Czy znasz alternatywy Garageband dla systemu Windows? Garageband to niesamowita aplikacja na Apple iOS dla tych, którzy chcą tworzyć muzykę. Niestety, to niesamowite narzędzie nie jest dostępne w systemie Windows 10. Cóż, jest dostępne, ale do jego uruchomienia potrzebujesz maszyny wirtualnej, a to po prostu nie jest idealne. Ale pytanie brzmi, czy są dziś jakieś warte zachodu opcje Garageband dla Windows 10?

Dla niektórych możemy powiedzieć, że te alternatywy Garageband są dość zręczne. Powinien również wykonywać niesamowitą pracę, pomagając użytkownikom tworzyć muzykę, gdy nie są w pobliżu swoich urządzeń IOS. Garageband w niedalekiej przyszłości wprowadzi również aplikację do systemu Windows 10; dlatego te bezpłatne narzędzia powinny mieć odpowiednią szansę.

Alternatywy Garageband dla Windows

Garageband nie jest dostępny w systemie Windows 10, dlatego zalecamy zapoznanie się z następującymi opcjami Garageband:

  • Studio dźwiękowe
  • LMMS (Zróbmy Muzykę)
  • T7 DAW firmy Tracktion
  • Audionarzędzie
  • Śmiałość
  • Strona główna Maxcraft 8

Przyjdź, aby mieć pełny ogląd na to:

Studio dźwiękowe

Soundation Studio to niesamowita opcja Garageband, która pomaga tworzyć wysokiej jakości muzykę w Internecie. Ta opcja Garageband to potężne i silne studio muzyczne online z ponad 700 darmowymi pętlami lub dźwiękami, efektami nagrywania i wirtualnymi instrumentami.

Po użyciu Soundation Studio możesz łatwo uzyskać dostęp do takich funkcji, jak najwyższej klasy pętle, automat perkusyjny SPC, zestawy perkusyjne i pakiety midi itp. Ponadto pomaga uzyskać dostęp do ogromnej gamy narzędzi do tworzenia muzyki, takich jak edycja lub nagrywanie dźwięku , biblioteka pętli, automatyzacja, instrumenty wirtualne i efekty w czasie rzeczywistym.

Teraz, gdy mówimy o jego użyteczności, dobrze jest powiedzieć, że darmowy model nie jest zły, ale ma ograniczenia. Jak widać, nie ma alternatywnego sposobu nagrywania dźwięku na żywo lub importowania dźwięku, co może stanowić poważny problem dla niektórych użytkowników.

Po prostu użyj Soundation Studio za pośrednictwem oficjalnego portal internetowy. Jest to narzędzie internetowe. Ponadto można go używać w systemie Windows 10 i dowolnym innym urządzeniu z przeglądarką internetową.

LMMS

lmms

LMMS to Linux MultiMedia Studio. Jest to program, który chcesz zainstalować lub pobrać na komputer z systemem Windows 10. Po zakończeniu będziesz wiedział, jak zielony i czarny jest interfejs użytkownika. Ponadto istnieje wiele przycisków, więc oprócz stromej krzywej uczenia się, jeśli jesteś nowy w takich narzędziach.

Jest to jednak oprogramowanie produkcyjne typu open source z ogromną liczbą wbudowanych sampli lub instrumentów. Możesz także użyć tej opcji Garageband na komputerze z systemem Windows, aby wykonać wiele zadań, które oficjalna aplikacja Garageband może uruchomić na urządzeniu mobilnym.

Zawiera również wszystkie niesamowite funkcje, dzięki którym chcesz tworzyć wysokiej jakości muzykę. Ta aplikacja jest dostępna bezpłatnie, dzięki czemu możesz łatwo zainstalować LMMS.

Ponadto LMMS ma wiele próbek audio i wstępnie załadowanych efektów, co przenosi ten wybór Garageband na inny poziom.

LMMS może zrobić wiele z tego, do czego zdolny jest Garageband, więc nie chcesz wiele przegapić. Ale szczerze mówiąc, jest to jedna z najlepszych opcji, więc zalecamy przeprowadzenie jazdy próbnej, aby zobaczyć, jeśli Ci się spodoba.

Pobierz LMMS: Połączyć

T7 DAW firmy Tracktion

T7 DAW firmy Tracktion

Uwielbiamy T7 DAW, ponieważ projekt jest dość prosty i niepowtarzalny. Ponadto T7 DAW zawiera wiele niesamowitych funkcji, które nie są zgodne z Garageband. Ponadto jest to bez wątpienia dostępne w bezpłatnej wersji, a z tego, co zebraliśmy, wiele alternatyw jest zamkniętych za zaporą.

Pobierz DAW T7: Połączyć

Audionarzędzie

Audionarzędzie

Audiotool to kolejne niesamowite studio produkcji muzyki online, do którego można uzyskać dostęp w systemie Windows. To oprogramowanie umożliwia zapisywanie wszystkich próbek, ustawień wstępnych i nagrań w pamięci w chmurze. Możesz także uzyskać do nich dostęp z dowolnej przeglądarki, bez konieczności martwienia się o proces instalacji.

Audiotool zawiera różne rodzaje efektów. Zawiera korektor graficzny, rasslebock, automatyczny filtr, stompboks, wzbudnik i wzmacniacz stereo, które pomagają generować muzykę najwyższej jakości.

Co więcej, za jego pomocą można natknąć się na bibliotekę opartą na chmurze, która zawiera ponad 250 000 przykładowych plików.

Pobierz narzędzie audio: Połączyć

Śmiałość

Śmiałość

Audacity to całkowicie darmowe oprogramowanie typu open source do edycji lub nagrywania dźwięków. Jego funkcje są takie same jak Garageband, więc jest to uważane za jeden z najlepszych wyborów Garageband.

Za pomocą tego narzędzia możesz również wykonywać wiele zadań. Ponieważ obejmuje nagrywanie audio na żywo, zmienia taśmy i nagrywa, edytuje pliki dźwiękowe, modyfikuje prędkość lub wysokość nagrania itp. Możesz także dodać wiele funkcji w Audacity za pomocą różnych wtyczek.

Za pomocą tego narzędzia możesz nagrywać dźwięk zarówno z komputera, jak i mikrofonu, z częstotliwością próbkowania do 192 000 Hz. Ponadto narzędzie pomaga usunąć irytujące buczenie, syczenie i inne odgłosy tła. Ponadto zapewnia najlepsze nagranie, a nie otoczenie.

Pobierz Audacity: Połączyć

Mixcraft 8 Strona główna

Mixcraft 8 Alternatywy dla domu i garażu

Jedną z najpopularniejszych funkcji jest ogromna biblioteka pętli. Użytkownicy mogą błyskawicznie i łatwo stworzyć piosenkę, która brzmi całkiem nieźle. Po prostu nakładasz na siebie pętle różnych instrumentów w sposób, który brzmi dla nich przyjemnie. Prawdopodobnie jest to coś w rodzaju skrótu, ale dla naiwnych to najlepszy sposób na zanurzenie się w wodzie cyfrowej produkcji muzycznej.

Ściągnij: Mixcraft 8 Strona główna

Kreator muzyki JAM

twórca muzyki jam-Garageband Alternatives

Cóż, jest wielu muzyków, którzy używają GarageBand jako narzędzia. Ponadto wielu użytkowników korzysta z oprogramowania jako przyjemnego sposobu na zabawę z muzyką. Jeśli jesteś bardziej zainteresowany tego typu doświadczeniami oprócz pełnej produkcji muzycznej, Music Maker JAM sprawi, że nie będziesz miał czasu na tworzenie.

Oprócz innego oprogramowania Music Maker JAM to aplikacja, którą można zainstalować lub pobrać ze sklepu Windows App Store. Jest również dostępny dla systemów Android i iOS, dołączając do stale rosnącej listy narzędzi do tworzenia muzyki na telefony komórkowe.

Przepływ pracy rozpoczyna się po wybraniu pętli według gatunku, przed przeniesieniem ich do aranżacji, aby stworzyć piosenkę.

Ściągnij: Pulpit | Aplikacja Windows | Android | iOS

Żniwiarz

Reaper-Garageband Alternatywy

Istnieje wiele aplikacji i programów, które próbują tworzyć muzykę przystępną dla każdego. Ale najwyższy poziom produkcji wymaga trudnego oprogramowania. Reaper to pakiet, który daje doświadczonym użytkownikom wiele możliwości wyboru. Chociaż nie może trzymać cię za rękę przez cały proces. Po otwarciu programu wymagany jest określony poziom wiedzy.

Przewagą, jaką Reaper ma nad wielkimi nazwiskami, jest jego cena. Jednak konkurenci, tacy jak Ableton, Cubase i Pro Tools, zazwyczaj kosztują dużo dolarów, podstawowa licencja na Reapera to tylko 60 USD do użytku osobistego.

Jednak Reaper ma ogromną bibliotekę efektów VST, których użycie wymaga wysokiego poziomu umiejętności. W programie Reaper brakuje również działających instrumentów VST straight out of the box.

Ściągnij: Żniwiarz

Wniosek:

Oto wszystko o Garageband Alternatives For Windows. Mam nadzieję, że pomoże ci znaleźć najlepsze alternatywy Garageband dla systemu Windows. Uważam też, że ten artykuł jest naprawdę pomocny. Ale nadal, jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące metod, bez wahania skomentuj nas poniżej!

Bądź na bieżąco z nami! 🤗

Przeczytaj także: