Ak máte problémy s Prihlasovacie tlačidlo Disney Plus nefunguje potom sa tu dozviete rôzne spôsoby, ako to opraviť. Mnoho používateľov tvrdilo túto chybu pri pokuse o prihlásenie do svojich účtov. Prihlasovacie tlačidlo jednoducho nereaguje. Problém sa môže vyskytnúť bez ohľadu na prehliadač, ktorý používate. Používateľ tiež nedostane žiadne chybové hlásenie. Môže to tiež skomplikovať problém. Neexistuje žiadne chybové hlásenie, takže je ťažké špecifikovať problém a implementovať najlepšiu metódu riešenia problémov.

V tomto článku sa dozviete rôzne pracovné riešenia, ktoré problém vyriešia. Niektoré z riešení sú objavené Disney Plus používateľov a tvrdia, že tieto riešenia fungujú. Namiesto toho vďaka mnohým jednoduchým riešeniam bude tlačidlo prihlásenia opäť fungovať. Prejdime teda k sprievodcovi.

Pozri tiež: Objavte Disney +, novú streamovaciu platformu zábavného giganta

Prihlasovacie tlačidlo Disney Plus prestane fungovať – prečo?

Tu je niekoľko hlavných dôvodov, ktoré môžu spôsobiť, že tlačidlo prihlásenia prestane reagovať.

 • Obmedzenie stanovené ISP
 • IP zariadenie vášho zariadenia je zablokované službou Disney Plus
 • Adblockery a mnohé ďalšie rozšírenia prehliadača zasahujú do funkcie prihlásenia
 • Aktívna sieť VPN môže spôsobiť poruchu prihlasovacieho tlačidla Disney Plus
 • Poškodenie firmvéru vášho smerovača

Riešenie problémov Prihlasovacie tlačidlo Disney Plus nefunguje – metódy

Tu sú rôzne spôsoby riešenia problémov, ktoré riešia tento problém s nefunkčným prihlasovacím tlačidlom.

Problém s prihlasovacím tlačidlom Disney Plus

Používajte svoj prehliadač v režime inkognito

Používateľ Reddit hovorí, že pri používaní prehliadača v režime inkognito bol problém s prihlasovacím tlačidlom Disney plus ľahko vyriešený.

 • Stačí spustiť prehliadač [all the major browsers support the Incognito mode feature]
 • Prejdite na tlačidlo, ktoré spúšťa ponuku a mnoho ďalších možností nastavenia pre toto prehliadanie
 • Potom si vyberte Nové okno inkognito
 • Teraz jednoducho načítajte prihlasovaciu stránku Disney Plus a zadajte svoje prihlasovacie údaje

Vypnite VPN, aby ste vyriešili nereagujúce tlačidlo Disney plus Login

Keď aktívne používate akúkoľvek sieť VPN, ale nechcete ju používať na Disney Plus, vypnite sieť VPN. Tieto nástroje majú rozšírenia na paneli s nástrojmi prehliadača. Stačí klepnúť a deaktivovať ich. Možno sa Disney Plus pokúsi zablokovať všetky tie IP adresy (čo znamená, že vaše zariadenie je jedno), ktoré sa pokúšajú používať VPN.

Skúste sa radšej presunúť do siete WiFi ako používať LTE

Niektorí používatelia tvrdia, že prihlásenie Disney Plus funguje dobre pri používaní zariadenia s WiFi sieťou. Po prepnutí na LTE však prihlasovacie tlačidlo prestane reagovať. Ak riešenie funguje, znamená to, že nie je problém ho vyskúšať. Skúste teda prepínať tam a späť medzi WiFi a LTE, aby ste si mohli pozrieť a skontrolovať, pomocou ktorého pripojenia sa môžete prihlásiť do svojho účtu Disney Plus.

Riešenie kódu chyby 83

Predtým som spomenul, že v niektorých prípadoch používatelia nedostanú žiadny chybový kód, keď čelia chybe prihlasovacieho tlačidla Disney Plus. Existujú však niektorí iní používatelia, ktorí môžu zobraziť kód chyby 83, ale je to celkom náhodné. V druhom prípade čelia problému s prihlásením, neexistuje žiadny chybový kód. Chybový kód 83 sa však vyskytuje z dôvodu problémov s internetovým pripojením, akéhokoľvek problému na serveri alebo z dôvodu nekompatibility zariadenia.

Je server Disney Plus nefunkčný?

Ak sú teraz servery Disney Plus z akéhokoľvek dôvodu týkajúceho sa riešenia akéhokoľvek technického problému alebo nejakej údržby mimo prevádzky, môžete čeliť tomuto problému. Tento problém s prihlásením sa vyskytuje, ak sa vyskytne nejaká chyba, ktorá môže ovplyvniť rôzne regióny po celom svete. Potom možno odborníci stiahnu server, aby rýchlo opravili problém.

Ak chcete problém vyriešiť, jednoducho prejdite na Downdetector.com. Potom môžete pomocou možnosti vyhľadávania skontrolovať, či má Disney Plus nejaké pretrvávajúce problémy alebo nie.?

Použite Glitch vo svoj prospech

Niektorí používatelia tvrdili, že ak dôjde k dočasnej poruche týkajúcej sa prihlasovacieho tlačidla Disney Plus, skúste malý trik. Na prihlasovacej stránke si môžete pozrieť aj možnosť registrácie.

 • Najprv klepnite na Prihlásiť sa teraz tlačidlo na webovej stránke Disney Plus
 • Potom rýchlo klepnite na prihlásenie tlačidlo.
 • Po presmerovaní na zadanie prihlasovacích údajov získate prístup k svojmu účtu pomocou Disney Plus.

Tento trik funguje pre niektorých používateľov. Skúste to a skontrolujte, či to má nejaký rozdiel pri riešení problému s prihlásením do Disney Plus.

Vypnite blokovanie reklám

Toto je zaujímavé riešenie, ktoré môže vyriešiť problém s prihlásením pre rôznych používateľov. Počas používania programu na blokovanie reklám ho potom buď vypnite, alebo zaraďte Disney Plus na bielu listinu, aby rozšírenie nemohlo rušiť žiadnu funkciu Disney plus.

Ak ste niekedy nainštalovali nejaké ďalšie rozšírenia alebo doplnky, skúste ich vypnúť a po vypnutí si pozrite, ktorý doplnok sa problém s prihlásením vyriešil. Tento doplnok ponechá vypnutý alebo ho úplne vymaže z počítača.

Resetovanie smerovača:

Ako som spomenul vyššie, poškodený firmvér smerovača môže spôsobiť, že tlačidlo prihlásenia Disney Plus prestane reagovať. Takže všetko, čo musíte urobiť, je aktualizovať firmvér smerovača. Ak to nie je možné, zostáva jediným spôsobom, ako ho úplne resetovať. Môžete to tiež nazvať obnovenie továrenských nastavení. Keďže ide o reset, jednoducho si vytvorte nové heslo, používateľské meno, SSID atď. Všetky staré informácie sa odstránia pri každom resetovaní smerovača.

 • Odpojte káble. Stačí držať napájací kábel zapojený
 • Dlho stlačte tlačidlo reset, kým nezačnú LED diódy blikať. Keď zablikajú, jednoducho uvoľnite resetovacie tlačidlo
 • Keď sa indikátor napájania rozsvieti na zeleno, pripojte smerovač k počítaču a kábel poskytovateľa internetu.
 • Keď je k dispozícii internet, prejdite na webovú stránku Disney Plus. Potom sa pokúste prihlásiť do svojho účtu.

Ak sa problém s prihlásením vyskytol z dôvodu poškodenia firmvéru smerovača, mal by byť teraz vyriešený.

Zaregistrujte sťažnosť prostredníctvom starostlivosti o zákazníkov

Ak pre vás žiadna z vyššie uvedených metód nepomohla, najlepším spôsobom na vyriešenie problému je zaregistrovať sťažnosť v oficiálnej starostlivosti o zákazníkov spoločnosti Disney Plus. Buď im pošlete e-mail, alebo najlepšie je, ak svoje problémy opíšete na ich sociálnych sieťach a potom ich jednoducho označíte alebo im pošlete DM. Potom vám pomôžu a umožnia vám vedieť, čo robiť na vyriešenie problému s prihlásením.

záver:

Takže tu je všetko o chybe prihlasovacieho tlačidla Disney Plus a spôsoboch, ako ju opraviť. Vyskúšajte tieto riešenia problémov a potom nám dajte vedieť v komentároch, ktorá metóda vyriešila problém s prihlásením.

Prečítajte si tiež: