Czy chcesz używać ulubionych w Kodi? Jeśli szukasz natychmiastowego i łatwego sposobu na dostęp do często oglądanych multimediów w Kodi, powinieneś sprawdzić funkcję Ulubione. Jednak domyślnie ta funkcja jest zawarta w Kodi, nie wszyscy użytkownicy wiedzą o niej lub wiedzą, jak z niej korzystać. Jednak funkcja ulubionych jest niezbędnym sposobem, aby elementy, do których chcesz uzyskać dostęp, były dostępne bezpośrednio na ekranie głównym Kodi.

Możesz następnie użyć tej funkcji, aby dodać odcinki programów telewizyjnych, filmy i muzykę z biblioteki do ulubionych. Możesz także dodawać treści za pomocą swoich dodatków. Ponieważ jest to niezbędne, gdy jest program, który oglądasz codziennie za pomocą dodatku. Ponadto chcesz uzyskać dostęp do spektaklu bez przechodzenia za każdym razem po menu dodatków.

Dzisiaj w tym artykule dowiesz się jak korzystać z ulubionych w Kodi. Również. zawiera sposób dodawania elementu do ulubionych i uzyskiwania do nich dostępu za pośrednictwem skórek.

Uzyskaj VPN podczas korzystania z Kodi:

Wirtualna sieć prywatna (lub VPN) tłumaczy Twoje dane. Następnie może przekazać go do prywatnego serwera proxy, gdzie jest dekodowany, a następnie wysyłany z powrotem do pierwotnego miejsca docelowego oznaczonego nowym adresem IP. Korzystając z prywatnego połączenia i zamaskowanego adresu IP, nikt nie mówi o Twojej tożsamości.

Bezpieczne korzystanie z Wi-Fi jest czymś, o co wiele osób się martwi. Podczas gdy dostawcy usług internetowych śledzą i sprzedają informacje o użytkownikach, rządy zauważają, że obywatele i hakerzy szukają wszelkich słabości, które mogą wykorzystać. Jest to również problem, jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe filmów za pomocą Kodi. Oprogramowanie wywołało czerwone flagi w całej branży dzięki wielu dodatkom innych firm, które pozyskują pirackie treści. Dostawcy usług internetowych reagują, monitorując ruch użytkowników Kodi, a także tłumiąc prędkość pobierania.

Najlepsza sieć VPN pomaga zapewnić Ci bezpieczeństwo przed wszystkimi powyższymi zagrożeniami. Sieci VPN szyfrują również porcje danych, zanim opuszczą Twoje urządzenie. Uniemożliwi to jednak nikomu zabranie Twojej tożsamości lub wyświetlenie tego, co instalujesz. Ten podstawowy poziom bezpieczeństwa jest niezwykle skuteczny w przypadku wielu zadań. Obejmuje to przełamywanie zapór cenzury, dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi i zabezpieczanie urządzeń przenośnych w publicznych sieciach Wi-Fi.

Jeśli chcesz znaleźć najlepszą sieć VPN dla Kodi, powinieneś spełnić ważne kryteria, z których każde jest niezbędne do korzystania z transmisji strumieniowych online.

IPVanish VPN dla Kodi

Znikanie IP bardzo dobrze wie, jakich funkcji użytkownicy Kodi chcą najbardziej. Szybkość jest priorytetem. Ponadto usługa zapewnia szybkie pobieranie do szerokiej sieci ponad 850 serwerów w różnych krajach. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, będziesz mógł zalogować się na serwer o niskich opóźnieniach, aby uzyskać niesamowite prędkości. Bezpieczeństwo jest również kluczem do adresów IPVanish, blokując wszystkie dane za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES. Ponadto zapewnia bezpieczeństwo Twojej tożsamości dzięki zabezpieczeniu przed wyciekiem DNS i automatycznemu wyłącznikowi awaryjnemu. IPVanish może zapewnić Ci bezpieczeństwo!

IPVanish zawiera najlepsze funkcje:

  • To łatwe w użyciu aplikacje dla systemów Windows, Linux, Mac, Android i iOS.
  • Polityka zerowego logowania dla całego ruchu w celu zachowania prywatności.
  • Zapewnia pełny dostęp do wszystkich dodatków Kodi.
  • Nieskończone pobieranie i brak ograniczeń prędkości.

IPVanish oferuje również 7-dniową gwarancję zwrotu gotówki. Oznacza to, że masz tydzień na analizę bez ryzyka.

Dodaj coś do swoich ulubionych w Kodi

Użyj Ulubionych

Przeglądając swój dodatek lub bibliotekę, znajdziesz konkretny element, do którego chcesz wrócić później. Może to być program telewizyjny, film, odcinek, album lub utwór. Następnie możesz dodać ten przedmiot do swoich ulubionych. Bardzo szybko znajdziesz ten przedmiot później. Przyjdź, sprawdźmy jak dodać przedmiot do ulubionych:

Krok 1:

Wszystko czego potrzebujesz to znajdować przedmiot, który chcesz dodać. Na przykład, może jest film, który lubisz powtórnie obejrzeć. W tej sytuacji przejdź do Kino a następnie dodaj film, który chcesz dodać do ulubionych

Krok 2:

Kliknij prawym przyciskiem na elemencie, aby wyświetlić menu kontekstowe. Jeśli nie chcesz używać myszy, nawiguj po klawiaturze lub pilocie po użyciu klawiszy strzałek, aż odpowiedni element zostanie podświetlony. Następnie naciśnij klawisz c

Krok 3:

Ponieważ przynosi menu z opcjami pracy nad filmem lub innym elementem. Przejdź do menu kontekstowego, aż znajdziesz Dodaj do ulubionych. Dotknij tego.

Krok 4:

Teraz Twój przedmiot został dodany do Twoich ulubionych i możesz natychmiast uzyskać do niego dostęp z ekranu głównego.

Krok 5:

Jeśli wolisz dodać utwór muzyczny do ulubionych zamiast filmu, możesz zrobić to samo. Wszystko, czego potrzebujesz, to przejść do określonego utworu, który chcesz, a następnie dotknąć prawym przyciskiem lub nacisnąć c, a następnie wybrać Dodaj do ulubionych.

Krok 6:

Następnie możesz użyć tego samego procesu, aby dodać element z dodatku do ulubionych. Przeglądając dodatek, możesz znaleźć serial telewizyjny, do którego chcesz łatwo uzyskać dostęp. Na przykład naciśnij prawym przyciskiem myszy lub naciśnij c na nazwie serii, a następnie użyj Dodaj do ulubionych

Kroki, aby uzyskać dostęp do ulubionych w Kodi

Po dodaniu wielu elementów do ulubionych Kodi. Możesz wtedy natychmiast uzyskać dostęp do tych elementów dla wygody. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do ulubionych przy użyciu domyślnej skórki Kodi w wersji 17, Estuary, możesz wykonać następujące czynności:

Krok 1:

Udaj się do swojego Strona główna Kodi

Krok 2:

Następnie spójrz na menu główne który znajduje się po lewej stronie ekranu

Krok 3:

W menu głównym znajduje się pozycja mówiąca Ulubione a obok znajduje się wizerunek gwiazdy.

Krok 4:

Następnie możesz dotknąć Ulubione aby wyświetlić swoje ulubione przedmioty. Możesz teraz dotknąć dowolnego elementu, aby zostać przekierowanym bezpośrednio do tego elementu w swojej bibliotece lub w dodatku.

Kroki, aby uzyskać dostęp do ulubionych za pomocą innych skórek

Ulubione przy użyciu innych skórek

Funkcja ulubionych jest wbudowana w Kodi. Oznacza to, że zawsze możesz dodawać pozycje do swojego ulubionego menu, bez względu na to, jakiej skórki używasz. Jednak niektóre skórki zawierają łatwe łącza umożliwiające dostęp do ulubionych za pomocą ekranu głównego. Ponadto sprawia, że ​​te skórki są preferowane dla tych, którzy chcą korzystać z ulubionych. Jeśli Twoja skórka nie obsługuje ulubionych, pokażemy Ci niektóre z naszych ulubionych skórek, które mogą obsługiwać funkcję ulubionych.

Zbieg

Domyślna skórka to Confluence dla Kodi do wersji 16. Ale jeśli używasz wersji 17 (Krypton), możesz zainstalować skórkę Confluence. Oprócz skórki Estuary, która pojawia się w wersji 17, Confluence używa ogromnego menu banerowego na środku ekranu obok statycznego menu po lewej stronie. Po użyciu Confluence zobaczysz, że ma opcję menu dla ulubionych, które są już zainstalowane.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do ulubionych w Confluence, wybierz ikonę gwiazdki w lewym dolnym rogu. Możesz się tam dostać po użyciu klawiszy w górę i w dół za pomocą klawiatury lub pilota. Stuknij ikonę gwiazdki, a panel z Twoimi ulubionymi przedmiotami przesunie się z prawej strony. Stuknij w ulubiony, a zostaniesz przekierowany do tego pliku multimedialnego w Twojej bibliotece lub do tego miejsca w dodatku.

Aeon Nox

Inną popularną skórką jest Aeon Nox, czyli kosmiczny motyw Confluence. Ponadto jest on oparty na Confluence, więc ma to samo wrażenie na tej skórce, ale opcje są bardzo elastyczne i jest wiele atrakcyjnych grafik, które są wbudowane w skórkę. Ale jeśli kochasz science fiction i chcesz atrakcyjnej skórki z wieloma opcjami, to Aeon Nox jest najlepszym rozwiązaniem.

Ulubione są również włączone w skórce Aeon Nox. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do ulubionych, użyj klawiszy strzałek, aby poruszać się po opcjach w menu głównym. W ostatnim menu, po ustawieniach zasilania, a przed sekcją pogody, zobaczysz pozycję menu oznaczoną Ulubione. Następnie dotknij tego elementu, a pojawi się wyskakujące okienko, które pokazuje Twoje ulubione przedmioty w środku. Następnie możesz dotknąć dowolnego elementu, aby przejść bezpośrednio do niego.

Arktyka: Zefir

Bardzo piękną skórką, która wspiera faworytów, jest Arctic: Zephyr. Skóra ta jest dostępna w odcieniach szarości lub bieli i ma czysty wygląd. Ponadto sprawia, że ​​jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają eleganckiego lub minimalistycznego stylu dla swojego Kodi.

Domyślnie ulubione nie są wyświetlane na ekranie głównym Arctic: Zephyr. Możesz jednak dostosować ekran główny, aby wyświetlał ulubione w menu głównym, jeśli chcesz. Oto jak to zrobić, wykonaj następujące kroki:

Krok 1:

Udaj się do naszego Kodi strona główna

Krok 2:

Następnie przejdź do Ustawienia

Krok 3:

Przenieś do Ustawienia skóry

Krok 4:

Wybierać Dom w menu po lewej stronie, a następnie wybierz Dostosuj menu główne z menu po prawej stronie

Krok 5:

Jeśli chcesz dodać nowy element, stuknij ikona, która wydaje się być plusem

Krok 6:

Stuknij w Wybierz pozycję do menu

Krok 7:

Udaj się do Pospolity, a następnie dotknij Ulubione

Krok 8:

Wyjście poza dialogiem ustawień skóry i wróć do ekranu głównego

Krok 9:

Zobaczysz, że w menu Ulubione jest teraz opcją.

Krok 10:

Po dotknięciu Ulubione pojawi się wyskakujące okienko z listą twoich ulubionych przedmiotów

Jak zmienić skórkę Kodi na taką, która obsługuje ulubione?

Ulubione

Po zainstalowaniu jednej z tych skórek możesz uzyskać dostęp do ulubionych z ekranu głównego. Następnie chcesz przejść przez prosty proces. W sekcji Ustawienia interfejsu w kategorii ustawień znajdziesz okno dialogowe Skórki, w którym możesz łatwo zainstalować nowe skórki i przełączać się z jednej skórki na drugą. Jest tu wiele skórek niż te, o których wspomnieliśmy, więc możesz eksperymentować z różnymi skórkami, aby sprawdzić, czy obsługują one ulubione i zapewniają pożądany wygląd. Oto jak zainstalować i pobrać skórki dla Kodi:

Krok 1:

Udaj się do swojego Kodi strona główna

Krok 2:

Następnie przejdź do ustawienia

Krok 3:

Przenieś do Ustawienia interfejsu

Krok 4:

Wybierz Skóra z menu po lewej stronie

Krok 5:

Następnie poszukaj wpisu Skóra w pudełku znajdującym się po prawej stronie

Krok 6:

Następnie dotknij Skóra i pojawi się wyskakujące okienko wyświetlające wszystkie aktualnie zainstalowane skórki

Krok 7:

Teraz dotknij Dostać więcej… przycisk znajdujący się po prawej stronie

Krok 8:

Następnie zobaczysz listę skórek. Wystarczy wybrać odpowiednią skórkę: Zbieg, Aeon Nox, albo Arktyka: Zefir. Następnie dotknij tytułu i rozpocznie się instalacja

Krok 9:

Czekać chwilę do pomyślnego zakończenia instalacji

Krok 10:

Teraz potwierdź, że chcesz zachować zmianę

Krok 11:

Teraz Twój Kodi będzie miał skórkę, a do ulubionych można łatwo uzyskać dostęp za pomocą strony głównej

Wniosek

Ulubione to niezbędny sposób na natychmiastowy dostęp do elementów w Kodi. Możesz także użyć tej funkcji, aby przygotować ulubiony album do odtwarzania w dowolnym momencie. Możesz też użyć go, aby uzyskać dostęp do filmów i programów telewizyjnych, które oglądasz codziennie. Możesz także uzyskać dostęp do filmów, które znajdują się na liście do obejrzenia.

Czy chcesz korzystać z funkcji ulubionych w Kodi, czy może istnieje alternatywny sposób śledzenia ulubionych elementów multimedialnych? Daj nam znać swoje sugestie w sekcji komentarzy poniżej.

Przeczytaj także: