľa krokov na obrazovke, kým to nedokončíte. Potom dostanete zoznam bodov obnovenia, ktoré ste nedávno vytvorili. Jednoducho vyberte jeden z nich, aby ste sa vrátili do skoršieho zdravého stavu.
 • Potom nechajte proces dokončiť a potom Restart váš počítač. Proces nemôže poškodiť vaše osobné údaje. Potom sa však vymažú posledné zmeny, ktoré ste vykonali na počítači.

Poznámka: Ak chcete, môžete radšej obnoviť systém Windows 10 alebo ho resetovať, ak nemáte bod obnovenia systému. V tejto situácii potrebujete inštalačné médium, uistite sa, že ho máte.

Ďalšie tipy, ako sa vyhnúť tomu, aby systém Windows potreboval vaše aktuálne poverenia:

 • Nemusíte klikať na Neautentické zdroje alebo odkazy. Spôsobuje vážne škody po poškodení vášho systémového súboru a ohrozuje súkromie a bezpečnosť.
 • Tiež sa uistite, že váš počítač je aktuálny. Zastaraný počítač spôsobuje vážne problémy. Tiež nemôže chrániť váš počítač pred novými externými hrozbami.
 • Na prihlásenie nemusíte používať svoj používateľský účet na rôznych počítačoch. Vytvára však konflikt so zobrazením týchto chybových hlásení.

záver:

Dúfam, že teraz môžete ľahko odomknúť aktuálne poverenia vo svojom systéme Windows. Diskutujem o rôznych spôsoboch opravy Systém Windows vyžaduje uzamknutie vášho aktuálneho účtu poverení chyba. Ak však narazíte na akýkoľvek problém s ktorýmkoľvek krokom, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie. Po dokončení opravy nám dajte vedieť akékoľvek návrhy týkajúce sa riešenia.

Prečítajte si tiež: