Cóż, musimy przyznać, że prawie każdy uwielbia spędzać czas podczas surfowania w sieci. Aby jednak uzyskać dostęp do Internetu, musimy skorzystać z odpowiedniej przeglądarki internetowej, takiej jak Google Chrome lub Mozilla Firefox. Mówiąc o Google Chrome, przeglądarka internetowa jest dostępna na prawie wszystkich platformach. Zasadniczo oferuje naprawdę szeroki zakres funkcji, które mogą poprawić przeglądanie Internetu. W tym artykule porozmawiamy o przywracaniu kart Chrome po awarii – samouczek. Zaczynajmy!

Istnieje jeszcze większe prawdopodobieństwo, że czytacie ten artykuł razem z przeglądarką Google Chrome. Ale przeglądarka internetowa Google Chrome zawiera również kilka błędów, które mogą zrujnować przeglądanie Internetu. Niektóre z tych błędów automatycznie zamykają przeglądarkę internetową, podczas gdy inne powodują awarię całej przeglądarki.

Jednak Google Chrome zapewnia również użytkownikom kilka produktywnych sposobów na uniknięcie tych błędów. Przyznajmy, że wszyscy przeszliśmy przez automatyczne wyłączanie Chrome, problemy z awarią Chrome na pewnym etapie naszego życia w Internecie, prawda? A z powodu tych automatycznych wyłączeń i awarii wszyscy tracimy również otwarte karty. Najgorsze jest to, że Google Chrome tak naprawdę nie daje żadnego wcześniejszego powiadomienia ani potwierdzenia przed zamknięciem systemu Windows Chrome.

Jeśli już poradziliście sobie z taką sytuacją lub jeśli te problemy z przeglądarką internetową już utrudniają wam życie w Internecie. W takim razie mamy dla Ciebie praktyczne rozwiązanie. W tym artykule przedstawimy teraz kilka naprawdę łatwych sposobów, aby ponownie otwórz wszystkie zamknięte karty w przeglądarce Google Chrome.

Przez historię Google Chrome

Cóż, nie musicie przechodzić przez całą historię. Aby przywrócić otwarte karty w przeglądarce Google Chrome, ponieważ istnieje łatwe wyjście. Aby przywrócić chromowane karty, wystarczy dotknąć CTRL + H który otworzy historię Chrome. Jeśli przypadkowo zamknęliście chrome taby lub stało się to również z powodu jakiegoś błędu. Wtedy Historia Chrome pokaże Ci również opcję, aby „Ponownie otwórz zamknięte karty”

Po wybraniu opcji „Ponownie otwórz zamknięte karty” wszystkie zamknięte karty zostaną natychmiast ponownie otwarte. To samo dotyczy MAC, jednak musicie użyć kombinacji klawiszy „CMD + Y”, aby uzyskać dostęp do historii Chrome.

Za pomocą skrótów klawiaturowych

W rzeczywistości jest to najlepsza i najszybsza metoda, która w zasadzie się przydaje. Zawsze, gdy jesteś w sytuacji przywracania kart Google Chrome po awarii lub ponownym uruchomieniu. Wraz z pomocą niektórych skrótów klawiaturowych, możecie ponownie otwierać zamknięte karty w przeglądarce Google Chrome. Ale ta metoda będzie teraz działać tylko wtedy, gdy przypadkowo zamkniesz karty. W przypadku, gdy zrestartowałeś komputer, w rzeczywistości nie odzyskasz zamkniętych kart.

  • W systemie Windows musisz otworzyć przeglądarkę Google Chrome, a następnie kliknąć CTRL + SHIFT + T. Następnie rozpocznie się od ostatniej karty, która jest faktycznie otwarta w Google Chrome.
  • Tak po prostu, kolejna metoda, która pozwala na użycie skrótu, tak jak kliknięcie prawym przyciskiem myszy na dowolnej karcie Chrome.
  • Cóż, po tym musisz wybrać opcję „Ponownie otwórz zamkniętą kartę”, aby odzyskać zamknięte karty.

Przez rozszerzenie Google Chrome

Cóż, w sklepie internetowym Chrome dostępne jest również rozszerzenie znane jako Zablokuj to. Rozszerzenie Chrome wykonuje naprawdę proste zadanie, to znaczy blokuje stronę internetową! Rozszerzenie zablokuje witrynę, a następnie poprosi o zamknięcie. Jest to więc w rzeczywistości jedno z najlepszych rozszerzeń, które może pomóc każdemu, kto ma również do czynienia z częstym wyłączaniem chrome.

Jednak Lock to nie jedyne dostępne rozszerzenie Chrome. Możecie znaleźć wiele innych oferujących te same funkcje. Jednak według naszej opinii Lock to działa po prostu świetnie, a większość użytkowników już z niego korzysta.

Przez TabCloud

TabCloud to jedno z przydatnych rozszerzeń Google Chrome dostępnych w sklepie internetowym Chrome. Naprawdę świetną rzeczą w TabCloud jest to, że może również zapisywać i przywracać sesje okien w czasie, a także synchronizować się na wielu urządzeniach. Oznacza to, że sesje Chrome można również przywrócić na innym komputerze. Jeśli więc Twój Chrome właśnie się zawiesił, automatycznie będzie mieć zapisaną wersję poprzedniej sesji przeglądania. Tak więc TabCloud to kolejne najlepsze rozszerzenie, którego można również użyć w celu przywrócenia kart Chrome po awarii.

przywróć karty chrome po awarii

Stała naprawa

Google Chrome daje również użytkownikom opcję, w której zasadniczo przywraca ostatnią sesję. Ale ta funkcja nie przywraca zamkniętych kart. Jeśli więc nie jesteś w stanie przywrócić utraconych kart z powodu awarii Chrome, musisz zaktualizować przeglądarkę. Jeśli już korzystasz z najnowszej wersji Google Chrome, możesz spróbować ją ponownie zainstalować.

Rozszerzenie Lock it Chrome prawdopodobnie również zatrzyma przypadkowe zamknięcie. Ponieważ będzie podpowiadał ci za każdym razem, gdy spróbujesz zamknąć dowolną kartę.

Historia

Cóż, jeśli nic nie działa na twoją korzyść, to jest to właściwie ostatnia rzecz, jaką możesz zrobić. Ponieważ przeglądarki internetowe rejestrują całą Twoją aktywność związaną z przeglądaniem, możecie łatwo ponownie otwierać karty za pomocą historii Chrome. Ale to nie przywróci bieżącej sesji, ponieważ spowoduje ponowne załadowanie strony od początku. Historia Chrome to kolejny sposób na przywrócenie kart Chrome również po awarii.

Wniosek

W porządku, to wszystko ludzie! Mam nadzieję, że spodobał wam się ten artykuł, a także uznacie go za pomocny. Przekaż nam swoją opinię na ten temat. Również jeśli macie dalsze pytania i problemy związane z tym artykułem. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Wkrótce się z tobą skontaktujemy.

Miłego dnia!

Zobacz także: Najlepsze narzędzie do usuwania haseł dysku twardego