Hľadáte najlepšie aplikácie na vyhľadávanie rodiny? Sledovanie polohy sa môže ukázať ako úžasná služba, keď chcete vedieť, kde sa vaše dieťa nachádza. Súhlasili by sme s tým, že nás obťažuje vždy, keď cestujú naši priatelia alebo rodinní príslušníci. Odteraz je voľbou aj písanie správ alebo telefonovanie, ale nepomôže to, keď niekto šoféruje alebo má schôdzku niekoľko hodín ďaleko od domova.

S jediným cieľom sme vytvorili zoznam niekoľkých aplikácií, ktoré by vám umožnili zdieľať a zobrazovať polohu vašich blízkych, ak sa rozhodnú zdieľať. V tejto časti ignorujeme natívne sledovanie zariadenia voľby ako napr Nájsť moje zariadenie v systéme Android alebo Nájsť môj iPhone v systéme iOS.

Zoznam aplikácií Family Locator:

Tu je úplný zoznam aplikácií na vyhľadávanie rodiny:

Glympse

V zozname aplikácií na vyhľadávanie rodín vám Glympse poskytuje informácie o tom, kde sú vaši blízki v reálnom čase. Po použití Glympse môžete okamžite nájsť podrobnosti o polohe GPS ostatných členov rodiny. Ak to chcete urobiť, stačí otvoriť aplikáciu Glympse na svojom mobile a kliknúť na New Glympse. Potom môžete poslať e-mail alebo SMS druhej osobe. Potom môžete prijímať informácie o polohe GPS alebo sieti, v ktorej sa niekto nachádza. Poskytuje vám podrobnosti v reálnom čase o tom, kde sa niekto môže nachádzať v danom čase.

Existuje však veľa aplikácií, ktoré poskytujú zdieľanie polohy v reálnom čase (napríklad Google Maps alebo WhatsApp), Glympse nepotrebuje, aby si aplikáciu nainštalovala iná osoba. Všetko, čo chcú, je webový prehliadač na prístup k odkazu, ktorý zdieľate prostredníctvom SMS alebo e-mailu.

výhody:

 • Nepotrebuje, aby ste si niečo inštalovali do telefónu inej osoby
 • Má povinný režim nízkej spotreby, ktorý aktualizuje vašu polohu, ak sa niekto nedávno pozerá
 • Upravte vzhľad informácií v programe za konkrétne obdobie

Nevýhody:

 • Nemôže ponúknuť sledovanie v reálnom čase
 • Miesto musíte aktualizovať manuálne

Cena:

Úplne zadarmo (Android | iOS)

Život 360

Life360 je ďalšou impozantnou možnosťou, keď chcete byť informovaní o bezpečnosti vašich blízkych. Aplikácia je dostupná na oboch platformách, Life360 umožňuje ľuďom, aby sa navzájom prihlásili online. Funkcia odbavenia zaisťuje, že ľudia môžu umožniť ostatným vedieť, kedy dosiahli konkrétne ciele alebo kedy sa na tieto miesta dostanú. Aplikácia pracuje s kruhmi, ktoré môžete naprogramovať na pridávanie podrobností o tom, kde sa niektorí klienti nachádzajú na použitie.

V Life360 môžete automaticky dostávať upozornenia, že niekto prišiel alebo odišiel na určené miesto. Znamená to však, že nemusíte neustále zobrazovať ich polohu v reálnom čase v aplikácii.

výhody:

 • Môže načítať informácie o trase alebo smeroch jazdy
 • Umožňuje ľuďom komunikovať bez použitia SMS na účet za mobilný telefón
 • Môžete tiež zdieľať informácie o ľuďoch v kruhu, ktorý si uložíte

Nevýhody:

 • Chcete poslať pozvánky na všetky ostatné zariadenia, ktoré chcete sledovať
 • Mal kombinované recenzie o využití batérie, ale váš počet najazdených kilometrov sa môže líšiť

Cena:

Zadarmo, platené 5 $ mesačne za prémiu (Android | iOS)

Foursquare Swarm

Foursquare Swarm-Family Locator Apps

V zozname aplikácií na vyhľadávanie rodín vám aplikácia poskytuje najlepšie rozloženie, v ktorom môžete jednoducho zobraziť, kam idú vaše deti. Funguje však s platformou identickou s platformou, ktorú by ste získali z dennej webovej stránky sociálnych médií Foursquare. Po prihlásení na mieste by ste mali nechať špendlík zobrazujúci, kde sa nachádzate. Vaši priatelia to môžu urobiť, keď sa dostanú na rôzne iné hodnotné miesta.

Program poskytuje systém štatistických správ, ktorý vám poskytuje údaje o miestach, ktoré ľudia často navštevujú. Môžete to tiež použiť na sledovanie správania osoby vo vašej rodine. Program zobrazuje údaje o typoch miest.

výhody:

 • Zaznamenajte informácie o sieti alebo GPS na základe check-in spotov
 • Funguje so zreteľom na niektoré typy obľúbených miest

Nevýhody:

 • Spotrebuje obrovské množstvo energie batérie
 • Funguje dobre pre ľudí, ktorí poznajú Foursquare

Cena:

Zadarmo (Android | iOS)

Dôveryhodné kontakty

V zozname aplikácií na vyhľadávanie rodiny sú dôveryhodné kontakty aplikácia od spoločnosti Google na zobrazenie polohy vašich priateľov alebo rodinných príslušníkov v reálnom čase. Po stiahnutí aplikácie si chcete pomocou svojej polohy vybrať kontakty, ktorým dôverujete. Po dokončení dostanú vaši priatelia e-mail, ktorý im umožní vedieť, že sú teraz vaším dôveryhodným kontaktom.

Úplne identické s ostatnými aplikáciami, môžete povoliť funkciu sledovania a zdieľať priateľov s textom, aby vedeli, kde ste. V prípade, že príjemca nemôže zastihnúť určitý čas, automaticky vám zobrazí jeho poslednú polohu. Keď napríklad odošlete ping vášmu kontaktu jeho nedávnu polohu, bude mať možnosť odmietnuť alebo prijať žiadosť o polohu. Ak však nezareagujú do 5 minút, budete mať prístup k ich poslednej možnej polohe. Chcete viac aplikácií Family Locator? Posunúť nadol!

výhody:

 • Zobrazte všeobecný stav batérie vášho mobilného telefónu.
 • Podobne ako Glympse spomenuté vyššie, vaše dôveryhodné kontakty nevyžadujú inštaláciu žiadnej aplikácie do ich mobilov. Môžu tiež zaznamenávať vašu polohu prostredníctvom prehliadača.

Nevýhody:

 • Pomocou aplikácie pre obe strany zapnite históriu polohy Google

Cena:

Zadarmo (Android | iOS)

Google Mapy

Google Maps-Family Locator Apps

Mapy Google poskytujú najlepšie vstavanú funkciu zdieľania polohy, ktorá je k dispozícii v systéme Android aj vo webovej aplikácii. Na domovskej obrazovke Máp Google stačí klepnúť na tlačidlo ponuky (tri vodorovné pruhy). Potom kliknite na Zdieľanie polohy a klepnite na Share Location tlačidlo umiestnené vo vyskakovacom okne. Potom vyberte kontakty, s ktorými chcete zdieľať svoju polohu. Kontakty, ktoré vyberiete, rýchlo spustia získanie vašej polohy. Ak však chcete zobraziť ich polohu, budete musieť požiadať o prístup.

Polohu môžete zdieľať na určitý čas 1 hodinu až 3 dni alebo môžete zvoliť zdieľanie polohy, kým to nezakážete. Namiesto toho môžete jednoducho zobraziť presnú adresu kontaktu a môžete sa v nej pohybovať pokyny tab. Ak je na mape nejaký neporiadok, môžete skryť niektoré kontaktné čísla, ktoré môžu byť pridané neskôr.

výhody:

 • Dostupné v niektorých mobiloch
 • Zobrazte percentá batérie pridaných zariadení, čo je nevyhnutné v prípade detí

Nevýhody:

 • Žiadna služba upozornení na odchod alebo príchod pre kontakty
 • Môže to vybiť batériu

Cena:

Zadarmo (Android | iOS)

Google Family Link

Google Family Link nie je len aplikácia na zdieľanie polohy, ale aj aplikácia na kontrolu zariadenia vášho dieťaťa. Môže sa tiež integrovať pomocou vášho účtu Google a umožňuje vám sledovať mobil vášho dieťaťa. Zdieľanie polohy je dôležitým aspektom aplikácie a polohu svojho dieťaťa potom môžete kedykoľvek zobraziť. Hlavný rozdiel oproti Google Family Link je v tom, že dieťa nemusí zdieľať svoju polohu. Aplikácia tiež aktualizuje polohu na pozadí a svoje dieťa môžete kedykoľvek kontrolovať.

Máte tiež možnosť nastaviť limit času aplikácie na ich zariadení, uzamknúť ich zariadenie atď. Ak si vaše deti budú chcieť nainštalovať aplikáciu, rýchlo vám pošle súhlas. Po vašom schválení si môžu aplikáciu nainštalovať a používať.

výhody:

 • Rýchlo nájdite zariadenie vášho dieťaťa
 • Ovládajte večierku alebo čas strávený pred obrazovkou na zariadení svojho dieťaťa
 • Pred inštaláciou aplikácie schváľte aplikáciu

Nevýhody:

 • Dieťa a rodičia chcú nainštalovať samostatnú aplikáciu

Cena:

Zadarmo (Android | iOS)

Nájsť mojich priateľov (iOS)

Find My Friends (iOS) – Family Locator Apps

Nemusíte si pliesť s Find my iPhone; Nájsť mojich priateľov je k dispozícii aj v záhrade s múrmi Apple. Ak teda vaša rodina alebo priatelia majú iPad alebo iPhone, aplikácia Find my friends sa pre vás stane najlepšou aplikáciou na sledovanie rodiny. Nájdete ho tiež na všetkých zariadeniach so systémom iOS a tiež na hodinkách Apple Watch. Chýba však podpora pre macOS, funkcia je dostupná aj na webe iCloud. Musíte mať na pamäti, že iCloud nie je kompatibilný s niektorými prehliadačmi, jedinou voľbou je prehliadač Safari. Chcete viac aplikácií Family Locator? Posunúť nadol!

Ak chcete začať,

Krok 1:

Stačí otvoriť aplikáciu „Nájsť priateľov“.

Krok 2:

Kliknite na Pridať tlačidlo umiestnené vpravo hore.

Krok 3:

Vyberte kontakty, s ktorými chcete zdieľať polohu.

na druhej strane môžete zadať Apple ID niekoho na zdieľanie žiadosti. Keď kontakt zapne zdieľanie polohy zo svojho konca, budete ho môcť zobraziť na mape. Aplikácia tiež ponúka najlepšiu funkciu upozornenia na pohyb kontaktu. Po kliknutí na kontakt sa vám zobrazí ‚Upozorni ma‘ záložka v strede hore. Kliknite na kartu a potom budete mať dve možnosti, keď kontakt opustí miesto a pri kontakte dorazí na miesto. Môžete si vybrať, či chcete byť upozornení, keď kontakt príde alebo odíde na miesto, jednoduchým pripnutím miesta na mapu.

výhody:

 • Natívna aplikácia
 • Aplikácia vás upozorní

Nevýhody:

Cena:

Úplne zadarmo (iOS)

Microsoft Family Safety

V zozname aplikácií na vyhľadávanie rodiny je táto najlepšia aplikácia. Spoločnosť Microsoft nedávno vydala špeciálnu aplikáciu Family Safety. Mali by ste však prejsť únavným procesom vytvárania Microsoft ID a ich zahrnutím do skupiny vašej rodiny, aplikácia funguje dobre. Rovnako ako Google Family Link vám umožňuje sledovať zariadenie vášho dieťaťa. Ďalšou výhodou MS Family Safety je zdieľanie Office 365. Svoju licenciu môžete zdieľať aj s ostatnými členmi rodiny.

Veľkou výhodou je, že Family Safety sa synchronizuje pomocou zariadení Xbox alebo Windows. MS nevie špecifikovať, kedy bude aplikácia dostupná pre iOS alebo Android, no zatiaľ k nej máte prístup aj po vyplnení tohto formulára tu.

výhody:

 • Umožňuje zdieľať polohu
 • Nastavte limity aplikácií a zdieľajte licenciu Microsoft Office 365
 • Filtrujte hry, obsah a aktivitu na webe pre svoje dieťa

Nevýhody:

 • Potrebujete vytvoriť Microsoft ID a vytvoriť rodinnú skupinu
 • Mobilné aplikácie sú stále v ukážke

Cena:

Zadarmo (Náhľad formulára)

záver:

Tu je všetko o Family Locator Apps. Tieto programy fungujú dobre, keď sa snažíte sledovať rodinných príslušníkov. Nezabudnite si pozrieť, ako môžu tieto voľby pre najlepšiu aplikáciu na vyhľadávanie rodiny fungovať. Osobne odporúčam prostredníctvom zásad ochrany osobných údajov, pretože ide o aplikáciu na sledovanie polohy. Upozorňujeme tiež, že tieto aplikácie po použití nezneužívate na prenasledovanie kohokoľvek. Aký je váš názor na tieto fascinujúce aplikácie? Dajte nám vedieť nižšie!

Prečítajte si tiež: