Hľadáte najlepšie alternatívy pre Pulse Build a Pulse Wizard? Uvádzajú sa správy, že mnohé úložiská Kodi boli nedávno zasiahnuté odstránením DMCA. V prípade niektorých úložísk Kodi je normálne ísť hore a dole, ale bola to veľká rana, keďže naraz kleslo množstvo rôznych úložísk. Ak ste používateľom Kodi, nebojte sa – váš systém Kodi bude stále fungovať dobre a všetky predchádzajúce doplnky, ktoré ste nainštalovali, budú naďalej fungovať ako zvyčajne. Kvôli tomuto zásahu je však v budúcnosti ťažké nájsť svoje obľúbené doplnky alebo úložiská.

Na streamovanie Kodi použite VPN:

Virtuálna súkromná sieť (alebo VPN) prekladá vaše údaje. Potom ho môže odovzdať súkromnému proxy serveru, kde sa dekóduje a odošle späť do pôvodného cieľa označeného novou IP adresou. Pomocou súkromného pripojenia a maskovanej adresy IP nikto nehovorí o vašej identite.

Zostať v bezpečí na Wi-Fi je niečo, o čo mnohí ľudia začínajú mať obavy. Zatiaľ čo poskytovatelia internetových služieb sledujú a predávajú informácie o používateľoch, vlády si všímajú občanov a hackerov, ktorí hľadajú akúkoľvek slabinu, ktorú môžu využiť. Toto je tiež problém, pokiaľ ide o streamovanie videí pomocou Kodi. Softvér vyvolal varovanie v celom odvetví vďaka mnohým doplnkom tretích strán, ktoré sú zdrojom pirátskeho obsahu. Poskytovatelia internetových služieb reagujú monitorovaním prevádzky používateľov Kodi a tiež obmedzovaním rýchlosti sťahovania.

Najlepšia sieť VPN vám pomôže ochrániť vás pred všetkými vyššie uvedenými hrozbami. Siete VPN tiež šifrujú časti údajov predtým, ako opustia vaše zariadenie. Tým však znemožníte komukoľvek vziať vašu identitu alebo zobraziť, čo inštalujete. Táto základná úroveň zabezpečenia je neuveriteľne výkonná pre množstvo úloh. Zahŕňa prelomenie cenzúrnych brán firewall, prístup k geograficky obmedzenému obsahu a zabezpečenie vašich prenosných zariadení na verejných Wi-Fi.

Ak chcete nájsť najlepšiu sieť VPN pre Kodi, mali by ste splniť dôležité kritériá, z ktorých každé je nevyhnutné pre váš zážitok z online streamovania.

IPVanish VPN pre Kodi

IPVanish veľmi dobre vie, aké funkcie používatelia Kodi najviac požadujú. Rýchlosť je prvoradá. Služba tiež poskytuje rýchle sťahovanie do širokej siete viac ako 850 serverov v rôznych krajinách. Bez ohľadu na to, kde žijete, budete sa môcť prihlásiť na server s nízkou latenciou a dosiahnuť úžasnú rýchlosť. Bezpečnosť je tiež kľúčová, ktorú IPVanish rieši uzamknutím všetkých údajov pomocou 256-bitového šifrovania AES. Tiež udržuje vašu identitu v bezpečí pomocou zabezpečenia úniku DNS a prepínača automatického zabíjania. IPVanish vás môže zaistiť v bezpečí!

IPVanish obsahuje tie najlepšie vlastnosti:

 • Ide o ľahko použiteľné aplikácie pre Windows, Linux, Mac, Android a iOS.
 • Zásady nulového protokolovania pre všetku premávku v záujme ochrany osobných údajov.
 • Poskytuje úplný prístup ku všetkým doplnkom Kodi.
 • Nekonečné sťahovanie a žiadne obmedzenia rýchlosti.

IPVanish tiež ponúka 7-dňovú záruku vrátenia peňazí. To znamená, že máte týždeň na analýzu bez rizika.

Pulse Build & Pulse Wizard prestane fungovať: Kodi’s Crackdown

Zásah proti Kodi

Dňa 15th V novembri mnohí vývojári prominentných príspevkov o úložiskách na Twitteri a na iných platformách uviedli, že svoje úložiská prepínajú do režimu offline, odchádzajú do dôchodku alebo iným spôsobom obmedzujú, aký typ obsahu sprístupnia. Niektoré zo známych úložísk, ktoré boli odstránené, zahŕňajú rozbiť, Čarodejník Aresa Kolos.

Prvým zlyhaným úložiskom bol Colossus Repo. Repo je najlepšie známe pre hosťovanie mnohých úžasných alebo populárnych doplnkov, ako sú Covenant, URLResolver a Bennu. Jeden z vývojárov správy o úložisku na Twitteri, že prestávajú vyvíjať doplnky pre Kodi, a vyzval komunitu, aby podporila vývojárov proti právnym bitkám. Potom sa Colossus Repo stal nedostupným na svojej predchádzajúcej adrese URL.

Potom bol odstránený účet Twitter populárneho asistentského programu Kodi Ares Wizard a adresy URL stránok tiež prestali fungovať. Zistilo sa tiež, že úložisko Smash zmizlo. Vlastník úložiska povedal, že prejdú z doplnkov Kodi. Nielen toto, ale aj úložisko a doplnok Mucky Duck ich vývojár zatvoril.

Všetci vieme, že proti mnohým z týchto vývojárov Kodi hrozilo alebo už začalo právne konanie. Presné podrobnosti o právnych problémoch už nie sú verejne dostupné.

Ak pominieme problém, že žiadne z týchto úložísk v skutočnosti nehostuje nelegálny obsah, pretože poskytujú odkazy na iné webové stránky, na ktorých je obsah umiestnený. Tiež si overíte, prečo sa veľa vývojárov repozitárov rozhodlo zavrieť obchod okrem toho, že museli čeliť boju s tímom známych právnikov zábavného priemyslu.

Ktoré úložiská sa vypínali?

Tu je zoznam úložísk, ktoré boli v tomto období odstránené a už nie sú k dispozícii:

Ktoré doplnky boli vypnuté?

A tu sú niektoré z doplnkov repozitárov, ktoré bolo teraz ťažké alebo nemožné nájsť:

 • Kolos
 • Bennu
 • Strach z tmy
 • Ľadové fólie
 • 1 kanál
 • Triton
 • Poseidon
 • Sportie
 • Gurzil
 • UK Turk Playlisty
 • Nespočetne
 • Áno Filmy
 • Bazén s kačicami
 • 123 Filmy
 • Otvorte načítanie filmov
 • 1080p filmy
 • M4U
 • Imperial Streams
 • DandyMedia
 • Film Emporium
 • Videoklub HEVC
 • Futbal Ares

Pulse Build & Pulse Wizard prestane fungovať: Ako vyriešiť problém

Musíte si zapamätať prvú vec, že ​​ak ste bežný používateľ Kodi, nemusíte sa obávať. Ste mimo nebezpečenstva a váš systém môže pokračovať v práci pre svetlú budúcnosť. Strata URLResolver bude z dlhodobého hľadiska problémom pre používateľov doplnkov, ako sú Bennu alebo Covenant. Tiež to znamená, že odkazy sú k dispozícii, ale nie je možné ich aktualizovať. Postupom času budú tieto odkazy na doplnky menej aktívne a prestanú fungovať.

Problém nastáva pri inštalácii najnovšieho doplnku alebo novej zostavy. Môžete tiež načítať jedno z vyššie uvedených repozitárov, aby ste si nainštalovali svoje doplnky alebo zostavy. Teraz prestanú fungovať a nemôžete z nich nič nainštalovať. Ak chcete v budúcnosti nainštalovať veľa doplnkov, môžete nájsť alternatívne zdroje.

Pulse Build & Pulse Wizard: Build Alternative Source

Sprievodca Fire TV Guru

Zostava je len predkonfigurovaná verzia Kodi. Je to rovnaký softvér, ktorý by ste si nainštalovali zo stránky Kodi, ale už má veľa doplnkov a zostava má tiež svoju vlastnú tému. Vďaka zostave je však používanie nového systému Kodi rýchle a jednoduché – namiesto manuálneho sťahovania množstva rôznych tém alebo doplnkov, aby ste svoj systém dostali tak, ako chcete. Môžete tiež jednoducho nainštalovať iba jednu zostavu a nechať všetku prácu urobiť za vás.

Pulse CCM Build bol veľmi populárny, ale vďaka obrovskému množstvu doplnkov a rýchlych aktualizácií. Mal jednoduché a čisté používateľské rozhranie a bol pripravený na pohyb s množstvom spôsobov, ako sledovať televízne programy, filmy, šport a živé televízne vysielanie. Zostavenie Pulse tiež nie je momentálne dostupné pomocou sprievodcu Pulse Wizard. Môžeme teda navrhnúť alternatívny zdroj známy ako Fire TV Guru, ktorý vám umožňuje nainštalovať Pulse Build, alebo alternatívnu zostavu známu ako Fire TV Build.

Kroky na inštaláciu sprievodcu Fire TV Guru

Krok 1:

Prejdite na domovskú obrazovku Kodi

Krok 2:

Presuňte sa na ikonu nastavení

Krok 3:

Presuňte sa na Správca súborov

Krok 4:

Potom klepnite na Pridať zdroj

Krok 5:

Zadajte túto adresu URL (vrátane http://): http://firetvguru.net/fire/

Krok 6:

Zadajte názov, napr Oheňa udrel OK

Krok 7:

Presuňte sa späť na domovskú obrazovku

Krok 8:

Potom prejdite na Doplnky

Krok 9:

Klepnite na ikonu, ktorá vyzerá ako a box

Krok 10:

Potom klepnite na Nainštalujte zo súboru zip

Krok 11:

Presunúť do Oheň a potom klepnite na firetvguru.zip

Krok 12:

Počkajte chvíľu, kým sa nezobrazí potvrdenie, že úložisko bolo nainštalované

Krok 13:

Teraz prejdite na Inštalovať z úložiska

Krok 14:

Choďte do Fire TV Guru Repo

Krok 15:

Choďte do Doplnky programu

Krok 16:

Vyberte si Fire TV Wizard

Krok 17:

Potom klepnite na Inštalácia z ponuky v spodnej časti

Krok 18:

Po nainštalovaní doplnku sa vám zobrazia novinky a informácie. Jednoducho klepnite na Odmietnuť

Krok 19:

Teraz si môžete zobraziť rôzne možnosti uchovania nastavení. Potom klepnite na ďalej

Krok 20:

Presmeruje vás na úvodnú obrazovku, kde si môžete vybrať novú zostavu. Presunúť do Build Menu

Krok 21:

Teraz uvidíte možnosti pre zostavy, ktoré môžete nainštalovať. Nedávno sú pre Krypton (Kodi v17) k dispozícii celkom tri zostavy, a to:

 • Fire TV Build Krypton
 • Pulzný CCM Krypton
 • Fire TV Build Krypton Lite
Krok 22:

Ty len chceš klepnite na názov akejkoľvek zostavy, aby ste sa presunuli na jej stránku

Krok 23:

Potom vyberte buď Nový štart a potom nainštalovať, to je dobré, ak máte zastaranú zostavu, ktorú chcete pred stiahnutím novej zostavy vymazať. Alebo si vyberte Štandardná inštalácia, ktorý nainštaluje zostavu na váš existujúci systém.

Ktorá zostava je pre mňa najlepšia?

Zostavte si alternatívny zdroj

Z týchto troch zostavení možno viete, ktorá je pre vás najlepšia. Ak chcete, aby sa vaša zostava Pulse CCM vrátila späť, rovnako ako predtým, môžete použiť túto techniku ​​na inštaláciu/stiahnutie zostavy bez sprievodcu Pulse Wizard. Zostava naďalej funguje dobre, ale v budúcnosti ju nemožno aktualizovať. Ak poznáte Kodi a poznáte kroky na aktualizáciu doplnkov alebo inštaláciu nových, keď chcete, pravdepodobne to nebude pre vás problém. Len trochu popracujte na aktualizácii zostavy.

Ak ste však nováčik alebo menej oboznámení, alebo si neviete rady s doplnkami poškodenia a časti vášho počítača náhle prestanú fungovať, nainštalujte si novú zostavu. Build Fire TV predstavuje úžasnú náhradu. Zostava je veľmi ľahko ovládateľná, s najlepšími smermi pre Systém, Filmy, TB relácie a oveľa viac. Medzi nainštalované doplnky patria obľúbené doplnky na prezeranie, ako sú Specto, Exodus, Zen a Salts.

Fire TV Build Lite je najlepšou voľbou pre tých, ktorí používajú Kodi na ľahkom zariadení, ako je Firestick alebo iné malé mobilné zariadenie. Ak má vaše zariadenie menší výpočtový výkon alebo RAM, potom je zostava Lite menej náročná na systémové prostriedky, ktorá vám poskytuje rovnaký zážitok, len s niekoľkými vylepšeniami, aby fungovala lepšie na menej výkonných systémoch.

Záver

Je škoda, že veľa skvelých úložísk sa pri tomto zásahu vypne. V týchto úložiskách bolo tiež uložených veľa základných doplnkov.

Pulse Wizard je softvér Kodi, ktorý už nebude dostupný a ktorý sa používa na inštaláciu Pulse Build. Pulse Build bol populárny, pretože sa veľmi ľahko používa a obsahuje množstvo doplnkov na sledovanie televíznych relácií alebo médií. Ale môžete tiež nainštalovať Pulse Build z Fire TV Guru Wizard. Tento sprievodca vám umožní nainštalovať aj novú zostavu, známu ako Fire TV Build. Keďže je to najlepšia náhrada za Pulse Build, ak chcete prejsť na niečo nové.

Ak máte ďalšie otázky a otázky, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: