Coraz więcej traderów woli korzystać z automatycznych rozwiązań i szukać botów, które pomogą im w obsłudze inwestycji. Rzeczywiście, na rynku jest obecnie wiele sugestii. Ale jak wybrać niezawodną platformę i upewnić się, że Twoje środki będą bezpieczne?

Sprawdź tę recenzję, aby dowiedzieć się więcej o Zignaly trading bot. Usługa ta działa od 3 lat i cieszy się zaufaniem ponad 86 000 użytkowników. Chcesz wiedzieć, co wyróżnia ją wśród rywali? Następnie czytaj dalej.

Jakie funkcje sprawiają, że Zignaly jest najlepszym botem handlowym?

Platforma posiada różne funkcje, które przyciągają klientów na całym świecie. Przede wszystkim jest całkowicie darmowy i nie ma żadnych minimalnych wymagań. Dlatego nawet nowicjusze mogą łatwo rozpocząć doświadczenie handlowe, inwestując niskie sumy. Co więcej, zapewnia różnorodne modele handlowe, ma szeroką gamę dostawców sygnałów i zapewnia bezpieczeństwo i ochronę funduszy.

Różnorodne modele handlu

Jak wspomniano powyżej, Zignaly oferuje swoim klientom różne modele handlu. Użytkownicy mogą wybierać spośród trzech sugestii: Trading Bot, Copy Trading lub Podział zysków.

Pierwsza opcja jest bardziej odpowiednia dla profesjonalnych traderów. Muszą wybrać dostawcę sygnału i ustalić własną strategię handlową.

Kopiowanie transakcji jest przeznaczone dla przeciętnych i amatorskich użytkowników. Pozwala klientom polegać na transakcjach profesjonalnych traderów kryptowalut i handlować, automatycznie kopiując najlepsze strategie handlowe.

Jeśli jednak klienci nie chcą tracić czasu na sprawdzanie strategii i aktualności, mogą wybrać podział zysków. Zasadniczo ta opcja pozwala im inwestować w najlepszych traderów i dzielić się zyskiem. W takim przypadku klienci płacą tylko procent zysków jako opłaty transakcyjne.

Jak widać, ten bot jest odpowiedni zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych traderów. Użytkownicy mogą wybierać w pełni zautomatyzowane opcje, mieszać strategie handlowe lub tworzyć własne.

Obsługiwane waluty i cena

Zignaly obsługuje obecnie ograniczoną liczbę platform wymiany kryptowalut. Jest zintegrowany z Binance, Kucoin, BitMex, giełdą VCC i FTX. Jednak usługa wciąż rozszerza tę listę i planuje wkrótce dodać więcej platform.platformy Zignaly

Zobacz także: Jak pobierać osadzone filmy z witryn — samouczek

Jedną z głównych cech Zignaly jest to, że jest całkowicie darmowy. Nie ma żadnych opłat ani subskrypcji za korzystanie z platformy. Wszystko, co klienci muszą zrobić, to zarejestrować konto i wybrać model handlu.plany Zignaly

Każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich funkcji oferowanych przez usługę. Dlatego klienci mogą liczyć na priorytetowe wsparcie, nielimitowane konta wymiany, a także tak zaawansowane opcje jak:

  • dostęp do trailing stop, autoclose, DCA ReBuy
  • bezpośrednie wsparcie z założycielami
  • cashback opłat transakcyjnych

Jak wspomniano powyżej, nie ma minimalnych wymagań, a członkostwo nie jest w żaden sposób ograniczone. Dodatkowo usługa nie ma żadnych opłat transakcyjnych. Ale klienci muszą zdeponować środki, jeśli korzystają z Zignaly Exchange.

Wielu dostawców sygnału

Kolejną świetną cechą bota handlowego Zignaly jest to, że oferuje wielu dostawców sygnałów, którzy pozwalają użytkownikom handlować automatycznie. Usługa ma 46 opcji i obejmuje zarówno sygnały bezpłatne, jak i płatne. Użyj sygnałów na Zignaly

System podziału zysków i dodatkowe sposoby na zwiększenie dochodu pasywnego

Jedną z opcji oferowanych klientom przez usługę jest system podziału zysków. Jest to model oparty na wynikach, który pomaga uzyskać dochód bez ryzyka. Klienci płacą tylko wtedy, gdy handlowcy osiągają zyski, a handlowcy ryzykują własnymi pieniędzmi.

Nie ma minimalnej kwoty do zainwestowania w przypadku, gdy klienci wybiorą tę opcję. Stąd jest to dobra propozycja zarówno dla inwestorów amatorskich, jak i profesjonalnych. Dodatkowo istnieje również możliwość dywersyfikacji portfela w dowolnym momencie bez dodatkowych opłat.

Tak więc zarabianie pieniędzy podczas snu lub robienia innych rzeczy nie jest już marzeniem. Mimo to, jeśli użytkownicy chcą uzyskać więcej opcji na zwiększenie swoich dochodów, Zignaly chętnie Ci pomoże. Na przykład klienci mogą tworzyć i importować sygnały do ​​Zignaly i sprzedawać je.

Świetna obsługa klienta

Jak zapewnić rzetelną i zorientowaną na klienta usługę? Spróbuj skontaktować się z jego obsługą i sprawdź, jak szybko odpowiada na Twoje pytania. Zignaly to świetny zespół, który w każdej chwili jest gotowy udzielić pomocy. Klienci mogą kontaktować się z nim za pośrednictwem stron mediów społecznościowych lub czatu na żywo.

Co więcej, Zignaly ma obszerną bazę wiedzy o kryptowalutach, przydatny blog i szeroką społeczność. Dlatego inwestorzy mogą zawsze być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami w tej dziedzinie.

Bezpieczeństwo i ochrona

Ważne jest również, aby wiedzieć, że usługa dba o bezpieczeństwo Twoich środków. Zignaly nie przechowuje pieniędzy klientów, a salda użytkowników są zawsze po stronie wymiany. Fundusze są chronione warstwą bezpieczeństwa i ubezpieczeniem.

Ponadto Zignaly chroni dane osobowe klientów i wdraża dodatkowe warstwy bezpieczeństwa. Dlatego użytkownicy muszą przejść przez 2FA, aby uzyskać dostęp do kont i za każdym razem, gdy próbują wypłacić.

Więcej od nas: Technologie nauczania na odległość: jakich narzędzi używać online

Wniosek

Podsumowując, bot handlowy Zignaly to świetna platforma dla inwestorów kryptograficznych. Nie ma znaczenia, czy dopiero rozpocząłeś swoją podróż handlową, czy masz już pewne doświadczenie w tej dziedzinie. Platforma proponuje szeroką gamę opcji zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych inwestorów. W związku z tym użytkownicy mogą wybierać zautomatyzowany handel lub tworzyć własne strategie typu win-win.

Zignaly jest darmowy i łatwy w użyciu, co czyni go atrakcyjnym dla użytkowników na całym świecie. Usługa zapewnia dokładne wyjaśnienie wszystkich sugerowanych funkcji, a dołączenie do niej zajmuje kilka minut. Klienci muszą jedynie zarejestrować konto i wybrać najbardziej odpowiedni model handlu. Co więcej, Zignaly ma szeroką społeczność w mediach społecznościowych. Dlatego użytkownicy mogą łatwo uzyskać pomoc od doświadczonych traderów.