Weryfikacja na wszystkich platformach społecznościowych jest konieczna dla firm i marek osobistych z wielu powodów. Jednym z tych powodów jest to, że ich konta są również bardziej widoczne dla potencjalnych obserwujących. Na większości platform, gdy ludzie szukają kont, przesunie również zweryfikowane konto zweryfikowanej firmy lub marki na górę wyników wyszukiwania. Przyciąga to o wiele więcej obserwujących, a także zwiększa zaangażowanie wśród obserwujących. Ponieważ najpierw widzą wpisy firmy lub marek. W tym artykule porozmawiamy o procesie weryfikacji Snapchata – jak uzyskać weryfikację. Zaczynajmy!

Pokazaliśmy już, jak możesz zweryfikować swoją firmę na wielu platformach, jednak w jaki sposób możesz zweryfikować swoją firmę lub markę na Snapchacie? W rzeczywistości jest to trochę trudniejsze niż większość procesów, ale na szczęście może się to zdarzyć wraz z ciężką pracą i determinacją.

Czy nie wszyscy chcemy oglądać te małe emotikony obok naszych nazw użytkowników na Snapchacie? Nikt tak naprawdę nie wie, co to oznacza, jednak wszyscy tego chcemy. Cóż, jeśli wy też jesteście ciekawi, jak zweryfikować swoje konto na Snapchacie. Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Proces weryfikacji Snapchata – jak uzyskać weryfikację

Co to jest „Zweryfikowany” na Snapchacie?

Cóż, w 2015 r. Snapchaterzy zaczęli zauważać, że obok nazw użytkowników celebrytów w aplikacji Snapchat pojawiają się małe emotikony. Ale jeśli spróbujecie zrobić to sami, zauważycie, że nie ma na to prawdziwej opcji.

Snapchat po cichu zaczyna weryfikować konta celebrytów, aby użytkownicy wiedzieli, że jedno z nich jest oficjalnym kontem do obserwowania. Jest to dokładnie to samo, co konto zweryfikowane na Instagramie, na którym użytkownik otrzymuje niebieski znacznik obok swojej nazwy użytkownika na swoim koncie.

Snapchat nie ujawnił również, ile kont obecnie zweryfikował. Chociaż jeśli szukasz celebryty w aplikacji, zobaczysz inne zweryfikowane konta, które są Ci polecane, aby śledzić.

Jakie są kryteria weryfikacji na Snapchacie? | Weryfikacja Snapchata

Snapchat jest naprawdę przewiewny, jeśli chodzi o to, czego potrzebujesz, aby zweryfikować swoje konto. Oczywiście zweryfikowane konto jest przeznaczone głównie dla celebrytów, co oznacza, że ​​mają one również silne obserwacje w aplikacji.

Snapchat mówi również, że aby zweryfikować swoje konto, musisz mieć co najmniej 50 000 wyświetleń swojej historii. Zasadniczo oznacza to, że 50 000 użytkowników powinno również obejrzeć twoją historię do końca. Ale nie ma jasności co do tego, jak często potrzebujesz tych poglądów lub czy potrzebujesz ich w każdej historii, którą przedstawiasz.

Czy każdy może zostać zweryfikowany na Snapchacie?

Jednak w rzeczywistości nie ma powodu, aby nie zostać zweryfikowanym na Snapchacie, jeśli spełniasz jego kryteria. Następnie tysiące użytkowników Reddit twierdzi również, że chociaż mają poglądy, nie muszą jeszcze zweryfikować również na Snapchacie.

Sam Snapchat nie zapewnia jasności w tej sprawie. Ale jest grupa ludzi, którzy twierdzą, że udało im się zweryfikować swoje konta, po prostu odwołując się do Snapchata. Wskazuje to, że ich konta faktycznie były duplikowane.

Jak uzyskać weryfikację na Snapchacie | weryfikacja snapchat

Jest to w zasadzie sztuczka, która wydaje się działać wraz z większością osób próbujących zweryfikować swoje konta. Ale sam Snapchat ma weryfikować twoje konto za każdym razem, gdy spełniasz jego kryteria, ale wydaje się, że tak się nie dzieje.

Musisz postępować zgodnie z tym przewodnikiem, aby spróbować zweryfikować swoje konto na Snapchacie.

  • Otwórz aplikację Snapchat i zaloguj się za pomocą konta, które chcesz zweryfikować (jeśli masz wiele kont).
  • Teraz kliknij swój awatar Bitmoji w lewym górnym rogu aplikacji. To w zasadzie przeniesie Cię do swojego profilu. Teraz przejdź do „Ustawień”, dotykając ikony koła zębatego w prawym górnym rogu swojego profilu.

weryfikacja snapchat

  • Przewiń w dół do „Potrzebuję pomocy” w sekcji „Wsparcie”, a następnie przejdź do „Skontaktuj się z nami”. Z listy problemów wybierz również „Mój Snapchat nie działa”.
  • Teraz przewiń w dół do ostatniej opcji i kliknij „Inne”. Przewiń również na dół strony. Następnie zapyta, czy potrzebujesz pomocy w czymś innym. Dotknij „Tak”. Następnie wybierz my issue is not listed’.

Dalsze | weryfikacja snapchat

Spowoduje to wyświetlenie formularza do wypełnienia. Wpisz swoją nazwę użytkownika i wiele innych informacji w formularzu. W ostatnim polu zostaniesz poproszony o opisanie swojego problemu. To jest właściwie najważniejsze. Tutaj musisz przekonać Snapchata, że ​​wraz z Twoim imieniem i nazwiskiem pojawiają się fałszywe konta. Twoi obserwatorzy mają trudności z rozpoznaniem, który z nich należy do Ciebie. Możesz zrobić to tak rewelacyjnie, jak tylko możesz.

Formularz posiada również opcję wgrania załącznika. Możesz użyć tej opcji, aby samodzielnie przesłać jakąś formę identyfikacji. Pomaga to również Snapchatowi wiedzieć, że ma do czynienia z właściwą osobą, a nie z oszustem.

Teraz idź dalej, a następnie wyślij formularz. Powinno to zająć od 4 do 5 dni, zanim Snapchat się z Tobą skontaktuje. Otrzymacie wiadomość e-mail od Snapchata z informacją, czy Twoje konto zostanie zweryfikowane, czy nie. Jeśli nie zostaniesz zweryfikowany, po prostu spróbuj ponownie wysłać formularz!

Co się stanie, gdy zostaniesz zweryfikowany?

Istnieje kilka korzyści związanych z weryfikacją konta. To naprawdę pomaga, jeśli chcecie powiększyć swoją publiczność, a także ulepszyć swoje treści. W przypadku każdego codziennego joes nie zauważycie dużej zmiany.

Jednym wielkim atutem jest w rzeczywistości wielokrotne logowanie. W przypadku zwykłych kont Snapchat pozwala logować się tylko z jednego urządzenia. Jeśli zalogujesz się na innym urządzeniu, zostaniesz wylogowany z pierwszego. Ale dzięki zweryfikowanym kontom możesz także logować się na wielu urządzeniach. Pomaga to celebrytom publikować historie od ich zespołu zajmującego się tworzeniem treści, jednocześnie klikając selfie w połowie świata.

Kolejnym dodatkiem jest sposób, w jaki Snapchat promuje zweryfikowane konta. Jedną wielką irytacją związaną z aplikacją jest to, że możesz znaleźć tylko kogoś. Jeśli znacie ich dokładną nazwę użytkownika Snapchata. Ale w przypadku zweryfikowanych kont możesz po prostu wyszukać prawdziwe imię i nazwisko osoby, aby znaleźć jej konto Snapchat. Ponadto zweryfikowane konta są zawsze sugerowane, gdy użytkownicy szukają innych zweryfikowanych użytkowników.

Wskazówki dotyczące weryfikacji na Snapchacie | weryfikacja snapchat

Ponieważ jedynym kryterium weryfikacji na Snapchacie jest uzyskanie ogromnej liczby wyświetleń. Najważniejszą rzeczą do zrobienia jest po prostu zwiększenie liczby obserwujących w aplikacji. Oto kilka wskazówek, które mogą Ci w tym pomóc.

  • Zwiększ swoją zawartość: Jest to oczywiste, jednak dobra zawartość HD ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia liczby obserwujących. Nikt nie chce oglądać treści kręconych na ziemniaku.
  • Spersonalizuj swoją historię: W przeciwieństwie do Instagrama Snapchat jest również aktywny i osobisty. Twoi obserwatorzy chcą więc poznać prawdziwego Ciebie, co robisz każdego dnia, co lubisz itp. Spersonalizowanie swojej historii pomoże również odbiorcom lepiej się z Tobą połączyć.
  • Interakcja z odbiorcami: Snapchat ma również kilka fajnych narzędzi do tworzenia ankiet i wielu innych interakcji w Twojej historii. możesz użyć tych narzędzi dla twórców, aby zaangażować odbiorców.
  • Wykonaj SFS: Shoutout For Shoutout to naprawdę świetny sposób na dotarcie do nowej publiczności. Stwórz scenariusz i poproś innego twórcę, aby przekazał Ci okrzyki na swoim kanale.
  • Promocja międzyplatformowa: Jeśli masz konta na wielu innych platformach społecznościowych (tak jak wszyscy na świecie). Możesz ich użyć do promowania swojego konta Snapchat. Może masz tam obserwujących, którzy nie wiedzą, jak cię znaleźć na Snapchacie.

Wniosek

W porządku, to wszystko ludzie! Mam nadzieję, że wam się podoba snapchat verification artykuł, a także uznasz to za pomocne. Przekaż nam swoją opinię na ten temat. Również jeśli macie dalsze pytania i problemy związane z tym artykułem. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Wkrótce się z tobą skontaktujemy.

Miłego dnia!

Zobacz także: Jak pobrać najnowszą konfigurację Miracle Box