Chcete opraviť chybu pripojenia PS4 CE-32889-0? Ak áno, ste na správnom mieste Všetci vieme, že niektoré problémy súvisia s vašou hrou a dajú sa ľahko vyriešiť kontaktovaním vývojárov. V tejto situácii, PS4 Chyba pripojenia CE-32889-0 sa vyskytuje alebo spadá do poslednej kategórie. Už sme sa zaoberali niektorými častými chybami, ktorým čelili používatelia PS4. Zahŕňa PS4 Cannot Download Corrupted Error CE-36244-9 alebo PS4 Error Code CE-32930-7. Podobne sme zdieľali pokyny na opravu kódu chyby WS-37505-0.

A odteraz sa zdá, že vyššie uvedená chyba si vyžaduje okamžitú pozornosť. Sú to chyby siete, ale nesúvisia so sieťovými servermi Play Station. Keď sú servery v prevádzke, veľa používateľov čelí tejto chybe. Čo teda spôsobuje tento problém v prvom rade, a čo je dôležitejšie, existuje pre to potenciálne riešenie? Príďte sa na to pozrieť. Spomenieme tiež tri rôzne typy riešení, pričom každé z nich by malo urobiť túto prácu za vás. Na to by ste však mali vyskúšať každý z nižšie uvedených trikov, kým nedosiahnete úspech. Nasledujte.

Pozri tiež: Rôzne spôsoby, ako opraviť chybu PS4 CE-32809-2

Rôzne spôsoby, ako opraviť chybu pripojenia PS4 CE-32889-0

Chyba pripojenia PS4

Ak sa aj vy stretávate s týmito chybami, ste na správnom mieste. Postupujte podľa nižšie uvedených tipov a chyba pripojenia PS4 CE-32889-0 by sa mala ľahko opraviť.

Spôsob 1: Zadajte sieťové poverenia

Chyba sa častejšie vyskytuje v dôsledku problémov s prístupovým bodom alebo vaším ISP. V dôsledku toho sa používatelia nemôžu prihlásiť do siete, a preto túto chybu naďalej stretávajú. Ak chcete tento problém vyriešiť, stačí prejsť na prihlasovaciu stránku a zadať požadované poverenia.

Ak to chcete urobiť, prejdite do internetového prehliadača PS4 alebo do používateľskej príručky, ktorá by vás mala presmerovať na prihlasovaciu stránku. Zadajte používateľské meno a heslo. Ak však nemáte žiadne poňatie týkajúce sa poverení, opýtajte sa ISP. Alebo ak používate súkromnú sieť, požiadajte správcu IT o heslo alebo ID. Po úspešnom prihlásení by sa mala opraviť chyba pripojenia PS4 CE-32889-0.

Spôsob 2: Vypnite bránu firewall

Ak je povolená brána firewall, môže vás privítať uvedené chybové hlásenie. V takom prípade stačí využiť pomoc správcu IT. Prípadne, ak ste v domácej sieti, mali by ste nakonfigurovať samostatný smerovač alebo samostatnú bránu firewall, ak je k dispozícii. Taktiež, ak sú zapnuté nejaké obmedzenia, ako je rodičovská kontrola a obmedzovač šírky pásma, požiadajte svojho ISP, aby to isté vypol. Jednoducho vstúpte do konzoly a skontrolujte, či bola chyba pripojenia PS4 CE-32889-0 opravená alebo nie. Ak tam stále je, postupujte podľa inej metódy.

Spôsob 3: Sťahovanie obsahu

Používatelia sa s touto chybou určite stretávajú aj pri sťahovaní alebo inštalácii obsahu. V takom prípade môžete vyskúšať niekoľko vecí:

  • Prejdite do časti Upozornenia > Stiahnuté súbory a skontrolujte, či je obsah uvedený v zozname. Ak tam je, odstráňte ho zo zoznamu, prejdite späť do hlavnej ponuky a stiahnite si obsah.
  • Ak sa však pri sťahovaní obsahu stretnete s akýmikoľvek problémami a vytvorte si záložné úložisko USB alebo PS online. Potom prejdite na safe mode a obnoviť databázu Database 4.Rebulid.
  • Po dokončení jednoducho znova načítajte zálohu, ktorú ste vytvorili predtým, a potom zopakujte stiahnutie.
  • Ak sa tak nestane, prejdite na nastavenia PS4 a reštartujte PS4.

To je všetko. Toto boli niektoré z riešení na vyriešenie chyby pripojenia PS4 CE-32889-0. V tejto súvislosti sme zdieľali tri typy riešení, z ktorých každé by malo vyriešiť problém.

záver:

Tu je všetko o „Chybe pripojenia PS4 CE-32889-0“. Kroky sú jednoduché a jednoduché a zvládne ich každý bez pomoci technika. Prejdite na vyššie uvedené kroky a skontrolujte, ktorý z nich vám vyhovuje. Dúfam, že sa vám podarí túto chybu opraviť a budete si môcť opäť užívať najlepšiu hernú konzolu. Ak máte akékoľvek otázky, otázky alebo spätnú väzbu, dajte nám vedieť v sekciách komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: