Overenie na všetkých platformách sociálnych médií je potrebné pre firmy a osobné značky z viacerých dôvodov. Jedným z týchto dôvodov je, že ich účty sú viditeľnejšie aj pre potenciálnych sledovateľov. Na väčšine platforiem, keď ľudia vyhľadávajú účty, sa overený účet firmy alebo značky tiež posunie na začiatok výsledkov vyhľadávania. To prináša oveľa viac sledovateľov a tiež zvyšuje angažovanosť medzi vašimi sledovateľmi. Pretože ako prvé vidia príspevky firmy alebo značiek. V tomto článku budeme hovoriť o procese overovania Snapchat – ako sa overiť. Poďme začať!

Už sme vám ukázali, ako sa dá yuo overiť na viacerých platformách, ako však overíte svoju firmu alebo značku na Snapchate? To je v skutočnosti o niečo ťažšie ako väčšina procesov, ale našťastie sa to stále môže stať spolu s trochou tvrdej práce a odhodlania.

Nechceme všetci vidieť ten malý emotikon vedľa našich používateľských mien na Snapchate? Nikto presne nevie, čo to obnáša, no všetci to chceme. Ak ste tiež zvedaví, ako môžete overiť svoj účet na Snapchate. Potom je tu všetko, čo musíte vedieť.

Proces overenia Snapchat – ako sa overiť

Čo je „Overené“ na Snapchate?

V roku 2015 si Snapchatters všimol, že sa vedľa používateľských mien celebrít v aplikácii Snapchat objavujú malé emotikony. Ale ak sa to pokúsite urobiť sami, všimnete si, že na to neexistuje žiadna skutočná možnosť.

Snapchat potichu začne overovať účty celebrít, aby používatelia vedeli, že jeden z nich je oficiálny účet, ktorý treba sledovať. Je to úplne rovnaké ako overený účet Instagramu, kde používateľ v skutočnosti dostane modré začiarknutie vedľa svojho používateľského mena.

Snapchat tiež neprezradil, koľko účtov aktuálne overil. Hoci ak v aplikácii hľadáte celebritu, zobrazia sa vám ďalšie overené účty, ktoré vám odporúčame sledovať.

Aké sú kritériá na získanie overenia na Snapchate? | Overenie Snapchat

Snapchat je skutočne vzdušný vždy, keď príde na to, čo potrebujete na overenie svojho účtu. Prirodzene, overený účet je väčšinou určený pre nejaký druh celebrít, čo znamená, že by mali v aplikácii tiež veľkú sledovanosť.

Snapchat tiež hovorí, že na overenie vášho účtu musíte mať aspoň 50 000+ zobrazení vášho príbehu. To v podstate znamená, že 50 000 používateľov by malo sledovať váš príbeh až do konca. Nie je však jasné, ako často tieto pohľady potrebujete, alebo či ich potrebujete v každom jednom príbehu, ktorý uverejníte.

Môže sa niekto overiť na Snapchate?

V skutočnosti však neexistuje dôvod, aby ste sa neoverili na Snapchate, ak spĺňate jeho kritériá. Potom tisíce používateľov na Reddite tiež tvrdia, že aj keď majú zobrazenia, ešte ich musia overiť aj na Snapchate.

Samotný Snapchat neposkytuje v tejto veci žiadnu jasnosť. Existuje však veľa ľudí, ktorí tvrdia, že sa im podarilo overiť svoje účty jednoduchým odvolaním sa na Snapchat. To hovorí o tom, že ich účty boli v skutočnosti duplikované.

Ako získať overenie na Snapchat | overenie snapchatu

Toto je v podstate trik, ktorý funguje spolu s väčšinou ľudí, ktorí sa snažia overiť svoje účty. Samotný Snapchat však má overiť váš účet vždy, keď splníte jeho kritériá, zdá sa, že sa to tiež nedeje.

Ak sa chcete pokúsiť overiť svoj účet na Snapchate, musíte postupovať podľa tohto sprievodcu.

  • Otvorte aplikáciu Snapchat a prihláste sa pomocou účtu, ktorý chcete overiť (ak máte viacero účtov).
  • Teraz kliknite na svoj Bitmoji avatar v ľavom hornom rohu aplikácie. Tým sa v podstate dostanete do svojho profilu. Teraz prejdite na „Nastavenia“ klepnutím na ikonu ozubeného kolieska v pravom hornom rohu vášho profilu.

overenie snapchatu

  • Prejdite nadol na „Potrebujem pomoc“ v časti „Podpora“ a potom prejdite na „Kontaktujte nás“. Zo zoznamu problémov vyberte aj „Môj Snapchat nefunguje“.
  • Teraz prejdite nadol na poslednú možnosť a kliknite na „Iné“. Posuňte sa tiež nadol na koniec stránky. Potom sa vás opýta, či chcete pomôcť s niečím iným. Klepnite na „Áno“. Ďalej vyberte my issue is not listed’.

Ďalej | overenie snapchatu

Tým sa vlastne zobrazí formulár, ktorý treba vyplniť. Do formulára vyplňte svoje používateľské meno a mnoho ďalších informácií. V poslednom rámčeku vás požiada o popísanie vášho problému. Toto je vlastne to najdôležitejšie. Tu musíte presvedčiť Snapchat, že spolu s vaším menom sa objavujú falošné účty. A pre vašich sledovateľov je naozaj ťažké rozpoznať, ktorý z nich je váš. Môžete to urobiť tak senzačným, ako len môžete.

Formulár má tiež možnosť nahrať prílohu. Túto možnosť môžete použiť na odovzdanie určitej formy identifikácie sami. To tiež pomáha Snapchatu vedieť, že majú dočinenia so správnou osobou a nie podvodníkom.

Teraz pokračujte a odošlite formulár. Snapchat má trvať 4 až 5 dní, kým sa vám ozve. Od Snapchatu dostanete e-mail, ktorý vám oznámi, či bude váš účet overený alebo nie. Ak nemáte overenie, pokračujte a skúste odoslať formulár znova!

Čo sa stane, keď budete overení

Spolu s overením vášho účtu existuje aj niekoľko výhod. Tieto vám skutočne pomôžu, ak chcete rozšíriť svoje publikum a tiež zlepšiť svoj obsah. Pre každého a každodenného joea, vy neuvidíte veľa zmien.

Jednou veľkou výhodou je v skutočnosti viacnásobné prihlásenie. V prípade bežných účtov vám Snapchat umožňuje prihlásiť sa iba z jedného zariadenia. Ak sa prihlásite do iného zariadenia, budete odhlásení z prvého. S overenými účtami sa však môžete prihlásiť aj do viacerých zariadení. To pomáha celebritám uverejňovať príbehy z ich tímu na vytváranie obsahu, ale súčasne klikajú na selfie cez polovicu sveta.

Ďalším doplnkom je v podstate spôsob, akým Snapchat propaguje overené účty. Jednou veľkou nepríjemnosťou spolu s aplikáciou je, že môžete nájsť iba niekoho. Ak poznáte ich presné používateľské meno Snapchat. Ale s overenými účtami môžete jednoducho vyhľadať skutočné meno osoby a nájsť jej účet Snapchat. Overené účty sú navyše vždy navrhnuté vždy, keď používatelia hľadajú iných overených používateľov.

Tipy na overenie na Snapchate | overenie snapchatu

Pretože jediným kritériom na overenie na Snapchate je v podstate získať obrovský počet zobrazení. Najdôležitejšia vec, ktorú musíte urobiť, je zvýšiť počet sledovateľov v aplikácii. Teraz je tu niekoľko tipov, ktoré by vám s tým mohli pomôcť.

  • Zvýšte svoj obsah: To je zrejmé, ale dobrý HD obsah je kľúčový pri zvyšovaní počtu vašich sledovateľov. Nikto nechce vidieť obsah natočený na zemiaku.
  • Prispôsobte si svoj príbeh: Na rozdiel od Instagramu je Snapchat aktívny a osobný. Takže vaši sledovatelia chcú poznať skutočného vás, čo robíte každý deň, čo máte radi atď. Prispôsobenie vášho príbehu tiež pomôže vášmu publiku lepšie sa s vami spojiť.
  • Interakcia s publikom: Snapchat má tiež niekoľko skvelých nástrojov, ktoré môžete použiť na vytváranie prieskumov a mnoho ďalších interakcií s vaším príbehom. tieto nástroje pre tvorcov môžete použiť na zapojenie publika.
  • Urobte SFS: Shoutout For Shoutout je naozaj skvelý spôsob, ako osloviť nové publikum. Vytvorte scenár a požiadajte o iného tvorcu, aby vás mohol upozorniť na jeho kanáli.
  • Propagácia naprieč platformami: Ak máte účty na mnohých iných platformách sociálnych médií (rovnako ako všetci ostatní na svete). Môžete ich použiť na propagáciu svojho účtu Snapchat. Možno tam máte sledovateľov, ktorí nevedia, ako vás nájsť na Snapchate.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám to páči snapchat verification článok a tiež vám to pomôže. Dajte nám svoj názor na to. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy súvisiace s týmto článkom. Potom nám dajte vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa vám ozveme.

Prajem pekný deň!

Pozri tiež: Ako stiahnuť najnovšie nastavenie Miracle Box