Skúšali ste niekedy hacknúť WhatsApp? Bezpochýb, WhatsApp je úžasný a úžasný výtvor. Je to svätý grál aplikácií na rýchle odosielanie správ. Ale niekedy vás to dráždi. Keď vaši blízki pred vami niečo skryjú na WhatsApp alebo z akéhokoľvek dôvodu. Po zhliadnutí sa ich rozhodnete tajne sledovať.

Sledovanie niekoho na WhatsApp nie je také jednoduché, ako vy. Budete to robiť tajne, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky. Chcete sledovať aktivitu svojho manžela alebo priateľa? Existuje toľko spôsobov, ako to urobiť aj bez toho, aby ste mali svoj mobilný telefón.

Čo chcete, je spôsob, ako skontrolovať ich WhatsApp na diaľku, aby o nich neboli pochybnosti. V tomto článku sa dozvieme, ako za 10 minút prečítať niečie správy WhatsApp bez mobilného telefónu.

Tipy a triky na hacknutie textových správ WhatsApp:

Ako všetci vieme, WhatsApp je veľmi populárna aplikácia na odosielanie správ pre mobilných používateľov, ktorá vás oprávňuje na výmenu textových správ bez použitia peňazí. K aplikácii WhatsApp Messenger máte prístup takmer pre všetky telefóny, ako sú iPhone, Nokia, Android, BlackBerry alebo Windows Phone.

Tieto mobilné telefóny si môžu jednoducho posielať správy alebo si navzájom volať, pretože WhatsApp Messenger používa rovnaký dátový plán, aký používate na prehliadanie a posielanie e-mailov, takže ho môžete používať bez akýchkoľvek nákladov. Môžete tiež posielať videá, obrázky a zvukové texty a tiež vytvárať skupiny.

Kroky na prístup k niečímu účtu WhatsApp:

Hacknutie účtu WhatsApp a stratové súbory a správy pri surfovaní sú teraz dostupné pre každého na celom svete. Teraz môžete ľahko hacknúť niečí účet WhatsApp bez toho, aby ste sa dostali do pasce. Existuje veľa online nástrojov, ktoré sú k dispozícii na hacknutie účtu WhatsApp. Môžete to urobiť aj online, pretože nechcete nič inštalovať alebo sťahovať. Takže vykonanie tejto metódy trvá len niekoľko minút. Je to celkom jednoduché, vieme si to predstaviť.

Existujú rôzne techniky na hacknutie čísla účtu WhatsApp a čítanie všetkých textových správ. Chcete poznať iba ich mobilné čísla a môžete ho hacknúť v priebehu niekoľkých minút.

Krok 1:

Najprv si chcete stiahnuť nástroj Spy & Sniffer z obchodu s mobilnými aplikáciami.

Krok 2:

Po otvorení aplikácie stačí zadať číslo osoby, ktorej účet chcete hacknúť.

Krok 3:

Potom chvíľu počkajte na hackovanie spracovania a potom klepnite na možnosť „Overiť“.

Krok 4:

Nakoniec môžete okamžite pristupovať aj k účtu WhatsApp svojho priateľa, tj k videám, správam, obrázkom a iným údajom, ktoré si za posledných pár dní ukladá.

Rôzne spôsoby, ako hacknúť textové správy WhatsApp / históriu rozhovoru

Spôsoby, ako hacknúť WhatsApp

Existujú rôzne spôsoby, ako hacknúť správy WhatsApp účtu alebo históriu chatu. Môžeme to urobiť aj online, pretože pri sťahovaní nebude žiadny problém.

Copy9 – najlepšia metóda na hacknutie WhatsApp

Je to prvý a najlepší spôsob, ako hacknúť WhatsApp. Ide o štandardnú aplikáciu, ktorá vám umožňuje získať široký prístup k smerovanému zariadeniu. Zvýšilo sa aj používanie WhatsApp. Hlavným cieľom bolo poskytnúť bezpečnosť okrem hackovania.

Môžete tajne hacknúť konkrétne správy WhatsApp a prečítať si ich kedykoľvek budete chcieť. Vyzerá to byť také ťažké a zložité, ale v skutočnosti budete musieť postupovať podľa týchto pokynov:

Krok 1:

Najprv si stiahnite aplikáciu Copy9.

Krok 2:

Potom nainštalujte priamo do zariadenia.

Krok 3:

Nakoniec sa prihláste do ovládacieho panela v počítači.

Táto metóda je konečne hotová.

Umožňuje hackerom prerušiť a prečítať vaše preložené textové správy. V tomto sa expozícia spolieha na správanie používateľov WhatsApp, keď používateľ zmení šifrovaný kľúč. Zvážte tiež situáciu medzi týmito dvoma používateľmi, tj X a Y.

Kedykoľvek osoba X odošle správu osobe Y, WhatsApp zahrnutý v konkrétnom stroji môže zakódovať text a umožní klientovi skontrolovať ho. Ale keď používateľ Y prepne zariadenie, môže si tiež prečítať túto komunikáciu.

Je to tiež bod, kedy WhatsApp prináša aktualizáciu a úpravu kľúčov, ktoré sú v tom čase tajne poskytnuté na akékoľvek dešifrovanie bez upozornenia koncového používateľa. Tentoraz predpokladajme, že hackerom by bol používateľ Z.

Upravíte tiež kľúč, ktorý je súkromný používateľa B a môže ľahko zadať váš osobný. Po vykonaní tohto si môžete ľahko prečítať konkrétnu konverzáciu používateľa X.

Avšak každá osoba, ktorá sa správa ako a hacker môže takto konať v blízkej budúcnosti. Po použití online techniky WhatsApp online tracker and using this amazing system will provide amazing results.

Ak chcete hacknúť účet WhatsApp, jedným z najjednoduchších spôsobov je kópia9. Poďme sa pozrieť na vlastnosti copy9:

Funkcie Copy9:

 • Copy9 sa veľmi ľahko používa, pretože nechcete žiadne cenné informácie alebo niečo navyše.
 • Ak ste však bežný používateľ, nemôžete s ním pociťovať žiadne problémy. Potom pridáme skutočnosť, že získate doplnkové funkcie, vďaka ktorým sa stanete „vlastníkom“ riadeného zariadenia.
 • Na inštaláciu aplikácie potrebujete niekoľko minút. Môžete ho tiež pripojiť a potom ho spustiť pomocou správ Whatsapp.
 • Na záver by sme mali opäť zopakovať, že najjednoduchšou a najpohodlnejšou metódou je použitie Kópia9 hacknúť WhatsApp. Ponúka však dobrý výsledok.

Minspy – najlepšia alternatíva k hacknutiu WhatsApp

Minspy

Minspy je ďalšia aplikácia, ktorá poskytuje pohodlný spôsob sledovania aktivity niekoho na chate WhatsApp. Aplikácia je diskrétna a nepotrebuje od vás žiadne technické zručnosti.

Minspy používa viac ako milión ľudí z viac ako 190 krajín po celom svete. Recenzoval aj online na veľkých médiách ako BBC, The New York Times a TheGuardian.

Aplikácia vám umožňuje odoslať správu na cieľových zariadeniach so systémom iOS alebo Android. Jeho inštalácia trvá menej ako 10 minút.

Pomocou Minspy si môžete prečítať správy WhatsApp z online informačného panela:

 • Prečítajte si tajné správy: Môžete si tiež prečítať všetky odchádzajúce alebo prichádzajúce správy na WhatsApp danej osoby. Časová pečiatka pri každej správe, aby ste vedeli, kedy došlo ku konverzácii.
 • Monitorovanie správ skupiny WhatsApp: Keď je cieľ súčasťou akejkoľvek skupiny WhatsApp? Potom si môžete prečítať ich aktivitu v skupinovom chate.
 • Zobraziť kontaktné informácie: Po vstupe do zoznamu kontaktov si tiež môžete skontrolovať ich mená, profilové obrázky, adresy, e-mailové adresy, popisy úloh a ďalšie zaujímavé veci.
 • Stiahnite si mediálne súbory: Zdieľajú nejaké obrázky alebo videá na WhatsApp? Tieto mediálne súbory si tiež môžete stiahnuť na neskoršie prezeranie.
 • Prístup k odstráneným správam: Čo sa stane, ak používateľ cieľového telefónu odstráni správu, ktorú nechce, aby ju niekto čítal? Nie, problém! Minspy obnovuje všetky texty automaticky v reálnom čase, takže k nim máte jednoduchý prístup.

Kroky na čítanie správ WhatsApp cez Minspy

Krok 1:

Choďte k úradníkovi Web Minspy. Potom sa prihláste na bezplatný účet Minspy. Potom použite svoje e-mailové ID ako používateľské meno.

Krok 2:

Kúpte si mesačný plán Minspy. Chcete tiež prémiové predplatné Minspy na čítanie textov WhatsApp na jednom cieľovom zariadení. Ak chcete pristupovať k aktivite WhatsApp na rôznych zariadeniach, chcete rodinné alebo firemné plány.

Krok 3:

Potom si môžete skontrolovať svoj e-mail, kde nájdete kroky nastavenia. Ako cieľovú platformu chcete vybrať iOS alebo Android. Potom postupujte podľa pokynov na obrazovke.

Ak si chcete nainštalovať Minspy na iPhone alebo iPad, stačí zadať používateľské meno a heslo účtu iCloud pripojeného k cieľovému zariadeniu. Potom chvíľu počkajte, kým sa s ním Minspy synchronizuje.

Ak si chcete nainštalovať Minspy na mobil alebo tablet, stiahnite si doň špionážnu aplikáciu s veľkosťou 2 MB. Po nainštalovaní aplikáciu jednoducho skryte. Počkajte chvíľu, kým sa Minspy synchronizuje so zariadením.

Krok 4:

Gratulujem! Teraz si môžete prečítať ich správy WhatsApp bez ich mobilného telefónu pomocou webového prehliadača. Stačí sa prihlásiť do ovládacieho panela Minspy.

Ovládací panel alebo palubná doska Minspy ponúka aktivitu zariadenia. Ak chcete začať čítanie správ WhatsApp, jednoducho klepnite alebo kliknite na ikonu Social Apps > WhatsApp možnosť na paneli výberu vľavo.

Vlastnosti:

 • Správy WhatsApp môžete ľahko skontrolovať bez útek z väzenia alebo root
 • Má webové rozhranie
 • Aplikácia má najlepšiu povesť
 • Ponúka množstvo funkcií mobilného monitorovania
 • Minspy je k dispozícii za výhodnú cenu

Spyic – najlepšia aplikácia na čítanie správ WhatsApp

Špiónsky

Spyic je ďalšia čítačka správ WhatsApp. Je to úžasná aplikácia rodičovskej kontroly. Aplikáciu používajú rodičia na celom svete, aby dávali pozor na svoje deti. Aplikácia však ponúka množstvo základných funkcií. Obsahuje pekný WhatsApp monitor.

 • Nastavenie Spyic je jednoduchá úloha
 • Aplikácia ponúka úžasné funkcie
 • Spyic je bezrizikový návrh

Spyic vám umožňuje čítať správy WhatsApp na diaľku

Spyic môžete ľahko použiť z vášho webového prehliadača:

 • Čítajte zabezpečené údaje WhatsApp a skupinové rozhovory.
 • Zobraziť vymenené mediálne súbory.
 • Pozrite si kontaktné informácie a profilové obrázky.

záver:

Tu je všetko o tom, ako čítať niečie texty WhatsApp bez toho, aby sa ľahko implementoval ich mobil. Môžete tiež začať čítať niečie správy WhatsApp – a sledovať ich mobil v priebehu niekoľkých minút. Ak máte ďalšie otázky a otázky, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: