YouTube sa v skutočnosti rozdelil od svojich koreňov ako web na hosťovanie videa. S cieľom ponúknuť novú službu živého televízneho vysielania založenú na predplatnom. S viac ako 60 sieťami, ktoré sú teraz na palube, stojí za to pozrieť sa na to, ako vyťažiť maximum z vášho predplatného, ​​a tiež virtuálna súkromná sieť (VPN) môže byť najlepší spôsob, ako sa tam dostať. V tomto článku sa budeme baviť o službách Youtube TV VPN – ako to zisťuje? Poďme začať!

Čo je to VPN?

Sieť VPN funguje prostredníctvom vytvorenia virtuálnej adresy IP, ktorá je v skutočnosti hosťovaná na serveri niekde inde na svete. Adresa IP je v skutočnosti vašou bránou k internetu, pretože umožní vášmu zariadeniu rozpoznať ho prostredníctvom mnohých iných zariadení pripojených cez internetový protokol.

Virtuálna IP vygenerovaná prostredníctvom VPN je skvelým nástrojom na ochranu osobných údajov. Bráni webovým stránkam získať vašu skutočnú IP dodaním virtuálnej IP na jej mieste. To znamená, že nie je možné sledovať ani vaše online aktivity.

Poskytovatelia VPN hosťujú servery po celom svete, aby svojim používateľom poskytli anonymitu a rozmanitosť. Je to užitočné vždy, keď obsah na webových stránkach a streamovacích službách, ako sú Netflix a Hulu, nie je vo vašej krajine dostupný z dôvodu adresy IP. Používanie siete VPN z inej krajiny oklame web, aby si myslel, že ste v danej krajine spolu so serverom. To znamená, že máte prístup aj ku všetkým televíznym reláciám a filmom, ktoré sú dostupné z daného miesta.

Služby ako YouTube TV, ktoré ponúkajú veľa kanálov a programov len v určitých oblastiach, sa stávajú oveľa cennejšími. Keď môžete jednoducho obísť geografické obmedzenia. Je skutočne užitočné dozvedieť sa viac o riešeniach YouTube TV VPN.

Služby Youtube TV VPN – ako to zisťuje?

Spoločnosti, ktoré pôsobia v odvetví streamovania videa, nie sú ignorantmi skutočnosti, že technológia VPN môže obísť aj geografické obmedzenia. To, čo zaviedli, a spolu s ďalšími službami VPN, ktoré sa každým dňom objavujú a stúpajú do popredia. Prijali opatrenia, aby zrušili výhody, ktoré VPN poskytujú svojim používateľom.

S ich užívateľmi oprávnene naštvaní, že výhody, ktoré predtým užívali, sa zrazu obmedzili. Poskytovatelia VPN reagovali hľadaním riešení týchto nových prekážok.

Prvým krokom k nájdeniu cesty okolo dodatočných bezpečnostných opatrení je pochopenie toho, ako presne YouTube zachytáva siete VPN. YouTube TV v podstate používa algoritmus, ktorý sleduje všetky prichádzajúce IP adresy. Títo sa tiež pokúšajú dostať na stránku. Robia to preto, aby sledovali, ktoré programy sú sledované, ale aj na zachytenie sietí VPN.

Je to efektívne, pretože spoliehaním sa na službu, ktorú používate, možno nezískate vyhradenú adresu IP. Vyhradená adresa IP je v skutočnosti virtuálna adresa IP, ktorá je jedinečná pre každého jednotlivca, ktorý službu používa, nie je jedinečná pre každý server.

Ak nemáte vyhradenú IP adresu, zachytenie VPN bude oveľa jednoduchšie. Algoritmus YouTube TV jednoducho musí zachytiť viacero účtov, ktoré sa pokúšajú prihlásiť spolu s rovnakou IP adresou. Spoliehajúc sa na to, koľko ľudí používa službu, môže to algoritmus zachytiť naozaj rýchlo. Pretože čím viac účtov sa pokúsi pripojiť, tým rýchlejšie môže algoritmus zistiť, že ide o falošný.

Nájdite dobrú sieť VPN

Vždy, keď nakupujete pre svojho poskytovateľa VPN, je naozaj dôležité mať to na pamäti. Vy budete rýchlo frustrovaní spolu s časom, ktorý poskytovateľovi zaberie zmena IP adresy zakaždým, keď bude označená. Existuje veľa možností pre dobré a cenovo dostupné služby VPN, ktoré zahŕňajú vyhradené adresy IP. To môže výrazne zvýšiť vaše šance na efektívne používanie.

V skutočnosti sa oplatí nakupovať tú správnu sieť VPN, ktorá vyhovuje vašim potrebám. Spolu s tým, ako sa siete VPN stávajú bežnejšími, vaše možnosti nemajú konca. A skvelé propagačné ponuky ponúkané niektorými poskytovateľmi z toho môžu urobiť naozaj dobrý obchod. Majte na pamäti toto všetko a začnite využívať svoj odber YouTube TV na maximum!

Najlepšie siete VPN pre YouTube TV

ExpressVPN

ExpressVPN je v skutočnosti najlepšia služba YouTube TV VPN. Keďže je spoľahlivý a poskytuje bleskové rýchlosti na streamovanie YouTube TV mimo USA.

expresná vpn

ExpressVPN je v skutočnosti poskytovateľ so sídlom na Britských Panenských ostrovoch, ktorý je vysoko rešpektovaný aj v celom odvetví VPN. Je to v podstate služba, ku ktorej sa spotrebitelia vracajú znova a znova kvôli jej vysokej rýchlosti a vynikajúcej spoľahlivosti. Spolu s ExpressVPN získate servery v 94 krajinách vrátane USA. A táto VPN je vlastne služba, ktorá dôsledne odblokuje veľmi žiadané služby. Napríklad YouTube TV, Netflix US, Hulu, HBO GO a mnoho ďalších.

Naozaj radi používame ExpressVPN na všetkých platformách a aplikácie sú plne vybavené spolu s pokročilými nastaveniami ochrany osobných údajov. Napríklad prepínač zabíjania, šifrovanie OpenVPN, ochrana pred únikom DNS a zmätok. Vďaka tomu je VPN skutočne vynikajúca na získanie digitálneho súkromia doma aj na verejnej sieti Wi-Fi. Okrem toho táto sieť VPN neukladá žiadne záznamy, čo znamená, že nikdy nebude mať žiadne záznamy o tom, čo ste robili online. Streamovanie spolu s touto sieťou VPN považujeme za fantastický zážitok. A keďže má 24/7 live chat podporu, v skutočnosti môžete vždy klásť otázky.

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN je v podstate skvelá VPN pre YouTube TV. Je skutočne jednoduchý na používanie, jeho aplikácia označuje, aké servery sú najlepšie na streamovanie, takže nemusíte strácať čas hľadaním servera.

CyberGhost je poskytovateľ VPN so sídlom v Rumunsku, ktorý je známy tým, že poskytuje ľahko použiteľné aplikácie pre všetky platformy. Tento poskytovateľ má servery vo viac ako 90 krajinách, vďaka čomu je fantastické odblokovať širokú škálu medzinárodného obsahu. A keďže má v USA rýchle servery, v skutočnosti to funguje s YouTube TV a Netflix. Toto je skutočne skvelá služba na prístup k medzinárodným streamom.

kyberghost

Spolu s CyberGhost získate širokú škálu funkcií ochrany osobných údajov, ktoré zahŕňajú šifrovanie OpenVPN, prepínač zabíjania a ochranu pred únikom DNS. Okrem toho má táto sieť VPN zásadu neprihlasovania, aby sa zabezpečilo, že nikdy nebude mať žiadne záznamy o tom, čo jej používatelia robia online. Na CyberGhost je pekné, že sa veľmi ľahko používa. Má však o niečo menej funkcií ako naša najlepšia odporúčaná služba. Dobrou správou je, že táto sieť VPN vám umožňuje inštalovať aplikácie na viac ako 7 zariadení súčasne, vďaka čomu je skvelá aj pre ľudí s množstvom zariadení.

Surfshark

Surfshark je obľúbená sieť VPN zákazníkov a tiež jedna z najlacnejších sietí VPN pre YouTube TV. YouTube TV si môžete odblokovať len za 2,49 $ mesačne.

Surfshark je v skutočnosti ďalšia VPN so sídlom na Britských Panenských ostrovoch. Lokalita, ktorá je fantastická aj z hľadiska súkromia. Služba je medzi zákazníkmi veľmi chválená pre jej nízke ceny a skutočne širokú škálu funkcií. Pokiaľ ide o rýchlosti, táto sieť VPN je jednou z najrýchlejších na svete. Vďaka tomu je mimoriadne dobrá možnosť odblokovania streamov. A táto sieť VPN funguje nielen spolu s YouTube TV. Avšak aj s obrovským sortimentom medzinárodných katalógov Netflix vrátane Netflix USA a Netflix Canada.

Pokiaľ ide o súkromie, táto sieť VPN je silná. Má politiku nulových protokolov a tiež šifrovanie OpenVPN. A jeho aplikácie sú plne vybavené spolu s prepínačom zabíjania, zahmlievaním a tiež ochranou proti úniku DNS. Surfshark má servery vo viac ako 60 krajinách a je to tiež jedna z tých zriedkavých služieb, ktoré, ako sa zdá, odblokujú všetko. Milujeme túto podporu VPN 24/7 naživo a tiež skutočnosť. Že umožňuje svojim predplatiteľom inštalovať a potom používať VPN na neobmedzenom počte zariadení. Vďaka tomu je ideálny pre väčšie rodiny a ľudí spolu s množstvom zariadení.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok bude páčiť a bude pre vás užitočný. Dajte nám svoj názor na to. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy súvisiace s týmto článkom. Potom nám dajte vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa vám ozveme.

Prajem pekný deň!

Pozri tiež: YouTube TV sa dostáva do zariadení Amazon Fire TV