Chcete opraviť chybu zablokovaného nahrávania na OneDrive? Po použití desktopového variantu aplikácií balíka Office. Zahŕňa Excel, Word alebo PowerPoint a ak ste pripojení prostredníctvom účtu OneDrive, môže sa stať, že narazíte na Upload blocked, Save a copy chybná správa.

Ak sa zobrazí niektoré z vyššie uvedených chybových hlásení, vyskytol sa problém s pripojením k službe. Žiadna z chýb tiež nevysvetlí dôvod, problém môžete okamžite vyriešiť po vymazaní a opätovnom pripojení účtu OneDrive.

V tomto článku sa dozviete, ako opraviť chybové hlásenie, ktoré chráni nové dokumenty pred nahraním alebo uložením do vášho účtu OneDrive v systéme Windows 10.

Vyriešte chybu zablokovaného nahrávania OneDrive cez Office

Ak chcete problém vyriešiť, postupujte podľa krokov uvedených nižšie!

Krok 1:

Prejdite do dokumentu programu Word (alebo aplikácie, ktorá zobrazuje chybu).

Krok 2:

Potom klepnite na Súbor.

Krok 3:

Klepnite na Účet.

Krok 4:

V časti Pripojené služby jednoducho vyberte konto OneDrive a potom klepnite na Odstrániť službu.

Krok 5:

Môžete tiež použiť rozbaľovaciu ponuku Pridať službu, vybrať možnosť Úložisko a potom vybrať OneDrive.

Prihláste sa podľa pokynov na obrazovke.

Aktualizácia zo septembra 2020:

Tento nástroj môžete použiť aj pri svojej chybe. Tento nástroj však rieši bežné chyby počítača, chráni vás pred stratou súborov, vírusmi, problémami s hardvérom a optimalizuje váš počítač na maximálny výkon. Pomocou tohto softvéru môžete rýchlo vyriešiť problémy s počítačom a zabrániť tomu, aby sa to stalo ostatným:

Krok 1:

Najprv si stiahnite alebo nainštalujte Nástroj na opravu a optimalizáciu počítača (Windows 10, 8, 7, XP, Vista – Microsoft Gold Certified).

Krok 2:

Klepnite Start Scan na vyhľadávanie problémov databázy Registry systému Windows, ktoré spôsobujú problémy s počítačom.

Krok 3:

Potom klepnite na Repair All vyriešiť všetky problémy.

Ak sa nechcete pripájať k balíku Office na registráciu OneDrive, chcete aplikáciu na synchronizáciu súborov OneDrive. Skúste dodržať nastavenia uvedené nižšie:

  • Prejdite do programu Word 2016, prejdite do časti Súbor > Účet, kliknite na položku Odhlásiť sa pre všetky účty v Office.
  • Potom otvorte aplikáciu OneDrive. Teraz nakonfigurujte svoje konto OneDrive a synchronizujte ho pomocou lokálneho pevného disku, napríklad: C:UsersusernameOneDrive.
  • Klepnutím pravým tlačidlom myši na ikonu OneDrive skontrolujte, či je aktuálna. Jednoducho klepnite na Nastavenia na karte Office a zrušte označenie Use Office 2016 to synchronize the Office files I open.
  • Teraz reštartujte svoje slovo, potom otvorte dokument, klepnite na Súbor > Uložiť ako. Potom klepnite na Prehľadávať, prejdite na cestu C: UsersusernameOneDrive a klepnite na Uložiť.
  • Zatvorte Word a počkajte na synchronizáciu aplikácie OneDrive.

Opraviť chybu -> Na synchronizáciu súborov použiť Office

chyba pri nahrávaní dokumentu

Toto je najbežnejšie a najjednoduchšie riešenie tohto špecifického problému. Ako tvrdilo veľa zainteresovaných používateľov, problém sa im podarilo vyriešiť po nakonfigurovaní OneDrive na používanie balíka Office na synchronizáciu súborov vytvorených s Excel, Word, PowerPoint atď.

Túto malú úpravu však potvrdilo aj množstvo používateľov za predpokladu, že majú aktuálny model OneDrive na Windows 10. Po tejto úprave a reštartovaní počítača väčšina dotknutých používateľov tvrdila, že vyskakovacie okná sa počas pri pokuse o synchronizáciu súboru hosťovaného na OneDrive.

Tu je rýchly návod na to, čo chcete robiť Upload Blocked. The error You need to log in je nevyhnutné:

Krok 1:

Najprv otvorte službu OneDrive a potom raz klepnite na ikonu OneDrive na systémovej lište.

Krok 2:

Po zobrazení ponuky OneDrive jednoducho klepnite na Viac a potom klepnite na Nastavenia v novej kontextovej ponuke, ktorá sa zobrazí.

Krok 3:

Z ponuky Microsoft OneDrive jednoducho vyberte kartu Office z horizontálnej ponuky v hornej časti.

Krok 4:

Potom na karte Office označte políčko Use Office applications to synchronize the Office files I open.

Krok 5:

V zobrazenej ponuke Konflikty synchronizácie vyberte možnosť Povoliť skombinovať úpravu alebo ponechať obe kópie. Potom môžete klepnutím na OK uložiť zmeny.

Krok 6:

Reštartujte počítač, aby ste použili poslednú úpravu, ktorú ste vykonali, a potom skontrolujte, či sa problém nevyskytol po dokončení nasledujúcej sekvencie zavádzania.

Vyriešte chybu zablokovaného nahrávania OneDrive prostredníctvom inštalácie Čaká sa na aktualizáciu systému Windows

Teraz vám zobrazíme ďalšiu opravu pre zablokované nahrávanie na OneDrive. Môžete sa pokúsiť nainštalovať všetky čakajúce aktualizácie systému Windows. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie:

Krok 1:

Spočiatku zasiahnite Windows kľúč a ja kľúč súčasne na otvorenie nastavenie. Potom vyberte Aktualizácia a zabezpečenie pokračovať.

Krok 2:

V kontextovom okne vyberte položku aktualizácia systému Windows a potom klepnite na Skontroluj aktualizácie aktualizovať každú čakajúcu aktualizáciu systému Windows.

Odovzdávanie dokumentov je zablokované -> Odpojte OneDrive a opravte problém

chyba nahrávania zablokovaná

Ak chcete vyriešiť problém s zablokovaným nahrávaním OneDrive. Potom skúste odpojiť účet OneDrive. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie:

Krok 1:

Pravým tlačidlom myši klepnite na ikonu OneDrive na systémovej lište alebo na paneli úloh. Potom vyberte nastavenie pokračovať.

Krok 2:

Z vyskakovacieho okna prejdite na účtu tab. Potom klepnite na Odpojte tento počítač na vymazanie vášho účtu OneDrive.

Krok 3:

Potom musíte potvrdiť, či chcete zrušiť prepojenie účtu s týmto počítačom.

Krok 4:

Potom reštartujte počítač a skúste sa znova prihlásiť do OneDrive. Potom znova nahrajte súbory a skontrolujte, či je problém vyriešený alebo nie.

Odovzdávanie z OneDrive je zablokované prostredníctvom odstránenia vyrovnávacej pamäte

Ak chcete vyriešiť problém so zablokovaným nahrávaním do OneDrive, odstráňte vyrovnávaciu pamäť Centra nahrávania balíka Microsoft Office. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie:

Krok 1:

Vstup office upload stred vo vyhľadávacom poli systému Windows. Potom môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje, a pokračovať.

Krok 2:

Po vstupe do hlavného rozhrania klepnite na nastavenie pokračovať.

Krok 3:

Presuňte sa nadol na Nastavenia vyrovnávacej pamäte sekciu a klepnite na Odstrániť z vyrovnávacej pamäte súbory na vymazanie všetkých dočasných súborov prepojených s Centrom nahrávania balíka Office.

Krok 4:

Potom skúste pokračovať podľa sprievodcu.

Po dokončení všetkých krokov reštartujte počítač a skontrolujte, či sa problém so zablokovaním OneDrive vyriešil.

záver:

Na záver, táto príručka predstavila, ako vyriešiť problém so zablokovaným nahrávaním do OneDrive rôznymi metódami. Ak čelíte rovnakému problému, vyskúšajte tieto metódy a potom sa s nami podeľte o svoje skúsenosti. Ak chcete vedieť niečo o tejto príručke, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: