Môže to byť nepríjemné, kedykoľvek chcete sledovať športové udalosti u vás doma. Potrebujete balík káblových kanálov, ktorý obsahuje konkrétne športové stanice, a hru si väčšinou musíte naladiť naživo. Čo ak si však chcete pozrieť zápas neskôr? Alebo čo ak chcete sledovať šport, ktorý vo vašej rodnej krajine nie je populárny? V tomto článku budeme hovoriť o Watch Money Sports Kodi – Live Sports at Home. Poďme začať!

Najjednoduchším riešením pre milovníkov športu na sledovanie živých a vopred nahraných udalostí je použitie doplnku Money Sports pre Kodi. Kodi je v podstate bezplatný, úplne legálny softvér s otvoreným zdrojom, ktorý funguje aj ako mediálne centrum pre váš počítač PC, Mac alebo mobilný telefón. Kodi si tiež môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv pomocou doplnkov, ktoré rozširujú jeho funkčnosť a ponúkajú aj nové funkcie.

Na používanie Kodi použite sieť VPN

Samotný softvér Kodi je v skutočnosti open source a jeho používanie je úplne legálne. Mnohé z doplnkov pre Kodi však vyvíjajú tretie strany a v skutočnosti existujú v legálnej šedej oblasti. Ak chcete používať Kodi spolu s doplnkami, je dôležité, aby ste sa chránili aj pred možnými právnymi dôsledkami streamovania filmov alebo športových podujatí.

Ak by ste mali používať Kodi na bežnom nešifrovanom internetovom pripojení, váš ISP by mohol zaznamenať všetko, čo robíte online. Zahŕňa tiež všetky súbory, ktoré stiahnete, alebo obsah, ku ktorému máte nelegálny prístup. A ak v prípade, že sa vládna agentúra rozhodne prešetriť vaše používanie internetu. Potom môžu prinútiť vášho poskytovateľa internetových služieb, aby odovzdal vaše údaje, čo umožní vláde špehovať všetky vaše online aktivity a možno vás dokonca aj trestne stíhať.

Teraz už viete, že potrebujete VPN, musíte si vybrať, ktorú chcete použiť. Jednou z nevyhnutných vecí, ktoré si musíte uvedomiť pri výbere poskytovateľa, je dávať pozor na bezplatné služby VPN. Bezplatné služby nevyhnutne zarábajú peniaze inde, ak nie z predplatného, ​​potom väčšinou dokonca predajom vašich údajov iným spoločnostiam. To je v skutočnosti neprijateľné pre produkt, ktorý by mal zlepšiť vašu bezpečnosť, nie ju ohroziť! Ďalšou bežnou taktikou medzi bezplatnými sieťami VPN je uchovávanie záznamov údajov o všetkých vašich aktivitách, čím sa účinne podkopáva aj vaša bezpečnosť.

PureVPN

Skvelou voľbou pre vaše potreby VPN je v skutočnosti PureVPN. Ide o jednoduchú, ľahko použiteľnú službu, ktorá je ideálna pre tých, ktorí chcú aj niečo menej technické. Majú viac ako 750 serverov v 141 krajinách a používajú aj silné 256-bitové šifrovanie. Túto sieť VPN môžete použiť spolu s typmi súborov, ako je VoIP alebo instant messenger. To znamená, že je to skvelé pre zabezpečenie vašej komunikácie cez Skype alebo iné chatovacie programy.

Spolu s PureVPN tiež neexistuje absolútne žiadne zaznamenávanie údajov, takže môžete bezpečne prehliadať so znalosťami. Že ste v bezpečí aj pred zvedavými očami. Okrem toho služba ponúka bonusové funkcie, ako je antivírusová ochrana, blokovanie reklám a tiež opatrenia proti phishingu.

Ako si môžete nainštalovať doplnok Money Sports?

Začať s Money Sports je naozaj jednoduché. Stačí do inštalácie Kodi pridať úložisko Retro UK a potom nainštalovať aj doplnok Money Sports. Nižšie vám vysvetlíme, ako to môžete urobiť.

Pridajte zdroj Retro UK repo do svojho systému Kodi

Ak chcete doplnok nainštalovať, najprv musíte do inštalácie Kodi pridať úložisko Rmkodi. Toto úložisko ukladá údaje pre doplnky, ktoré chcete nainštalovať. Najprv teda musíte svojmu systému poskytnúť aj adresu URL, na ktorej sú v úložisku umiestnené súbory. Ak to chcete urobiť, musíte postupovať podľa nasledujúcich jednoduchých krokov:

 • Najprv otvorte Kodi na domovskej obrazovke
 • Klepnite na SYSTÉM a potom kliknite na Správca súborov
 • Dvakrát klepnite na Pridať zdroj možnosť v ľavom menu
 • Kliknite <Žiadne> vo vyskakovacom okne, ktoré sa zobrazí
 • Teraz uvidíte pole na zadávanie textu. Tu musíte zadať adresu URL úložiska, ktoré potrebujete pridať
 • Musíte zadať http://www.movies-tvshows.com/kewltv-repo/ do krabice. Dávajte pozor, aby ste zadali URL presne tak, ako je napísané, uveďte aj HTTP://, inak to nebude fungovať!
 • Potom klepnite na hotový
 • Teraz v spodnej časti poľa bude vstupné pole s textom Zadajte názov pre tento zdroj médií. Zadajte názov KewlTV a vyberte si OK

peniaze sport kodi

 • Týmto sa do vašej inštalácie pridá aj zdroj. Úložisko KewlTV môžete vidieť aj vo svojom zozname zdrojov médií.

Zdroj úložiska sa teraz pridal do vášho systému Kodi a teraz ste všetci pripravení nainštalovať aj doplnok Money Sports.

Nainštalujte doplnok Money Sports

Ďalej nájdeme doplnok Money Sports v úložisku a potom ho pridáme do nášho systému. Ak to chcete urobiť, postupujte takto:

 • Najprv otvorte Kodi na domovskej obrazovke
 • Klepnite na VIDEÁ a potom tiež na Doplnky
 • Potom sa otvorí ponuka a z ponuky vľavo by ste mali vybrať možnosť Inštalovať zo súboru zip.
 • Prejdite na KewlTV, potom na doplnok sport a potom uvidíte súbor s názvom NewMoneySports.zip.
 • Dvojitým klepnutím na tento súbor ho otvoríte
 • Systému potom potrvá niekoľko minút, kým sa doplnok nainštaluje. Potom sa vám zobrazí upozornenie, že inštalácia bola úspešná.

Teraz máte všetko hotové a doplnok Money Sports je pripravený na použitie.

Ak chcete sledovať živé športové prenosy, použite doplnok Money Sports

S doplnkom Money Sports nainštalovaným do vášho systému Kodi ste pripravení začať sledovať šport. Ak to chcete urobiť, začnite na domovskej obrazovke Kodi a potom vyberte VIDEÁ a potom Doplnky. Uvidíte mriežku všetkých doplnkov, ktoré ste nainštalovali, vrátane doplnkov od Money Sports. Klepnite na logo Money Sports, ktoré je červené s bielymi okrajmi a tiež s veľkými písmenami MS.

Kedykoľvek otvoríte doplnok Money Sports, nájdete výber kanálov relevantných aj pre šport. Kanály sú väčšinou aktualizované, uvidíte tam však výber hlavných kanálov:

 • Živé športové odkazy
 • Športové správy
 • liga majstrov
 • EFL

Môžete vidieť aj ďalšie kanály, ktoré závisia od sezóny, ako napríklad:

 • Najdôležitejšie udalosti pohárovej súťaže 2016/2017
 • Udalosti pokladne naživo
 • Záznamy udalostí pokladnice
 • Záznamy MotoGP
 • Prehrávky F1

Dvojitým klepnutím si vyberiete požadovaný kanál. Teraz si prejdeme, ako môžete nájsť požadovaný stream.

Použite sekciu Live Sports Links doplnku Money Sports

Ak otvoríte sekciu Live Sports Links v Money Sports, uvidíte úvod v hornej časti a dlhý zoznam odkazov nižšie. Začnite v sekcii ODKAZY HQ, aby ste našli najlepšiu šancu na nájdenie športového podujatia vo vysokom rozlíšení, ktoré hľadáte. Prúdy by mali byť usporiadané do kategórií pre udalosti, ako napríklad, môže existovať sekcia, ktorá hovorí niečo ako Live – Football CHELSEA VS MAN UTD keď sa hrá veľká hra. Ak je to hra, ktorú hľadáte, kliknite na názov a dostanete sa priamo k streamu.

Výhodou doplnku Money Sports je, že má väčšinou viacero streamov na kanál. Takže ak jeden stream nefunguje, môžete tiež skúsiť iný. V skutočnosti, spolu s toľkými kanálmi, z ktorých si môžete vybrať, môže byť najväčším problémom doplnku rozhodnutie, čo sledovať!