Showbox, kullanıcıların ücretsiz film, TV, spor ve diğer eğlenceleri ücretsiz olarak yayınlamasına olanak tanıyan çılgınca popüler bir ücretsiz Android uygulamasıdır. akıllı telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza gösterir. İyi belgelenmiş geçici çözümlerden bahsetmeden, bir PC sürümü bile var. Bu, Showbox’ı Kindle Fire veya Mac cihazlarında kullanmanızı sağlar. Windows, iOS ve Android gibi birçok platformda kullanabilirsiniz. Showbox kullanıcıları, hem eşler arası (P2P) hem de P2P olmayan kaynaklardan çizim yaparak çevrimdışı görüntüleme için videoları yayınlayabilir veya cihazlarına indirebilir. Showbox’ı Roku’ya yükleyemezsiniz.

Roku tv’ye yüklenecek bir Showbox uygulamamız yok ama yine de film izleyebiliyoruz Roku En son filmleri ve TV şovlarını çevrimiçi oynatmak için cihaz. bu yüzden bir Android cihaz şeklinde biraz yardıma ihtiyacınız olacak. Showbox içeriğini Android cihazınızdan Roku TV’nize yayınlayacaksınız. Ayrıca Google Play’den bir ekran görüntüsü uygulamasına ihtiyacınız olacak.

İhtiyacınız olan her şeyi hazırlayın:

Bunun işe yaraması için en büyük faktör, bir Android cihazınıza sahip olmanızdır. Herhangi bir oldukça yeni Android telefon veya tablet yapacaktır. Açıkçası, Roku’ya ihtiyacınız var ve her iki cihaz da aynı Wi-Fi ağında olmalıdır. Ayrıca Showbox uygulamasına da ihtiyacınız olacak, Sırada, Roku’ya yayın yapabilen bir ekran görüntüsü uygulamasına ihtiyacınız olacak. Bu uygulamaların her ikisini de Android cihazınıza indirmeniz gerekir. Showbox içeriğini Roku’da yayınlamak istiyorsanız.

Ayrıca, resmi Google Play’den Roku desteğiyle herhangi bir popüler ekran görüntüsü Uygulamasını da kullanabilirsiniz, şimdiye kadar burada kullanacağız Tüm Ekran. Yukarıda belirtilen her şeyi indirdiğinizde, gitmeye hazırsınız.

Showbox’ı Roku’ya yükleyin:

Üçüncü taraf uygulamaları doğrudan Roku’ya yükleyemezsiniz. Bu sorunla başa çıkmanın yolu, Roku’da çalışması için android veya tablette ihtiyacınız olan Showbox gibi uygulamaları yayınlamaktır. Aşağıdaki yönergeleri de kullanın, Bu yönergeleri uygulamadan önce talimatları dikkatlice okuyun.

 • Roku TV cihazını akıllı TV’nize takın ve Roku TV ile Android cihazını aynı Wi-Fi ağına bağlayın. Android tarafında ihtiyacınız olan tüm uygulamaları yüklediğinizden ve güncellediğinizden emin olun.
 • Android tarafında ihtiyacınız olan tüm uygulamaları yüklediğinizden ve güncellediğinizden emin olun.
 • All Screen uygulamasının Android cihazınıza kurulumu tamamlandıktan sonra uygulamayı başlatın ve mevcut cihazları taramaya başlayın.
 • Android cihazınızda Tüm Ekranı açın ve mevcut cihazlar listesinde Roku’nuzu arayın. Onu seçin ve iki cihazı bağlayın.
 • Tüm Ekran uygulamasını eklemek için Kanal ekle’ye tıklayın.
 • Androidinizin ekranında dijital bir uzaktan kumanda görüntülenmeye başlayacak; onaylamak için Tamam’a dokunun.

Not;

kapatmayın, arka planda çalışmasına izin verin ve ardından bir sonraki adıma geçin.

 • Beğendiğiniz herhangi bir filmi veya TV şovunu seçin. Reklamı kapatın ve video kalitesini seçin.
 • Daha sonra üzerine dokunun three dots Video Kalitesi bölümünün yanındaki simgesi. Diğer Oyuncular’ı seçin ve pencereyi kapatın.
 • Şimdi izle üzerine dokunun ve Tüm Ekranda Aç yazdığından emin olun.
 • Roku cihazınızı seçin ve ekranın Showbox’ı yüklemesini bekleyin. Roku, Android cihazınızdan sinyal almalıdır. biraz zaman alacak, yükleme işlemi bitene kadar bekleyin.
 • Video yüklendiğinde, telefonunuzdan veya tabletinizden yansıtılan Roku’nuzda oynamaya başlamalıdır.
 • Artık film incelemesi TV’nizde olacak, arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarın!

Tavsiye:

Showbox telif hakkıyla korunan içeriği ücretsiz olarak yayınladığından, Ruko’da kullanırken IP’nizi Showbox’ta gizlemek için bir VPN (sanal özel ağ) kullanmayı düşünmelisiniz. Bu platform torrentlere benzer şekilde çalışır ve ABD’de yasa dışıdır. İnternette bunun gibi şeyler yaparken güvende ve dikkatli olun, çünkü bunun için para cezaları oldukça ağır olabilir. Ayrıca, bir kalite kullanmanız için ek bir nedendir. VPN Kendinizi doğru bir şekilde korumak için hizmet.

Ücretsiz Akış İçeriğinin Keyfini Çıkarın:

Eh, herkesin bildiği gibi, çoğu çevrimiçi akış hizmeti oldukça pahalıdır. Ama neyse ki bazıları, Showbox gibi tamamen ücretsizdir. Roku’nuz varsa, uygulamanın içeriğini TV Showbox’ınızda izleyebilirsiniz. Bu çok iyi çünkü evde ücretsiz olarak sonsuz eğlenceye sahip olabilirsiniz.

Ancak kendinizi her türlü beladan korumak için bir VPN kullanmayı unutmayın, o zaman iyi olacaksınız.

Hepsi Roku TV’de Showbox Nasıl İndirilir ve Kurulur ile ilgili. Çeşitli yöntemleri analiz ettik ve bunun çok basit ve kullanımı oldukça kolay olduğunu gördük. Bu gönderiden herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız, lütfen aşağıya yorum yapın. En kısa sürede geri döneceğiz. İyi Okumalar!!!

Ayrıca Bakınız;iPhone’daki Şarkı Sayısını Görüntüle