Čoraz viac obchodníkov uprednostňuje používanie automatizovaných riešení a hľadá robotov, ktorí im pomôžu zvládnuť investovanie. V súčasnosti je na trhu skutočne veľa návrhov. Ako si však vybrať spoľahlivú platformu a zabezpečiť, aby vaše prostriedky boli v bezpečí?

Pozrite si túto recenziu a zistite viac o zignaly trading bot. Táto služba funguje už 3 roky a dôveruje jej viac ako 86 000 používateľov. Chcete vedieť, vďaka čomu stojí medzi súpermi? Potom pokračujte v čítaní.

Aké vlastnosti robia Zignaly najlepším obchodným botom

Platforma má rôzne funkcie, ktoré priťahujú klientov z celého sveta. Po prvé, je úplne zadarmo a nemá žiadne minimálne požiadavky. Preto aj nováčikovia môžu ľahko začať obchodovať investovaním nízkych súm. Okrem toho poskytuje rôzne obchodné modely, má širokú škálu poskytovateľov signálov a zaisťuje bezpečnosť a ochranu finančných prostriedkov.

Rôzne obchodné modely

Ako už bolo spomenuté, Zignaly ponúka svojim klientom rôzne obchodné modely. Používatelia si môžu vybrať z troch návrhov: Obchodný robot, Kopírovať obchodovanie alebo Zdieľanie zisku.

Prvá možnosť je vhodnejšia pre profesionálnych obchodníkov. Musia si vybrať poskytovateľa signálu a nastaviť vlastnú obchodnú stratégiu.

Copy trading je pre priemerných a amatérskych používateľov. Umožňuje klientom spoľahnúť sa na ponuky profesionálnych obchodníkov s kryptomenami a obchodovať automatickým kopírovaním najvýkonnejších obchodných stratégií.

Ak však klienti nechcú tráviť čas kontrolou stratégií a noviniek, môžu si vybrať podiel na zisku. Táto možnosť im v podstate umožňuje investovať do najvýkonnejších obchodníkov a deliť sa o zisk. V tomto prípade zákazníci platia len určité percento zo zisku ako obchodné poplatky.

Takže, ako vidíte, tento robot vyhovuje amatérskym aj profesionálnym obchodníkom. Používatelia si môžu vybrať plne automatizované možnosti, kombinovať obchodné stratégie alebo vytvárať svoje vlastné.

Podporované meny a cena

Zignaly v súčasnosti podporuje obmedzený počet platforiem na výmenu kryptomien. Je integrovaný s Binance, Kucoin, BitMex, VCC exchange a FTX. Služba však tento zoznam neustále rozširuje a čoskoro plánuje pridať ďalšie platformy.nástupištia Zignaly

Pozri tiež: Ako sťahovať vložené videá z lokalít – návod

Jednou z hlavných vlastností Zignaly je, že je úplne zadarmo. Za používanie platformy sa neplatia žiadne poplatky ani predplatné. Všetko, čo klienti musia urobiť, je zaregistrovať si účet a vybrať si obchodný model.plány Zignaly

Každý registrovaný užívateľ získa prístup ku všetkým funkciám, ktoré služba ponúka. Klienti preto môžu očakávať prioritnú podporu, neobmedzené výmenné účty, ako aj také pokročilé možnosti ako:

  • prístup k trailing stop, autoclose, DCA ReBuy
  • priama podpora so zakladateľmi
  • obchodné poplatky cashback

Ako je uvedené vyššie, neexistujú žiadne minimálne požiadavky a členstvo nie je žiadnym spôsobom obmedzené. Služba navyše nemá žiadne obchodné poplatky. Zákazníci však musia vložiť prostriedky, ak používajú Zignaly Exchange.

Mnoho poskytovateľov signálu

Ďalšou skvelou vlastnosťou obchodného robota Zignaly je to, že ponúka mnoho poskytovateľov signálov, ktorí umožňujú používateľom automaticky obchodovať. Služba má 46 možností a zahŕňajú bezplatné aj platené signály. Použite signály na Zignaly

Schéma zdieľania zisku a ďalšie spôsoby zvýšenia pasívneho príjmu

Jednou z možností, ktorú služba klientom ponúka, je schéma zdieľania zisku. Je to model založený na výkone, ktorý pomáha získať príjem bez akýchkoľvek rizík. Klienti platia len vtedy, keď im obchodníci prinášajú zisk, a obchodníci riskujú vlastné peniaze.

Neexistuje žiadna minimálna suma na investovanie v prípade, že si zákazníci vyberú túto možnosť. Preto je to dobrý návrh pre amatérskych aj profesionálnych investorov. Navyše je tiež možné kedykoľvek diverzifikovať portfólio bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov.

Takže získať peniaze počas spánku alebo iných vecí už nie je sen. Napriek tomu, ak chcú používatelia získať viac možností na zvýšenie svojho príjmu, Zignaly im rád pomôže. Klienti môžu napríklad vytvárať a importovať signály do Zignaly a predávať ich.

Skvelá zákaznícka podpora

Ako zabezpečiť, aby služba bola spoľahlivá a orientovaná na zákazníka? Skúste kontaktovať jeho podporu a overte si, ako rýchlo vám pomôže s vašimi otázkami. Zignaly má skvelý tím, ktorý je pripravený kedykoľvek poskytnúť pomoc. Klienti ho môžu kontaktovať prostredníctvom stránok sociálnych médií alebo live chatu.

Okrem toho má Zignaly rozsiahlu základňu znalostí o kryptomenách, užitočný blog a širokú komunitu. Investori tak môžu byť vždy informovaní o najnovších správach v tejto oblasti.

Bezpečnosť a ochrana

Je tiež dôležité vedieť, že služba sa stará o bezpečnosť a ochranu vašich finančných prostriedkov. Zignaly neukladá peniaze klientov a zostatky používateľov sú vždy na strane burzy. Prostriedky sú chránené svojou bezpečnostnou vrstvou a poistením.

Okrem toho Zignaly chráni osobné údaje zákazníkov a implementuje ďalšie bezpečnostné vrstvy. Používatelia preto musia prejsť cez 2FA, aby získali prístup k účtom a zakaždým, keď sa pokúsia vybrať.

Viac od nás: Technológie dištančného vzdelávania: Aké nástroje používať online

Záver

Na záver, obchodný bot Zignaly je skvelou platformou pre krypto investorov. Nezáleží na tom, či ste práve začali svoju obchodnú cestu alebo už máte nejaké skúsenosti v tejto oblasti. Platforma ponúka širokú škálu možností pre nováčikov aj profesionálnych investorov. Používatelia si teda môžu vybrať automatizované obchodovanie alebo vytvoriť svoje vlastné stratégie, ktoré budú prospešné pre všetkých.

Zignaly je zadarmo a ľahko sa používa, vďaka čomu je atraktívny pre používateľov na celom svete. Služba poskytuje podrobné vysvetlenie všetkých navrhovaných funkcií a pripojenie k nej trvá niekoľko minút. Klientom stačí zaregistrovať si účet a vybrať si najvhodnejší obchodný model. Okrem toho má Zignaly širokú komunitu v sociálnych médiách. Používatelia tak môžu ľahko získať pomoc od skúsených obchodníkov.