Czy chcesz dostać Warped Fungus w? Minecraft? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu, Szczerze mówiąc, tak zabawne jak Nether, jest to niebezpieczne miejsce, które zawsze kończy się śmiercią (lub gorzej). Oto kilka rzeczy, które pomogą ci podróżować przez śmiercionośne biomy Netheru. Cóż, jednym z nich jest Strider. Jeśli kiedykolwiek pomyślisz o tym, jak wygląda druga strona jeziora lawy, to jest dla Ciebie szansa!

Co wiesz o Warped Fungus?

Wypaczony Grzyb to rodzaj grzyba spotykany stosunkowo w Netherze. Tak, Nether ma swoją własną faunę lub florę i mają bardzo szczególne cele. W Netherze występują dwa rodzaje grzybów, takie jak wypaczone lub szkarłatne.

Grzyb znajduje się we własnym biomie. Warped Fungus regeneruje się w Spaczonym Lesie. Więc jeśli szukasz czegoś, teraz wiesz, gdzie je znaleźć.

Czy chcesz wyhodować swój własny Warped Fungus – oto jak to zrobić?

Jeśli nie masz cierpliwości ani czasu, aby ruszyć w polowanie na Warped Fungus, możesz po prostu sam wyhodować. Tak samo jak w przypadku uprawy kwiatów na blokach trawy, możesz po prostu wyhodować Warped Fungus po dodaniu mączki kostnej do Nylium. Jednakże, jeśli chcesz wyhodować Warped Fungus, powinieneś dodać mączkę kostną zbyt wypaczoną Nylium.

Jednak powoduje to, że Nylium wypuszcza wymaganą wegetację. W tej sytuacji wypaczy roślinność i wyhoduje „wypaczone ogromne grzyby”, dodając wypaczone grzyby do wypaczonego Nylium i dodając do niego mączkę z kości.

Czy chcesz wydobywać Warped Fungus – Jak to zrobić?

Mam nadzieję, że nie chcesz za dużo ani nic podobnego. Możesz kopać dowolnym narzędziem lub bez, i szybko spada.

Rzeczy do zrobienia z Warped Fungus

Cóż, szukam sposobu na przejście przez doły lawy w Netherze. Możesz użyć Warped Fungus, aby stworzyć „Warped Fungus na patyku”. Działa podobnie jak marchewka na patyku. Poza tym tym razem możesz go użyć do poruszania się po lawie.

To (Warped Fungus) może być również używane do kierowania osiodłanymi Striderami. Ponieważ mógł już siedzieć okrakiem na Striderze, to najnowsze dzieło pozwala teraz przejąć kontrolę nad bestią!

Jednak po prostu trzymasz Spaczonego Grzyba, który jest całkiem dobry, aby Wędrowcy podążali za tobą.

Procedura robienia wypaczonych grzybów na patyku

Wypaczony grzyb na patyku

Potrzebujesz tylko dwóch składników, aby zrobić Warped Fungus na patyku, wędkę i Warped Fungus.

  • Początkowo chcesz wędkę. Do tej wędki potrzebujesz 3 kijów i 2 sznurków.
  • Po zdobyciu wędki po prostu zrzuć to, wykorzystując swoje wypaczone fundusze, aby zrobić Wypaczony Grzyb na patyku.

Wniosek:

Oto wszystko o Warped Fungus in Minecraft. Cóż, to wszystko. Teraz masz sposób na pokonanie dołów z lawą! Jak myślisz, co kryje się po drugiej stronie? Jeśli masz jakieś pytania lub pytania, daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Do tej pory! Uśmiechaj się 😊

Przeczytaj także: