Apple 399 dolárov 2020 iPhone SE je prakticky interne vylepšený model, ktorý má v skutočnosti rovnaký kryt ako iPhone 7 a iPhone 8. neobviňovali by sme vás za to, že sa domnievate, že išlo o telefón predchádzajúcej generácie, ale na druhej strane to prináša určité výhody a môžete tiež ušetriť nejaké peniaze. Podľa najnovších zistení je puzdro iPhone 7 Smart Battery Case kompatibilné s telefónom iPhone SE, a to aj napriek tomu, že príslušenstvo Apple oficiálne neuvádza, aby fungovalo s najnovším lacným modelom. V tomto článku budeme hovoriť o puzdre iPhone SE Battery Case kompatibilnom s iPhone 7. Začnime!

Podľa Nicka Guya zo spoločnosti Wirecutter sa iPhone SE skutočne dobre hodí k puzdru Smart Battery Case a to je naozaj dobrá správa. Pretože ak inovujete z iPhone 7 na iPhone SE, nebudete musieť míňať peniaze navyše. Podľa toho chlapíka, Smart Battery Case does appear to work a to v skutočnosti znamená, že puzdro iPhone 6S Smart Battery Case by malo byť kompatibilné aj s iPhone 2020.

Jediným možným spôsobom, ako používať puzdro iPhone 7 Smart Battery Case s iPhone SE, je, že používatelia prídu o bezdrôtové nabíjanie Qi. Majte na pamäti, že nový model podporuje bezdrôtové nabíjanie. Ak si teda nasadíte puzdro, budete musieť telefón nabiť tak, že ho pripojíte. Zvážte, že rýchlosti nabíjania iPhonu SE 2020 môžu byť sklamaním, používatelia budú s najväčšou pravdepodobnosťou chcieť získať lepšiu výdrž batérie, než mať možnosť umiestniť na nabíjaciu podložku, takže pravdepodobne uprednostnia puzdro na batériu.

Batériové puzdro na iPhone SE

Toto je nevýhoda v porovnaní s obalmi Smart Battery Cases pre iPhone XS a novšími, ktoré skutočne podporujú bezdrôtové nabíjanie Qi. Tento kompromis sa však väčšine používateľov oplatí, najmä pri cestovaní a skutočne predlžujúcom limity výdrže batérie iPhone SE.

Sám od seba môžete očakávať, že iPhone SE ponúkne výdrž batérie, ktorá je približne rovnaká ako pri iPhone 8. Ako sme podrobne opísali v našom úplnom príspevku na porovnanie batérií pre iPhone, zahŕňa to:

  1. 13 hodín prehrávania videa
  2. 8 hodín prehrávania streamovaného videa
  3. 40 hodín prehrávania zvuku
  4. 1821 mAh batéria

Keď však spárujete iPhone SE s puzdrom Smart Battery Case, môžete očakávať ešte dlhšiu výdrž batérie. Smart Battery Case pre iPhone 7 ponúka ďalších 2365 mAh energie. Môžete teda očakávať aj približne dvojnásobnú výdrž batérie. Smart Battery Case má tiež hlbokú integráciu s iOS. Čo uľahčuje sledovanie stavu batérie prostredníctvom uzamknutej obrazovky a nastavení vášho iPhone. Keď pripojíte puzdro Smart Battery Case a iPhone, fungujú inteligentne a súčasne sa nabíjajú, hovorí Apple.

Na najnovšom zistení je zvláštne, že neexistovalo oficiálne puzdro iPhone 8 Smart Battery Case od spoločnosti Apple. Je to však skvelá správa, ak máte dostupné príslušenstvo. Ak chcete získať lepšiu výdrž batérie z roku 2020 iPhone SE. Potom si môžete vyzdvihnúť puzdro iPhone 7 Smart Battery Case z oficiálnej webovej stránky spoločnosti Apple za 99 dolárov.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok o prípade páči a pomôže vám. Dajte nám svoj názor na to. Tiež, ak máte ďalšie otázky súvisiace s týmto článkom. Potom nám dajte vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa vám ozveme.

Prajem pekný deň!

Pozri tiež: Ako zobraziť percento batérie na iPhone 11